Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pejullka
17. okt 2011

@nativanativa me nezacli, tak y jsem zacinala pres kramy ale bylo mi zle, uvidis po nic, treba to bude ok, u me nedbylo, jenze ja mam taky kde co:D

nativanativa
17. okt 2011

@pejullka uvidime veru ...

vierkapierka
17. okt 2011

hlásim celkom pekný deň, a pozdravujem Vás všetky baby, do konca cyklu ešte ďaleko tak si akékoľvek príznaky nevšímam cmukes

nativanativa
17. okt 2011

@vierkapierka som povedala ze chcem pocut len dobre spravy 😉

vierkapierka
17. okt 2011

@nativanativa tak ešte tie dobre správy nemám, ale čakám aj ja 🙂 snažíte sa dlho?

nativanativa
17. okt 2011

@vierkapierka no ja koncim pomaly s cervenou a ideme sa snazit 8 cyklus , ale aj s pomocnikmi tento krat , clostil a pregnyl 😉

daniwaugh
18. okt 2011

raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanecko zeny, ako?🙂

nikinka1111
18. okt 2011

ahojte dievčatá. moje telo si robí čo chce. najskôr príde mrcha o 4 dni skôr, strašné bolesti a strašne silné krvácanie a dnes na 3,deň už takmer nič. nechápem, pre mňa novinka.

ktore
18. okt 2011

nuz asi ostatne este nemaju cas ozvat sa.je krasne zamrznute ranko....uz slniecko vykuka....krasny den bude...dufam ze najdeme dnes tu dalsie cerstve tehulky

pejullka
18. okt 2011

@daniwaugh dnes poprve tehotno, zacinam mit chute, je mi zle a mam osypany ksicht:D

daniwaugh
18. okt 2011

@pejullka
to su radsoti tehotenstva :o) pekne si to uzivaj :o)))))

pejullka
18. okt 2011

@daniwaugh uzivam i pres to vsechno uzivam, je to moje posledni tehu, tak jsem si rikala ze to chci hezky od zacatku naplno🙂 jak je tobe?

taniata
18. okt 2011

krasne ranecko🙂

princess15
18. okt 2011

pekne ranečko 😉 nuz vcera som nedostala ani v dvoch lekarnach mamatest tak som si kupila rapiclear...
nuz slabulinky tienik,skor duch tam je....ale ja verim len mamatestom....takze este skusim ist pozhanat mamatest a dam vediet ze ako...
inac asi sa u mna zacina mykoza...došlaka 😠 😠 😠
tak aj ked budem nahodou tehu tak nevim cim sa preliecim. 😕

princess15
18. okt 2011

@pejullka nuz tebe je uz zle? juuj moja tak len pekne odpocivaj a nechaj sa obskakovat 😉 😉

daniwaugh
18. okt 2011

@princess15
no ak je tam duch tak juch!🙂))

@pejullka
my stale ziadne nevolnosti ani nic. ja som taky nudny patron :D akurat sme sa vratili zo zumby s malym tak sa napchava, kuka telku a pojde spat. a asi aj ja :D

ktore
18. okt 2011

@princess15 urcite maju nieco co je dobre aj pocas teho.neboj.drzim palce a som rada ze mas ciarocky aj ked je slabulinka ale je tam.

ktore
18. okt 2011

zenusky ani jedna z vas nemala v prvych priznakoch zvysenu teplotu necitili ste ako by na vas isla dajaka choroba?prechladnutie?

daniwaugh
18. okt 2011

@ktore
no ja som citala ze to moze byt priznak (aj ked ja sama nemam ziadne, ze jo..) lebo telo sa zbavuje odpadu a je aj oslabene tehotenstvom, takze moze (ale tak isto ako kazdy iny priznak moze a nemusi).tak dufam ze je!

ktore
18. okt 2011

neviem som zmetena.takto som to mala aj v prvom teho.nevedela som ze som teho.myslela som ze choroba.ani som si vtedy nevsimala tak ako teraz hlien alebo bazalnu teplotu.uz som vtedy na teplotu nemala trpezlivost merat ju niekolko rokov neni trpezlive.teraz ale vsimam hlien,teplotu v posve ani nie lebo sa mi zvysila pri kazdom prechladnuti.len som nemala taky hlien aky som mala mat a mala som aj bolesti a nafuknute brucho ako mavam pri cyste.len sa mi vybavilo ze pri prvom teho som tiez myslela ze som teho.test mi neukazal tak ma liecili na zapal.az neskvor mi zistili teho.

ktore
18. okt 2011

po akom case vedia z krvi zistit teho?

nativanativa
18. okt 2011

@ktore podla mna aj ked ri uz meska jeden den ...

blau
18. okt 2011

Ahojte, hej co to tu citam, dalsia do partie? Gratulujem 😉
Uz mi odobrili aj foto v profile, 🙂
Dani vy mavate doobeda zumbu? Kolko sa plati v UK? My tu 9eur, a hned pod nosom mam aj fyzio centrum, kde chcu za hodinu 12eur a ked si kupis 10vy blok, tak 100eur.
Ja som sa rozhodla, ze v tejto zime uz nepojdem, nebudem riskovat prechladnutie. U nas je to o 19.30 pridem o 21tej domov, je to neskoro, som rozblaznena dopotena a neda sa mi zaspat.
Slavka ty ako?

nativanativa
18. okt 2011

@blau myslis mna ??

blau
18. okt 2011

ano teba myslim 😉

daniwaugh
18. okt 2011

@blau
no to Ti ani nepoviem kolko to stoji lebo Ta slaktrafi..
normalne keby som sla vecer tak cca 5libier ale kedze chodim rano tak 2libry...

blau
18. okt 2011

😲 no sak mna uz triafal, lebo mam kamaratku v UK a plati tiez tolko co ty, este ma nejake zlacnenie aj od mesta. A ked si zaplatim pernamentku do fitka vyjde ma na cely mesiac 20e, Mna to bavi aj s kamaratkou, ale je to proste palka za tancovanie dat 9eciek a este sa tam aj tlacit.

blau
18. okt 2011

@daniwaugh uz ma slak trafil 😀

nativanativa
18. okt 2011

@blau no ja uz papam pekne clostil od vcera , cysta mi pekne zmizla , dokonca mi doki povedal ze oba vajecniky sa mi pekne pripravuju na ovu , len ktory bude ten dominantnejsi 🙂 🙂 🙂 , a buduci pondelok idem na injekciu pregnyl a potoooom ,...... 😝 😝 😝 😝 😝 , mozno sa podari uz nieco male krasne splodit 😵

nativanativa
18. okt 2011

@princess15 CHCEME FOTOOOOOOOOO , VELAAAAAAA A MOC !!! 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre