Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flyangel
8. júl 2009

Kessy ahoj...no drzim sa a celkom optimisticky...no tak co nam chorlavies?dufam ze teplotu nemas...skus homeopatiká...rychle uzdravenie prajem 😉

andy2306
8. júl 2009

fly....jsi moc statečná holka.určitě se vám brzo zadaří..a máš pravdu,psychika hraje velkou roli..ve všem.a díky za zeptání,máme se dobře...terezka je také naše kuřátko,hodné,zlaté..jsem tak štastná....tahle mateřská mi opravdu sedla.

andy2306
8. júl 2009

HOLKY..MŮJ DÁ DO ALBUMU NOVÉ FOTKY TEREZKY.TAK PAK MRKNITE A JÁ TO ZAS PAK SMAŽU.ALE AŽ ZA CHVILKU.

michalag
8. júl 2009

kessy, skus tie homeo, mne to pomaha 😉 ..... ako pozera tak zatial vyhrava Samko 😝 😀

flyangel
8. júl 2009

Andy 😉 som veelmi rada ze sa vám darí a ze si matersku užíváš...je to super a želám ti to zo srdiecka...

flyangel
8. júl 2009

Miška aj ja som si vsimla ze Samko vyhrava...a to u viacerych 😉

michalag
8. júl 2009

u nas to bolo popularne meno akurat v obdobi ked sa narodil nas (na izbe sme mali obidve Samkov 😅 😝 😀 ) a teraz to asi zacina, ale je to pekne meno 🙂

flyangel
8. júl 2009

ano mnohe mamicky daju toto meno...je pekne 😉

michalag
8. júl 2009

🙂 🙂 🙂

andy2306
8. júl 2009

holky..tak už tam ty nové terezčine fotky jsou.

andy2306
8. júl 2009

díky fly....jsi zlatá.já ti ze srdce zas přeju,aby jsi se brzy taky dočkala vytouženého miminka...a všem ostatním taky.pročítám to tady často..a jemi stmuno,že se mnohým z vás stále nedaří.ale ono se štěstíčko brzo usměje na každou..uvidíte holky. 😉

mscat
8. júl 2009

ahojte holky
tak to u nás je hoodně málo Adrianů 🙂 každý čučel že co to má za jméno a o to mi šlo,že to není typický,Martin,Tomáš,Petr,a tak podobně..a svátek má taky jen u vás na slovensku 🙂 23,března tuším 🙂

michalag
8. júl 2009

mscat, ja poznam 5- tich Adrianov 😅 😝 😉

michalag
8. júl 2009

andy, mala je rozkosna princeznicka 😵 😵 😵

andy2306
8. júl 2009

díky micha...no je to moje zlatíčko,musím se na ni furt dívat..jaké dělá pokroky a tak.ještě že to těhulkovství uteklo...a co samko,půjde do školky?
mscat..a co malý,nezlobí,dobrý?

michalag
8. júl 2009

andy, to je super ze je taka kludnucka 🙂 ..... jasne od septembra ide do skolky a ked ti mam pravdu povedat uz sa aj tesim 😝 🤐 🤐 🤐

kessy11
8. júl 2009

andy TEREZKA je náááááááádherná, taká krásna princeznička, je veľmi zlatunká, nech sa vám darí, hlavne aby ste boli zdraví 🙂 🙂 🙂
..no aj ja som si všimla že tých samkov je už nejako veľa ale nevadí ten náš je náš a to je úplne iné 😀 😀 😀
andy pozdrav dušičku a dominička, ja sem tam píšem s hrdulku a Kubíček je tiež moc zlatý chlapček 😀
Idem kuk do Tv čo tam je, tak sa majte babulky a držím palčeky všetkým🙂))

Korenka už si zbalená?????

flyangel
8. júl 2009

Andy dakujem...A Terazka je fakt uprimne krááásne a zlatučkáá....je fakt pekné bábätko...takze asi budes mat krásne slecny doma aj neskor... 😀 😀 Strasne by som xcela aj ja mat take krásne miminko....az slzy mi vysocili ako som na nu tak pozerala...od dojatia...

mscat
8. júl 2009

miška:no však ...ale tady v česku široko daleko není Adrian..i když tuším ted se jeden v břeclavě narodil 😉
Andy:malá je rozkošná,musíš mít z holek velkou radost 😉 určitě jako ségry budou držet při sobě anebo si přebírat kluky 😀 😵
no malý?Ale dá se to,ale zlobí furt on je takový dˇiblík 😀 😝 jako je zlatučký,dává pusinky i se jde pomazlinkovat,ale někdy zas čučím co všechno dovede a jaké má extra hlášky..pěkně se rozpovídal,že už skládá jakésik takésik věty🙂,takže to je ted moc vychytralé to je něco 😀 😝 😅 a malou stále kojíš jo? 🙂

andy2306
8. júl 2009

holky ..jste zlaté,díky moc.to terezce vyřídím,že se líbila... 😉 já ji vychvalovat nechci,ale je fakt velice hodná beruška naše.
fly..rozplakat jsem tě teda nechtěla.je mi jasné,že po tom,co se ti přihodilo,ti z toho asi dobře nebude..promin.
kessy..díky.já vím....aj já si píšu s hrdulkou..a kubíček je krásný chlapeček,taky moc hodný.tobě už se to taky krátí..to uteče..neboj.a dočkáš se taky..brzy tady budou fotky tvojeho malého broučka.dušičku budu pozdravovat,mají se dobře....dominiček je taky zlatíčko,je hodný....no teda..tady se rodí samé hodné děti 😉

andy2306
8. júl 2009

mscat....jojo kojim zatim plně,snad to vydrží...doufám.díky za pochvalu..aspon je malý zdravé správné děcko..lepší než kdybyste ho našli tam,kde jste ho před hodkou posadili.

flyangel
8. júl 2009

Andy....nie to nebojkaj nie kvoli tomu...ano je mi luto toho nasho fazuliatka 😢 ale rozplakalo ma to ako sa moze nieco take krasnucke narodit 😵 😵

mscat
8. júl 2009

andy:snad vydrží 😉 to jo,to mi říká každý že jde vidět že je zdravý a spokojený..hlavně má mamka když k ní přijdem 😀 že ten je teda povedený 😀 😝 ..ale jsem i ráda za to,že se doslova moc nese.e! 😀 protože už byl hodně nemocný a tehdy jen poléhával,spal 4hodiny přes den vzbudil se a zase spal...to bylo hrozné když jsem nevěděla co s ním je.a každý dr.to je uanva po antibiotikách ale já jsem věděla že to tak není protože ho znám.i když měl 39horečky řádil v posteli.no nakonec byl dehydrovaný a měl zánět žaludku ☹ 😒 protože jen prujmoval celé dny a noci,a nepil.

sonidlov
8. júl 2009

ahoj
fly to je mi moc moc ľúto, dúfam si si už všetko zlé vybrala
kessy dávaj na seba pozor a inak bruško ti moc pristane , pozerala som si fotky a pekný kočík 😉
miška tá fotka je pekná a ako si na tom s teplotkami?
ja som si povedala , že sa nebudem už stresovať už bolo toho dosť a kašlem na všetky testy a je to ..... 🙂 🙂 🙂

sonidlov
8. júl 2009

Andy Terezka je krásna 🙂

flyangel
9. júl 2009

Ahojky...Soni dufam ze uz sa coskoro zadari aj nam neštastniciam 😒 Miska a ano Soni ma pravdu pekna fotecka 😀

michalag
9. júl 2009

Ahojte 🙂 ,
snazila som sa 😝 😀 😀 😀 ... to je zo vcera, spravili sme si mensi vylet po okoli 🙂

michalag
9. júl 2009

.... a dakujem 🙂

pipa6
9. júl 2009

Ahoj dievcata pred mesiacom sme sa s manzelom vzali a tesne predtym som aj vysadila antikoncepciu aby sme mohli zacat hned po svadbe pracovat na babaktu boli sme na dovolenke a ked sme sa vratili zacala som mat divne poicty boleli ma bradavky nafuklo sa mi brusko a zacala sa mi velmi kruti hlava ale potom sa mi to vytratilo ostalo mi len nafuknute brusko a krutenie hlavy. MS potvora prisla ale vlemi slabucka a kratsia ako som mavala. Robili sme test ale vysiel negativny. Teraz som tyzden po MS a zatial to bolo v pohode a dnes sa mi zacal pustat taky hnedy hlien ako ked sa pusta MS na zaciatku neviem co si mam o tom mysliet moze to byt len to to ze sa mi zblaznilo telo po vysadeni ? prosim pomozte.

flyangel
9. júl 2009

Pipa ahoj moze byt ze mas poblazneny cyklus lebo tvoje telo reaguje na to ze dlhy cas dostavalo umele hormony a teraz nic...musi sa sty m vysporiadat...a niekedy slabe spinenie ci ruzovy vytok sa objavuje v case ovulacie...takze mas na vyber bud zblbnuty cyklus alebo ovulácia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre