Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

simik22
27. sep 2011

@katka2011 xixi, vsak? mne meska dva dni a uz testujem 🙂

katka2011
27. sep 2011

@simik22 a aky je vysledok??? ja by som asi nevydrzala ja testujem niekedy aj predtym 🙂

simik22
27. sep 2011

@katka2011 no vysledok bohuzial stale negativny... ja sa snazim pockat aspon kym mi maju prist kramy, ale stalo sa mi, ze som uz testovala aj skor... som nedockava 🙂

simik22
27. sep 2011

@simik22 ja som nemyslela, ze mi teraz meskaju. ja som to myslela tak vseobecne... teraz mi meskali tyzden a nakoniec som ich aj tak dostala...

simik22
27. sep 2011

@katka2011 ja som nemyslela, ze mi teraz meskaju. ja som to myslela tak vseobecne... teraz mi meskali tyzden a nakoniec som ich aj tak dostala...

katka2011
27. sep 2011

@simik22 svine jedny, uz by nemuseli chodit, vsak? aj mna by to potesilo ☹

simik22
27. sep 2011

@katka2011 nejak blbne konik...

daniwaugh
27. sep 2011

@labanka
my TRVAME na tom, aby si si spravila test!!! :D 😀 😎
a okamzite sem vysledky!🙂

simik22
27. sep 2011

@katka2011 ti poviem... uz som z toho na nervy... ako dlho sa snazite?

katka2011
27. sep 2011

@simik22 Nooo veru som tu daco pisala a nevidim to tu vobec. Kolko mas rokov?

katka2011
27. sep 2011

@simik22 moja 9 mesiacov... to som uz aj rodit mohla keby sa na prvy sup podari... ☹ a ty?

katka2011
27. sep 2011

@simik22 na nervy som aj ja a riadne ☹

simik22
27. sep 2011

@katka2011 no veru... my rok... veru, uz to je rok, co beham po doktoroch... mala som jeden potrat v 2008... ale to bolo neplanovane, ale aj tak ma to velmi mrzelo...

simik22
27. sep 2011

@katka2011 ani ja som to nevidela, ale uz to tu je... neboj nic, aj my sa raz dockame 🙂

zuzkag2
27. sep 2011

jemine, babeny, vy ste teda nedockaveeeeeeeeeee 🙂
labanka@zlatko moje milucke, bola som doteraz v robote...uz si testovala? citis sa na to? ak hej, tak ho urob, aspon budes vediet skor ako si na tom....co ty na to, srdiecko moje?

zuzkag2
27. sep 2011

@adele15 no veru, to s tebou suhlasim, ze to tak je...vacsinou, ked je uz situacia taka, ze sa par rozhodne, ze chce babeno, tak sa to najust nedari...tak ale potom sa potvrdzuje to, ze za vsetkym je psychika...ci?

zuzkag2
27. sep 2011

@miriamm11 presne Miruska, mame na to pravo, vediet o svojom zdravotnom stave vsetko pred tym ako sa rozhodneme ze bude baby...ved aj tak vsade hovoria, ze treba upravit zivotny styl, prestat fajcit, pit, jest vitaminy...tak ked nevieme ci nahodou nie je nieco ok, ako sa mame podla toho zariadit?
aj dva mesiace je dost...ja to viem podla seba...dokonca si myslim, ze tie prve neusepsne mesiace su najhorsie...ked sa dlhsie nedari, neviem, ja osobne som sa dostala do stavu "neveriaci Tomas" a neverim nikdy, ze sa to podarilo....ale na zaciatku som verila, strasne

katka2011
27. sep 2011

@zuzkag2 zuzi rano daj vediet vysledky, som netrpezliva... 🙂

katka2011
27. sep 2011

@zuzkag2 ved to, strateny cas a zbytocne nervy... Uplne s tebou suhlasim

zuzkag2
27. sep 2011

labanka@ toto som pisala, ale nejak nepotiahlo link na teba, tak znova...

jemine, babeny, vy ste teda nedockaveeeeeeeeeee
labanka@zlatko moje milucke, bola som doteraz v robote...uz si testovala? citis sa na to? ak hej, tak ho urob, aspon budes vediet skor ako si na tom....co ty na to, srdiecko moje?

zuzkag2
27. sep 2011

@labanka toto som pisala, ale nejak nepotiahlo link na teba, tak znova...lebo kozicka som, dala som at za meno 😀

jemine, babeny, vy ste teda nedockaveeeeeeeeeee
labanka@zlatko moje milucke, bola som doteraz v robote...uz si testovala? citis sa na to? ak hej, tak ho urob, aspon budes vediet skor ako si na tom....co ty na to, srdiecko moje?

zuzkag2
27. sep 2011

@labanka milacik, este by som ti chcela povedat, po mojej poslednej skusenosti, ked ste ma tu potvorky vsetky vyhecovali robit test...priznaky mas, jednoznacne, ale obe vieme, ze to aj nemusi byt tehu, preto prosim, neupinaj sa na to velmi, nech ti potom nepukne srdiecko...ja si moc prajem, aby si mala //, ale fakt nechcem aby ked ta k tomu dozenieme, aby si bola smutnucka

zuzkag2
27. sep 2011

@katka2011 Katusik moj, hned dam vediet ako sa ich dozviem,aj ja som strasne zvedava...dufam, moc, ze to bude ok...ale na druhej strane ...ked bude vsetko ok, preco sa doteraz nepodarilo? ☹

simik22
27. sep 2011

@katka2011 inac, mam 22. viem, kazdy povie, ze malo, a ze som este mlada. ale ja mam PCO, partner ma veeelmi zly spermiogram... takze tak...

nativanativa
27. sep 2011

baby , ak ste tehotne , vasa bazalna teplota je vysoka alebo nizka ?

niky3
27. sep 2011

Ahojky, chtěla jsem se zeptat. Snažíme se s manželem o mimčo, pročítala jsem si diskuze atd., i o tom hlenu, zaznamenala jsem, že po MS jsem byla jakoby vyschlá, podle kalkulaček co jsou na netu jsem zjistila, že bych měla mít ovu někdy od soboty + tendle týden. V podstatě, když se teď milujem, tak jsem hnedka vlhká. Zkoušela jsem si i ten hlen, mám ho stále takový né bílý, ale takový šedivější, lepkavvo vodový a pak se barva vytratila a zbyli mi jen lepkavé prsty . V neděli mi přišlo, že ze mě vyteklo trochu vody, v pondělí jsme se milovali a dneska od rána mi bolí v podpřišku hlavně na pravé straně a mám pocity na zvracení. MS mám nepravidelnou v řádově po 30-33 dní. Teď to mám asi dostat 14.10. (začátek jsem měla 11.9.) Nevím, či se z toho dá již něco odvozovat... To čekání je hrozný .. :( díky moc

simik22
27. sep 2011

@nativanativa teplota by sa mala drzat zvysena myslim...

petulak1988
27. sep 2011

@nativanativa ahojky mela by se drzet vysoko od ovulace🙂 tak kolem 37 nebo pres 37

nativanativa
27. sep 2011

dakujem , dnes som skusala po prvy krat merat , ale asi nejak divne mi to vyslo , uz som bola dlho hore a potom som si lahla , okolo 10.15 som to skusila a vysla mi 36.9 C , mam 5 dni po menzes a prsia ma stale bolia , nakolko bola menzes iba 3 dni , prve dva bola normalna ako vzdy a na treti den uz skoro nic , nestalo sa mi ani raz ze by ma boleli po menzes prsia a teraz tomu nejak nechapem 😅

katka2011
27. sep 2011

@simik22 moja tak necakaj, ivf to isti, ked to chcete obaja nie je na co cakat... S tymi diagnozami nikdy nie ste prilis mladi... Drzkam palceky

miriamm11
27. sep 2011

@niky3 ahoj,tak ja som mala poslednu ms 10.9. a cyklus mam tiez nepravidelny 30 a viac...takze ja (ne)ocakavam dalsiu ms v tom datume ako aj ty 🙂 zatial nepocitujem nic, vcera ma dost bolelo podbrusko cely den a noc a dnes mam zvysenu telesnu teplotu , asi pechladnutie. tak lezim.´, lebo minuly mesiac som strasne ochorela tak mam nervy ze zas na mna nieco ide, tak to chcem preliecit, dufam ze do zajtra budem fit 🙂 takto minuly mesiac to tiez zacalo a skoncila som so zapalom mocovych ciest, tak sa obavam ci sa mi to nevrati 😒 ..ako dlho sa snazite o babo?

niky3
27. sep 2011

@miriamm11 no už asi čtvrt roku, ale je fakt, že během toho čtvrt roku jsme to nedělali tak nějak ob den a já se ani nijak nehlídala.. když jsme se začli snažit, tak jsem hnedka chytla výtoky a bylo po milování.. :( ale jak jsem měla teď naposled MS, tak jsem dopbrala nějaké čípky a už je to ok teďkom.. No, mě teplota nestoupla, ale stále se mi chce zvracet. Todle jsem nikdy předtím neměla.. max. tak 3 dny před MS, ale teď je to v půlce..

simik22
27. sep 2011

@nativanativa tepltota sa meria vzdy rano, po prebudeni, pred tym ako vstanes z postele, priblizne v tom istom case...

simik22
27. sep 2011

@katka2011 presne mas pravdu, uvidim co nam povedia, zajtra ideme akurat do CAR...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre