Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
11. sep 2011

@zuzkag2
No my sme vysadili tabletky 8.8 ale mala som kolkoskopiu 25.7, tie dva tyzdne na to som vysadila tabletky ale ms som nemala az do 4.9 (ja som brala take, co ani ms nemas-cerazette, doktorka povedala ze to je ok) no a teraz vlastne mame mat plodne dni 17.9.2011..zajtra ideme do Benatok, tak dufam, ze sa nam to podari tam (synator bol pocaty v Parizi, 2009), kedze okolo ovulky tie 4dni cca su v podstate mozne na otehotnenie.. podla Jonasa mam skusat 26.9, tak urcite nevynecham ani to. zatial si celkom naivne myslim, ze to vyjde na prvykrat.. ked sme sa snazili o maleho tak to som mala druhy mesiac hned..uvidime..
a to sa snazite 6mesiacov, ci to zle chapem? kedy najblizsie uvidite? drzim secky prsteky na rukach aj nohach!

zuzkag2
12. sep 2011

@daniwaugh ano, snazime sa 6 mesiacov, teraz som 3 DPO, a dufam, ze sa uz zadarilo, lebo som zrela na odstrel...mam strasne bolesti pri ms a priovulacii, a fakt ma prestava bavit trpiet, ked z toho nic nie....
aj my sme boli tento rok v Benatkach, tak dufam, ze to bude pre vas to carovne miesto, kde sa vam podari, to by bolo super...
a po tom zakroku si ok, vsetky vysledky su v poriadku? a jonasa si si dala vypocitat, ci si sla len podla tej verejnej stranky....?

daniwaugh
12. sep 2011

@zuzkag2
och, 6mesiacov, to si neviem ani predstavit..velmi ma to mrzi, tolko cakania a do toho tie bolesti co prezivas.. ja si pamatam aka som bola sklamana ked som nemala hned prvy mesiac dve ciarky (ked sme na malom pracovali), po 6mesiacoch by som asi bola uz na praskoch.. dufam ze sa vam to tento mesiac podari!!! (kedy budes vediet?) Mne nasli dake abnormalne bunky na krcku, (ale nic zvlastne, vraj to ma kazda 20ta zena) tak mi to odstranili na mieste.. uz mi potom testy nerobili, povedali ze vsetko je ok a ze po mesiaci sa mozme milovat. Potom dosiel aj list, ze bunky boli identifikovane ako HN3 (ale nevysvetlili co presne) a ze to bol PREDraokvinovy stav (ale ze sa to nemuselo vyvinut do rakoviny ani keby sa to neliecilo).. tak teraz som hadam uz ok..
Jonasa som mala z tej verejnej stranky,. mne aj vsetky cinske kalendare hovorili ze september a november dievcatko, tak ak do konca novembra neotehotniem tak si to asi zaplatim od neho. Ty si to skusala podla tej jeho stranky?

ivussska
12. sep 2011

@malinka_02 špatně měla jsem jen dvě jednotky hcg, což těhotenství vylučuje ☹ Ve čtvrtek nastupuji do nové práce a snažení přerušujem, protože nechci nastoupit a hned hlásit, že jsem těhotná ☹ Strašně mě to mrzí...

pejullka
12. sep 2011

co vubec nemo1985, jak je na tom? Ta uz by mela mit ms, nebo nemela??

cecil36
12. sep 2011

@strihalka to je trosku sirsi problem ako si myslis. Je tam mnozstvo faktorov, ktore sa mozu podielat na tom, ze keksik obden je malo. Napriklad, ked maju spermie nizku zivotnost (to nezistis beznym spermiogramom, ale specialnym). Pomalsie spermosky potrebuju cas, ale zas musia mat pohyb a- progresivny alebo mierne do boku. Ak idu iba do stran asi len tazko dorazia do ciela 😉 Ovulka sa da zistit pekne kombinaciou BT a ovu testov a potom staci keksikovat 3x 🙂
@daasenka85 ja by som seksik volila uz vcera, ked si mala pozitivny testik. Mne napriklad prisla ovu vzdy v den pozitivneho testiku a rano uz bola ciarocka slabsia. Vtedy je to uz pase...

cecil36
12. sep 2011

@zuzkag2 6 mesiacov je v pohode, my sme sa snazili takmer tri roky 😉 A ten spg mate ok?

mwt
12. sep 2011

ahojte, my uz sa snazime od juna o miminko... zatial sa to nepodarilo... akurat tento mesiac ale pozorujem ze posledne dva dni ma tak pobolieva v podbrusku - to ani nie je bolest, skor take mierne pichanie... no proste nic hrozne... doteraz som to vsak nezvykla mavat... tak neviem, ci to moze byt priznak tehotenstva alebo ovulacie?? no neviem, ale aj prsia - teda skor bradavky mam citlive - zas nemozem hovorit o nejakej bolesti... ale mi napriklad nebolo uplne prijemne ked som chcela zaspat na bruchu, co ja milujem. 🙂))
Mozu to byt priznaky.... zial kramy az za tyzden... takze este sa nejdeem dopredu tesit..
A chcela by som sa spytat, na co je dobre pit grepovy dzus?
diky babule a drzim vsetkym palceky.... dnes mi kamaratka oznamila ze je v tom... tam som cela nadsena... ten pracovny tyzden sa hned lepsie zacina

janielik87
12. sep 2011

@zuzkag2 ahoj, tak ja presne viem o com vravis...mam vyse 40 dnove cykly, neviem ci a kedy mam ovulku, ale prsia ma bolia pravidelne pred ms...a mam hrozne bolesti pocas ms a idem sa "vyliat"...a tiez sa snazime 5mesiac a nic zatial...a uz ma ms prestava bavit ...:/

strihalka
12. sep 2011

@cecil36 mja vim....mm byl na spermiu podrobnym, ale pokud to clovek nedotahne chlapa k lekari, tak je to vzdy na vinne zeny...a to je troch nespravedlive, ze mi se mame trapit ze to nejde...ja jsem dr rekla, ze se snazime rok a pravda byla dva mesice, ale chtela jsem udelt vsechny testy aby jsme se nesnazili roky a nic, nasli mi prolaktin, stitnou zlazu, dvourohou delohu a amnzel ok...po dalsich 2mesicich se zadarilo

momamo
12. sep 2011

Kocky moje ake su najlepsie ovulacne testy, respektive znacka..??

daasenka85
12. sep 2011

@cecil36 Děkuji, uděláno, splněno 😀 včera "to" proběhlo asi 8 hodin po pozitivním testu, ale myslím si, že již 3 hodiny po pozitivním testu byla ovu, protože jsem měla před tím nafouklé břicho a strašně mě asi hodinu střídavě pobolíval podbřišek... před tím byl sexík v pátek v noci, tak snad mršky nějakou životnost v našem případě mají :-/ nechám se překvapit.. takže co tu vlastně čtu, tak obden je to nejhorší, protože se nestíhají tvořit nové spermošky a přitom jich tam "pluje" méně než kdyby to bylo každý den 😀 tak uvidíme, no.. Přítel má fyzycky náročnou práci, tak četnost zhruba obden nám oběma vyhovuje více (ale po celý cyklus tak nějak).. samozřejmě, že příští měsíc to zkusíme okolo dne D častěji, když to nevyjde... Zajímavé poznatky se tu dozvím, to je fajn...

cecil36
12. sep 2011

@strihalka my sme sli na spg hned a tiez sme spravili dobre, alebo pricina bola na strane mm, ja som bola ok. Inak muzska neplodnost sa lieci horsie ako ta zenska (teda ak neberiem do uvahy extermy ako chybajuca maternica a pod.). Zly spg (myslim naozaj zly dlhodobo) sa bohuzial neda velmi zlepsit. Ale inak gratulujem, ze sa zadarilo tak skoro. U nas az po skoro troch rokoch aj to cez ivf 😉

strihalka
12. sep 2011

@cecil36 aj tak gratulujem, dnesni medicina umi zazraky!!🙂

viridie
12. sep 2011

Holky zdar....Tak jsem tady v sobotu psala,ze jsem asi tehotna....Dneska se mela dostavit teka z cerveneho kostelce.Udelala si rano test a byl pozitivni ! Ale ta druha carka po casovem limitu zmizela, tak vubec nevim co si mam myslet...Zitra rano otestuju znovu,ale asi se tu do te doby zblaznim...chapete..:D :D :D ...Drzte palce, ja vam taky !

daniwaugh
12. sep 2011

@virdie: drzime prstekyyyy!! ale nechapem ako mohla zmiznut.. :D mi to dojde vtipne. ale to cakanie ti nezavidim.. hadam zajtra zasa budu dve ciarky a budes sa vela vela tesit a my s tebou 🙂

mischako
12. sep 2011

tak sem byla na gyndě, protože (kromě toho jak je mi špatně) mě jako by jemně píchá jak na slepák..... akorát slepák nemám a když mi ho vytahovali (na moji osobní žádost 😀 , po operaci říkali, že by tam teda ještě vydržel), no a když mi ho brali našli 4cm cystu na pravým vaječníku.....
Tak tam dojdu a říkám Bolí mě na slepák, jak když sem měla tu cystu posledně, ale slepák už nemám, tak se du zeptat co budeme s tou cystou dělat? 😀 a on na mě Ale to nemusí být vůbec cysta.... Já zas Pane doktore, s mým štěstím je, věřte mi, já mám na to nos 😀 tak mi udělal ultrazvuk a je tam..... má 2,2 cm (TA CYSTA ne dítě, po dítěti ani památka, to by mi snad řekl, doufám, když už mi ukazoval tu štíhlou dělohu, co nezapomíná zmínit snad pokaždé....no kam jednou to dítě nacpu, to nevím 😀 )

zuzkag2
12. sep 2011

@daniwaugh no 6 mesiacov je dost, zvlast kvoli tym bolestiam...ja dufam, ze sa to podari coskoro, lebo potom ma picne... 😎 teraz mam dostat ms 23.9., este mam dva tyzdne cakania, ci sa zadarilo, pred sebou 🙂
Ja som bola na tom ako ty, ked sa prvy mesiac nezadarilo, strasne som plakala...ale casom som sa z tym zmierila, trosku, alebo to mozno uz tak neprezivam, neviem...
Inak, tie predrakovinove bunky som mala aj ja, chodila som s lekarovi ako na hodiny klavira, az som ho musela zmenit,a ten druhy ma "zachranil" , Ale u mna to riesil minibiopsiou, a pomohla. Nejak sa zmobilizovalo telo, a zahojilo sa, a uz sa to nevratilo. tak som rada, ze aj ty si ok.
Jonasa som skusila aj ja, z verejnej stranky, a vtedy som strasne verila, ze sa to podari...a nevyslo, tak som zanevrela 😀

zuzkag2
12. sep 2011

@cecil36 moja, to ta silno obdivujem, ze este nemas kartu na psychiatrii...🙂
ale nie vazne...keby mi nic cez mesiac nebolo, tak na to kaslem. ale ved som vacsinu mesiaca "sialena" od bolesti. to je to co mi lezie silno na nervicky 😀
a ten spg este nemame, lebo bola ovulka, tak sme nemohli 4 dni abstinovat 🙂 takze buduci tyzden. Strasne si prajem aby bol ten spg v poriadku.

zuzkag2
12. sep 2011

@janielik87 Jani, tak vitaj v klube...ale nemusel by takto klub existovat, vsak? a ty este ani nevies kedy mas ovulku...no neviem ci to aj nie je lepsie ako ju citit tak ako ju citim ja...ten tyzden co si neviem sadnut, alebo lahnut od bolesti stoji za to....

daasenka85
12. sep 2011

@zuzkag2 Tě obdivuji, že se tulíš i pi bolestivé ovulce 🙂 já ji mám podle křečí nejspíš dnes a nevidím to :-/ tulili jsme se včera, zítra budem taky, ale dnes to přes křeče nepůjde ☹

zuzkag2
13. sep 2011

@daasenka85 Dasi, no tento mesiac bola ovulka extrem, a keby som nevydrzala, asi sa nikdy nedopracujeme k mimi. Lebo mna bolelo brusko asi 5 dni v kuse.
Nepamatas sa, kto tu spominal ako priznak tehu, ze zostala nejaka babula chora? Lebo ja som 4DPO a som chora, z nicoho nic.

zuzkag2
13. sep 2011

@momamo podla mna je to jedno, mala som uz aj kazetove, aj papierikove a ukazovali rovnako, tak kup ake maju...

daasenka85
13. sep 2011

@zuzkag2 Nevim, ale říká se to často 😉 takže to vypadá nadějně 🙂)) Já jsem to vyřešila ránem 🙂 takže jsme se tak nějak taky snad trefili... nezbývá nám zas než doufat 😉 budeme si držet pěsti 😀
Ale testy mě překvapili.. mám ovulační testy 99 a měla jsem jasně pozitivní test už v neděli okolo druhé odpoledne a včera okolo 17. večer taky! přitom se říká, že druhá výrazná druhá čárka by se měla objevit jen na pár hodin! ale podle bolestí mi ovulace začala právě včera okolo páté! musela jsem si dát heřmánkový čaj a šla jsem po osmé do postele! takovou bolest podbřišku jsem dlouho nezažila - asi 4 hodiny fakt intenzivní! doufám, že to byla "jen" ovulace a ne žádný zánět vaječníků :-/ ale zase jsem ráda, že ty testy fungují, když cítím, že se něco děje 🙂 minulý měsíc mě taky uprostřed cyklu bolel podbřišek, ale takto...!

petka296
13. sep 2011

baby, v auguste sme sa velmi snazili, mrcha mala prist 08/09 a este stale neprisla, dnes je 13/09 a test negat, co si myslite? mam ist k doktorovi na krv? nevysmeje ma? ja mam ms ako hodinky

janielik87
13. sep 2011

@zuzkag2 no veru :( nemusel by. Ale uz buduci cyklus som vyzbrojena..Mam clostil aj kopu ovulacnych testov :D :D tak snad uz bude.

katarinkam
13. sep 2011

@zuzkag2 Takže tento mesiac anovulačný cyklus a to je 2 mesiac aktívneho snaženia ☹ No dúfam že už budú len úspešné mesiace a hlavne ten ďalší, že do tretice všetko dobré 😀 tak nech už príde mrcha a šup na to 😎 a ty ako?

gina1769
13. sep 2011

@petka296 Ahoj.tak mi sme na tom skoro rovnako 😉 MS mám aj ja ako hodinky 😀 Ja som mala ovu na 15 DC,t.j 26.8.,tehu test som si robila už na 8 DPO vyšiel pozitívny.Odvtedy som si urobila ešte sedem 😅 a všetky pozitívne.Na gyndu som išla v deň očakávanej MS ,čiže 09/09 😎 hňed mi spravila tehu test-výsl.bol pozitívny.na vag.sone videla len corpus luteum na ľavom vaječníku a nič iné a 15,1mm hrubú maternicu.Lenže krv mi nebrala,pretože by to bolo veľmi skoro. Povedala mi,že ms musí meškať viac než týždeň a len potom mi zoberie krv.Na kontrolu + odber krvi idem 19/09,podľa gynekologa by sme už mali vidieť aj akciu srdiečka 😵 tak uvidíme.....ak tehotenstvo prebieha tak ako má ( v čo veľmi dúfam ) tak v deň kontroly budem v 5t a 3d. Mimochodom,dnes je už 18DPO a BT mám stále zvýšenú -37,2°C. A neg. test nemusí znamenať,že nie si tehu.....môžeš mať nízke hcg,kt test ešte nie je schopné zachytiť.Veľmi ti prajem ,aby si aj ty bola tehu 😉

misula.g
13. sep 2011

Ahoj holčiny, tak já jsem podle teplot 4 DPO 🙂 Ovulační testy jsem neměla úplně pozitivní, pouze slabší testovací čárky a to jak ve čtvrtek, tak v pátek, takže ovu proběhla asi v pátek v noci, v sobotu už nebylo na ovu testu nic. V sobotu bolesti vaječníků zmizely, tak to by sedělo. Akorát jsme se s manželem teda netrefili přímo do ovulace, no :-/ Takže dlouhá čekací fáze, ale žádné příznaky neřeším, minulý měsíc jsem měla úplně všechny a nebylo nic 🙂 Nechám se překvapit.
@zuzkag2 Zuzi, nějak se po tobě s tím cyklem opičím 😀 Stejně ms, stejně ovu. Stejně těhu??? 🙂

viridie
13. sep 2011

@daniwaugh ...ahoj ! Tak jsem vcera mela pozitivni test.....dneska jsem zacala spinit...mam pekne krece v brise, prsa bolej jako pes....asi to je jen menses,ale jdu radsi k doktorce.....oj,to jsou nervy.... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre