Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lucinka1104
5. aug 2009

potichučky hlásim, že som si dnes na teste našla // druháje síce slabá ,ale zodpovedá to 10 DPO 😵

lucinka1104
5. aug 2009

jul - hniezdenie?????? 😉

mscat
5. aug 2009

cambi:ahojky. 🙂 no nevím co mi to dělá ☹ 😒 je to na nic. 😖 ted je to 9 měsíců od poslední injekce,a pátý měsíc od skončení s ha.asi to mám uplně rozhozené ale už by se to mohlo teda ustálit ☹ děkuji ale bohužel teda tomu nevěřím,že bych byla pak hned těhu,mám pocit,že jsem jaksik v pr... 😒

juliett7
5. aug 2009

luc - neviem, myslis,ze to moze byt. Mam totiz taku tupu bolest v podbrusku, ako mavam zvycajne v den, ked sa ma dostavit mrcha

cambina
5. aug 2009

lucinko???????? máš //??????????????

juliett7
5. aug 2009

a tebe vyslli uz hned v 10 DPO //? Tak to gratulujem

mscat
5. aug 2009

lucinka:tak hod testík do albumu 😉

cambina
5. aug 2009

lucinko...haló kde jsi?

lucinka1104
5. aug 2009

tu nemôžem lebo k mobilu nemám kabel a nafoťáku neviem zmenšiť foto ešťe je aj tak slabá hodím v sobotu vtedy testnem ešťe raz alebo v nedelu z ranného toto nebol ani ranný moč ked mi prišlo zle z jogurtu vypila som šťavu z octového nalevu na šalát azjedla celý syr vedela som koľká bije anío čakám miminko 😵

cambina
5. aug 2009

lucinko...tak to je nádhera 😵

lucinka1104
5. aug 2009

sľubujem že nahovorím manžela aby mi v sobotu zmenšil foto a ja to sem potom hodím onlen nechce abysom to takto rýchlo roztrubovala

cambina
5. aug 2009

lucinko...a máš grafík?

simib
5. aug 2009

Jéj Lucka gratulujem potichučky. 😀 😀 😀

cambina
5. aug 2009

lucinko...krásné 😵

mscat
5. aug 2009

lucinka tak to moc gratuluji 😵 ale potichoučku 🙂

mscat
5. aug 2009

holky kupujete si blesk?češky 🙂

cambina
5. aug 2009

mscat...nekupuji..někdy si ho přečtu...co tam je?

cambina
5. aug 2009

tak holky...vy to tady flákáte ☹

zuzana1971
5. aug 2009

blahozelam Lucko, ze by dalsia aprilovka? 🙂

mscat
5. aug 2009

ale jen že dnes tam je má sestřenice,prý celá stránka o ní ješte jsem to neviděla.ona je od malička na vozíku dost postižená.už je jí 16 to jsem ani nevěděla 🙂 naposled jsem ji viděla tak v 7letech

mscat
5. aug 2009

holky jaký to je se vdávat? 🙂 ted jsem se dívala na spolužáky,a bývalá spolužačka se ted prvního vdávala...a když sem viděla ty fotky,já mám z toho takovou hrůzu,nevím proč. 🙂 Je to takový hrozně vážný krok ...jsem řekla mojemu,že bych asi utekla od oltáře 😀

lucinka1104
5. aug 2009

Dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj LUky je aprílový 😀

simib
5. aug 2009

Lucka to je super mesiac.Aj ja som apríl.30 😀

mscat
5. aug 2009

no i můj mrnous je 26.duben 🙂 myslím si,že to je nejlepší mít to mimino na jaře 🙂

cambina
5. aug 2009

krásně se nám to tady těhulkovatí 😵 🙂 😵 ...počítám, že ještě miška a taky korenka nám oznámí dobré zprávy... tak držíme palce

lucinka1104
5. aug 2009

ja mam narodky 11.4 termín mam podľa kona 19 ale bude to 17-teho.4 a luky je 25.4 😀

mscat
5. aug 2009

cambi:ano to je ono...

lucinka1104
5. aug 2009

posielam vam tehu bacilíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre