Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kalexis
6. sep 2012

@vladko1 ahoj, mozes mi presne opisat prve priznaky? lebo tiez som 14 dni po styku a test nic, ale prsia bolia celych 14 dni, a pobolieva brusko, mam ho nafuknute , aj hlien som mala asi 4-6 dni po styku, no uplne som zmetena, budem rada ak mi poradis, dakujem

romankaw
9. sep 2012

Ahojte ja by som sa chcela spytat či može mat 5dni po ovulacii priznaky tehu mam bolenie prsiach motyle v bruchu inač nič a do menštruacie mam ešte niečo vyše tyždna.Test by mi asi ešte neukazal že?

pejullka
10. sep 2012

@kalexis já jsem otěhotněla v den., kdy jsem měla bílkový hlen, pokud byl až dnů po styku, mohlo by to vyjít, ale nevím, zda už není pozdě.

mattuliatko30
13. sep 2012

@romankaw no test ti to ešte neukáže.....najkôr tak 10dní po ovu..aj to by musel byť mamatest...ten najcitlivejší.....tak ešte chvíľku budeš musieť počkať 🙂

romankaw
14. sep 2012

pre mattuliatko30 tak dakujem za radu ale tie priznaky sa zvišuju a je ich viac a viac a už mam 10dni po ovulacii mam bolienie palenie naliate prsia dvorce stmavli a bradavky tiež extremne bolia a teraz mi je už aj nevolno a ked že som fajčiarka tak dnes rano som zistila že cigaretu ani citit skoro som sa povracala ked som si ju zapalela v ten momen letela.A mam aj navali tepla teplotu nad 37 tak neni čo riešit ešte ten test pozitivny a možem ist k doktorke.

malinka_02
24. sep 2012

@zuzkag2 ahoj Zuzko, vzpomnela jsem sinna tebe a hledala te a koukam ze cekas miminko a uz si skoro na konci!! To je super,gratuluju!! Nakonec vyslo prirozene? My byly na ivf nevyslo,v seonu ani nedoslo ke ket a ted v zarinket nevysel,poprve v zivote sem mela ducha na testu ale bohuzel zmizel asi byl z pregnylu..

lienka19881
13. nov 2012

Ahojte baby, funguje este tato tema? My sa snazime o babo uz vyse pol roka ale zatial sa nam nedari :( kazdy cyklus ma vzdy tak 4-5 dni pred ms zacnu boliet prsia... tento cyklus ma zacali prsia boliet hned po ovulke... Viem ze to este urcite nie je priznak tehotenstva, ale nie je tu nejaka, ktora mala podobne bolesti a napriek tomu jej ms neprisla? Alebo to mam povazovat za pms a prestat sa tesit ci to nahodou tento mesiac nevyslo... :/

kali23
13. nov 2012

@lienka19881 ja som mala ovulku 7-8-9.12... a ms mala dojst cca 23-24.12. strasne ma boleli prsia pár dní pred očakávaným príchodom ms ale tá bolest bola iná než inokedy, bola taká ukrutná, nemohla som chodit, a hlavne predklonit sa ako to strasne bolelo 😀 , bolo mi hneď jasné, že som tehotná... dnes má malý 9 týždnov... takže držím palce ;)

lienka19881
13. nov 2012

@kali23 Dakujem pekne, snad sa nam to raz podari 🙂 a gratulujem k malemu 🙂 tiez by som uz chcela mat take skvrna doma, tak dufam ze sa raz dockam 🙂

ivanaliana
14. nov 2012

@lienka19881 Ahoj...ja pocitujem presne to iste...ovulku som mala tak do nedele a teraz ma bolia prsia.Teda presnejsie povedane ...pocitujem taku pichlavu boles vo vnutri a mam citlive bradavky.Od dnesneho rana mam aj dost silny biely vytok.Mohla by to byt aj mykoza...ale nepocitujem ziadne svrbenie a ani palenie.O dietatko sa snazime 3 mesiac...sem tam sa mi zda ,ze sa az prilis pozorujem...a mozno aj namyslam ☹

lienka19881
14. nov 2012

@ivanaliana pokial je ten vytok kremovy, nesvrbi ani nepali, podla mna je to v poho, mykoza by to bola, ak by bol ako tvaroh...ja ho tiez mavam ku koncu cyklu... no ja mam pocit ze po pol roku snazenia som uz tiez mala asi vsetky priznaky, ale mrcha vzdy dorazila... :/ tiez by som uz moc chcela mat male babo doma, ale tak verim ze sa snad dockame... 🙂
mne ma prist mrcha v nedelu, ale nepocitujem u mna nic vynimocne, az na tie prsia co ma bolia od ovulky, ale to predpokladam ze sa mi uz blaznia hormony z tolkeho sledovania... takze predpokladam ze dorazi...
ale hlavu hore, mozno to pride na vianoce pod stromcek 🙂

ivanaliana
14. nov 2012

Tak to sa mas...uz coskoro sa dozvies,ze aka je pravda 🙂 Ja som zatial len v 17DC...tak sa este 11 dni nacakam..ci je to len zase daky moj fantom v hlavke 😀

lienka19881
14. nov 2012

@ivanaliana :D ja ratam s tym ze urcite pride, takychto pocitov ze tento mesiac sa to urcite podarilo to uz bolo :D
asi si treba zamestnat mysel niecim inym, zacnem asi premyslat na vianocnymi darcekmi :D

ivanaliana
14. nov 2012

asi by si mala🙂...ved sa tak aj povrava,ze ked clovek uz rezignuje...tak vtedy to pride.Mne sa zial na to este nedari nemysliet...este som len na zaciatku a plna ocakavania...Kazdopadne daj vediet,ze ako to v tu nedelu dopadlo 🙂 ...Drzim palce

lienka19881
14. nov 2012

@ivanaliana pol roka tiez nie je nejaka dlha doba, ale tak nejako ma pomaly opusta nadej 🙂 no jasne dam vediet 🙂 tiez drzim palce 🙂 nech sa nam to podari 🙂

ivanaliana
14. nov 2012

@lienka19881 Ja si nic ineho od Jeziska neprajem...tak by mohol prihliadnut na moju skromnost 😀...Drz sa 😉

lienka19881
14. nov 2012

@ivanaliana aj ty 🙂 v nedelu sa ozvem :D papaa 🙂

ivanaliana
18. nov 2012

@lienka19881 ja cakam 🙂))

jtinacz
18. nov 2012

Já to poznala poprvé hned, podruhé taky (ale to nevyšlo ☹() a potřetí jsem to nepoznala vůbec 😀 No ale na mobilu jsem měla Ovuwiev...takovej kalendář....a celkem to asi sedelo 🙂

lienka19881
18. nov 2012

@ivanaliana no zatial to neprislo 🙂 tak uvidime zajtra, uz sa mi par krat stalo, ze to den meskalo... A ty ako? Nieco nove? 🙂

ivanaliana
19. nov 2012

@lienka19881 Tak to je super,ze este neprisla🙂...neskusis si urobit test?...Ja nemam nic...uz ma ani prsia nebolia...ani podbrusko ☹ ...Ked nieco zjem,tak mi ostava troska nevolno a toci sa mi hlava...ale toto pripisujem skor pocasiu.Celkovo mam pocit,ze sa nic tento mesiac prevratne nekona ☹ Zacala som ale preventivne uzivat Femiblion 800

lienka19881
19. nov 2012

@ivanaliana zatial este nie, pockam este 2 - 3 dni a ak nepride, tak potom vyskusam, ale velke nadeje tomu nedavam, lebo ani u mna sa zatial ziadne prevratne zmeny nekonaju, prsia bolia ako pred ms a inak vobec nic... takze si myslim ze pride este dnes alebo zajtra... ten femibion som aj ja uzivala, ale pride mi to strasne drahe, tak som presla na normalnu kyselinu listovu... a kedy ti ma prist mrcha? zatial nesmut, co som sa pytala viacerych zien, tak oni zistili, ze su tehu az ked im meskala, dovtedy ze vobec ziadne priznaky, tak este nic nie je stratene 🙂 ja uzivam este okrem listovky femigard, teraz treti mesiac, ale mam pocit ze mi to trosku pomaha... mala som malo ovu hlieniku a potom ako som ho zacala uzivat sa to zlepsilo 🙂 a prestali mi padat vlasy :D

ivanaliana
19. nov 2012

@lienka19881ja som teraz 22DC...tak do 28 mam este cas.V piatok idem na gyndu...na preventivku,tak ma hadam doktorka trocha nasmeruje,ze co mam brat a tak.V piatok rano si chcem urobit aj test.Ak by som bola tehu,tak by tam mohol uz byt aspon duch...bude to 12 po ovulke...Pre istotu...ak by sa doktorka pytala.No som zvedava...este 3 dni vydrzat 🙂

lienka19881
19. nov 2012

@ivanaliana tak drzim siiiilno palce, nech sa tam objavi 🙂 mne zatial este nedorazila, tak som si povedala ze zajtra este pockam a ak by ani zajtra, tak sa v stredu testnem 🙂 ale velke nadeje tomu nedavam, aby som nebola zasa velmi sklamana ak by to nevyslo... Beriem to tak ze ak to nevide, tak mozem ist aspon lyzovat... Teda ak napadne sneh v decembri :D

ivanaliana
19. nov 2012

@lienka19881pocuj...a skusala si si nahmatat krcok maternice?Vraj ked ides dostat mrchu,tak by mal byt makky.Je to trocha cudne sa tam brlat...ale zvedavost je silna motivacia 😀...Ilko vravel,ze nenapadne 😀 😀 😀 ...tak ti nic ine neostava...iba byt tehotna 😉

lienka19881
19. nov 2012

:D tak to som neskusala, ale neviem ci sa na to odhodlam :D je to ozaj cudne :D :D a ani neviem ci by som to nejako poznala, kedze som to doteraz netestovala... Radsej pockam :D inak ja uz som sa tiez bola pytat doktora, ze kde moze byt problem a povedal ze skor ako po roku nebudeme robit ziadne vystrenia, lebo ze pol roka je kratka doba a ze sa nemam stresovat a sledovat a mam prestat na to mysliet... Ako keby som to sama nevedela :D lenze lahko sa hovori, tazsie kona v tomto pripade 🙂

ivanaliana
19. nov 2012

@lienka19881 tak ja idem len na kazdorocnu preventivku...toto jej spomnem len ako mimochodom 😀 a necham si jej aj ten krcok osmatrat 😀 😀 😀

lienka19881
19. nov 2012

@ivanaliana :D :D :D :D ja umrem :D no som teda zvedava ze ci bude tvrdy alebo makky :D :D boze toto ked niekto cita, tak si musi mysliet ze sme nejake uchylacky :D :D

ivanaliana
19. nov 2012

@lienka19881 😀 😀 😀 aaaa nech si myslia 😀 ...toto je ciste zufalstvo uz 😀

ivanaliana
19. nov 2012

@lienka19881 inak si myslim,ze to prehmatavanie krcka maternice je bezna sucast vysetrenia na gynde 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre