Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

kaekole
31. aug 2011

ja zajtra alebo v piatok cakam ms. test som robila pred týždnom a bol negat. tak uvidim.
ty si planujes robit dalsi test? ešte mas spinenie?

malinka_02
31. aug 2011

@labanka u mě to vypadá taky na MS 3 dny před a ještě k tomu mám kvuli tomu zbytečně slabší ATB co bych řekla že tolik nezabírají..

daasenka85
31. aug 2011

@malinka_02 Já taky přibrala po Femibionu! už za dva měsíce asi 3 kila! jsem si říkala, že to není možné, ale asi je 🙂 jím a sportuji zcela stejně.. akorát teda víc spím, co kdyby tam byl mimísek že :D

pejullka
31. aug 2011

ahoj holky, jaké máte příznaky ovu? Měla jsem dnes citlivá prsa a což je hodně divný, vypila jsem litr mlíka a snědla kilo banánů:D Mohla by to být ovu? 😀

daasenka85
1. sep 2011

@pejullka ahoj, já si myslím, že mám ovu zhruba tehdy, když mě 3 dny bolí podbřišek a pak ještě tři dny prsa - to už je ASI po :D ale přemýšlím, že začnu ne tento, ale pokud to nevyjde teď, tak další měsíc kupovat ovulační testy, abych to zjistila.. Jenže každému taky nefungují ☹ myslela jsem si, že když je tulení obden, max. obdva, tak to nejde prošvihnout, ale někdo mi zas říkal, že je to lepší každý den :-/ ale podle mě ty spermijky přeci musí tak 48 hodin přežít, ne? Slyšela jsem, že něčí i déle,.ale na to bych zas nespoléhala...

saxana123
1. sep 2011

@pejullka ja počas ovu mám strašnú chuť na sex a tiež také sladké chute ako pri MS, podľa toho som vedela kedy

zuzkag2
1. sep 2011

@pejullka ahojcek...u kazdeho je to individualne, ale mna pri ovu boli brusko, mam citlive vajecniky, akoby mi opuchli, mam pocit, ako by som mala nafuknute brusko, a bolia ma bradavky, a fakt dost 🙂

zuzkag2
1. sep 2011

@labanka ahoj slniecko, ako si na tom, to spinenie prestalo, a stale len jedna /? ja som nad tym rozmyslala, ze co to moze byt, ked mas stale negativny test....a napadlo ma, ale nemusi to tak byt, ze si mohla mat anovulacny cyklus a preto ta slabucka ms....ale neviem...zlatko, nerobila si si ovu testiky tento mesiac?

jankalenpetkova
1. sep 2011

@malinka_02 Mno ja som nastastie s nej nepribrala ale aj tak ju uz beriem dlhsi cas a nic a mala som uz aj bez predpisu a teraz s predpisom. Romyslam ked pojdem na rocnu prehliadku ku gynekologicke dam si zobret krv a napisat hormony na podporu lebo moja mama mi vravela ze daka jej kamaratka uzivala dake taketo lieky a za dva mesiace bola tehotna.....Ja ale uz pomali stracam nadej ze vobec niekedy budem tehotna..... ☹ 😢 A este ked sa ma aj snubec stale pyta ze kedy uz konecne budes tehotna moc mi to nepomaha..... 😢 ☹

zuzkag2
1. sep 2011

@jankalenpetkova ahoj Jani...no kyselina listova ani nema nejak pomahat otehotniet...je to vitamin, ktory sa vo velmi malej miere nachadza napriklad v listovej zelenine,a telo nie je schopne si ho vytvarat...ja myslim, ze ho je treba doplnat preto, aby bol zabezpeceny zdravy vyvoj plodu...
na otehotnenie pomaha skor alchemylka....

zuzkag2
1. sep 2011

@vierkapierka Vierocka, ahoj...a ako sa citis? aj mas nejake priznaky? aj tebe drzime palceky, nech to tento mesiac vyjde...ja som zas na zaciatku, ms som dostala, a teraz som 6DC...takze su predo mnou dni plne snazenia sa🙂 zacala som pit alchemylku, a strasne dufam, ze sa to konecne podari 🙂

jankalenpetkova
1. sep 2011

@zuzkag2 hoj a ta alchemilka je overena mas s nou nejake skusenosti pozitivne? A to sa da kupit kde a co su to tabletky ci nejaky sirup alebo caj? Ja som uz skusala caj gravozen ale pila som ho kratko takze nic a neviem ci to je pravda. A co si myslis o hormonoch na podporu?

nemo1985
1. sep 2011

Dobré ráno holky, tak dnes již jsem 23DC.
Ráno jsem měla trošku růžový papír, a ted jsem byla znovu na wc a nic, že by šlo o uhnizdování????
😕

zuzkag2
1. sep 2011

@jankalenpetkova Jani, no co som tu citala, tak to vyzera tak, ze alchemylka dost pomohla niektorym zienkam...alebo mozno psychika? ...no neviem, kadzopadne, alchemylka ja pozitivny vplyv na vystelku maternice, sposobuje jej stahy, a posiluje ju, preto sa ma pit len do ovulacie, a potom, uz nie, az do pripadnej ms...vtedy by tie stahy maternice mohli vypudit plod...a posobi aj pozitivne na bolesti pri ms...ja osobne ju pijem prvy mesiac. tak uvidime 🙂 je to cajik, a vola sa to alchemylka, alebo kontryhel( po cesky) ...
kyselinu listovu si mozes kupit samostatne alebo aj s nejakym inym vitaminom, a papat ju mozes cely mesiac, vlastne stale. ine vitaminove preparaty, ako je femibion a podobne ja brat moc nechcem, bavila som sa o tom s mojim doktorom,a povedal mi, ze je to zbytocne, pokial ma zena normlane stravovacie navyky...ale kazdy ma na to iny nazor, pokial mas pocit, ze to chces brat,lebo ti to pomoze, tak to papaj...vsetko je o psychike, tak si nedaj do toho kecat.
a co sa tyka hormonov....mnee to gynekolog vysvetlil takto...otehotniet je pre zenu dlhodoby proces ( ja som po 30tke, tak myslel asi skor uz tuto vekovu kategoriu 😎 ) a ze zaklad je Hormonalny Profil ( HP), a spermiogram ( spg ). ked je toto v poriadku, sleduje sa u zeny ovulacia...najprv asi svojpomocne, ale aj s lekarom, folikulometria....podla toho ako ovu prebieha sa lekar rozhodne, ci da nejake lieky na podporu ovulacie, alebo podporu na uhniezdenie vajicka, na upravenie cyklu, aj ke nepravidleny a tak....takze hormony ano...ale az ked sa ukaze nejaky problem.

zuzkag2
1. sep 2011

@nemo1985 a kedy si mala ovulku?

nemo1985
1. sep 2011

Holky jsem tak 6-7den po ovulaci

miriamm11
1. sep 2011

dnes 21DC citim sa divne...... 🙂

miriamm11
1. sep 2011

@nemo1985 kedy si ides robit test? 😉

nemo1985
1. sep 2011

🙂 holky chci zkusit vydržet do termínu měsíčků, takže do toho desátého. 11.9. bych ho zkusila

pejullka
1. sep 2011

@zuzkag2 to já vaječníky právě nectím:( ale jediné co cítím, je neustále mokro v kalhotkách a podívám se a nic, jen pocuit...to je divný, ne?

labanka
1. sep 2011

@zuzkag2 no ahoooj mojik aj to je mozne :( len dufam,ze nie....spinenie uz preslo ale segra mi vravela ze keby to bol anovulacny tak by som aspon trosku krvacala,ale ja vobeeeec ....teta to mala do druheho mesiaca tehu kym to zistila tak len spinila ;)
V sobotu alebo zajtra zrobim dalsi test a uvidim.ovu testy som este nerobila.kedy mam s nimi zacat,kebyze tehu nevyslo?

pehavcek
1. sep 2011

@labanka ja som mala anovulacny cyklus (ak sa lekar nemylil) a MS som mala uplne normalne, mozno rozdiel bol len v tom, ze ma nebolelo brucho, ale inac v tom rozdiel nebol. Ja si myslim, ze nadej stale mas dost velku 😉

daasenka85
1. sep 2011

@labanka Ahojik, kdy se vrátí Tvůj lékař? já bych zkusila test z krve (pokud i další testík vyjde negativní) a prohlídku. A chovala se zatím jako těhotná (ale to asi nemusím psát) 😉 stále držím pěsťulky!!
@nemo1985 vypadá to dobře 😉
@pehavcek To mi přesně říkala kámoška medička! že když jsou bolestivé měsíčky a cítíš, že se "uvnitř něco děje", tak je cyklus ovulační! A naopkak, když jsem po vysazení HA nemenstruovala, tak mi dr. říkal, že výjimečně se dá otěhotnět i bez menstruace (ale to nebyl můj případ, protože mi nefungovaly estrogeny a měla jsem nízkou sliznici 🙂 srovnalo se mi to okolo roka po vysazení samo bez hormonů, ani jsem je akutně nepotřebovala, protože bývalý mimčo stejně ještě nechtěl..
@jankalenpetkova Kontryhel mi po revizi pomohl na srovnání cyklu z 35 dní na 28 dní (asi po 4 měsících pití) a mám pocit, že intenzivněji cítím ovulaci po něm.. do hormonů bych se nehrnula, ale jestli už se snažíte rok, tak se můžeš nechat sledovat, jak psala Zuzanka.. ale hormonům bych se bránila co nejdéle - viz můj předchozí příspěvek, zkus ten čajík z kontryhele!
A jak je na tom Adelka??

kaekole
1. sep 2011

@adele15 @labanka tak dnes dva testy mi vysli pozitivne. Hned na prvý krat som otehotnela. Sama neverím a som v soku a najstastnejsia na svete 🙂)))))) Vy ako baby?

labanka
1. sep 2011

@kaekole waaaau supis ;) ty si ina kocka...gratulujem,daj recept

kaekole
1. sep 2011

@labanka sama neviem recept, len tak sme to skusili a zadarilo sa. stastie zacatocnikov 🙂 a dakujem 🙂))

daasenka85
1. sep 2011

@kaekole taky blahopřeji!! a recept napiš 🙂 - jak často jste se tulili? užívala jsi něco (vitamíny, čaj, džus...)? víš, kdy máš plodné dny? piš, piš, piš :D

macek01
1. sep 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Používáme s příelem pharmatex a párkrát jsem se omyla mýdlem předtím úplně jsem zapomněla že se to nemá ☹... Stalo se mi to asi po 3-4 dny a navíc když jsem to počítala tak jsem zrovna ovulovala ☹... Jsem pitomá úplně mi to vyklouzlo používám ho krátce a prostě mě to nedosšlo když jsem se sprchovala. Měla jsem to dostat dneska a prostě mě nebolí ani břich prostě nic :-/... Myslíte že můžu být v tom???

julka31111
1. sep 2011

ahojte chcem sa opytat.. alebo potrebujem poradit.. mam teraz ovulaciu a s priatelom sa snazime o mimiko.. no eviem od vcera mam bolesti v podbrusku a rano ked som sa zobudila mala som nutkanie na zvracanie a sa mi strastne tocila hlava.. neviem co to moze znamenat ale potrebovala by som od niekoho radu.. neviem ci moze sa stat ze na prvy den ovulacie som otehotnela alebo to je uplne s niecoho ineho.. ako to zistim??,..moze sa stat ze som otehotnela a ze su to prve znaky tehotenstva?? 😀 😀 ak ano prosim poradte mi co mam robit alebo ci som vtom alebo nie.. dakujem

daasenka85
1. sep 2011

@kaekole promiň, že jsem tak zvědavá, samozřejmě mi nemusíš odpovídat 😉 tak jako tak si užij pohodové těhulkování..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre