Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ktore
18. okt 2011

dani v ktorom tyzdni si?

ktore
18. okt 2011

komu z vas ukazal test dve ciarky na 9 dpo

daniwaugh
18. okt 2011

@ktore
Ak si tehotná, si približne v 6 týždni a 2 dni
To znamená, že si v prvom trimestri
Ideálny dátum pôrodu je 10.6.2012 (fórum Júnovky 2012)
Normálny dátum pôrodu bude medzi 27.5.12 až 24.6.12
Do pôrodu zostáva približne 33 týždňov
Priemerná váha bábätka v 6 t a 2 d je približne 0.33 gramu
Normálna váha bábätka v 7 týždni sa pohybuje od 0.15 do 0.7 g
Priemerná dĺžka bábatka v 7 týždni je približne 3 mm

😀 😀 😀 😀

daniwaugh
18. okt 2011

@ktore
tebe ukazal?

monika2606
18. okt 2011

@daniwaugh ahoj, prepáč že sa miešam do rozhovoru len som sa tu tak nejako ocitla, ja len že to je super že ti tak chutí jesť a že máš také chute, normálne ti závidím, ale tak v dobrom, ja keď som bola v 7tt tak som do seba skoro nič nenatlačila a teraz som skoro v 17tt a ešte stále nemôžem povedať že by mi nejako extra chutilo. Tak dúfam že ti tá chuť do jedla vydrží, dúfam že aj ku mne už konečne príde. Drž sa, prajem pekné a bezproblémové tehotenstvo

ktore
18. okt 2011

@daniwaugh nie ja este som len po ovu.6 den

daniwaugh
18. okt 2011

@monika2606
toto je verejne forum a uvitam akekolvek zapojenie sa do diskusie :o))
tak to si stastna zena ze ti nic nechuti, ja som napoledy pribrala 20kg, takze by som bola radsej, keby mi nechutilo :D

monika2606
18. okt 2011

@daniwaugh no vidíš to ja zas naopak, ja by som aj rada priberala, lebo toto je hrôza niekedy, človek je aj hladný a neviem poriadne čo do seba dať keďže mi nič nechutí takže aj dosť málo zjem. No ale teraz je to už lepšie ako na začiatku, to bolo niečo hrozné, to som všetko nasilu jedla. Ja už sa na tie chute strašne teším, konečne sa poriadne najem. Ja keď som bola v poradni tak sa im to moc nepáčilo že som nepribrala, uvidíme čo mi teraz povedia keď zistia že som zase skoro nič nepribrala, ale zaujímavé že bruško mi rastie a už ho ani neschovám

nativanativa
18. okt 2011

@daniwaugh no prosim a je to tu a ty si sa stazovala ze nemas ziadne specialne chute 😀 😀 😀

nativanativa
18. okt 2011

@daniwaugh ale danuska , my chceme vidiet tvoje rastuce brusko plosiiiiiiiim 😝 😝 😝 😝 😝

daniwaugh
18. okt 2011

@nativanativa
no ale ziadne nemam zatial, jak keby som ani nebola tehu :D a chute no, ehm.. :D to neboli staznosti! :D tak ale uz som v tom, a hotovo :o)

miriamm11
18. okt 2011

Dievcence ako sa mame??? 🙂 ja som niekde daleko pred ovulkou...celkom nuda , ale od zajtra sa startujeme , zbierala som sily , takze tento mesiac nedam drahemu vydychnut!!!! 😝 uz sa uskrna popod nos 😝 😝 neviem teraz co to ma znamenat 😀 😀 😀 teraz je za hrdinu ze zvlada kazdy den, uuuuf no uvidime .....kazdopadne zacina byt zabava 😀 😀 😀

daniwaugh
18. okt 2011

@miriamm11
tak mu povedz ze kazdy den dvakrat, jak sa bude tvarit :D :D :D

miriamm11
18. okt 2011

@daniwaugh :D :D :D to by bolo mozno najlepsie .... vojna spermii 😀

daniwaugh
18. okt 2011

@miriamm11
no, rozhodne kazdy den, nech sa tvrdi co chce, radsej sa trafit slabsimi ako netrafit silnejsimi :D

nativanativa
18. okt 2011

@daniwaugh
@miriamm11 ja by som to dala tri krat jak antibiotika 😀 😀 😀 😀

miriamm11
18. okt 2011

@daniwaugh jasneeee hlavne je trafit sa 🙂 len mam obavy ci to moj drahy zvladne aspon ten kazdy den, ked nie 2x do dna rano-vecer 🙂 ale mozno prekvapi...a bude 2x do dna 😀 😀 😀 vy ste skusali kazdy den?? kolko dni po sebe??? hmm?

miriamm11
18. okt 2011

@nativanativa
@daniwaugh

holky , ja som s mojim chlapom 10 rokov 🙂 ale tak kazdy den by sme to mohli zvladnut nie? dame si nejaky cukor predtym 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nejake afrodiziakum

nativanativa
18. okt 2011

@miriamm11 dobre ho ty potahaj a vytrap 😀 😀 😀 😀 😀

miriamm11
18. okt 2011

@nativanativa joooooooj bude spat ako babatko ....myslim potom, po sichte.... 😀 😀 dufam mi nezaspi predtym 🙂 🙂 potom moze zaspat kludne , do rana a davaj zas 🙂 🙂 len aby som ja vladala nakoniec 😀

daniwaugh
18. okt 2011

@miriamm11
opite sa :D
no my sme od 12.9-20.9(ak ne dlhsie:o)) kazdy den a ovu bola 17.9

nativanativa
18. okt 2011

@miriamm11 no treba tvdro makat , workout 😉

pehavcek
18. okt 2011

Ahojte baby. Vidim, ze sa tu stehulkovnieva (moj novy pojem).
No my sme sa s manzelom tiez rozhodli, ze pocas plodnych dni budeme kazdy den, ale z roboty chodime taki unaveni, ze padame na hubu. Ja som v novej a mam vela priprav aj doma po veceroch a manzel maka fyzicky. Tak niekedy ideme z poslednych sil ale niekedy sa to proste neda. Hovorim si, ze ked to ma prist tak to pride a sexik musi byt najme z lasky a chuti 😉 😉 😉 Takze niekedy si to oddychnuti vynahradime aj viackrat do dna. Asi je to ten najhorsi sposob ako splodit babatko 😒
No a aby toho nebolo mala, zebudla som si zaznacit poslednu mrchu, ale priblizny den viem.

nativanativa
18. okt 2011

babiky moje , ja mam taku chut na sampanske ... ej veru ze sa mi tam jedno aj chladi , no otvorime zajtra mnamiiiiiiiiiiiiiii , aby bola souuu trochen vecer 😀 😀

pehavcek
18. okt 2011

@nativanativa my sme si tak vcera dali vareneho vina 😉 No ale nemozeme kazdy vecer.... 😀

nativanativa
18. okt 2011

@pehavcek ale iste , treba sa trosku pobavit 😉

pehavcek
18. okt 2011

@nativanativa jasneze treba, trochu sa odreagovat a uvolnit 😉

daniwaugh
18. okt 2011

@nativanativa
tak preto chodis do posilnovne furt!!! workout! :D

daniwaugh
18. okt 2011

@pehavcek
preco nie kazdy vecer?? ja ked som nebola tehu tak sme si kazdy vecer dali obaja poharik-dva vina..

daniwaugh
18. okt 2011

@pehavcek
a kedy asi Ne-bude mrcha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre