Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

levicalulu
10. jan 2012

@sisisi no my uz mame 2 rocnu dcerku 🙂 hej ked sa zadari tak sa potesime a ak ni etak pockame este !!!

salomee
10. jan 2012

@levicalulu Tak tady pomůže jedině internetový test..za ty prachy...😀 Ale ne, bez legrace..: Jak už tu holky psaly, otěhotnět chvíli po MS rozhodně možné je a já tu četla na to téma už plno zkušeností těch, co se jim to povedlo. Když jsi měla mens. už začátkem prosince a kdyby ovulace byla ty 4 dny na to, tak už byhc běžela pro test🙂.
Napřed jsem myslela, že píše nějaká mladá nezkušená cerka, ale jak vidím, případné mimčo je vítané, tak mi nezbude, než popřát, aby to vyšlo🙂.

levicalulu
10. jan 2012

@salomee no ja som mala menzes 21.12-25.12 2011 a sex sme mali 29.12!! takze ja co viem jedna znama ostala po cas menzese tehotna a druha po menzese .ale nie kazda to ma tak !!

salomee
10. jan 2012

Aha, já jsem nějak špatně četla a popletla jednotlivé příspěvky, myslela jsem, že tys ta s MS 4. prosince... omlouvám se...takže test asi ještě ne, nezbude, než počkat. J8 vím, že každá to má jinak, ovulace může být prakticky kdykoliv během cyklu a nebo může být nepravidelná a z nějakého důvodu se třeba posunout, vyloučené to fakt není. Díky tomu jsem otěhotněla já, že moje dokonale přesná ovulace se jaksi posunula o několik dnů pozděj.

ktore
10. jan 2012

@domi1988 nuz asi dostanes ms len ti asi meska

ktore
10. jan 2012

@nativanativa ahojko papulka moja co mas nove?ako pokracujes?merias?

domi1988
10. jan 2012

@ktore je to mozne

ktore
10. jan 2012

@domi1988 ale aj to sa stava ze bolia krize ako pred ms aj brusko a tst je negat napokon ked urobia test este o par dni tak je to tehu.takze bohuzial nic sa neda vediet dopredu. 😠

domi1988
10. jan 2012

@ktore no ved to cakanie je hrozne... moze to byt cokolvek. cas ukaze.. ale pri mojom stasti to bude ms 😖

ktore
10. jan 2012

@domi1988 teplotu si simerala?ta povie vela

domi1988
10. jan 2012

@ktore nie, chcela som a potom som sa na to vykaslala... robievala som si ovu testy tie stali zaprd, tak som sa rozhodla, ze to nebudem silit...

ktore
10. jan 2012

@domi1988 ovu testy som skusila dvakrat aj ja ale nejak to nebolo ono.ani ich uz nebudem pouzivat.teplota je lepsia.

domi1988
10. jan 2012

@ktore testy su uplne odveci... ciarka bola nebola bola ale stale nie taka tmava ako kontrolna

ktore
10. jan 2012

@domi1988 no ved nie su stopercentne.skus si rano ked vstanes odmerat teplotu

ktore
11. jan 2012

@mattuliatko30 MAM DUCHA NA TESTE

mattuliatko30
11. jan 2012

@ktore faaaakttt??????jupíííí....dá sa ti to sem dať???...super....to je dobréééé 🙂

chalim
11. jan 2012

babule, mám 27 - 28 dňový cyklus .... dnes 25 dc test negatívny .... teplotu nemeriam, takže graf nemám ....myslíte, že je ešte šanca .... ja už tomu neverím ☹

ktore
11. jan 2012

@mattuliatko30 tu to mas moja ale este sa bojim aby nahodou nezmyzla a pride ms normalne ako ma prist

chalim
11. jan 2012

júj, toto už neni duch, tu sú krásne // Gratulujem!

mattuliatko30
11. jan 2012

@ktore moja...ale to je nejaký silný duch 😀 veď to máš krásne // čiaročky.......tfuj tfuj...neboj.....už ti tak ľahko nezmizne tá palička 🙂 teším sa s tebou.....kedy si to presne mala dostať?....skús o dva dni spraviť nový testík..ale toto je podľa mňa tehuuuuuu 🙂 🙂

ktore
11. jan 2012

@mattuliatko30 no mne sa zda ze to je 11 den po ovu lebo najprv mi graf ukazal ovu inak a potom ho posunul

mattuliatko30
11. jan 2012

@ktore jáj....no tak to uvidíš...ako ti to potom doktor povie 🙂)) sa teším..že ti to vyšlo....je to super.... 🙂

patka_1
11. jan 2012

Ahojte baby potrebujem radu lebo uz si fakt pripadam ako blb....kedze sa o babo snazie uz skoro 2 roky a kazda malickost je u mna priznak 😅 ale toto ma fakt metie...
Mam 8 dni po mrche a uz asi 4 den (mozno aj 5ty-6ty fakt neviem lebo sa snazim nesledovat sa, len skratka hned po mrche) ma zacalo pichat v prsiach a boli ma podbrucho ako keby mi mala prist mrcha...vobec nechapem preco, mala by som mat konecne pokoj, lebo mna vzdy 2 tyzdne pred mrchou a aj pocas mrchy bolia prsia, a teraz mi este len skoncila a hned par dni na to nanovo...sex sme mali v posledny den mrchy-to uz bolo 4ty den len spinenie, ale pochybujem ze by som otehotnela lebo ovu mavam okolo 16dc...
neviete co to moze byt?

domi1988
11. jan 2012

@ktore gratulujem.. a tisko zavidim 🙂

ktore
13. jan 2012

@patka_1 aj ja som mala uz take problemy asi tri krat....nevenuj tomu pozornost to su asi pojasane hormony.meraj teplotku

ktore
13. jan 2012

@domi1988 dakujem.uz bolo na case aby sa objavili aspon ciarky.je to znak ze predsa mozem byt tehula

dyrberg
13. jan 2012

ahoj baby som 23dc pri 30dnovom cykle pred par dnami mi bolo par dni zle od zaludka aj som zvracala ..pricina nejasna..teraz ma pobolieva podbrusko aj v krizoch test nagtivny tak neviem co to moze byt ci tehotenstvo alebo zapal.myslite ze som si robila skoro ten test a pobolievanie v podbrusko moze znamenat uhniezdovanie ? alebo skor nejaky zapal ?

milacik3
25. jan 2012

@dyrberg uz vies cim to moze byt??

uzabytobolo
26. jan 2012

Dobré ráno snažilky, nedá mi to nenapísať, pred cca rokom sme sa začali snažiť, samozrejme každý mesiac mi meškal menzes, boleli prsia, cítila horkú chuť v ústach, bývalo mi nevoľno, no zakaždým menzes došiel (neviem, možno som aj bola tehotná, ale bábatko sa možno neudržalo, ale test bol zakaždým negatívny, takže skor nie). Každý mesiac som čítala forum o príznakoch, ked došiel menzes tak som čítala o tehotenstve napriek menštruácii a podobne. v oktobri mi lekár povedal, že o 2 dni budem ovulovať a ak to nevyjde do konca roka, tak by sme to pomaly mali začať riešiť nejakými vyšetreniami. no ovulácia bola,a ja nie a nie tehotná. tak teraz už moj organizmus a hlava to vzdali uplne, ked už som aj vedela, že tam čaká krásne vajíčko a nič, tak potom budem mať asi naozaj problém, čo vám budem hovoriť, kupila som si nové handry, šla v decembri na babskú jazdu, že tieto veci budem riešiť až od nového roka. no a na tej babskej jazde, kde som sa mimochodom druhýkrát v tomto roku pripila, som už bola pár dní tehotná...som v 10tt, ešte nemáme vyhraté, ale ideme pomaly den za dnom. Takže psychika robí veľa, prajem vám všetkým nech sa vám podarí počať a spoločne donosíme zdravé bábatká, držím palce a ozaj: príznaky som nemala žiadne, okrem štandardne meškajúcej MS, dámy, žiadne prsia, horkosť v ústach nevolnosti, nič...nevolnosti prišli až v 7tt

uzabytobolo
26. jan 2012

čo sa týka plodných a neplodných dní, nemerala som , len predpokladane sme sa snažili s manželom nastaviť tak, aby to vyšlo, nie 14 DC ale až taký 18 DC, lebo v oktobri mi Dr. povedal, že mám kusok posunutú ovuláciu, výsledok: otehotnela som 33 DC, kúsok pred nasledujúcou menštruáciou.ked pánboh chce, aj motyka vystrelí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre