Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jarmila82
28. okt 2011

Ahojte.včera som mala na ovu teste konečne dve čiarky.večer asi hodinu a pol ma dost bolelo v pravom boku.myslíte že to bolo akurá vtedy ked za z vaječníku vypustilo vajíčko?že praskol ten vačok?

saaralota
28. okt 2011

@daniwaugh Já mám totiž pořád hrozný strach, abych něco nezakřikla, tak se vším tak trochu otálím... ale v pondělí už tam zavolám a domluvím se... Jinak nás o víkendu čeká rodinný oběd, tak jsem zvědavá, jestli se nám podaří naši novinku zatím utajit 🙂. Nedělám si iluze, že to před rodinou vydržím tajit nějak dlouho, ale chtěla jsem alespoň do té doby, než to budu mít potvrzené od doktora... No, ale moc si v tomhle nevěřím 🙂.

simik22
28. okt 2011

@gina1769 ahoj, no robila som si rano, z ranneho, mocu, je to sice trosku silnejsie vidiet ako vcera, ale stale je to ten duch... obavam sa , ze na fotke to nebude vobec vidiet

simik22
28. okt 2011

@labanka ano, ahoj , ja mam PCOS... tazke stadium. aj ty?

lucinka1104
28. okt 2011

@simik22 a koľký DPO si ?

simik22
28. okt 2011

@lucinka1104 cca osmy, deviaty

lucinka1104
28. okt 2011

tak to je veľmi skoro počkaj aspon do toho 12DPO ani to ti ukazať nemusí

labanka
28. okt 2011

@simik22 Simi ja neviem co je to tazke stadium..co to znamena?

daniwaugh
28. okt 2011

@saaralota
tak to poznam, aj ja by som to najradsej celemu svetu povedala :D ale zatial sa celkom drzim... 🙂
pekne zavolaj a oni ti povedia, kedy prist., a neboj sa, bude to ok. aj ja som sa bala, ked som citala tolko zlych veci ale sme stastni a spokojni na konci 8tt tak hadam uz bude dobre :D tak hlavne relax a uzivaj si to 🙂

simik22
28. okt 2011

@labanka to znamena, ze na vajickach mam veeelmi vela malickych nedozretych folikulov. doki mi povedal, ze ich moze byt az 50...cize nemavam ovulaciu... teoreticky. ale tento cyklus som mala na 28 DC pozitivny ovulacny test. tak snad prebehla

labanka
28. okt 2011

@simik22 cize ich mas vela len neprasknu?

simik22
28. okt 2011

@lucinka1104 je na teste slaby duch, trosku silnejsi sa mi zda ako vcera...

simik22
28. okt 2011

@labanka ano, presne... oni nenarastu, nedozreju a tym padom sa znich neuvolni vajicko.

blau
28. okt 2011

helou, no neviem ci je pokazeny, ale ani len duch, neviem na ms sa necitim, ale ani na tehu. Sice pri prvom som tiez moc necitila, az ked mi ms nedosla tyzden a potom vlastne az v 6tt som si robila test. Jaaaaaaaaaaaaaj neviem no, myslite, ze by tam bola este nadej? Lebo mam vytok normalny a to ja pred menzesom nemavam vobec ??? Divne ze?

simik22
28. okt 2011

@blau a kolky DPO si?

06lienocka
28. okt 2011

@simik22 ahoj tak ako si dnes dopadla?

simik22
28. okt 2011

@06lienocka no robila som si rano test, je tam stale slaby duch, myslim, ze silnejsi ako vcera

daniwaugh
28. okt 2011

@blau
no, nadej je az kym mrcha nepride, nie?🙂

06lienocka
28. okt 2011

@simik22 tak to je super len nech tam pekne ostane drž sa 😉

simik22
28. okt 2011

@06lienocka no len ja neviem, ci si to nenahovaram, uz mi z toho preskakuje, ale tak na styroch testoch za tri dni boli duchovia, dnes je najsilnejsi.... najradej by som hned bezala ku doktorovi

nikinka1111
28. okt 2011

ahojte, držte palce musím otehotnieť za 2 mesiace 🙂 🙂 🙂 takže máme dva pokusy, potom odklad na neurčito 🙂

babatenko
28. okt 2011

Ahojte, dievčatá! Som veľmi rada, že ste založili túto diskusiu... Boli sme s mužom presne v deň ovulácie, trošku neplánovane sme mali moc horúce hlavy a teraz dúfam, že presne o týždeň PM nepríde... Čo sa týka prvých príznakov, prsia sa trošku zväčšili, včera sa mi po sediačky veľmi zatočila hlava, skoro som padla zo stoličky, no včera ma dosť intenzívne zabolelo na ľavej strane podbruška... Inak nič viac... Veľmi dúfam, že PM nepríde... Lebo už mi z toho preskakuje, preštudovala som hádam všetky stránky o tehotenstve 😀

06lienocka
28. okt 2011

@babatenko tak držim palce aj my začinam o týžden tak snad sa zadari do konca roka 😉

06lienocka
28. okt 2011

@simik22 ale netaraj nič si nenahovaraš je tam a je silnejši neboj bude to super silno držim palčeky všetkym 😉

simik22
28. okt 2011

@06lienocka dakujem... teraz par dni pockam a urobim si buduci tyzden zase test... dufam, ze cez vikend MS nepride

sarcca
28. okt 2011

ahojky, může být i jeden z příznaků těhu takový tlak v podbříšku, ze kterého mám i pocit jakoby se mi stále chtělo čůrat? žažili jste něco podobného?

blau
28. okt 2011

@simik22 dni po?? aaaa sak snazilkujeme tak neviem , ktory den si mam vybrat 😀 ale tak asi 15dpo,
daniwaugh, tak no dobre dufam, ten vytok mi je divny :-O
Hm, ale inak nic, som uplne normalna 😀DD

simik22
28. okt 2011

@sarcca kazda zena ma individualne priznaky. a moze to byt jeden z priznakov, maju to na svedomi hormony.

e.l.i
28. okt 2011

aky je vytok v teho...?no akurat som rozmyslala nad tym...hmmm viete sa mi k tomu tehulky vyjadrit?

simik22
28. okt 2011

@blau no ja som len chcela vediet, ze ci presne vies, kedy si mala ovulaciu, alebo to nesledujes...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre