Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonicata
8. dec 2011

@havana21 tak test je negativní tak nevim no ........je fakt že vajíčo je uhnízděné od 10 dne po oplodnění ale holt nejsem a nebo jsem ale hladiny hormonu je ještě nízká :-/

havana21
8. dec 2011

@sonicata presne tak - to ešte budeš mať nízku hladinu, treba ešte vydržať aspoň do 28DC 😉 predsa len treba na to čas, uvidíš neskôr.... držím palce

miriamm11
8. dec 2011

@sonicata baby vy co tu riesite? kedy si mala poslednu MS? ved ty musis byt niekde po ovulke este len, DPO znamena dni po ovulacii...nepocitas si dni po oplodneni. vsak tych oplodneni mas za mesiac viac, dolezite je len v obdobi ovulacie...ak sa zadarilo, musis si pocitac dni po ovulacii.

sonicata
8. dec 2011

@miriamm11 dni po ovulaci sou asi 2 to je málo ale mě na těhulkách říkala že když si vezmu den od početí měla bych být 12 nebo 14 den po oplodnění co já vím ale to co říkáš ty mi počítají i kalkulačky na nettu tudíž si mám test udělat až ke konci prosince :-/ mám v tom zmatek prostě poslední MS bylado 22.11 do 27.11 ! 24.11 a 26.11 byl nechráněný sex ......zhruba od 4.12 se cítím divně tak poraď polde cyklu mám mýt ovulaci 14-16 dne cyklu .......to by i sedělo dělal jsem si OVU test a ukázal mi ducha to prý znamená že ten den ovu probýhá .........Poradíš teda kdy se mám testnout abych co nejdříve věděla :-/

miriamm11
8. dec 2011

Otehotniet mozes len cez ovulaciu, cez tieto dni...vajicko mas len jedno a uvolni sa len cez ovulaciuu,,,ak ste mali sex aj ine dni to je OK. A ked si teraz 2dni po ovulke tak k oplodneniu mohlo prist len zo styku v tychto dnoch cez ovulku.
Takze ty si dnes 17DC ak dobre pocitam, tak este pockaj aspon tych 10 dni minimalne, naozaj.

miriamm11
8. dec 2011

@sonicata a k tym tehotenskym priznakom, my ked sme sa snazili o babatko prvy cyklus tak ja som mala vsetky priznaky tehotenstva, a som si bola ista tym ze som tehu,,,,ale nebola som, aj druhy mesiac to bolo podobne,,,a potom som to uz dokazala rozlisit ,,ale vsugerovat som si dokazala naozaj vsetko, baby tu by ti tiez dokazali popisat vela o priznakoch vsugerovanych...ale tak drzim palce nech su to priznaky naozaj tehotenske u teba, a testuj sa az na ten 28DC alebo ak dokazes vydrzat tak az ked ti bude meskat, ja som testovala vzdy skor, ja som nedokazala vydrzat 😝

adele15
8. dec 2011

@sonicata ja som sa tiez vzdy testovala skor a aj tak nic...a ked som tehu bola, tak som sa nejak zabudla testnut skor a testla som sa az na 28 DC a na mamateste boli uz jasne dve ciarky...ale musim povedat moju skusenost, ze na rapiclear teste bol len duch a na mamateste uz dve krasne ciarky. a pritom obe detekuju HCG od rovnakej hodnoty - 10...

sonicata
8. dec 2011

@miriamm11 Pokud jde o příznaky je mi jasné že, vsugerovat se dá cokoliv ! Jenže já si toho všimla náhodou a spíš zpětně hlavně mi bylo divné že mám prostě daleko do MS a už mi napuchávala psa a pak tayk ty bodavé bolesti v podbřišku pak přešli v stálou citlivost podbřišku .........Nevím zda to lze nějak vsugerovat zbytek jako zvedání žaludku atd...... to je možné že to vše dělá jen pychyka zvláště když chodím sem nějaký ten den a čtu a to tady 🙂 Ale nejlepší je že , mi nezkoušíme zatím jsem jen přestali používat kondom a povedlo se dvakrát že, přítel nestlihl vytáhnout včes 😀 To jsem si pak uvědomila taky zpětně až po tom co jsem si říkala kruci na mě leze chřipak bo co ..........a ráno mi bylo divně od žaludku šíleně jsem tláskala furt jsem si říkala kruci co to je až pak ejhle se mi rozsvítilo co by to mohlo být 😀 Ale , nevím je možné že jsem a taky že ne a je to jen nějaký pořádný nástyd a psychyka do toho 🙂 tak díky za radu a zkusím to vydržet 😉

sonicata
8. dec 2011

@adele15 jojo já jedině mamatest ten je spolehlivej 🙂Ostatní jsou jen takové bych řekla napodobeniny 😀

sonicata
8. dec 2011

@miriamm11 jsi fakt zlatá moc ti děkuji za rady 🙂

sonicata
8. dec 2011

@adele15 i tobě moc děkuji nádherně jste mi to vysvětlili což je super 🙂

adele15
8. dec 2011

@sonicata nemas zac a este pridam moju skusenost s priznakmi, ked som tehu nebola, tak som ich mala pred ms skoro vsetky a ked som tehu bola, tak nic, az potom, ked uz neprisla ms, tak sa objavili postupne aj priznaky a teda som si bola uz ista, ze som tehu...

sonicata
8. dec 2011

@adele15 takhle já když jse teda čekala jestli se nazadařilo teda spíš došlo ke zpoždění a nebo nebyl použit kondom tak jsem se cítila trochu jinak no teď to nějak je jiné nevím hale jestli to dostanu řeku si no pěkný to by mě zajímalo co se děje a pokud to nedostanu je to jasný 😀 Menstruační syndrom už jsem měla milionkrát a jednou ......pak jsem jednou měla zamlklý potrat takže to bylo taky trochu jiné než ten syndrom ,ale bylo to dost podobné jen se lišila ta moje nálada ta plačtivost i u perníkové chaloupky ........teď je to taky hned mě vše dojme ,ale když jsem vsteklá tak je to fakt brutál buď prostě na mě něco dolehlo a nebo fakt těhu budu nedovedu říct teda spíš napsat jak se cítím jen vím, že je to divnej pocit a že je to novej pocit 🙂znamenat to ovšem může cokoliv 🙂přeci jenom naše tělo je fakt samo o sobě jeden velkej otazník 🙂

tannia87
8. dec 2011

@nativanativa no co ako pokracuje teplotka mne //silnie dnes som chcela aj clearblue a som nasrata hodilo tam iba presipacie hodiny a potom ho vyplo hlavne ze stale nejakych 8€ a ani neblikol 😠

adele15
8. dec 2011

@sonicata drzim palce, nech je to tehu 😉

sonicata
8. dec 2011

@adele15 děkuji moc vše se uvidí o vánocích teda den před nimi mám dostat MS tak se uvidí no 🙂 na jednu stranu je to strach za zklamání ,ale na druhou si říkám, že jsme to ani pořádně nezačali zkoušet 🙂 ale bylo by to fakt pěkné no 🙂

nativanativa
8. dec 2011

@tannia87 no ja stale ostavam verna 36,7 cke 😀 😀 😀 😀

tannia87
8. dec 2011

@nativanativa no ja uz som na 37,00 tak dufam ze to tak ostane 😀 😀

peela
8. dec 2011

Zdravim snazilky,mela jsem dva dny volno tak ze jsem si namackala budik jako bych vstavala do rachoty.Ve stredu budil merila a usnula snim 😀,jeste ze mam chytrej teplomer vypnul se sam a byla tam teplota kterou nameril.Uz jsem asi davno po ovu jsem 14den cyklu,ovu test si delala v sobotu a v pondeli uz jsem posilala fotky.Teploty se zacinaji zvedat vcera 36,6 dnes 36,7.Mrcha ma prijit kolem 20.12 asi se uz telo nato chysta

alexandra_j22
8. dec 2011

Ahojte🙂 už velmi dlho sledujem túto tému a dnes som sa rozhodla, že už sem musím napísať 😀
14DC som si robila test na ovulku a myslim, že vysiel pozitívne ....od včera mam hnedy výtok 17DC (ale žiadne svrbenie, ani pálenie) a dnes 18DC som si robila test na ovulku a nič bol negatívny takže ten vytok neznamená, že sa blíži ovulka, že by to bolo predsa len niečo iné ? 🙂

sonicata
8. dec 2011

Dnes jsem si koupila kyselinu listovou a líza na tu nevolnost a super holky je mi po nich bomba a hlavně zahánějí takový to fakt zle sice je mi i po něm trochu zle ale podstatně míň a hlavně se necítím tak unavená po něm je to super moc doporučuji 🙂
@alexandra_j22 OVUtest máš na 100% pozitivní já mám po ovu 2 dny a mám fest výtoky taky a moc se v tom nevyznám no ale klidně můžeš být těhu prej to i předznamenává těhu tak držím palce 🙂

sonicata
8. dec 2011

@alexandra_j22 já jsem dnes 16 CD a ovulaci jsem měla 14DC a dnes 16DC mám taky větší výtok jak včera 🙂 Tak uvidíme 🙂

salomee
8. dec 2011

lízátka? Já chci taky! Sice už to není tak hrozný, ale někdy přece.... to je jako v lékárně? A co mám říctr, že chcu?🙂

sonicata
8. dec 2011

@salomee řekneš že chceš lízátka proti ranní nevolnosti jsou fakt bomba nikdo nic nepozná jen zuzáš lízo a nebo to jde i rozpůlit a cucat jako bombon 🙂

salomee
8. dec 2011

Teeda. Paráda, to zkusím. Díky.

alexandra_j22
8. dec 2011

@sonicata tak nám držím palceky 🙂 ja by som mala dostať mrchu 24.12 tak to by bol krásny darček 🙂 len sa bojím, že si to len namyslam :(

mravvcek
8. dec 2011

@alexandra_j22 ahoj ja som tiez spinila asi dva dni po ovilke,co to moze byt?Mam silny vytok,nevies mi poradit?

sonicata
8. dec 2011

@alexandra_j22 já mám mrchu dostat 23 .12 takže taky tak no uvidíš já teda se cítím fest jinak už 4 dny tak uvidíme moc bych ti to přála abys byla těhu 😉

sonicata
8. dec 2011

@salomee není zač fakt je to bomba prodávají je po 12 ks a stojí něco přez 50kč 🙂

kikusik88
8. dec 2011

@alexandra_j22 moze to byt uhniezdovanie baba....myslim to spinenie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre