Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
11. feb 2013

@beru3nek no sranda ze u v as to poistovna nepreplaca... A ked si to platis sama, mas pravo to aj odmietnut? Teda jasne ze by som to neodmietla, bolo by mi jedno co to stoji, len nech viem ze je mimi ok.. Ale len tak pre zaujinavost...

beru3nek
11. feb 2013

@lienka19881 : já myslím, že jak která. Mě to minule neproplatili a kámošce jiná jo. Tak si to musím zjistit. Přesně tak, na tohle bych šla určitě,jak jde o prcka a o zdraví tak to je jasná volba 😉

lienka19881
12. feb 2013

@beru3nek ahoooj, tak dnes som bola na wc a opat sa mi opakuje ta krv 😒 och predpokladam ze to asi bude trvat pocas celeho tehu... ☹

gabuliatko84
12. feb 2013

@lienka19881 ahoj ako sa mas??tak co uz si z priatelom zvikate na to ze budete traja?inac brusko uz rastie. 😀

lienka19881
12. feb 2013

@gabuliatko84 ahooj, ale tak normalne 🙂 pomalicky si na to veru zaciname zvykat , aj ked si to zatial nejako este velmi ani neuvedomujeme, kedze brusko este skoro vobec nerastie 🙂 mozno ked uz bude brusko vacsie a maly bude kopat, tak potom si to budeme tak viac uvedomovat 😀 a ty ako sa mas? 🙂

gabuliatko84
12. feb 2013

@lienka19881 ahoj,ja celkom dobre.zatial je len snaha a stale sa nedari...inac,vasi to uz vedia,aka bola reakcia..
este nevies co caka,asi sa to neda este zisti,ci uz ano? 🙂

beru3nek
12. feb 2013

ahoj holky,
u nás od rána padá 😝 Já už chci jaroooooo. Tohle mě už nebaví. My se byli podívat u nás na masopust, ale nic extra to nebylo.

@lienka19881 : zeptej se na to dr. až k němu půjdeš aby ti něco poradil. Taky to máš, že víc tlačíš? Vidíš, musím si vzít zase ten duphalac. To pomáhá, já včera nebyla a dneska už bez krve. Zácpu mám zase šílenou... 😒

lienka19881
12. feb 2013

@beru3nek ja uz ani neviem, ale nezda sa mi ze by som nejako silno tlacila, ani zapchu velmi nemam... Urcitevsa ho na to opytam... Co je to masopust? 😀

beru3nek
12. feb 2013

@lienka19881 : a co ti pomáhá proti zácpě ? ty švestky? Byly na náměstí stánky s jídlem, i takový ty zabíjačkový pochoutky a děti tam měly ve 3 hodiny sraz v maskách. Nic extra ..

lienka19881
12. feb 2013

@beru3nek vies co kazde rano som zvykla ranajkovat musli so studenym mliekom... A mam pocit ze prave to studene mlieko tak nalacno mi celkom pomaha... Ahaa, cize nieco ako jarmok 🙂

uhnakova
12. feb 2013

@lienka19881 masopust su po slovensky fasiangy 🙂

lienka19881
12. feb 2013

@uhnakova ahaaa dakujem 🙂

beru3nek
12. feb 2013

@lienka19881 : jo jo, prostě takový trhy 😉 Bylo ošklivo, chumelilo hrozně, tak jsme tam dlouho nepobyli. Tak mlíko jo. To já asi nemůžu teď. 😝 Mě by zabralo možná kafe s mlíkem, když já na něj nemám vůbec chuť

beru3nek
12. feb 2013

aha, tak už máme překladače, tak super 🙂 Mě něják blbne net

lienka19881
12. feb 2013

@beru3nek je ti z mlieka zle? Ci preco ho nemozes?

beru3nek
12. feb 2013

@lienka19881 : nemám na něj vůbec chuť. Mlíko jsem pila samotný jen vyjímečně, teď nemám chuť ani trošku na něj. Někomu pomáhá kefír na lačno, ten teda mi nechutnal nikdy. Švestky jsem už neměla taky pár dní... Myslím, že v 8 jsem dneska tuhá. Taky jsi tak unavená ???

rachel36a
12. feb 2013

@lienka19881 normálne so mdo uja gugla zadal návod na hačkovanú čiapku a vyhodilo mi toľko odkazov a niektoré fakt super, tak som to kukla a nie je to ťažké...kúpim vlnu a skúsim to nejako vyšpekulovať či to zvládnem

sonika84
12. feb 2013

@lienka19881
@ivanaliana ahojte babulky, takze dnes mi lekar potvrdil akurat zapal mocovych ciest, preto to pichanie v podbrusku, no co preliecime a po mrske skusame dalej 🙂

lienka19881
12. feb 2013

@beru3nek to hej, unavena byvam aj ja... Vobec nemam chut nic robit, len lezat... A casto ma aj hlava boli... slivky uz tiez nejem, to mlieko mi zabera celkom dobre... Ja sa ho snazim pit aby som mala dost vapnika a aj mi chuti 🙂 inak pomaly zaciname 4.mesiac, ako to rychlo leti, nie? 🙂
@rachel36a skusim to pozriet aj ja, mozno mi to tiez pojde 🙂
@sonika84 spravny pristup 🙂 hlavne ze to mas podchytene hned v zaciatkoch takyto zapal... Rychlo preliecite a za chvilku si tehu 🙂

beru3nek
12. feb 2013

@sonika84 : chuděro, ať jsi brzo fit. Mám tu bolest v živé paměti. Brrr
@lienka19881 : mě hlava našt. nebolí. Tak to je fajn, že ti to zabírá takhle spolehlivě to mlíko 🙂 Od kdy je 4. měsíc??? Já myslela že až po 13 tt

lienka19881
12. feb 2013

@gabuliatko84 neboooj coskoro sa ta snaha vyplati a budes tehulka, urcite 😉 nasi to uz vedia, boli stastni, bude to ich prve vnucatko🙂 pohlavie este nevieme, lekar povedal ze najskor tak v 20tt... Ale ja som si na 99% ista, ze nas drobec bude mat medzi nohami pindika 😀

lienka19881
12. feb 2013

@beru3nek no dnes som si to pozerala, a stvrty mesiac zacina 13-tym tyzdnom, ale druhy trimester az 14-tym 🙂

sonika84
12. feb 2013

@lienka19881
@beru3nek dakujem vam, ono to pride ked to bude mat prist....aspon mozem uzivat antibiotika s cistym svedomim 😉

beru3nek
12. feb 2013

@lienka19881 : v 16 tt jestli půjdeš na kontrolu, tak ti to může už taky říct. To mě řekl už můj dr. že to bude kluk .V tom 12-13 na screeningu to taky už někdo umí tipnout, ale asi jen kapacity 🙂 Jdeš ve čtvrtek už, že 😉

beru3nek
12. feb 2013

@sonika84 : přesně tak, ono si vás vybere za rodiče v ten pravý čas 😉 Aspoň budeš mít vybrané marodění...

sonika84
12. feb 2013

@beru3nek ano asi tak 😉

lienka19881
12. feb 2013

@beru3nek ale az ten buduci stvrtok, o tyzden 🙂 to budem v 14tt, moznoze uz uvidi pindika 😀 ty ides kedy? 🙂
@sonika84 presne ako vravis 🙂 najdolezitejsie je byt v pohodicke 🙂

ivanaliana
13. feb 2013

@sonika84 no to mi je luto,ze to takto dopadlo ☹ Tak sa teda len pekne preliec a sup,sup na dalsie snazikovanie.Ak by sa ti podarilo otehotniet v marci,ltak by sa ti mohlo narodit Vianocne dietatko 🙂 🙂 Tak vela stasticka a skore uzdravenie prajem 😉
@beru3nek @lienka19881 ahojte babule.Ja sa tiez snazim kazde rano vypit pohar mlieka a cez den 1-2 jogurtiky.Vraj treba telu dodavat viac vapnika...lebo babatko nam berie a tak sa nam mozu pokazit zubadla 😀 Inak vcera som bola u zubara.Robil mi zub bez injekcie...kedze som tehotna...auuu,auuu... 😢 Bola som tam asi 10minut a zaplatila 30E...Som sa rozhodla,ze v buducom zivote budem zubarka 😀 Ja fakt neviem,ze co preplaca ta zdravotna poistovna.Stale ked tam idem,tak tam necham 30 +...nikdy nie menej a to som ani tu injekciu nemala 😠 ...Inak mne na tej tehotenskej kalkulacke ukazuje,ze mne 2 trimester zacina 25.2 🙂

lienka19881
13. feb 2013

@ivanaliana Ahoj moja, no veru byt zubarom je velmi dobre povolanie 😀 tiez vzdy ked tam idem necham zakazdym minimalne 30E... preto sa snazim pit co najviac mlieka, nech mam dost vapnika 🙂
mne ukazuje 21.2., ale uz zajtra mi zacina 4 mesiac 🙂 ty ides uz v pondelok na screening ze? 🙂

vendy1407
13. feb 2013

@beru3nek tak jsem byla a dopadlo vše dobře, konečně mám i průkazku. Akorát mám strašný pech, prvni stresuju že jsem nachlazená abych mimču neublížila a když už se cítím jakš takš, tak mi dnes zalehlo ucho,začlo bolet, valila jsem na ušní a teda mám poprvé v životě zánět který mi museli píchnout. Nikdy nebývám nemocná a teď si to teda vybírám :-/ .
Holky co máte už fotečky, musíte si o ně říkat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre