Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
28. júl 2011

@labanka dakujeeem 🙂 no skusim zajtra namerat tu BT, ak ma rano neprivita ms. a aj tebe drzim palceky, nech neklesne a nepride 🙂)

labanka
28. júl 2011

@zuzkag2 potom daj vediet, ako si na tom.......lebo aj ja by som mala dostat ms cez vikend, ale veriiiiim ze nedostanem a nic nebude klesat 🙂

zuzkag2
28. júl 2011

@labanka oki dame si vediet...drziiiiim palce 🙂

labanka
28. júl 2011

@zuzkag2 aj ja tebe Zuzi, drzte sa ! 🙂

cecil36
28. júl 2011

@zuzkag2 7DPO je na test veelmi skoro, embryjko sa moze uhniezdit 7-10DPO (vynimocne 5-6) a potom musis este pockat, kym sa hladina hcg zvysi. Mne sa dorbec uhniezdil az 9 den od ET (teda treba ratat 9+3) a teda na 7 DPO by som tam nemala zhola nic. Takisto ani priznaky nie su vobec smerodajne. Okrem toho, ze ma bolelo brusko ako na ms mi do 6tt nebolo absolutne nic. Ziadny vlci hlad, nervicky, vracanie... proste nic. A od toho 6tt som si potom uzila 😀 Takze drzim palce, treba vydrzat alebo testnut 😉

terioza1
28. júl 2011

@zuzkag2 no dekuju, ja doufam, ze // budou jak dve dalnice...ja jsem si vcera vecer delala 20test pepino... spinila jsem, nacervenaly to bylo.. ale ne jako klasicka krev, ale proste nacervenaly... Dneska, kdyz jsem si dala tampon, mam spineni hnedy, jako kdyz ms konci... tak ja jsem z toho taky blazen..

Tehule bychom mohly byt.. ja jsem 11DPO... Bychom byly stejne 🙂 O den... 🙂

@labanka no parada, takze si budeme drzet palce... vsichni tri 🙂 Preju vam to... NAM to...

terioza1
28. júl 2011

@labanka hele, neco jsem nasla. Psala jsi, ze po pohl styku krvacis...:

Špinění a krvácení v I. trimestru těhotenství

• V průběhu I. trimestru se může objevit tzv. špinění. Příčinou může být nízká hladina hormonu žlutého tělíska (progesteronu) nebo jej může vyvolat drobné poranění děložního hrdla, např. při pohlavním styku.

• Krvácení na samém začátku těhotenství může přijít, když se oplozené vajíčko zahnizďuje v děloze. Krvavý výtok se většinou dostaví ještě před termínem menstruace a znamená úspěšné spojení vajíčka se spermií.

• V horším případě signalizuje krvácení hrozící nebo již probíhající potrat nebo možnost mimoděložního těhotenství. Ovšem pravděpodobnost, že se oplozené vajíčko bude vyvíjet mimo dělohu, je velmi nízká.

zuzkag2
28. júl 2011

@terioza1 no tak presne toto som vam isla teraz napisat...od rana som mala bolesti ako pri ms, ale uz to preslo, a teraz sa mi zjavil krvavy vytok...s jasnocervenou krvou...myslite, ze by fakt? :-P

terioza1
28. júl 2011

@zuzkag2 ja nemela jasne cervenou krev, vcera jsem ji mela takovou tmave-cervenou az nahnedlou a a ted hnedy vytok. Kolikaty jsi dpo? Jestli jsi to psala, zapomnela jsem to, promin 🙂

terioza1
28. júl 2011

Holky, ktere spinite, ted mi psala dr maila, ze pokud me neboli na leve ani na prave strane v podbrisku, spineni nic neznamena... A ze se mam k ni prijit podivat az 2tydny po vynechani ms, driv to pry nema cenu. 🙂

labanka
28. júl 2011

@terioza1 juuuuj si zlata a sikovna, tak ja splnam prve body, drobne krvacanie po styku 🙂 to som nikdy predtym nemala .... rano meram teplotu, merajte aj vy baby .... vraj nesmie klesnut a bude to suprove....ako ste na tom vy?
a co znamena ked ma raz boli na lavej a raz na pravej strane v podbrusku? :(









terioza1
28. júl 2011

@labanka no hele, jeste s tim sexem jo... minuly mesic, kdyz jsem byla u dr v nemocnici, pac mi bylo spatne a chtela jsem potvrdit tehu, pac jsem pak jela pryc a chtela jsem si bejt jista, mi rikal, ze tak tyden - 10dni - do potvrzeni tehu( dokavad nebude videt na UTZ- by nedoporucoval sex... Prej ne, ze by mi to zakazoval, to nemuze, ale doporucuje nesexovat... no.. nevim, jestli to bylo tim, ale v sobotu jsme meli sex, ja orgasmus a v nedeli byl konec... Tak si davej radeji bacha.. 🙂

Ted mi dr psala maila, ze pokud spinim a neboli me na jedne ( jedno jake) strane v podbrisku, ze to nic neznamena.. Asi tim myslela, ze by to jinak mohlo bejt mimodelozko... Ale pokud se to u tebe strida... asi to nic enni.. J se pred chvili rychle zvedla z bobku a myslela jsem, ze bolesti se nezvednu, jako by me kameny tahly zpatky dolu.. ale hned to preslo...

zuzkag2
28. júl 2011

@terioza1 teri, ja som 13DPO, a tu krv uz nemam, a strasne dufam, ze zajtra nepride normalna ms. chvilami ma picha v podbrusku, na pravej strane, ale uplne uplne dole, az pri slabine. a chvilami krce ako pri menzes. no ja neviem, akosi stracam nadej ☹ ach jaj, to je psycho, takto sa sledovat 🙂

labanka
29. júl 2011

@zuzkag2 Zuzi ja myslim ze mam uplne to iste co ty....uz ma kade-tade picha, niekedy mam pocit ze uz dostanem kramy, rano ma boleli krize, teplota stale 37...ty si nemerala?
a straaasne ma bolia prsia...
neviem ci je dobre takto sa sledovat, ved sa z toho zblaznime :(

labanka
29. júl 2011

@zuzkag2 @terioza1 baby zabudla som vam dodat, jedna znama mi odporucala brat Femibion - vitaminy
vy nieco beriete? ako dlho sa snazite o babatko?

niveagirl
29. júl 2011

Ahojte baby!

Ja mám tiež ten istý problém ako vy. špinenie a chvýľami ma tiež pychá v podbrušku ako by som už-už mala dostať krámy...labanka - ja ten Femibion užívam asi mesiac o bábo sa snažíme 3 nmesiace ale stále nič ☹

niveagirl
29. júl 2011

A inak držím palčeky!!! 🙂

domkalaky
29. júl 2011

ahojte kocky, prepacte, ze vam tak vtrhavam do temy,ale mam na vas otazocku a budem rada,ked mi napisete svoje nazory,lebo uz som nejak mimo zo seba 😅 . tiez s drahym snazilkujem, je to 7. mesiac-viem ,ze sme len na zaciatku. No a tu je moja otazocka na vas : uz 5. dnik mi meska mrska, stale mam tlak na lavom vajecniku a v podbrusku ako keby mala dojst mrsina,ale ona nikde 😅 . urobila som si vcera testi, no a bol negativny ☹ .spinim uz asi treti dnik,ale len biely vytok,no a trosku mam na vode zaludok-ale to uz mam pocit, ze je to moja fantazia 😅 .Bola som u dr. 12.7. , vsetko mam v poriadku, ziadne cysty,zacala som brat femibion 800 a tak by som bola zvedava, ze co si o tom myslite?ci len moje telo strajkuje a naschval ma nechva v napati,alebo co to 🙂 ?dakujem za vas cas 🙂 no a pekny dnik babulky a hlavne nech sa vam dari 🙂

terioza1
29. júl 2011

@zuzkag2 Spousta holek pise, ze ma bolesti bricha jako pri ms, ale ms nedorazi.... Tak uvids, drzim ti moc palce... Treba ms nedorazi... Dokavad ji nemas, neves hlavu 🙂 😉

@domkalaky Ahoj, nekomu se na TT ukazou // az treba dva tydny po vynech ms... zkus treba za dva dny dalsi tt.. Pokud by byl negativni, zajdi k dr, vezmou ti krev... 🙂

terioza1
29. júl 2011

@niveagirl ahoj, kolikaty dpo jsi?

terioza1
29. júl 2011

@labanka ja jim uz mesic listovku, dve tabletky denne. Jinak do ovu piju kontryhel+hluchavku+rebricek... Jinak nic 🙂 Jedla jsem clostylbegyt a estrofem, ale ted mam pauzu.. 🙂 Snazime se 4mesice, z toho jednou se zadarilo se spatnym koncem a ted nejspis taky 🙂

domkalaky
29. júl 2011

@terioza1 dakujem 🙂 tak budem musiet este cakat 🙂

lauricka
29. júl 2011

@domkalaky ahoj, spinenie znamena hnedasty alebo cervenkasty vytok, nemozem spinit bielym vytokom 😉 . Ano, na zaciatku mozes mat pocit ako pri MS, ale nedorazi, chce to vyckat este par dni a uvidis...

terioza1
29. júl 2011

@domkalaky a v tehu je obvykly aj bily vytok.... Taky jsem vytokovala .-)

domkalaky
29. júl 2011

@lauricka tak pardon 😅 aspon som zas mudrejsia 😉 dakujem

domkalaky
29. júl 2011

@terioza1 tak ja dufam,ze to bude tehu 🙂

terioza1
29. júl 2011

@domkalaky kolikaty ze jsi DPO??

labanka
29. júl 2011

@niveagirl aj tebe drzim palceky kocka my sa intenzivne snazime 4 mesiaciky 🙂 co ma prist pride...

lauricka
29. júl 2011

@terioza1 jasne, v tehu biely vytok je, len sa to nevola spinenie
@domkalaky no ved ja nic, len spinenie nie je v tehu dobra vec a gynekologa by si mohla zmiast 😉

domkalaky
29. júl 2011

@terioza1
11 DPO...ja som preto nejako zmetena, ze testik negativny a mrska tiez nic 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre