Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lulu1988
6. okt 2011

@daniwaugh ahojcek...citam tu prispevky a vsimam ze si uz tehu..tak ti gratulujem moc...ja som si robila vcera testy aj dnes rano a tiez vysli krasne silne // tak dufam ze som aj ja 🙂 kedy si mala poslednu MS?

marteska
6. okt 2011

@daniwaugh My se začali snažit až teď po půl roce. Byla jsem těhotná v lednu a skončilo to revizí. Otěhotněla jsem cca 16DC a s Vojtou 15DC. Chtěla jsem teď v září vědět tu ovulaci, že jak budou // na ovu testu, tak na to půjdem, ale bohužel.... Stejně jsem to nechala na manželovi, takže třeba to vyšlo 😀

daniwaugh
6. okt 2011

@lulu1988
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :D :D
my sme mali 4.9 poslednu 🙂

daniwaugh
6. okt 2011

@marteska
nidky nevies, kym sa nepresvedcis 🙂 kedy teda uvidime?🙂

daniwaugh
6. okt 2011

@labanka
no a kedy maju podla lekara zaberat? ja teda som nevystudovala nic take, ,cize vobec netusim jak to ne/funguje (a preco nemas ovulaciu? je to hormonalne? kedy ti nasadil lieky?) dufam z e uz zabrali a ze to coskoro zistis|! 😀

nikinka1111
6. okt 2011

ahojte, môžem sa k vám pridať? ovuláciu som mala pravdepodobne v pondelok ,včera ma bolel vaječník a kríže, dnes doobeda ma bolel celý podbrušok čo ma nikdy nebolieva. ovuláciu cítievam, to je úplne iné. a mala som aj malý závrat. viem že test nič neukáže ale asi sa zbláznim čakaním , lebo v nedelu máme výročie svadby a tak strašne rada by som dala manželovi taký krásny darček. dokonca so dnes kúpila rozkošné mäkučké bábatkovské papučky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som blázon 😀 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
6. okt 2011

@nikinka1111
len sa pridaj do klubu :o) vim viac (a uspesnych) tym lepsie :o)
drzime vsetky palceky na vyrocie svadby a najkrajsi darcek na svete!
to co si citila teoreticky mohlo byt usadzovanie vajicka (aj ked to sa obvykle deje medzi 5-10 dnom po ovulacii)..
tak teraz uz len cakat a dufat 🙂

nikinka1111
6. okt 2011

@daniwaugh neviem presne kedy som mala ovulku, lebo si nemeriam teplotu, o bábo sa snažíme len druhý mesiac. možno bola aj skôr. asi si aj tak urobím test ráno aj keď viem že bude negatívny aj ked je na ňom napísané že funguje už na 5.deň po oplodnený - nereále 🙂

cicussa21
6. okt 2011

Ahojte, tiez by som sa chcel apridat.. chodivam tu nakukat uz asi tyzden.. ja som mala uvulku minuly tyzden a odvtedy som mala velke tlaky v podbrusku asi 3-4 dni a stale ma picha v lavom vajecniku (som si myslela, ze uz je to cysta-som mala pred niekolkymi rokmi a take iste bolesti boli..), bazalku mam mam stale 37,1 a dnes 21DC som si robila test (lebo som bola zvedava..co uz) a nic ☹ tak neviem.. viem, ze je este skoro na test, ale aspon som sa ukludnila a teraz budem cakat do ocakavanej mrchy a uvidim 😠

marteska
6. okt 2011

@daniwaugh Počkám do 12.10 na MS a kdyby se neobjevila, testnu se🙂 No možná to zkusím už 10.10 😀
Ještě jsem Ti ani nepogratulovala k pozitivnímu testíku. Moc gratuluji!!!!!! 🙂

daniwaugh
6. okt 2011

@nikinka1111
ziadny test nefunguje 5dni po oplodneni 🙂 vyhodene peniaze ak si ho chces tak skoro robit :D a ovulku si nemusis merat teplotu, da sa vypocitat aj na nete :D

lulu1988
6. okt 2011

@daniwaugh jeeej super a ja 3. 9 🙂 uz si bola aj u doktora?

daniwaugh
6. okt 2011

@cicussa21
21DC si robit test je zbytocne. najskorej sa ma 26DC

daniwaugh
6. okt 2011

@lulu1988
nie, nikto ma nechce vidiet, chceli len moc, o tyzden budu vysledky (ja mam tie vysledky doma o minutu..!!)

lulu1988
6. okt 2011

ani krv ti nebrali ? nakedy ta objednali? aky dlhy mas cyklus? aby som vedela porovnat 🙂) no ja som ich tiez mala hned..par sekund a skoro som si oci vyocila..

daniwaugh
6. okt 2011

@lulu1988
neobjednali ma na nikedy, caka sa na vysledky mocu nebrali mi ani krv ani nic ine..
neviem aky som mala cyklus, lebo ja som mala kontinualne tabletky (a potom v juli kolkoskopiu) a nemala som ms posledne dva roky a vysadili sme az 8.8, potom ms 4.9 a potom babo 🙂

labanka
6. okt 2011

@daniwaugh lieky mi dal asi pred mesiacom a ucinok zacinaju naberat po 4 mesiacoch takze verim,ze na moje narodeniny aj meniny v jednom - 5.1 vam oznamim tu radostnu spravu 🙂 ja mam podozrenie na polycysticke vajecniky kedze beriem Glucophage ale on mi to nepovedal....vraj je to na ovulku...tak ja papam vsetko co mi da ako poslusny psik 😀 😀 😀

lulu1988
6. okt 2011

@daniwaugh krasa...tak ti teda gratulujem ze vam to takto kraasne vyslo..a ake pocitjus priznaky? mas nejake?

daniwaugh
6. okt 2011

@labanka
nic nepodozrievaj, kym ti on nepovie! zbytocne si vyrabas stresy .. to mas jak s ibuprofenom, je na bolest zubov, hlavy, menstruacne bolesti, bolest chrbta, klbov. a za to ze si ho zoberes neznamena ze ta musi boliet vsetko chapes? 😀 tak to bude podlamna aj s tym tvojim liekom..
achjo 4mesiace..tak ale uz mas MAXIMALNE 3mesiace.. slakbymatrafil.. ale ono to stoji zasa za to.. a mozno sa aj skorej zadari.. (tak to si Andrejka, co?:o))

daniwaugh
6. okt 2011

@lulu1988
mam napnute prsia, ako ked sa mi tvorilo mlieko po porode, ale inak nic, ani sa nejake nzvacsili (myslela som si ze hej, ale dnes som usudila ze nie :D :D )) a inak nic.. jedine teda ze ziadna ms a milion pozitivnych testov 🙂))
uz si bola na sono? mas dake priznaky?

labanka
6. okt 2011

@daniwaugh ano ano Andrea tesi ma 🙂 ale zase moze byt, ze tento mesiac budem mat svoju prirodzenu ovulku a zadari sa skor 🙂 vse je ve hvězdach 😉

cicussa21
6. okt 2011

@daniwaugh ja viem..aj som si tym bola ista, ale uz len pre ten pocit 😝 no nic..budem cakat 🙂

lulu1988
6. okt 2011

@daniwaugh nebola som este je skoro a ja som to vcera zistila testikmi...no ja chodim stale na wcko---je mi tazko stale sa mi chce grgat...🙂 no a prsia mam naliate strasne aj zvascene bradavky..a ked si chytim pod bruskom tak tam citim zmenu..ja viem je to skoro, ale je tam prose nejaka zmena take tvrdsie to mam aj boky mam ine nez predtym...tak asi tak...a boli ma v p podbrusku...ale tie prsia a to ze sa mi neda odgrgnut je najviac asi

daniwaugh
6. okt 2011

@labanka
sak toto si aj ja myslim, nikdy nevies kedy ta priroda prekvapi 🙂)) ja rozhodne dufam ze skorej ako na meniny :D (ja mam meniny dva dni pred tebou :D)

daniwaugh
6. okt 2011

@cicussa21
to je fakt najlepsie.. ja som sa otestovala na 26 alebo 27DC a bol tam duch a potom som trpla az do dna predpokladanej ms ci nahodou nedojde a nebude to mikropotrat.. tak si vravim, ze je lepsie pockat, nez sa takto stresovat (po bitke je kazdy general!!!:o))) drzim palceky.

daniwaugh
6. okt 2011

@lulu1988
radosti tehotenstva 🙂)) a objednat si sa objednala?🙂

labanka
6. okt 2011

@daniwaugh ano ja viem pisala si zuzke ze Danielka 😉 tak na tvoje menniny to bude isto

lulu1988
6. okt 2011

@daniwaugh no veru ze radosti 🙂 nebola som este ani som nevolala..chcem zmenit doktora .. tak to skusim koncom buduceho tyzdna---hadam nieco male uz bude vidiet...dovtedy si asi este par krat spravim test pre istotou...

daniwaugh
6. okt 2011

@labanka
isto to bude ovela skorej nez na meniny 🙂
a tento mesiac to mame ako? merias si teplotu alebo tak? ocikavas ovu testy?

daniwaugh
6. okt 2011

@lulu1988
no, zmen ak si si nie ista svojim.. ja som si nasla noveho a taky blb to bol, som sa citila ako kus masa, som povedala ze k nemu uz nikdy.. a v tehotenstve je doelzite mat doktora, ktoremu veris.. 🙂 hlavne ak to je prve babo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre