Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
25. jún 2009

miško...tak fajn brzo vám začne nové snažení...doufám, že to už bude úspěšné 😵
ahoj fly...tak jak se ty máš? jsi už v pořádku?

venyska
25. jún 2009

Ahoj holky,jak se Vám daří?

cambina
25. jún 2009

ahoj venysko...
já se mám druhý den mrchovsky

venyska
25. jún 2009

Tak mě to včera konečně skončilo...uf...Tak začneme druhé kolo snažilkování.Už to vidím jak manžel bude v době ovu pořád v práci ☹ cambi:Jak se vůbec dlouho snažíte?

cambina
25. jún 2009

venysko...my 2,5 roku a můžu už říct, že mi to leze na palici...už ani nevěřím, že otěhotním...a už začínám být averzní na určité blbé řeči, co se otěhotnění týče....a už je to tak, že se ani už netěším na konec MS a další snažení

monika0001
25. jún 2009

cambina - máš u mňa velikánsky obdiv!!!! my iba rok a dačo a už mi z toho riadne hrabe... a že dva a pol roka???? asi sa obesím po takej dobe už....
ako to zvládaš....?? to je neuveritelne.... tolkej nespravodlivosti na svete.... 😠

cambina
25. jún 2009

moniko0001...předem se omlouvám, pokud ti tímto příspěvkem nějakým způsobem ublížím, ale koukám kolik toho máte nakoupíno pro mimčo...

cambina
25. jún 2009

moni 😀 ...zrovna jsem psala tobě 😀 ...

cambina
25. jún 2009

moni...a abych se nemusela ptát tebe, protože nevím, jak moc nevhodná bude otázka, tak tě tady ted na MK šmíruji

venyska
25. jún 2009

cambi:Tak to ti věřim,to bych se asi zbláznila...no,co,taky mě to může čekat.A je nějaký problém?

monika0001
25. jún 2009

no my to kupuje už dlhé roky, aby sme toho nemali vela naraz potom.... ja totiž neverím poveram... moja setra aj vela kamosiek mali nakupene do predu a nic sa nestalo. Bojim sa len kocika . ten by som skor nekupila....
a vela veci sme kupili už ked som bola tehu...
vela veci sme podostavali a vela veci sme si kupili. ja viem, niekto si povie, že to sa nema, ale ja tomu neverim....
a neboj neubliži mi už len tak lahko nič.... pri toľkej bolesti (po dvoch potratoch) to už nebude také ľahké.... 😉
aj ked sa trápim, ale bolesti mám v sebe už dost.... 😉

cambina
25. jún 2009

a včera jsem zase opět dostala periodu a můj drahý mě nas..al ještě víc, když mi řekl, že za roky bych měla být už na to zvyklá ☹ 😠 😢 ...to je na zabití 😠
takže nezvládám to moc dobře asi poslední rok a už to nejsou deprese jenom týden od prvního dne periody, ale je to celý cyklus...ten týden se to akorát znásobí

monika0001
25. jún 2009

cambi kľudne sa pýtaj....

cambina
25. jún 2009

moni...já jsem taky měla potrat, pak rizikové s tím, že nebylo jisté, jestli to dobře dopadne (díky Bohu to dopadlo výborně) a ted 2,5 roku nic...ne nadarmo se říká, že dítě je zázrak
já jsem začala nakupovat od pátého měsíce těhu a asi po smutné skušenosti jsem se vyhýbala i těm pověrám, prostě všemu...hrozně jsem se bála
ale každopádně jsem tím chtěla říct, že si ubíráš radost...protože jít nakupovat hadříky už s mimčem v bříšku je boží...

cambina
25. jún 2009

moni...už jsi mi na to odpověděla...bála jsem se ted zeptat na tu výbavičku pro mimčo, tak jsem hledala vhodné slova, jak opatrně se to dozvědět 😅 ..jsem holt hrozně zvědavá

venyska
25. jún 2009

cambi:Můj manžel mi taky umí říct hodně hnusných věcí když je naštvaný,ale pokud to řekl s čistou hlavou,není to od něj hezký!Mi se budeme snažit teď po druhé,a už teď se na mě občas kouká jako když je sex povinnost,už to ztrácí tu romantiku,tu uvolněnost.

monika0001
25. jún 2009

cambi - no vidis, ani neviem ako a odpovedala som ti.. a mna sa nemusim bat spytat na nic... kludne ak ta bude este nieco zaujimat pytaj sa 😉
a ja o tu radost nepridem bo ak sa dozviem (niekedy) čo čakáme tak potom sa len pustim do nakupovania... ved pre dievcatko je toľko krásnych vecí.... my chceme aspon 4 deti 😀 takže sa nebojím, že to nebude mať kto vynosit... 😀 😀 😀 a ak by sa nám nezadarilo (čomu neverim aj ked mam depku 😉 ) tak to dám niekomu kto to využije. veď kolko žien nemá na to peniažky.... 😉

cambina
25. jún 2009

venysko...ono chtě nechtě...po dvou letech snažení o mimčo sex se už zaměřuje na plodné dny...
první rok...to byl sex snažení-nesnažení...bylo to volné, samozřejmě ted je to už trochu jinak

venyska
25. jún 2009

cambi:A dáváš opravdu na plodné dny?Moje kamarádka otěhotněla po menstruaci

cambina
25. jún 2009

moni...tak víš jak, někdy jsou hrozně smutné příběhy a já bych nerada v někom ten smutek vyvolala nevhodnými dotazy...
to víš, že mimča mít budete 😉
já jsem si taky přála mít 4 děti a jestli nakonec budu mít dvě budu ráda

cambina
25. jún 2009

venysko...já jsem si myslela, že jsem otěhotněla hned po periodě..cca 2-3dny...můj první graf mi ukázal ovu na 11DC (tzn. 5dní po MS)...podle zjištění mám ji hodně nepravidelnou od 11DC do 17DC, jeden měsíc dokonce 21DC...

monika0001
25. jún 2009

no tak ja budem rada ak aspon to jedno bude.. teda ason zatial budem rada... 😀 no uvidime... pozanm take pripady kde tiez snazili snazili, dlho nic a potom hned dve po sebe... 😉
a čo sa tej menštuárcie týka moja bývala kolegyna mi raz vravela, že má známu, ktorá sa 8 rokov snaží o potomka a stále nič. zostovali jej stale co sa deje a nic nezistili. až raz babka bilynkarka jej poradila sex pocas menzesu a na prvu supu bola tehu... no neviem ci je to pravda. 😅

venyska
25. jún 2009

Já už těm plodným a neplodným dnům nerozumím.Někdo mě tvrdí že se dá otěhotnět kdykoliv,že některé ženy otěhotní pouze při menstruaci 😲 ,atd...Už jsem z toho paf 😲

flyangel
25. jún 2009

no mam sa celkom ok...az nato prechladnutie..som bola teraz nakupit... 😉 som kupila potraviny ale aj lesky a laky...mali super akcie na loreal....lesky z 260sk-v korunach ratam 😀 😅 na 120sk tak to som kupila 2 aj laky na nechtiky 😉

pipussa
25. jún 2009

baby, poznate tento test ? VIA-MED 10 Baby Test Strip 1+1 Zdarma

monika0001
25. jún 2009

fly - ja sa poslednú dobu vyžávam v nákupoch lakov na nechty aj ked do práce nemožem.. 😀
som si v taliasnku kupila hned 4... 😉 svokra skoro zosalela, že si tam laky na nechty kupujem... 😀

flyangel
25. jún 2009

pipussa poznam som si ho uz parkrat robila

m.o.n.i.k.a
25. jún 2009

Ahoj holky...
😠 tak já jsem se ted chytla zase stím mím, nemám už na něho nervy. 2.7 jsme objed. na spermiogram. A on mi ted řekne, že chce odjet příští týden na začátku týdne do Té Prahy, , tak jsem ho už poslala někam a řekla mu, že se na to vyserem, už mě to fakt nebaví a chce se mi z něj už brečet ☹
Asi si najdu jiného chlapa jinak nevím. Myslí nejspíš jen sám na sebe, mám takovou zlost fakt

venyska
25. jún 2009

monika:Chlapy... 😠 😠 😠

m.o.n.i.k.a
25. jún 2009

venys , vyliskat je málo. ÁÁÁÁ nemůžu se teď na něho ani podívat, protože bych mu jednu fakt vrazila 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre