Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 nic si nerob ... vydrz , boh ta skusa 😉

golymetr
4. nov 2011

@miriamm11 už silnější být nemuže,ovu podle bolestí mam už asi ted ale budem se tulit večer a celý víkend 😀 jinak už jsme se tulily včera ráno a ve středu večer tak snad se nějaká spermijka uchytne ale ovu jsem minulý měsíc neměla tak silnou pila jsem ted od začátku cyklu alchemilku litr denně tak asi zapusobila 😉

pejullka
4. nov 2011

boze holky, me je zase dneska zle, ani verit nemuzu, porad bych jen blila

gelinka75
4. nov 2011

@pejullka len nas nakaz tymi tehu virusikmi, boze a to ako casto ti uz byva zle? od kolkeho tt..a ako dlho to zvykne trvat?

momamo
4. nov 2011

Ahojte kocky som 22DC a 12DPO a velmi prevelmi by som chcela vediet ci je mozne si zajtra rano spravit test alebooo este dnes, ci je mozne ze by uz mohol nieco ukazat,,mam takeho tusaka,,zeeee by vsetko mohlo dopadnut nad moje ocakavania .... A uz nevydrzim dlhsie cakat,,verim tomu ze vela z vas ma tu chape a rozumie my.....tak ako????? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😒 😒 😒 😒

pejullka
4. nov 2011

@gelinka75 je mi zle od vcerejska a trva to cely den

eri28
4. nov 2011

pred 2 dnami slaba ciarka na ovu teste, tak hapyy, ze za 1, 2 dni ideme na to a dnes nic ziadna ciarka, je to mozne. 31.10 mi skoncila menzes sex bol hned ale teraz sme chceli cez ov u a bud skoncila, alebo nebola, to je haluz na mna preco pred 2 dnami slaba ciarka a dnes skoro duch, kedy bola ovu, help miiiiiiiiiiiii 😉 🙂
ja chcem baby, aj ked moj priatel zacina, ze nemame peniazky 🤐 🤐 😠

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa to ma diabol skusa 😀 😀 😀 musim mu odolat 😠 musim ho premoct 😅
@momamo moja ja na tvojom mieste by som testovala, ale naozaj hovorim len za seba, ja vzdy testujem, mna to bavi a ja som tak 6DPO aj to neni potvrdene, a testovat sa budem asi buduci tyzden, presne 12DPO ako si teraz ty 😝 😝 🙂 🙂 🙂 ak ovsem vydrzim dovtedy, lebo strasne bojujem teraz s tym.
@eri28 co tam po peniazoch, ved su len papieriky 😉 a mne ovu testy ukazovali stale len duchov, mozno som netrafila ovu , neviem , nemam s tym velku skusenost

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
tak kukaaaj a uc sa 😀 😀 😀 😀

gelinka75
4. nov 2011

@momamo ja by som skor ako vynecha mrcha nerobila, lebo by som nechcela byt sklamana, vydrzz 🙂

gelinka75
4. nov 2011

@pejullka no jo nezavidim, nech ti je lepsie co najskor, snad v 2 trimestri uz to nebude take brutalne

miriamm11
4. nov 2011

@golymetr jasnee ja som sa zle pozrela, som kukala presne naopak 🤐 , vsak je silnejsia ze?? je riadne silna 🙂 je to tam, ruzove na bielom 😀

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa moja a ty kde sa splhas??? 🙂 nejaky priznaky kratko po ovulacii?

miriamm11
4. nov 2011

zas mi to nejde!!!!

momamo
4. nov 2011

@miriamm11 Jejo tak to si ma potesila... Uz som sa chcela vcera ale povedala som si vydrzim do dnes a co je lepsie testnut sa zajtra rano z ranneho mocu aleboo aj dnes okolo 15.00 ked pridem domov z prace..???

momamo
4. nov 2011

@gelinka75 mojka ale ja to asi do vtedy nevydrzim a aj pretoo lebo mam taky pocit ze lezie na mna choroby a nechcem byt na antibiotikach ak som nahodou tehu ...

pejullka
4. nov 2011

@gelinka75 jo snad jo, s malou mi bylo blbe do 12 tydne:( tak snad se to nebude opakovat

miriamm11
4. nov 2011

@momamo no dnes predsa a ked neukaze, tak zajtra rano....a potom zas 3dni pauza, ja to tak robim 🙂 ale neviem ako to znasas ked je negativny vysledok,, aby si nebola moc smutna.... lebo ja som velky optimista, ja neplacem ...tak aby som ti zle neporadila vies.ale teoreticky 12DPO by mohlo ukazat si myslim.je to veeeeeelmi individualne u kazdeho, zalezi hlavne na tom kedy bolo uhniezdenie, ak bolo.

momamo
4. nov 2011

@miriamm11 nie nie uz som na tom v pohode ked testujem, neboj nic 😉 ved to ze kedy bolo uhniezdenie a ci vobec bolo a ak aj nejake bolo tak ake by tam mali byt priznaky ...???

miriamm11
4. nov 2011

@momamo no to neviem, to asi neni moc citit.... uhniezdovanie, ale 5 az 12 dni moze trvat po oplodneni , takze tu je pes zakopany😒 ...ak by bolo oplodnenie a potom rychle uhniezdenie tak vtedy moze ukazat skor .
Ja ked sa otestujem tak opadne zo mna to napetie, u mna prebieha vecsi stres ked vyckavam. A teraz som vo faze vyckavania. No hruuuuza. Tyzden musim vydrzat. 😠

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 ale nemam ziadne , a ani nebudu 😝

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 akurat som dobre ochorela zo vsetkych otvorov 😀 😀 😀

jahody11
4. nov 2011

@nativanativa uz som to nasla, kliknes na DATA a tam je START NEW CYCLE 😉

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa ani ja nemam ziadne , len tie co si primyslim 😝 dnes mi napriklad nechutil obed 😀 😀 😀 a teraz som uz taka hladna 😠 😠 😠 😀 no blazon, co ti poviem. 😵

momamo
4. nov 2011

@miriamm11 tak to ti verim ake to je pre teba, ale neboj nic tyzden prejde a ani sama nebudes vediet ako a uz budes testovat,,, ako dlho sa snazite...??

miriamm11
4. nov 2011

@nativanativa zo vsetkych otvorov? 😀 teraz si ako casovana bomba uz len vybuchnut 😀 😀 😀

nativanativa
4. nov 2011

@miriamm11 no ale aspon prsia trochen zacinaju 😉

delideli
4. nov 2011

@momamo : nechcem sa miesat do konverzacie,len si tak citam 🙂 a ohladne toho uhniezdovania som na nete nasla ( z viacerych zdrojov) ,ze niektore zeny mozu pocitovat bolesti v podbrusku, ktore mozu pripominat bolesti pred MS a obcas mozu trvat aj viac nez jeden den..niektore zeny zase zvyknu pocitit kratku ale silnu bolest v podbrusku a ine necitia vobec nic..implantaciu moze byt vidiet aj na grafe BT-bud sa prejavi jednorazovym pomerne vyraznym poklesom teploty, ktora na dalsi den znovu vystupi (ale tiez to nemusi byt),alebo sa po nej vytvori tzv. trojfazova krivka,t.j. ,ze teplota este stupne a drzi sa vyssie..(takisto len u niektorych tehuliek)..

miriamm11
4. nov 2011

@momamo 3 mesiac , ja som sa nastavila psychicky tak ze do vianoc keby sa zadarilo by som bola velmi rada a keby sa do roka tak som stastna. Ked to prvykrat nevyslo som bola velmi nahnevana. Ale tak pochopila som rychlo ze vsetko ma svoj cas, hlavne treba byt v dobrej nalade nie? A ja nerada smutim. My sme tu doma taka jedna velka kopa smiechu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre