Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
2. sep 2011

@labanka no zatial nemam, ale mam dostat az v pondelok, ale spinenie mi este v stredu rano skoncilo a teraz nic...ale uz nejak nemam sil to riesit, lebo len sama seba viac znervoznujem 😀 musim vydrzat do pondelka a potom sa uvidi!
a ty ako, nieco nove?????

labanka
2. sep 2011

@adele15 no spinenie uz preslo a tehu je negativne aj zo vcera, tak neviem ☹ ☹ ☹
asi len anovulacny cyklus 😢

adele15
2. sep 2011

@labanka uvidis, mozno este predsa nieco z toho bude 😀

labanka
2. sep 2011

@adele15 tak asi kramy nabuduci mesiac 😀 😀 😀

nemo1985
2. sep 2011

test negat. :(.nevím,vydržím do desatehou malého byl den po termínu negativní až pak se objevila čarka..

adele15
2. sep 2011

@labanka 😀 😀 😀 ale aj tie su dobrym znamenim z urciteho pohladu 😀

labanka
2. sep 2011

@adele15 no ved jasne ... ja uz to necham na vyssiu moc....

adele15
2. sep 2011

@labanka vidim, ze na tento mesiac si uz aj ty rezignovala 😀 to sa uz clovek potom z toho blazni!!!! 😀 ja som sa uz konecne prestala tak upenlivo sledovat a hned mi tehu priznaky odisli 😀 a razom nemam ziadne 😀

vierkapierka
2. sep 2011

@zuzkag2 nemáš začo Zuzi, v situácii, v ktorej sme si vieme aspoň takto pomôcť podporou... jasné že ani ja nie som taká hrdinka, ale v poslednom čase furt čosi a nemám veľmi čas nad tým rozmýšľať a keď sa pri tom prichytím tak to už sedím z vyloženými nohami na gauči 🙂 mám super miesto na novej škole, učím takže tam fakt nebude priestor sa psychicky trápiť, vrámci prac.doby, nebojkaj ja si myslím, že ja som ten typ, že si musím všetko vyčkať, vytrpieť a zaslúžiť, už sa mi to potvrdilo veľa veľa krát, a ak si myslíš že aj ty si ten typ, tak sa zhodneme že aj na toto krásne sladké prekvapenie si počkáme, len niekto čaká mesiac, niekto celú večnosť, každopádne veľa pozitívnej energie a pekné chvíle s polovičkou, musí byť šťastný že má takú ženu bojovníčku, papky 😲

milia12
2. sep 2011

Prepačte baby, prispevam sem velmi malo, ale sledujem vaše snaženička. Držím Vám a aj sebe palce, aby sa usmialo to malé veľké šťastíčko. Prosím Vás, mali ste niektora ako príznak tehu, že ste boli podraždené bez príčiny? 😵

anelka5
2. sep 2011

Ahojte všetky, cely august sme s manželom nepoužívali ochranu, chceli sme dat taký skúšobný mesiac....planujeme sa naplno snažit až ku koncu roku...Nerátala som žiadne plodne dni ani nič...proste ked bola chut tak .. 😀 no a teraz mám 5 den vynechanej ms...ale žiadne príznaky tehu nebadám.. 😅 ..myslíte,že je čas urobit test?? alebo psychika mi zapracovala z toho že by som mohla byt tehu, a preto mi mešká ms?? 😕

anelka5
2. sep 2011

..teda musím upresnit, že trošku ma pobolieval (aj sem tam ešte pobolieva) lavý vaječník..a predvčerom som mala pocit, že už už sa rozbehne ms, ale ani ťuk..nič ani špinenie žiadne..tak neviem ☹

pehavcek
2. sep 2011

Ahoj dievcata, tak ja stale nic. MS mala prist v stredu a zatial nic.Test negativny. Takze musim cakat dalej.Bud sa objavi mrcha alebo druha ciarka.Dufam v to druhe 😉

anelka5
2. sep 2011

@pehavcek ahoj čitam,že ti tiež mešká ms..a po dvoch dnoch vynechanej ms nič test neukázal ani ducha?? ja chcem tiež skusit test mne to už piaty den mešká, tak nech viem aspon vylučit alebo potvrdit tehotensvto 😉 a príznaky tehu nejaké sa objavili u teba?? 😕

pehavcek
2. sep 2011

@anelka5 Ahoj 🙂Priznaky asi vsetky, ale nie naraz. Niekore pomizli. pred tyzdnom mi raz v noci bolo na vracanie, na druhy den pachut v ustach.Od nedele nic z toho. Vzdy pred MS ma tyzden boleli prsia, teraz nie.Zacali ma boliet az v den ked mi mala prist MS a rovnako od toho dna mam divne tlaky v podbrusku. Neviem to pomenovat, nie je to bolest ako pri MS. Mama mi dnes vravela, ze ona take tlaky mala ked zistila ze je tehotna. Ale nie, na teste som ani ducha nemala. Tak neviem, nechcem sa tesit, ale fakt je ten ze mi to dost vrta v hlave. Dnes mi v sekanej strasne smrdela cibula, ale ked som ju jedla tak mi normalne chutila. Brala som tento mesiac prvy krat gynex tak neviem ci to nemoze sposobovat on (od pondelka mam tyzdnovu pauzu), neviem ci nemoze trosku zblbnut organizmus. A mamina mi este vravela, ze ked je jeden MS cyklus kratky tak ten nasledujuci moze byt predlzeny a ja som mala ten minuly MS na 25 den

foaji
2. sep 2011

@pehavcek Když to tak čtu, úplně v tom vidím sebe. Beru gynex 2. cyklus -1. jsem otěhotněla, ale odešlo to se zpožděnou ms. Tento cyklus mám taky těhotenské příznaky, i když mi přijde, že teď už míň než po ovulce, těhotenský test - úplně slabulinký duch, kterýho vidím jen já (byl tam ale už před týdnem, čárka nesílí). Jsem 29DC a na to, že by měla přijít mrcha, to taky nevypadá.. v pondělí jdu na gyndu, ať se mnou něco provede 😀

pehavcek
2. sep 2011

@foaji No ja si myslim, ze mrcha dojde a ze to je len zblbnuty organizmus. Buduci tyzden menim doktora, takze tiez pojdem na vysetrenie (uvidime ako ma ojedna) a aka bude situacia do pondelka 🙂

anelka5
2. sep 2011

@pehavcek noo tak to je ozaj kopec príznakov....tak to hadam aj nakoniec bude tehu...prajem ti to 😉 ..ale zase aj tie lieky vedia niekedy ten organizmus zblbnut tak, že potom ani človek nevie čo je pravda.. 😖 ..a čo pišu ako kontraindikácie na tom gynexe??
Inak ja mámvam cykly viac menej pravidelne, cca s 1-2 dnovými odchylkami....tak neviem či u mna plati že jeden mesiac krátky a druhý dlhší.. 😒 😕

foaji
2. sep 2011

@pehavcek Tak to máme taky společného, taky chci utéct od nynějšího doktora 😀

pehavcek
2. sep 2011

@anelka5 na gynexe nepisu ziadne kontraindikacie.Ale kedze to posobi na zlazy s vnutornym vylucovanim a cele pohlavne ustrojenstvo, myslim si ze je mozne, ze to proste organizmus v tomto smere zblbne.

kaekole
2. sep 2011

@adele15 dakujem pekne, veru sama som prekvapena, že sa zadarilo na prvý krat. Dnes som bola u lekára, ale moj malý zárodok ešte nie je vidiet. Je velmi skoro. Som v 4. týždni a par dni. Ale hCG mám pekne zvýšene. V pondelok ešte idem zas na krv, že ako mi hladina rastie a už ostava len cakat, ci sa male uchytí a bude rast 🙂 🙂
a ty nieco nove?

kaekole
2. sep 2011

@anelka5 ked ti meska už 5 dni, jednoznacne test. Ak si tehu, by ti to už malo urcite ukazat. Mne ukazal v den ocakavanej ms 2 výrazne ciarky.

kaekole
2. sep 2011

@nemo1985 velmi skoro testujes, testuj tak o týžden.

pejullka
3. sep 2011

ahoj holky, tak jak sleduju, uz se zase dalsi mesic riti do finale. Mi asi propasli ovu, mam ted hodne starosti v praci, takze jaksi nebyla nalada,no nevadi. Drzim palce vsecm, co necekaji na mrchu🙂

nemo1985
3. sep 2011

ahojky holky, tak trošku špiním,že by uhnizdění, dostat to mam až za týden, jsem 8dní po ovu
😕

zuzkag2
3. sep 2011

@vierkapierka jej, vierocka, ty ucis? to je super, a ake velke deticky? to je trosku taka naplast na to ze este cakas na to svoje, vsak? deti su uzasne, ale je to s nimi aj tazke...chvilu som ucila aj ja...rok, deticky tancovat 🙂
no ja si myslim, ze vsetkoma svoj cas, a vsetko sa deje pre nieco, preto este nie sme maminy...tak si asi pockame na tu pravu chvilu, a potom to bude este krajsie...najkrajsie 🙂

zuzkag2
3. sep 2011

@kaekole Ahoj Kati...aj ja sa pridavam s velkou gratulaciou, tesim sa ze sa vam podarilo...davaj si pozor, a nech je vsetko ok 🙂

kaekole
3. sep 2011

@zuzkag2 Dakujem. Snad bude malé silné a bude pekne rast 🙂))
Tebe veľa stastia a čoskoro nech sa aj vám zadari.

anelka5
3. sep 2011

@kaekole hm, myslím si aj ja, že už je načase testovat.. 🙂 idem za chvilu do mesta, tak si ich zopár kúpim a zajtra ráno idem nato 😉 a inak ti gratulujem, to je fakt obrovský uspech, ked sa zadarí hned takto na prvý krát...to sa často nepočuje, tak nech je všetko tak ako má byt, pfuj, pfuj,pfuj.. 😵

nemo1985
3. sep 2011

Ahojky holky. Jsem dnes 24DC.
Tak dnes ráno jsem lehce špinila asi tak ty 4hodky, a zatím tedy nic, papír čistý, tak že by už uhnizdění? 😀
Mrcha to rozhodně nebude, termín je až za týden. Trošku v podbříšku pobolívá a hrozně ty prsa.
Za týden zkusit testík, už by mohlo jít něco vidět 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre