Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alt
9. nov 2011

@mayerka zkus nejdřív 12DPO . já měla ovu 17DC a první dušíííík byl 11DPO a ještě z ranní moči. 12 DO jsem testovala znovu z ranní a byl už vidět mnohem lépe, ale ještě to nejsou dvě stejné čárky

alt
9. nov 2011

@miriamm11 aby to bylo vidět tak 12DPO

miriamm11
9. nov 2011

@alt tak to necham na zajtra rano, to bude 12DPO ty mas dusikov uz?? paradaaaaa 🙂 kedy sa ides este pretestovat?

miriamm11
9. nov 2011

no neviem ci to vydrzim do rana, vsak to uz je jedno ci dnes ci rano nie? ja si ho idem spravit asi 😝 pomoooooc , vsak ako to mam vydrzat?? to asi nedokazem!!! 😠

alt
9. nov 2011

@miriamm11 až v pátek, nedělej to budeš zklamaná, no já u mě byl pozitivní až 11DPO z ranní moče, a to jen taková šmouha a dnes 12 DPOuž to bylo silnější, ale jelikož jsem dnes mela dostat mrchu a i teplota mi vyskočila na 37 a taky mám nateklý bradavky a už mě bolí i podbřišek tak si myslím, že zítra je zbytečné testovat znovu.. počká až do pátku nebo až do neděle.. a pak to zkusím znovu snad už bude čárka silná..jinak jsem tentokrát vypaplala 10 testů, jedenáctý a poslední si schovávám na později 😀 😀 takže fakt nespěchej já měla všech 8 negativních

mirushka
9. nov 2011

ahojte, ja som trosku zmatena 😅 predvcerom test cez den ukazal slabu ciarku, dnes rano ako keby bola slabsia ako pred 2 dnami. a cez den som si spravila ten citlivy 10tku a tam len jedna. a fakt mam dva testy s 2 //. tak teraz co? uz som sa zacala tesit.... dnes som 36dc.

blau
9. nov 2011

@mirushka este pockaj chvilu.
@alt heeeeeeeeej tak sa tam nieco rysujeeeeeeee??? jeeeeeeeeeeeej ked to budu kolajnicky ako sa patri daj vediet 😉

@miriamm11 ja tu cakam co a ako, ale teda este to nehajme hm? ci zajtra rano? n🙂

blau
9. nov 2011

@miriamm11 ja ked som kupovala test mi povedal , ze rano nalacno je najlepsie, tak teraz netestuj, uz si popila barz co pojedla, jaaaaaaaaaaaj ako sa ja usmievam 😵

miriamm11
9. nov 2011

@blau
@alt
dievcata tak chcela som sa otestovat, ale chlap sa na mna pozrel takym pohladom ze som to hned vzdala, zevraj mi sibe 😠 😠 😠 a ze mam pred ms nalady a ze naco sa chcem testovat ked vieme ze tento mesiac tehu ani nemozem byt ☹ ☹ ☹ ☹ , takze to odkladam do nedele , uvidime ci mrsiko dojde, asi ma pravdu 😅 😅 mozno sa tajne otestujem rano 😝 lebo on ma nechape preco to nemozem vydrzat 🤐 🤐

miriamm11
9. nov 2011

@nativanativa vydrzala som 😝 ale naozaj neviem dokedy

nativanativa
9. nov 2011

@miriamm11 a ako sa citis ??

alt
10. nov 2011

@miriamm11 já mu to projistotu ani neřekla, že si jdu dělat test,že kolikrát jsem se testovala, to by ho asi šiblo, já tě chápu , víš co tak se otestuj, však co můžeš ztratit, kolikátý jsi DPO? já dnes 13 a už je to vidět dost,

blau
10. nov 2011

@miriamm11
@alt dievcata nemame my rovnakych manzelov????
ja som prisla minuly mesiac z nakupu, a dival sa do tasky a ze ty si si naco kupila test???
su to chlapi a nikdy take nieco nepochopia.
alt hm, ja mam takeho tusaka, ze tam nieco bude a miri?? aj u teba, drzim palce
my sa teraz snazime o dusu a po dobe sa chytil aj moj mm, tak uvidime co z toho bude december neham asi tak, lebo 14teho presne na ovulaciu mam termin na mamografiu, tak bud sa jej vyhnem pozitivnym testom, alebo zacneme naozaj v roku 2012 😵

alt
10. nov 2011

@blau tož co si tam je 😀 😀 no snad nezmizí

alt
10. nov 2011

@blau a ty kdy se chystáš testovat? Kolikátý jsi DPO?

gelinka75
10. nov 2011

@alt jeej gratulujem, aj ja snivam aspon o takejto ciarocke :D

alt
10. nov 2011

@miriamm11 tak co? tetovalal dnes ráno? jsem napjatá i zatebe 😀 😀

alt
10. nov 2011

@gelinka75 neboj též se dočkáš 🙂

blau
10. nov 2011

@alt si jasnaaaaaaaaaaaaa, krasne a kazdym dnom bude silniet.
ja som len po ms, ale uz snazilkujeme o dusu, ja cakam na ms az na konci mesiaca. Takze davam na rady daniwaugh, ze kazdy den , 🙂))) cize ja som kazdy DP 😵
dam vediet, ale ja vazne skoro, lebo mam este len pred ovulaciou.

alt
10. nov 2011

@blau koukni na můj graf měřila jsem celý měsíc i ovu test jsem dělala, pozitivní ovu test byl 28.10 a my se snažili 22,23,26,27,28 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Alt/grafy.as... po sexu jsem pokaždé ležela s podloženým zadkem, aby ten poklad nevytekl, mám otočenou dělohu tak to se prý doporučuje. no a vyšlo nám to vlastně napodruhé, minulý měsíc jsme si vzpomněli až v den ovu a to jsem pak neležela a nic z toho nebylo, tak teď i tajně doufám, že pokud jsme se snažili hodně před ovu tak snad se nám povedla holčička, když jsem tu na koníkovi četla, že před ovu se dělají holčičky 🙂

golymetr
10. nov 2011

@alt gratuluji a at vše probíhá 😉 mužu se zeptat jaký hleník jsi měla po ovu do testování??

miriamm11
10. nov 2011

tak som tu dievcata...som cakala kym drahy zmizne z domu ani cikat som nesla, chcela som usetrit ranny moc, uz som myslela ze to ani nevydrzim...a vysledok ziadny 😠 snehovobiely 😠 😠 😠 dnes rano zas spinenie, bolesti zatial ziadne, ale bradavky uz tiez nebolia...teraz je to presne ako 1-2pred ms...som 12DPO takze ziadne dobre spravy neprinasam ☹ ....
@alt
tak ty mas paradnu ciarku, to by som uz aj ja mala dnes viditelneho ducha keby malo byt tehu..., drzim palceky 🙂

alt
10. nov 2011

My Ovulation Chart

alt
10. nov 2011

@golymetr řekla bych že i neprve vodnatý a tak od 5DPO hustší a žlutozeleno bílí, jako když máš zelený sopel když si končí rýma, ale od5DPO mě začali mírně pobolívat bradavky a 8DPO mě pobolívalo v podbřišku, na MS bylo ještě brzy, a ty bradavky byli den ode dne citlivější až jsem měla dvorce takový nalitý že ty bradavky nebyli vůbec vystouplý a taky se mi zdá že se mi zvětšili i ty výstupky kolem velké bradavky,první slaboulinký dušík se objevil 11DPO z ranní moče na testu mamatest 10 a to jsem ho ještě musela tak půl hoďky nechat aby tam něco bylo, včera už to bylo vidět víc a dnes opět 10tka a ranní moč a to je ta dnešní fofo co jsem ji sem dala, já ani nevím kdy jsem měla mít MS střída se mi kratší a delší cyklus, tak teď to vycházelo na 28dňový což bylo v úterý a 30dňový je dnes. ale dnes v noci jsem měla zimnici, prsa bolí stále, už se myslím i zvětšily a strašně mě bolela děloha asi jak se roztahuje. žaludem jsem měla v noci jak navodě, byli pocity na zvracení a břicho mám nafouklý 😀 a často se mi chce prdět 😅 no jestli jssi to dočetla do konce tak dík, tak jsem ti teď popsala celý můj průběh 😀

golymetr
10. nov 2011

@alt já jsem tedy dneska 6DPO takže na nějaký příznaky hooodně brzo břicho mě tedy bolí hlavně večer a výtok nemam skoro žádný nebo takový nažloutlý prsa mě trošku brní a svědí bradavky nechci se sledovat mrchu (ne)čekám příští pátek

tannia87
10. nov 2011

Ahojte je tu niektora kocka ktora ma mat ms sobotu al nedelu teraz? ja som si dnes robila test ale nic :/ nie je to skoro?

alt
10. nov 2011

@golymetr to vypadá nadějně , řekla bych, že jsme měla ze začátku příznaky jako ty, ten výtok ale nebyl každý den.. jen párkrát,u mě to začalo taky svěděním bradvek, no vidím to nadějně, budu ti držet pěsti..

alt
10. nov 2011

@tannia87 záleží který den jsi po ovulaci, pokud máš kratší luneární fázi, tak ti to ten test ukáže později a hlavně testuj z ranní moče. a testuj nejdřív 12DPO to už tam něco bude.

tannia87
10. nov 2011

ahoj ja tento emsiac som sa neriadila podla ovulacie vobec skusame 4 emsiavc chcela som len tak skusat mam len podla cyklu vypocitane ze ms ma prist v nedelu niekedy chodi o den skor tak mozno v sobotu 😉 prsia ma bolia uz 10 dni krize zaclai teraz ale ako pred ms tak priznaky su ine neni 😲

golymetr
10. nov 2011

@alt děkuji snad budou příští týden dvě// jinak hold další kolo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre