Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
29. sep 2011

@labanka ahooooj , no čo nové ? Som zvedavá 😅

labanka
29. sep 2011

@nativanativa cauky, tak nic este..kramy nedosli 6 den, tak neviem...ale neriesim urcite nie som tehu...ved ani test to neukazal 😒 a co ty?

miriamm11
29. sep 2011

ahojte babule, tak mne to prechladenie preslo , a citim sa Ok 🙂 som sa strasne bala aby z toho zas neboli mocove cesty..som 20DC a boli ma podbrusko ako pred ms, potom zas pri vajecniku a stale niekde pobolieva....tak neviem ci bude nieco z toho tento mesiac , uvidime ked nedostanem ms 30DC sa otestujem 😎 ... snazite sa aj ten posledny tyzden pred ms??? som pocula ze ak sa uhniezduje babatko tak by to poslene snazenie mohlo aj prerusit uhniezdovanie??? 😒 tak neviem ci mam dat pauzu tie posledne dni alebo v pohode pokracovat podla chuti , co myslite???? riesite toto nejako??? 😕

katka2011
29. sep 2011

@miriamm11 aj ja som to uz pocula... ale nemam to potvrdene od lekara tak to neviem na sto pro...

katka2011
29. sep 2011

@labanka inak to je divne, kramy nikde a test jedna ciarka, mna by asi porazilo... 😒

miriamm11
29. sep 2011

@katka2011 mohol by tu byt v tejto teme jeden doktor odbornik, by sme mu kladli nase otazky 🙂 idem kuknut net ci nenajdem nejake info 😨

katka2011
29. sep 2011

@miriamm11 wauw skvely napad... to by bolo perfektne.... 🙂

labanka
29. sep 2011

@miriamm11 ja mam jedneho kamosa je gynekolog a mladyyyyyyyy 😀 ale asi by ho z nas porazilo, keby sme mu vsetky zacali klast otazky a hovorit priznaky 😀

katka2011
29. sep 2011

@zuzkag2 zuzka no co este nemate vysledky?

daniwaugh
29. sep 2011

@labanka
ale aky prehlad by mal :D mohli by sme byt studijna vzorka 🙂))
ja som o tom tiez dakde citala ale ci to je pravda.. ved kopa bab ani nevie ze je tehu a pije fajci a sexuje a secko je ok.. ja by som to asi az tak vazne nebrala.. teda pokial nemate nejaky predivoky sex 😀

petulak1988
29. sep 2011

@daniwaugh ahojky pozitri testujes vid???ja cely den spala asi nava pred MS

nativanativa
29. sep 2011

Ale nič extra , kvasinky ma navštívili , ako vždy . Tak som to podchytila ešte v čas,ešte že zajtra idem k dokimu

zuzkag2
29. sep 2011

babulky, tak mame vysledky spg, a su viac nez uspokojive...lebo aj po troch hodinach od odberu,kedy sa to spracovalo, su na stupnici od 1-5 na stupni 4. takze mame super vela a super rychle a zdrave spermie. Priatel dostal od lekara lieky, balenie za 110euro, ako podporu, nech maju lepsiu vydrz a zivotnost, a tak...
zlaticka moje, padol mi kamen zo srdiecka, obaja sme ok, zdravi...takze uz to stoji asi fakt len na tej psychike...asi, alebo na com. snad ked dostanem tie lieciky na podporu ovulky tak sa zadari.
inak, ten urolog je aj sexuolog...a odporucil mi, aby som sla psychologovi, ci nemam nejaky blok, ci moja vlastna psychika mi nebrani byt tehu. sila vsak....

zuzkag2
29. sep 2011

@labanka zlatko, ty si stale nedostala? dokimu si nevolala?

daniwaugh
29. sep 2011

@petulak1988
netestujem, cakam do zajtra rano!!! aj ked uz neviem sa dockat, a stale aj ked ukaze ze ne moze to byt len skoro.. ach jaaaaaaaaj!

no ale nemusis to mat pred ms, ze jo, moze to byt aj z tehu :D kolko dni do testu?🙂

daniwaugh
29. sep 2011

@zuzkag2
moje zlatko tak to som hrozne rada ze ste obaja uplne najsamfasasuper ready a vysledky su super, tak uz fakt asi len merat kukat pozorovat kedy je ovu a samozrejme ze milovat sa vela a uvidis ze to vyjde!!!!

daniwaugh
29. sep 2011

@labanka
no urcite ale k doktorovi.. ak nemas 6dni ms tak nie je to troska divne?

petulak1988
29. sep 2011

@daniwaugh no ja jsem 15den po IUI 29DC tak nevim chtela jsem vydrzet do 32DC co myslis??

viridie
29. sep 2011

@zuzkag2 Ahoj Zuzi....No tak to jsou ale výborné zprávy ! 🙂 Musí to být úleva vědět, že vše je v pořádku. Já stále obsesuji a čuchám na netu a namlouvám si všechny příznaky..... 😀 Jak Ti říkal ten Mudr o návštěvě psychologa.....myslím že by měli být spíše nějaké kurzy jógy či meditace ... specielně pro holčeny, které to tak řeší...tak jako já 😀 když se podívám na sebe....kdy se vlastné oficiálně nesnažíme,a mně z toho už takhle hráblo v kouli, že by to bylo fajn....jistě bych si podala přihlášku na intenzivní kurz.... 😀 😀 😀 Miminkům zdar, nazdar !

daniwaugh
29. sep 2011

@petulak1988
a vydrzis?:D :D
no ja mam v plane 10miu sa testovat zajtra a ked bude negativ tak nebudem sa deprimovat, lebo si poviem ze je skoro.. zajtra mam 26DC a vlastne 2.10 by som mala ms dostat tak ak teraz bude negativ tak pockam ci dojde ms.. jak to ze si sa este netestovala? aky mavas cyklus?🙂))) no nechapem jak si to vydrzala!!!!!

petulak1988
29. sep 2011

@daniwaugh cyklus mam 28-32DC ted jsem 29DC jeste jsem vydrzela nejak jsem to vypustila stejne nejspis nic bez priznaku ani prd

daniwaugh
29. sep 2011

@petulak1988
no dobre ale ved vies jak to je, nemusis mat priznaky.. ja by som na 29DC uz testovala o dusu :D :D fakt chces cakat tolko? ale asi ked mavas aj 32dnovy tak ak vydrzis tak vydrz :D .. ale tak ?:Dtest hore dole.. otestujeme sa zajtra rano spolu?:D

petulak1988
29. sep 2011

@daniwaugh kdyz ja nemam testik jsem u mamky v pribrami a doma jsem v praze nechces se mnou ydrzet teda do soboty???

nativanativa
29. sep 2011

@zuzkag2 tak sup ho na to , dnes a v podstate kazdy den 😝

daniwaugh
29. sep 2011

@petulak1988
no, to je vyzva!! mozem to skusit a testneme sa naraz :D ja mam aj tak dostat az v nedelu, cize aj tak to skusam velmi skoro (ale vraj na 26ty by sa to uz mohlo preukazat bla bla.. nadej!) .. tak ja teda pockam! (boze na co som sa to dala :D :D ) a jak to s tebou vyzera? co si myslis?

zuzkag2
29. sep 2011

@nativanativa jeeeej, ty si zlata....no, asi si dame trosku pauzu, mne uz po tom pol roku to snazenie presne na cas lezie aj na nervicky, nejak som sa tak ukludnila, a fakt sa budeme milovat len podla chuti...hihi, cize asi kazdy den, ako nas poznam 🙂
ja som si aj vsimla, ze si sa k nam pridala, ale nejak som nezaregistrovala ako ste na tom vy? hm?

zuzkag2
29. sep 2011

@daniwaugh zlatko, ja som prisla dnes na to, ze sa mi uz nechce za nicim nahanat...nebudem testovat ovulku, ani sa sledovat, proste tomu nechavam volny priebeh. mozno mi tento pristup nevydrzi, ale tak to teraz citim....🙂

daniwaugh
29. sep 2011

@zuzkag2
rob ako citis, zbytocne sa do dacoho nutit, sama vies co je pre teba najlepsie :o) ..uvidis ako bude. ja som si zasa pred par dnami povedala, ze ked nevyslo, tak v poho aj tak, sak sa neponahlam a o dva dni na to zasa ze musim musim musim. hormony su svina :D
rozhdone rob tak, aby si bola stastna 🙂 urcite ked sa ukludnia emocie a vsetko tak sa to hned aj podari!

labanka
29. sep 2011

@zuzkag2 alebo budete mat babo ako svadobny darcek 😉 nestresuj uz a nechod ku psychologovi sak si normalna baba !!!!!!!!!!!!

labanka
29. sep 2011

@zuzkag2 ee nevolam mu...vydrzim este par dni a testnem sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre