Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

e.l.i
13. dec 2011

@miriamm11 jej tak to mame skoro podobne priznaky 😉
ja skusim tak asi vo stvrtok testnut znovu.. teraz som kukala na dnesny testik a je to tam teraz ovela vyraznejsie 🙂 .. a od stvrtej mi je zle, totalne ako na vode.... a len grgam 🤐 no uzas... 😀

e.l.i
13. dec 2011

@zuzana84 no ti poviem ze je zbytocne testovat stale a ak je to skoro.. skus tesne pred mrsou .. ja som doteraz stale testovala a neustale tam nic nebolo, tak som to vzdala , pred troma dnami som vsetky tie testy oplakala..a dnes 29 DC a mam celkom pekneho dusika. 😀

e.l.i
13. dec 2011

@sonicata ja ti poviem ze sladke mi absolutne nechuti, a nemam ani chute ako pred mrskou.. skor nemam chut vobec nic papat...este aj kuraci reznik mi horko tazko isiel dole krkom.. ale rozok a horcica u mna ma 100 bodov 😀 😀

sonicata
13. dec 2011

@e.l.i já už taky nemám nějaké výrazné chutě asi mi to srovnala kyselina listová co beru je fakt super 🙂 ale taky mi chutná hodně kyselí kamarádka mi má dovést domácí kyselé zelí a už se nemůžu dočkat jak ho zbaštím sice busu mít akné i na pr .......ale ta chuť 😀 a strašně mi jednou pomeranče ovoce jako takové prostě miluji 🙂
a začala jsem jíst víc maso 😀 které před tím nic moc

salomee
13. dec 2011

Hmmm, takové ty šťavnaté věci jsou super. Pomeranče mě ale už nějak přešly a co teď, těžko říct, skoro jako by se mi vracelo moje období nechutenství.

labanka
15. dec 2011

@ktore nechapačka 🙂 to sa da?

e.l.i
15. dec 2011

Takze vcera som robila test ..vysla mi znovu dušik.......a dnes mi prisla mrcha.......... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..som vyplakana , sklamana,...moja sanca mat dieta sa pomaly straca....

kostickabonnie
15. dec 2011

@e.l.i nebud smutna, sanca je stale....vsak mrska moze byt aj ked si tehu, nie? ved ten duch musel nieco znamenat....ja som este ani ducha nikdy nevidela a tiez ma tieto testy privadzaju k slzam, preto teraz nejdem testovat, idem na krv zajtra a v pondelok budu vysledky

e.l.i
15. dec 2011

@kostickabonnie myslim si ajja ze tie dva testy museli nieco znamenat, ale od rana 3 hod, som zacala vemi krvacat ..teraz sa to nej utichlo...myslim ze to bol MA.. ked to prejde idem k Dr.

kostickabonnie
15. dec 2011

@e.l.i myslis, ze sa to neudrzalo? a stalo sa ti to aj predtym? mozno tam bude problem, urcite chod k dr. a povedz mu o tom.... ja som na 7.den po IUI dostala silne spinenie a volala som dr. a ten povedal, ze mi nepomoze, mam pockat, co bude dalej... drzim palce, aby sa zistilo, ako to bolo, alebo este je 🙂

sunny15
16. dec 2011

@e.l.i je mi luto....ja som toto iste prežívala pred pol rokom...na testoch od 10dpo som mala krasne silnejúce ciarky... na 4tt som nacupala k dr.ktory mi povedal ze na usg nic nebude vidno ale bolo....bol tam gestacny váčok...o den nato sa mi spustila mrcha a to velmi silna...bol to mikropotrat 😢 testovat je teraz zbytocne ver mi...testy by este ukazovali ciarku...lebo este hcg nekleslo uplne....

e.l.i
16. dec 2011

Este sa mi toto nestalo....prvy krat som mala dve palicky...uz som sa schopila, zrejme pojdem v pondelok k Dr., a tento mesiac ideme na 100perc., mam poslednu sancu, a nadej umiera posledna,,,, 😒

sunny15
16. dec 2011

@e.l.i po mrche sa mozte normalne snažiť....ja som sice od toho potratu neotehotnela...ale mozto tomu napomaha aj psychika...

sonicata
21. dec 2011

teplota ještě klesla tak asi mimi nebude ale budu sem chodit dál tak se mějat zatím 😉

sunny15
24. dec 2011

šťastné a veselé Vianoce babulky 😀 😀

koutnapavla87
31. dec 2011

Tu si môžete overiť či máte tehotenské príznaky:
http://sk.test-tehotenstvi.cz/?stranka=2
ma to upokojilo, gynekológ sa pýta na to isté

crca
31. dec 2011

@koutnapavla87 teda promiň,ale tohle mě zavání reklamou,už jsi to někde vložila tento odkaz a teď znova.Nevím,jako dávat 99kč za to,že mě net řekne,jestli jsem nebo nejsem těhu??? 😀 To si radši za tu 100Kč nakoupím těhu testy,nebo zajdu k dr. ne?Nejsi ty náhodou ta co za to dostává provize?? 😅

danjelca
31. dec 2011

slabé akoby menštruané bolesti a biely výtok? 7DPO môže byt? Inokedy také nemávam.

ktore
9. jan 2012

@danjelca ahojko danielka ty si teho???

levicalulu
9. jan 2012

ahojte chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked som mala nechraneny sex 4 dni po menzese a dal to vsetko domna ! a teraz mi neni dobre , vracat sa mi nechce a ale mam bolesti v podbrusku boli ma hlava !

eaka
9. jan 2012

@levicalulu zlatko, my sa Ti cez net asi ťažko pozrieme do brucha... sprav si test, choď na gyndu.. vždy, keď ide semeno do tela ženy, je možné, že tá žena otehotnie...

levicalulu
9. jan 2012

ja viem ale ze ci nema niektora skusenosti ktora ostala po menzese tehotna !!
😒

danjelca
9. jan 2012

@ktore ano: 🙂 🙂 🙂

danjelca
9. jan 2012

@levicalulu ak sa ti menzes prekrýval s ovuláciou alebo bola niekedy potom tak môžeš byt.

sisisi
9. jan 2012

@levicalulu ak mas MS v priemere 5 dni + 4 dni po MS, tak to si 9. den cyklu a ak mas kratky cyklus kludne mozes mat ovulaciu 10-13. den a spermie preziju pri dobrych podmienkach par dni v zenskom tele. takze kludne mozes 🙂 sprav test ak ubehlo aspon 10 dni.

levicalulu
9. jan 2012

@sisisi MS mavam asi tak 5-6 dni ,

sisisi
9. jan 2012

@levicalulu a dlzka cyklu je aka?

levicalulu
9. jan 2012

ja si ratam od posledneho dna menzesu cize 25 den

sisisi
9. jan 2012

@levicalulu tak to si ratas zle... musis si od prveho dna menstruacie. to teda vychadza 5-6 dni + 25 dni = 31. teoreticky, ale len teoreticky by mala byt ovulacia vzdy 14 dni pred prichodom menstruacie, cize 31 - 14 = 17... nemala by si byt tehotna, ale nikdy to neni sto percent, teoria nemusi byt vzdy aj prax 🙂 a babatko by si chcela, ci to bol len taky neplanovany ulet?

domi1988
9. jan 2012

caute babule dnes som mala dostat ms, samozrejme ze zaial nedorazila... mam nejake divne stavy, bolia ma hrozne krize byva mi enjak nevolno vecer a picha ma na oboch stranach.. test ale negat, nemate skusenosti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre