Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
11. júl 2009

😉 🙂 já od dvou let nejím vůbec vařenou zeleninu 🙂 😝

mscat
11. júl 2009

ha.na:ahojky 😉

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

Moni ahojky držím palečky
Luci děkuji 🙂

mscat
11. júl 2009

tak co moni jak je? 🙂

sonidlov
11. júl 2009

mscat dodatočne všetko najlepšie 🙂

mscat
11. júl 2009

soni děkuji moc 🙂 😵

mscat
11. júl 2009

holky vy se nenudíte tak jak já 🙂 😝 ☹

mscat
11. júl 2009

já už jsem z toho počasí uplně na mrtvicu 😠 😒

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

ahojky mscat, zatím v pohodě, ale furt bych něco jedla 😅
Jinak v pohodě, nemůžu se už dočkat pondělka 🙂
A co ty? Co malý? Taky toho počasí mám plné kecky 😠

mscat
11. júl 2009

ted jdem chvíli nadvur dokud neprší tak pak napíšu pa

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

jj my se ted doblékli a fičíme s pejskem 🙂 pá

mscat
11. júl 2009

tak to já bych furt neco jedla,a ani nemusím být těhotná 😝 😀
to je dobře,jen papkej papkej 🙂 taky se těším na pondělí co nám oznámíš 😉 😉 a kdy dojede ten tvuj už se těšíš ne? 🙂 😵
já nic.. 🙂 nuda docela a smuto po mojem. 🙂 😝 a moc se těším na naše dvacetidenní snažilkování juchůůů 😀 😀 od příští soboty začnem...a fakt se těším.už když odjížděl ,tak jsem myslela že ho znásilním a nepustím 😀 ☹ když já do středy měla mrchu tak jsme keksíkovali jen jednou a já po té mršině měla takovou chut a on to chudák snášel špatně že nemůže zustat když já po sto letech měla takový apetit 😀 🙂 ☹ to se nestává totiž často,většinou se mi nechce 🙂 ale ted 😢 😢 a on mi odjede kurna 🙂 😝

malý taky aj dobré..ani nezlobí čoveče dnes o něm nějak nevím .furt si jezdí s autíčkama dívá na tv kuká z okna..,aj sme dělali blbiny 🙂 tak dobré celkem at to ale nezakřiknu 😝 😅 a co tvuj malý.jemu si řekla že bude miminko vlastně nebo taky ještě nee 🙂

samia28
11. júl 2009

ahojte kocky, chcem sa spytat, dnes som 5DPO a dnes sa citim biedne, som uz dva krat zvracala...som nenormalne unavena a chce sa mi spat, obcas pobolievaju vajecniky...necitim hlad, napriek tomu, ze som ranajky kompletne vyzvracala...a potom aj fantu...takze som akoze cely den nejedla...myslite, ze to mozu byt priznaky? alebo to moze byt len bezny stav po ovulacii....a ja sa len prilis sledujem... 😔

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

mscat, tak to já za celý den najedla i s rohlíku a ted nevím co do huby 😀
Drahá půlka už to ví a byl moc rád, tak mi říkal, že mu mám hned volat jak budu vědět co a jak od dr.
Před chvíli jsem si dělala ještě ten poslední testík co jsem měla a čárka ještě víc fialová jak ta ukázková 🙂
Tak se k ní už moc těším, snad už něco uvidí.
Malý taky v pohodě, sice sem tam odmlouvá, ale já se snažím být v klidu 😉
Ted se dívá na hledá se nemo, tak je v klidu. Pak se půjde koupat, večeře a spát 🙂
Tak se snaž, je to jasný!!! A ť přineseš dobrou zprávu př. měsíc 😵

mscat
11. júl 2009

samia:tak na těhu příznaky je brzy 🙂a tvá poslední ms byla ok.jako víš,jestli byla pořádná jako vždy

biancarv
11. júl 2009

samia ako to myslíš 5DPO? zaujíma ma to kvôli tomu lebo by som ti rada poradila 😉

samia28
11. júl 2009

5 den po ovulacii 😉 dakujem

mscat
11. júl 2009

moni:tak už si mu to řekla? 🙂 jakto?tak tam ten testík ještě šupni 😉 do albumíku. 🙂
jojo taky odmlouváme parádně ale já se taky nevzrušuju už 🙂 😝 dnes si teda ale vystačil sám což jsem ráda mě se totiž pořád nic nechce. 😝 🙂 mám pořád kopr 🙂
no mě malý beztak pujde spát až tak zase o pul10.spal až do tří tuším takže 😝 a tobě malý chodí spávat po obědě nebo se mu už nechce.ale asi jo že?

😀 😉 To by bylo fajn ,kdyby se nám taky zadařilo..hned měsíc po vás.. 😉 by jsme měli dětičky nastejno..dva raubíře a miminka 😉 ale nevím no...uvidíme jestli bude ovulka vubec.zatím to vypadá nadějně podle BT 😉

mscat
11. júl 2009

samia:však já jsem se taky ptala...napadlo mě že by jsi třeba mohla být už i dýl těhotná,tak jestli jsi měla poslední ms naprosto stejnou jako vždy,nebo slabší...

biancarv
11. júl 2009

vieš ja si myslím že všetko je možné, poznám jednu čo už na tretí deň po oplodnení mala príznaky tehu a nakoniec aj tehu bola a dnes mám už dvojročné dieťa a ja som na tom nejako podobne, tiež to bolo nedávno asi dva týždne po pravdepodobnom oplodnení a tiež mám tehu príznaky 😉

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

mscat, chtěla jsem strčit do albumu testík, fotila jsem je mamatesty všechyn krom těch dvou jiných značek, ale už bych jich tam měla dost a někdo by si řekl, že jsem jeblá 😅
Jo řekla, mamka do mě pořád hučela, on volal a ona furt do mě hučela, že podle ms , která mi skoro 2 týdny mešká a testů, že je to jasné, že nemám čekat na dr. a říct mu to, jinak by do toho telefonu řvala ona jak jí znám 😀 Tak jsem mu to řekla teda no 😝
Jo malý mi ještě spí a budu ho dávat spát po obědě co nejvíc to půjde, spánek je zdravý 😉
Neboj nemysli na to a budu držet palečky aby se zadařilo, ju? Hlavně se snaž na to nemyslet půjde to líp 😉

samia28
11. júl 2009

mscat, nemyslim si, ze som tehu dlhsie...citim sa takto prave ododnes....dokonca mam dojem, ze mam nadchu alebo co...meriam si BT tiez...takze viem presne kedy bola ovulacia...ta bola pred 5timi dnami....a dnes ma to zlozilo, musela som odist z prace lebo som zaspavala po stojacky...dost citim podbrusko...ale mozno je to len normalny stav po ovulacii a ja sa len prilis sledujem.....

biancarv
11. júl 2009

jéééj monika aké máš pekné testíky, inak gratulujem 😉

biancarv
11. júl 2009

samia ved kľudne môžeš byť tehu aj dlhšie u každej ženy je to individuálne, ved niektoré vôbec nemajú tehu príznaky a niektoré hned, niektoré po mesiaci od oplodnenia, no ty musíš vedieť kedy ste mali ťuťumuťu 😉

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

bian děkuji 🙂

samia28
11. júl 2009

bianca...mali sme tutumutu od 23.juna 😀 do dnesneho dna 😀

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

Tak já nějaké příznaky mám, ale není mi špatně. Což se divím, u malého jsem nemohla vstát z postele a ted normálně funguju, i kdy někdy bych lehla a spala celý den 😖

biancarv
11. júl 2009

no tak to by si podľa mňa už kľudne mohla mať príznaky samia, hovorím že je plno takých prípadov 😉

monika aj ja by som najradšej prespala celý den, už len aby som mala potvrdené tehu a budem mať kľud 😅

m.o.n.i.k.a
11. júl 2009

jo a už sis dělala test ? 🙂

monika0001
11. júl 2009

ahojte... 😎
mám slabé špinenie... myslím , že nastupuje mrcha... škoda tžch troch testov,... len nechápem, čo potom videl doktor... hm... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre