Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
6. nov 2011

@tannia87 zaujimave , takuto rapidnu bolest a nalievanie prsnikov som este nemala , ze za 3 dni , vzdy si myslim ze uz ma nic neprekvapi , ale vidim ze moje cykly su plne prekvapenia 😀 😀 😀

tannia87
6. nov 2011

@nativanativa no ale mozes byt tehu 🙂)) to bud eprekvapenie 😉

nativanativa
6. nov 2011

@tannia87 ja ??!! ale nieee , pri tych mojich problemoch /////

tannia87
6. nov 2011

neboj ja stale hovorim ze sa netreba spoliehat len na plodne dni a meranie teplot telo si samo urci.... 🙂

nativanativa
6. nov 2011

@tannia87 preto to robim 😉

nikinka1111
7. nov 2011

ahojte, dnes som už nevydržala a testla som. a negatívny ☹ . mrcha má doraziť až v sobotu, mám ešte nádej? inak ten test bol nejaký divný. najskôr sa v okníčku na tej strane kde som chcela čiarku vytvorila veľká ružová bublina a aj kontrolná čiarka sa tvorila dlho. možno som ho zle ocikala 🙂

miriamm11
7. nov 2011

baby dnes 29DC , robila som test a je snehovobiely 😠 😠 😠 takze testovat sa tiez uz nejdem, boli ma podbrusko, zajtra je to tu a mozno aj dnes 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nervvy!!!! bozeee ako by som nieco rozbila!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

daniwaugh
7. nov 2011

baby caute, ako to tu ide? 🙂
@miriamm11
doprcic, co si zasa nedodraziavala moje pokyny? :(

daniwaugh
7. nov 2011

@nikinka1111
bola to aspon 10citlivost? ja by som si spravila zajtra najcitlivejsi a uvidime, ale jasne ze mas nadej!

nativanativa
7. nov 2011

@daniwaugh no ze sa aj ozves tunaaak 😝 😝

nikinka1111
7. nov 2011

@daniwaugh bola to desina. ☹ ale fakt tak divne sa to správalo. takže zajtra ráno si urobím ešte jeden. ak bude aj ten negatívny, čakám do soboty. kašlem na to 🙂

tannia87
7. nov 2011

@nativanativa ja so tych grafov nrozumiem ja som si nemerala bt ani raz no ak to nevyjde do vianoc tak sacnem pracovat aj an tomto 🙂

nativanativa
7. nov 2011

@tannia87 je to dobra vec , urcite v tom budem pokracovat 😉

daniwaugh
7. nov 2011

@nativanativa
no, mam na navsteve maminu, tak neviem kam z konopi :D

nativanativa
7. nov 2011

@daniwaugh aaaa a dokedy ? 😝

daniwaugh
7. nov 2011

@nativanativa
do stvrtku prosimpekne

nativanativa
7. nov 2011

@daniwaugh aaaaa takže nám budeš neverná.......pekneeee

blau
7. nov 2011

hojte cucoriedky
@nativanativa

@daniwaugh tak aby mi nebolo malo, dostala som svrbenicu, je to mierny priebeh, ale natieram fungicidom.
Teraz je mm na 3dni na sluzobke a zrovna pride na ovulku, ale snazili sme sa hned po skonceni mrchy. Co myslite mam tento mesiac nadej? Myslim, skrz mykozu a ze to natieram fungicidom?
Dani tak si uzi maminu, ci netesis sa moc?

nativanativa
7. nov 2011

@blau no mne osobne mi to nepomohlo, ja neviem skúšaj len aby sa ti to nezhoršilo počas sexíku ☹ , ja by som nemohla . . ..

delideli
7. nov 2011

ahojte baby, co ste mali ako prvy priznak bolesti v podbrusku v priebehu implantacie,ake silne asi boli (silnejsie alebo slabsie ako pred MS? a ako dlho trvali?

ktore
7. nov 2011

@delideli pichanie som mala ak si dobre pametam dost silne ale nie bolest ale riadne pichanie az ma stiahlo.ale ktovie mozno kazda to pocituje inak.

miriamm11
7. nov 2011

@daniwaugh presne tak nedodrziavala som nic! sex bol 5x za cyklus no co ti poviem, dalsi mesiac bude to iste ale potom uz bude moj drahy len pri mne ....dam to 10 dni vjednom kuse, slubujem!!! 😀
@nativanativa ty kde klesas? 😠 ja som dnes tiez klesla o stupen 😠 😠 😠 ide to mna z kazdej strany, tak nech sa to spusti aspon co najskor, nech mozem ist co najskor na to 🙂 🙂 🙂 to bude uz 4cyklus, bezi to bezi....pojdem si asi pre vysledky na endokrynologiu, uz su tam polroka 😕 😕 😕 ci tam nebude nejaka skryta zavada, lebo nemala som hormonalny profil dobry co sa tyka endokrynologie, ale vtedy som tehotenstvo neriesila a doktorka sa ma pytala ze ci planujeme a ja ze NIE! tak mozno tam cosi bolo, pojdem zajtra.

blau
7. nov 2011

@nativanativa hm, no uvidime, vcera sme a nic sa nezhorsilo dokonca ani nebolelo, len proste ma stve, ze to maju mat spermie priaznive prostredie 🙄 🙄 🙄 🙄
No uvidime, ved teraz 3dni pauza celibat, som sama doma 🙂

tannia87
7. nov 2011

@nativanativa meras kazdy den rovnaku hodinu? len to tam znacis apodla toho ke dklesne teplota vidis ze id emrcha chapem spravne 😀 😀 😀 😀 😀

betka20
7. nov 2011

@alt ahoj jsem 20 DC tak uvidime 🙂

daniwaugh
7. nov 2011

@miriamm11
jaj ty jedna! :D tak to jak chces otehotniet?:D

daniwaugh
7. nov 2011

@blau
kaslat na svrbenie, samozrejme ze mas sancu!
ale ano tesim, len ja som na nu "alergicka" ona za to nemoze ale vsetko co mi povie tak ma nasere a keby mi to dakto iny povedal tak to berem normalne, to je take divne, je to vomne.. ako snazim sa nebyt na nu podrazdena, ale obcas nevydrzim :D achjoooo..

betka20
7. nov 2011

@gelinka75 tak jsem 20 DC, a ovulace snad probehla 🙂 ale mam to ted rozhozene po dobrani Ha

e.l.i
7. nov 2011

ahojte krasavice tak ja dnes taham 29 DC.. cize zajtra...abo najpozdejsie stredu dojde mrcha.. ma aj ciciky uz pobolievaju...su pekne naliate...a uz aj brusko od vcera pobolieva....takze typicky PMS... 😠 ..no ale nevadi bo ideme v sobotu s muzikom na zabijacku k nasim a vecer na Katarinsku zabavu..tak aspon si mozem s kludnym svedomim dat dake fajne vinko a zabavit sa,,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre