Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

price
8. mar 2010

Ďakujem

andy2306
8. mar 2010

korenka-to mám radost.a moc ti to přeju......věřím,že tento rok bude i pro tebe ten štastný.ano-xenka otěhotněla přes IUI.

andy2306
8. mar 2010

nebo aspon myslím-snad nevykládám blbost 😒

sonidlov
8. mar 2010

Andy napísala si to tu moc krásne, si dobrý človek to steba úplne vyžearuje 🙂
máš pradu už aby bolo leto a teplo. My sme boli na víkend na Morave a tam ešte aj snežilo, ale bolo krásne a ten kľud a dobrý ľudia všade na okolo.Paráda.
Korenka ja verím a musíš aj ty , že sa ti to podarí a onedlho tu budeme milo prekvapené ked pribudne pri tvojom mene tt. Neboj príde to chce to čas. Aj ja som dlho čakala a mala stavy, že som už ani nedúfala , ale vždy som si povedala, že sa to raz musí stať. Tak a vidíš trpezlivosť ruže prináša len nech to dotiahnem do konca. Práve som PN, mám angínu. Tak ležkám.
Xenka a ty ako? Už si bola u dr.?Chodíš do roboty?
Dlho tu nebola mscat , neviete čo je sňou?

Baby zajtra si idem pre knížku🙂 dúfam bude všetko ok.

xena1
8. mar 2010

ahoj soni pisala som ti aj na face...ano ja pracujem..dnes som bola u dokiho ,krv pozitivna HCG 550,na sone este nic nevidel tak dufam ze nebude mimo maternice...
a vy ako babulky???

korenka
autor
8. mar 2010

soni,si ma normálne dojala... 😢
no,baby,tak nám držte palce,snáď do apríla budeme mať dobrú správu 😵
u mňa je stále otázne,či mám priechodné vajcovody,aj nevynde IUI,tak mi dr.spraví priefuk
xeni,po koľkých dňoch od IUI si vedela,že si tehu?

sedmitecka
8. mar 2010

korenka, udělají ti IUI bez vyšetření průchodnosti? já totiž taky nemám zjištěnou průchodnost, to je to jediné vyšetření, které mi ještě chybí, všechny ostatní testy vyšly naprosto ok, a chtěla bych zkusit IUI, pokud během 2 měsíců nezabere clostil a utrogestan....moje gyndr. mi řekla, že bez laparky nebo hsg mi IUI neudělají, ale mudr v CAR se zase tváří, že v pohodě, že nic nenasvědčuje tomu, že by měly být vejcovody neprůchodné, tak já nevím.....řekl ti mudr, jak velká je pravděpodobnost, že by byly právě ty průchodné vejcovody problém?

sonidlov
9. mar 2010

korenka pokladík držím všetky palčeky 🙂

andy2306
9. mar 2010

soni-díky....ale to jsem si ani nezasloužila takou pochvalu.já vás prostě jen mám ráda holky 🙂a neni mi jedno,jak se vám vede.
Korenka-to nemusíš ani říkat,at na tebe myslíme-to je samozřejmé naprosto.Neni den,kdy bych si na tebe nevzpoměla a na holky tady.
soni-no vy byli na moravě?to jsi se mohla stavit...já jsem z okr.Kroměříž..:-)

andy2306
9. mar 2010

soničko-no ted koukám-ty chodíš tak pozdě spávat jako těhulka?o půl třetí ráno jsi tu dala vzkaz?no teda....hubuju hubuju 😠

sonidlov
9. mar 2010

ne andy to som sa zobudila, lebo som nemohla spať, to ja mám rozdelené na dve časti a potom som spala do rán do 7:00

flyangel
9. mar 2010

Ahoojtee...jej xena aj ty si tehu::jupiiii srdecne blahozelam...vidim ze sa tu zacina darit 😀 😀 baby chodim tu menej lebo sme sli do neveho bytu a tam nemame netik 😖 inac ja som bola na gynde-myom sa zväcsil ☹ takze dr. mi odporucal co najskor otehotniet inac mi hrozi operacia... 😖 som z toho nestastna...a bojim sa...najprv sa nam nedarilo..potom prisiel ranny potrat...potom kvoli studiu sme to odlozili na bud.rok a teraz toto ☹ zle je ze drahy sa nechce snž. lebo mame byt na pozicku a to je problem lenze ja si myslim ze nic nie je dolezitejsie ako predsa len mat bábo....takze dufam ze sa odteraz budem moct zaradit medzi snž...

jane86
9. mar 2010

Ahojky holky jak se máte dlouho jsem tu nebyla.
Mám problémek a potřebuju poradit. . Od 10:00 hod. Cítím jakési bolesti v podbřišku. Nejsou to křeče spíš jako když byla silná ovulace. Nejvíc to bolí když sednu nebo zatlačím. Mám trochu strach . Moje doktorka bude až zítra takže jí zavolám až zítra. Měli jste to někdo někdy také??????

monaberuska1
9. mar 2010

ahojky holky, 🙂 😉
já dneska byla na tom NT + vvse mame v poradku,a vypadame na holcicku, aspn dr rikala ale je to jeste brzo, takze spis az v tom 20tt 🙂 😉

andusko, urcite pisnu, byla sem ted v jednom kole..

xena ty jsi tehu???je to moc gratuluji,

soni ajak ty??a co mimi??povidej?? prehanej, ja nestiham docist ☹

jane86- ahojky, já si myslím že to je dobré, já tuto bolest někdy mívám, měla jsme jí včera a aji dneska, když sme dlouho na nohách... já bych řekla že te tlaci miminko, já u maly toto taky mela, protoze mam delohu nizko jak u maly sem mela a mam i ted, takze sem to citila proto za se tam mala hybala ...a ted??nevim proc, mozna uz se tam zacina telit nevim.. 😀 😀 😀 😀

jane86
9. mar 2010

mona trochu jsi mě uklidnila. Je to taková bolest, že se dá vydržet, ale je nepříjemná. Ale když si na podbřišek zmáčknu tak to bolí.....A nejhorší to bylo když jsem šla na velkou......snad to nic nebude......Nojo my prvotěhule 😒

monaberuska1
9. mar 2010

jane, já si myslím že je vše oukej neboj 🙂 ono to bolí aji podle mě protože mimi si dělá prostor, nekoho roztahovani delohy boli opravdu hodne, a kdyz se tam pak zacne telit :- 😀 😀 😀 , jdi si sednou a natahni si nohy to mi vzdy pomohlo, odpocinek 🙂 😉

xena1
10. mar 2010

ahojte kocky...
korenka ja som si robila test na 14den po IUI a bol pozit..a v pondelok som isla na krv a uz bola tiez pozit
ja som dnes uz videla na sone svoju prvu machulku tak som stastna a zaroven sa modlim aby to dalej prebiehalo v poriadku...
a vy ako sa mavate???
nejaka nova tehulka???
mscat ako moja???
soni ty si domka,co???
andy ako sa mas??co holcicky??

monaberuska1
10. mar 2010

xena ahojky... vse bude dobry 🙂 a ty jsi v 5tt 🙂 to jdes na prvni kontrolu vid🙂 kdy jdes presne???

sante
12. mar 2010

Ahojte tehulky a snažilky, ak možem tak rada tu s vami pokecám 🙂 tiež sa snažíme o mimi, len v polovici februára som vysadila HAK, takže uvidíme ako rýchlo sa nám podarí a pevne dúfam že to bude rýchlo 🙂

andy2306
12. mar 2010

ahoj holky-monií stále čekám na mejl a nic 😠 😒 🙂
korenka-jak se máš?co nového?
soničko-co miminko-kdy jdete zase k panu doktorovi?nezapomen pak přiložit fotečku z ultrazvuku jestli budeš mít,ano?
xeni-ahojík-a ty co kočko-ty jdeš kdy k doktorovi?chápu,že se bojíš-těhotenství je jen o strachu-a i mít děti-to se furt jen bojíš,ale je to krásné a stojí to za to.my se máme dobře-díky.jsme zdraví,lhanička chodí do školky,terezka vypadá,že se nám brzy rozchodí.Jsem neštastná s té zimy,dnes zas napadal sníh-je to tak otravné,fakt.Nakoupila jsem dnes nové kryty na květináče,kvítka-velikonoční vajíčka,tak to tu už zdobíme jarně....budem i vajíčka barvit a kreslit,ale velikonoce nemusím-ani neslavím,ožralce nepouštím.jen mám ráda,že je jaro a teplo 🙂
v květnu jdu na koncert Lucie Bílé-už se moc těším-je v místě bydliště mých rodičů,jdu s mamkou-hlídá manžel-paráda...
a co jinak holky,vy se těšíte na velikonoce?taky už vás ta zima asi nebaví,že?
m.o.n.i.k.a.-nám už asi porodila,když se neozývá že?držím palce,at je vše o.k.
přeju všem krásný víkend-a ovečky moje-korenka,xeni,soni,cambi..ozvěte se co je nového..

fly-držím moc palce,at vaše snažení vyjde conejdřív,at se příteli do toho chce....vše bude o.k.taky se ozvi,jak to s tebou vypadá.

korenka
autor
12. mar 2010

ahoj andy,no u mňa nič nové,práve mi dnes skončila ms,beriem clostík,v stredu na folikometriu a hádam do piatku na iui,len ešte neviem,ako bude na tom mm,včera mi ho zobrali na infekčné,do nemocnice,asi žal.viróza,tak neviem,aký to má vpyv na spermoše...

sonidlov
13. mar 2010

korenka na teba sa to valí , ale bude dobre neboj mojko🙂 držím palce moc moc

Andy k doktorovi idem až 23.4. na utvz

xena1
13. mar 2010

ahojte babulky,kedze som chodila do centra tak som bola na vysetreni hned 3dni po tom co som nasla pozit tehu test.krvicku mam vysoko pozitivnu a uz mam aj prvu fotku zo sona...momentalne lezim v nemocnici,lebo som mala bolesti na lavom vajecniku a tiez preto ze vysledky krvi aj dva zlte telieska nasvedcuju tomu ze by tam mohli byt dve babule,ale na sone je zatial len jedno,tak sa caka ci sa este objavi ak nie mozno niekde uviazlo,a budu ma musiet operovat al e to v maternici je chranene a je to ok...
myslim na vas drzkajte sa a nebojte sa vsetko ma svoj cas...

flyangel
13. mar 2010

cauko babule..taak zatial sme sa nezacali snž...lebo ovulku sme uz asi nestihli..ale mojmu sa tiez velmi nechce do snazenia..este by chcel pockat aspon pol roka...takze uvidime dufam ze sa mi podari aj tak otehotniet cim skor...ako sa inac mate?co noveho mate?

m.o.n.i.k.a
13. mar 2010

Ahoj Andy, néé neporodila, jen tady málo už chodím, jsem čím dál víc vyčerpanější, tak jsem ráda jak něco doma udělám a pak chvíli odpočívám 🙂
Ze včerejška na dnešek jsem byla v nemocnici na zátěžový test, vše bylo ok tak mě pustili domů, v úterý jdu na další ko tak jsem zvědavá, ale chci to mít už za sebou 😒
Jsem dnes hrozně unavená tam jsem skoro vůbec nespala, nedalo se na těch tvrdých postelích, tak ted ležím a odpočívám. A co vy? Nemám sílu už ani psát 😀 Píšu dlouho........

sonidlov
14. mar 2010

Ahoj Xeni, hovorila som si, že si sa dlho neozvala. Tak držím palce aby všetko dobre dopadlo a bolo vydieť čoskokro aj to druhé bábo.
Monika - tak nech to máš už čoskoro za sebou držím palce 🙂

mscat
15. mar 2010

ahojte

ježiš Moni..ty se ještě koulíš?? 🙂

no vidím že tu po mě malá shánka byla...ale andy nenapsala že ví že jsem s malým v nemocnici!

Takže byl jsme celý minulý týden v nemocnici..ale už je to dobré.Byl dost nemocný.,Měl slabý zápal plic..fakt hnusny kašel.V pátek nás pustili...přes víkend jsme byli u kamošky do dneška.Já jsem ted taky chcíplá.Tak se mi nic nechce.V pátek by nám měli předat byt...jen se mi zatím moc nelíbí smlouva mám pocit že nás chcou oblbnout.Takže si to ještě musíme pořádně projít.

Jinak nic nového...jen asi to,že přemýšlím o antikoncepci ale nevím jakou bych si měla dát..po práškách přibírám.Ted jsem 4 kila shodila..no však ani nevím jak.všechno mi padá ale jsem ráda 🙂

tak se tady zatím mějte hezky myslím na vás 😉 😉

sonidlov
15. mar 2010

jééj mscat chýbala si nám tu nejak to tu ide dole vodou 🙂
tak dúfam, že sa čoskoro vyzdravíte a budete fit aj so synčekom.
To sú výborné správy , že byt aký a kde? No ja sa teraz ked som doma tiež pozerám po vadšiom byte tak uvidíme čo sa naskytne a hlavne za koľko...hm....

andy2306
16. mar 2010

Ahoj holky-
soničko-jakpak?
moni-to brzo už budeš mít za sebou-a bude dobře,budeš mít svoji berušku......opatruj se a pak dej vědět a ukaž fotečky 🙂
mscat-nenapsalas,že to mám vyřídit na koníkovi.Osobní věci někoho já sem nepíšu,pokud nemám svolení.
Budte brzo zdraví.a ve svém.Ty také hubneš?já mám už 8 kg dole za měsíc a půl-tak jsemt aky ráda.

moni-co tatínek,jak semáte-co nového?ozvi se ju?a co těhulkovství-jak to pokračuje?dej vědět,jestli potvrdili tu holčičku.
xeni-a co ty?korenka?

korenka
autor
16. mar 2010

ja idem zajtra na folikometriu ráno,tak neviem,na kedy mi dá IUI,snáď v piatok?
dnes idem na plaváreň,si konečne zaplávať,sa teším 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre