Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

princess15
10. okt 2011

Ahojte kočky,pridávam sa k vám...my sa s mm snažíme od septembra...v oktobri som otehotnela ale bohužial v 7tt sme o anjelika prišli...po 3mesačnom čakaní sme sa znova začali snž...v máji to aj vyšlo lenže v 4´tt po pozit.tehu testoch a potvrdení dr. o gravidite sa menzes o 3dni spustil a my sme prišli o dalšie bábo...teraz sa snž dalej...dnes som 4dni po ovulke tak dufam že nám to čoskoro vyjde...

princess15
10. okt 2011

@cicussa21 tá krvavá zrazenina...nemusela byť zrazenina...mohlo to byt aj niečo ako krvavy výtok s troškou sliznice z maternice...príznaky su velmi podobne tehotenstvu...skus si spravit test...už by ti aj ukazal slabu ciarocku...kolky si dpo?

cicussa21
10. okt 2011

@zuzkag2 @daniwaugh
@princess15 no prave, ze asi to nebola klasicka zrazenina..ale nieco krvave s takym slizkym..a princes ako si to ty popisala, tak to by mi celkom sedelo.. dnes mam 25DC a tak 11DPO.. takze si myslis, ze to tehotenstvo nie je?

princess15
10. okt 2011

práveže moze to vyt tehotenstvo a ak si 11dpo,tak ti hlavne tehu test- gs mamatest 10 ukaze uz pozitivny vysledok...pri 1.tehu mi test ukazal krasne// na 12dpo a pri druhom uz viditelne // mi vysli na 10dpo..takze ak si chces byt ista skoc do lekarne a kup si test...ka som pri 1.tehu mala 5dni po ovu take spinenie slabunke a pri druhom vobec nic...

nativanativa
10. okt 2011

@zuzkag2 tak treba aj oddych , ja pevne verim ze to bude uz coskoro a budeme sa spolu s tebou radovat 😵 😵 😵

nativanativa
10. okt 2011

@princess15 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ooooo kde je ta spravodlivost ... drzim palce princess 😉

katus193
10. okt 2011

@princess15 moja ty mas presne taky isty osud ako ja ☹ , tiez som prisla o babo v 7tt a potom sa nam zase podarilo po polroku a to som uz od ovulky vedela ze som tehu ale po tyzdni meskania a poz.testoch sa mi spustilo krvacanie takze mikropotrat.Teraz cakam zase na mrchu a verim ze nepride a tebe tiez drzim palce 😉

katus193
10. okt 2011

kocky kedze som sem zabludila do vasej temicky 🙂 tak sa chcem nieco opytat.Uz od ovulky mam stale pichanie raz na lavej strane ale posledne dni to je na pravej strane a vcera to islo az ku krizom.Myslela som ci to nemoze byt slepak ale docitala som sa zeby som mala aj ine prznaky a to ja nemam.Tak zrejme slepak to nebude.Myslite zeby mohlo ist o cystu?Mate s tym niektora skusenost ze ak je cysta tak to tak picha? Ale u dr som bola pred mesiacom a vsetko som mala ok, mohla sa mi behom mesiaca vytvorit?

princess15
10. okt 2011

@nativanativa dakujem pekne,verím,že sa nám všetkym co velmi tužime po bábätku čoskoro zadarí... 😉

@katus193 ahoj moja,asi áno zdá sa že ani jedna z nás doposial nemala šťastie splniť si tento krásny sen... 😢 ale musíme veriť že tentoraz nám to vyjde,nesmeieme sa vzdať 😉
katus ty si mala po tychto potratoch robené nejake vyšetrenia.?

nativanativa
10. okt 2011

@katus193 vitaj medzi nami 😝 😝 😵 😵

katus193
10. okt 2011

@princess15 ja som mala po prvom robenu genetiku a tam bolo vsetko ok.Lebo zijem v Rakusku a tu to robia hned , nie ako u nas.No a pri tom druhom mi daval robit nejake testy ale neviem na co vsetko, ale ked prisli vysledky tak ma este poslal na nejake podrobnejsie testy lebo mu nieco nesedelo co sa tykalo chromozomov ale potom som to mala uz ok.Ale tak u mna neni problem s otehotnenim ale donosit to, takze povedal ze do troch mesiacov by som mala byt tehu a hned ako mi bude mrcha meskat musim hned prist a musi to hned podchytit liekmi aj nejake hormony budem brat.Ale keby to zase nevyslo tak potom asi posle mojho mm na vysetrenie spermiogramu.A tebe robili nieco? A nemas nasadene nieco na udrzanie? Ja mam doma aj Utrogestan

princess15
10. okt 2011

@katus193 nie moja slepak to nebude...tam by si mala teplotu,zvracala mala bolesti na pravej strane podbruška,mohla by si mat zastavenie stolice aj plynov...
ja som mala folikularnu cystu na lavom vaječníku...moze sa vytvorit po neprasknuti folikulu pri ovulácii..a plnit sa čírou tekutinou..u mna to bolo takisto,bola som na preventivke u gyn...vsetko bolo postarom..ziadna cysta...o mesiac nato som dostala také pichave bolesti do laveho podbruška -bola to silna bolest...spočiatku som si mysle ze ovulku mam-lebo ja ju mam stale bolestivu...ale ked už to trvalo viac jak 4dni isla som ku gyn kde mi potvrdil cystu velku az 6cm...aj mi vravel ze priroda je skutocna čarodejka ze dokaze za mesiac spravit take divy....

katus193
10. okt 2011

@nativanativa Dakujem krasne, uz si vas tu dlhsie citam a ste tu zlate babulky 🙂

katus193
10. okt 2011

@princess15 to vazne ani mi nehovor.Ja som mala tento mesiac strasne velku bolest pri ovulke take ostre pichnutie ze som ani na zachod nemohla ist ako ma to strasne pichalo, ale teraz je to uz len sem tam take pichnutie.A potom co s tou cystou? Nic ti s nou nerobia?

princess15
10. okt 2011

@katus193 ja som po 1.potrate mala spraveny test na trombofíliu...neposielal ma na hematologiu,lebo vraj on spravi tie iste testy a posielal vysledky do Ba...odkial vysledky došli o 2tyždne...a boli vraj v norme...
potom akurat prisiel ten druhy mikropotrat a potom so k dr. ani nesla...dohodli sme sa ze sa stavim v oktobri na kontrolu..takže sa tam chystam bud.tyzden...chcem sa tiež žiadať na genetiku...
mne inac pr druhom tehu predpisal duphaston na udržanie tehu...ale nestihla som ho uziť asi len 1krat lebo potom sa už spustil ms.

labanka
10. okt 2011

@nativanativa cauky kraska, no ako u lekara? co nove s tebou?

katus193
10. okt 2011

@princess15 a ked si mala tu cystu tak ta pichalo len na tej strane alebo aj na druhej?

nativanativa
10. okt 2011

@labanka ale ani sa nepytaj , nemame ovu laciu , sice neviem ako dlho , ci to mam pripisivat duphastonu alebo tje cyste ktora by sa mala vstrebat .... , no a cakame na kramy aby sme mohli uzivat clostil a potom pregnyl 😔 😔 😔 😔 , takze na prd 😖 😖 😖
a ty ako micka ??

princess15
10. okt 2011

@katus193 no mne dr. chcel nasadiť HAK,lebo vtedy su necinne vajecniky a cysta sa moze zmenšiť alebo zmiznut...mala som ich užívať 3mesiace...lenže ja som odmietla užívať Hak nakolko moje telo ich neznáša dobre 😖 pohrozil mi ze ak bolesti nadalej budu silne a cysta vyrastie co i len 1cm tak ma posle na laparoskopiu 😕 ja som si nasadila doma alchemilkovy čaj a pila ho skoro každy den....predstav si bolesti zmizli...asi po tyzdni a o 2mesiace na usg sa cysta už nenašla...skratka zmizla,ci praskla....odvtedy verim na alchemilku žltozelenu.. 🙂

katus193
10. okt 2011

@princess15 lenze vraj ked su zle spermie tak ti nepomoze nic, lebo plod je vadny a zle sa vyvyja a vtedy odide sam a mozno lieky nam pomozu na nejaky cas na udrzanie ale ked je raz plod poskodeny tak nepomoze nic ☹ a odide skor ci neskor.Takze ja sa len toho obavam ze ked to pride aj treti krat tak je iste ze mm nema v poriadku spermie a neviem potom ako sa to bude riesit ☹

princess15
10. okt 2011

@katus193 mna pichalo na lavej strane ale niekedy sa to tahalo aj na tu pravu...skor ale tu bolest som citila na tej postihnutej strane...

princess15
10. okt 2011

@katus193 mna to už tiež napadlo že by trebalo mm poslat na spermiogram...najprv som si nahovarala ze ked predsa otehotniem tak snad ma spermie v poriadku...ale potom ma tiež tak napadlo ze ak je spermia vadna...tak ani plod nie je v poriadku a je možne že prave preto potrácame....lebo u nas tiez nie je problem otehotniet ale plod donosiť.. 😔

katus193
10. okt 2011

@princess15 no presne tak to je, ty mozes otehotniet ale ked neni spermia ok tak nic z toho ☹ my to skusime do tretice a uvidime ako to dopadne.Ale poviem ti ten strach je strasny clovek ani nevie ci sa ma tesit ked si najde // Mrzi ma ze moj dr ho hned neposlal na spermiogram ale tak uvidime, davam tomu este jednu sancu

labanka
10. okt 2011

@nativanativa tak ty si na tom asi tak ako ja...ved ani ja vraj nemam ovulku...aj ked tomu vooobec neverim, lebo dnes som mala priehladny hlien....tak si idem kupit ovu test ze co to za srandy :D
a co ti vlastne povedal lekar? a tie mykozy? este mas?

nativanativa
10. okt 2011

@labanka no s mykozami , ozaj dala som si predpisat gynoflor , takze cakam na jeho objednanie lebo ho v lekarni nemali , bral mi krv , stery na hpv , chlamydie , mykoplazmy , ureaplazmy atd ... , takze vysledky do 3 tyzdnov , ale to zavisi od imunologa aky postup so mnou da .... , maternica je krasna , sliznica tiez , lavy vajecnik v norme az na ten pravy , kde je 2,5 cm cysta , ktora by sa mala cez kramy vstrebat , potom mi moze nasadit clostil a pregnyl , cize tazko povedat , mozno duphaston mi zabranil ovu , ale to naozaj neviem ,chce to cas

gina1769
10. okt 2011

@katus193 ahoj,je mi veľmi ľúto tých potratov 😢 neviem,či je ,alebo nie je to cysta,ale napíšem ti môj príbeh: prvú operáciu cysty (na pravej strane) som mala v roku 2008 a posl. operáciu cysty (na ľavej strane) tento rok v máji.A ako som na to prišla,že niečo nie je v poriadku? Proste som mala zvláštnu ms,slabú a krátku,ale viac bolestivú,čo sa mi ešte nikdy nestalo,pretože mám ukážkovú ms,a tiež som mala bolestivý pohl.styk...proste ma to veľmi bolelo( na tej ľavej strane) ked sme sa ˝ túlili˝.Ale to sa rozpráveme už o viac cm-vých cystách,1-krát som mala 10cm a 2-krát 5cm,ked mi na to prišli.áno cysta sa ti môže aj za mesiac vyvinúť,kedže vzniká zo zvyškou prasknutého folikulu,proste ti neodumrie a nevstrebe sa ,ale rastie daľej.... Ale podľa mňa je viac než pravdepodobné,že to budú ovulačné bolesti 😉

princess15
10. okt 2011

@katus193 ja sa tiež bojim,ked si najdem opät pozit.test..co dalej bude...velmi sa bojim 3.potratu asi by som to už nezvladla... ☹
už si mala tento mesiac ovu?kedy cakas mrchu?

katus193
10. okt 2011

@gina1769 dakujem krasne za odpoved a prajem ti krasne tehulkovanie 😉 tak neviem ci to bude cysta lebo tot ja nemam, ziadne bolesti ani pri styku a mm mam normalnu.Ale teraz mam napriklad dost vela bieleho vytoku.Ale mozes mat pravdu ze mze to byt aj mala cysticka 😒
A ovulku viem presne kedy mavam a v ten den som mala strasnu bolest asi sa mi vtedy vajicko uvolnilo.Niekedy to mam a niekedy nie.Aj test mi vysiel pozitivny.A od vtedy uz len take pichnutie sem tam.Jeden den to bolo take dost intenzivne ale od vtedy uz len obcas.

katus193
10. okt 2011

@princess15 no toho pocitu sa asi nezbavime ☹ ja cakam mrchu 17.10 v pondelok a ty??? Ovulku som mala presne na 14 alebo 15 den, minulu sobotu a nedelu

princess15
10. okt 2011

ja som mala ovulku vo stvrtok na 11dc-ja mavam ovulku vzdy tak 11-12dc...ja ms cakam 24.10. nuz ale ja urcite budem testovat uz pred prichodom mrchy... 😉 teoreticky mozes byt tak 8-9dpo-nemoze to byt uz tym tehotenstvom? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre