Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Holky jsem jak jebl. , ale nevydržela jsem to tedka nějak udělala si test a je tam slabounká čárečka, zítra zkusím znova, jestli bude sílit. Jen se bojím, že to bude zase jak předtím, že se mi falešně ukázala druhá / 😅

Dělala jsem si AXIOM, ZNÁTE TO NĚKDO?
Neukázala se hned, až po 3MIN.

flyangel
3. júl 2009

monika...nepoznam ten test..ale skus hodit test do albumu...ukazala sa ti uz falosna //?? 😨

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Jo no :(
Ještě kdysi jak jsem tady chodila cam si mě pamatuje. Tak se mi ukázala druhá čárka a pak na to 2 dny jsem dostala ms, takže jsem neměla ani chut sem chodit jak jsem byla zklamaná, tehda to semnou pěkně zamávalo. Hodím sem foto, jen musím najít od mobilu kablík. Jsme totiž tedka čerstvě nastěhovaní u mamky a mám věci zbalené, vybalené jen to nejnutnější. Protože se budem brzy zase stěhovat.
Zkusím se podívat, mmnt, jdu na to

dzou
3. júl 2009

No my sa snazime len prvy mesiac 😅 ja viem, som strasna , ale aj strasne nedockava , ale hlavne mam obavy, lebo s priatelom sme 3 roky nepouzivali ziadnu AK len tu najstarsiu metodu 😀 a tak nas uz aj viackrat napadlo ze ci mozme mat mimi ja viem, ze na prvykrat je sanca asi velmi nizka ale aj tak mam nervy
Monika duuuufam, ze to nie je falosny poplach a ta druha / je prava 😉

flyangel
3. júl 2009

no monci myslim ze ten test bude taky isty ako ostatne... 😉 takze uvidis...a ktory si dc?

dzou
3. júl 2009

Inac s tymy testami tie by mali byt presne, lebo toho mojho sestra bola tehu tu v UK a ked sla k doktorovi ze jej vysiel // test tak jej uz nerobil ziadne dalsie vysetrenia ci je tehu lebo ze ked ma test poz. tak proste je divne nie?

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Holky už jsem tam dala fotky. Ale myslím si, že je to poplach, mě nic absolutně nic není 😕

dzou
3. júl 2009

No tak ja som tie fotky kukla(dost nekvalitne 😀 ) a ciarka tam vydno je tak sto tak asi uz bude 😀

dzou
3. júl 2009

a apropo ved vies ze kazde tehu je ine tak ti ani nic nemusi byt, ved co take zienky co niekolko mesiacov nevedeli ze su tehu? poznam osobne jednu co to nevedala do 5.mesiaca

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Já vím no, protože máme věci zbalené a taky foták a ten nemůžu najít a nechci v těch taškách dělat ještě větší binec, byla jsem ráda, že jsem našla aspon ten kabel. No nevím, ale kéž by. Moc si nedělám naděje, jedno pořádné zklamání už mám za sebou 😉

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

dzou, ale mě právě u malého bylo dost blbě, jsem jen ležela a nemohla vstát z postele a taky jenom spala.
A pak chodila na kys. okurky a ted nic. 😅 Ale moc tomu nevěřím. Určitě dorazí ms a test bude zase falešný

dzou
3. júl 2009

no dufam, ze sa vam to podarilo, pre mna by to bolo krasne povzbudenie do dalsieho snazilkovania 🙂

dzou
3. júl 2009

a ako sa vlastne moze stat ze by tam bola ta druha / a nebyt tehu? To nechapem...

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

dzou, taky mě to vždycky těší jak někdo napíše, že se to už konečně podařilo a čekají mimi, než když si tu píšeme a nikomu se nedaří 😉
Taky to nechápu, ale opravdu se mi to stalo, fakt. Tady chodí Cambina a ona si to pamatuje jak jsem tu kdysi psala, že mm druhou čárku a pak 2 dny na to dorazila ms, tak mě to dalo pořádnou facku a ani jsem tu nějaký čas nechodila, dost mě to štvalo. 😉 Takže ted to kašlu a nedávám si naděje 🙂

dzou
3. júl 2009

OK ale aj tak ti drzim placeky a dufam, ze nedorazi, lebo teda podla mna tam ta / je 😀

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

No jsem zvědavá, abych nenapsala za chvíli, že mi došla mrška 😀
Děkuji.

dzou
3. júl 2009

tak potom napis ako to pokracuje, ale pysala si ze nemas ani ziadne predMS priznaky, tak uvidis 🙂

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

jj uvažuji, že bych zašla ještě pro mamatest, uvidím. 🙂

dzou
3. júl 2009

co to je?nejaky druhy test?

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

jj druhý no.

dzou
3. júl 2009

tak bezkaj kup a potom napis

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Jj, určo dám vědět.

flyangel
3. júl 2009

monika ved tam je pekna // JA TO TAM VIDIM aj ked kvalita foto je zla...ale skus este iny testik 😀

rintintyna
3. júl 2009

moni, to co popisuješ, že jsi měla pozitivní test a pak dorazila MS, nemusí nutně znamenat falešnost testu. Můj dr říkal, že až 80% započatých těhu končí MS, tedy dojde k oplození i uhnízdění, začne se produkovat HCG, ale vloudí se nějaká chybyčka a nakonec vše končí MS, nebo opožděnou MS. Já to tak měla v květnu, týden jsem si užívala těhu a pak MS. No ale obratmě list a držme si palce, aby tentokrát vše dobře dopadlo 😉 😵

kessy11
3. júl 2009

ahojte babulky,
monika aj ja tam tu čiarku vidím a je teda dosť vidieť, ja som mala iné neviditelné čiarky čo sa ani odfotiť nedali a boli tam 😀 😀 😀 😀 😀a teraz ma ta čiarka denodenne kope o sto šesť 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

No mě je holky divné, že mi nic není... Možná je ještě brzy nevím, nevím zase poplach 😅

dzou
3. júl 2009

a uz mas druhy test?

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Né né, ten si dělám zítra ráno 😉

dzou
3. júl 2009

ok tak sa neviem dockat, este raz drzim palceky 😉 potom rano napis moja mrcha este furt nic, ale brucho ma uz boli tak nech uz pride ked ma nech viem na com som 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre