Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

meatfly24
3. okt 2011

@snazilkas ja samozrjeme tiez som mala kriticke dni .. a vidis nevydrzala som lebo som videla ze niektorym babam ukazal test aj 9ty den PO ... nie nerobila ani nechcem lebo som uz sama na seba nahnevana ze neviem trochu vydrzat... a mam taky hnusny pocit ze mrcha pride :((( teplota sa stale drzi hore no neviem... a ktory den cyklu si?

snazilkas
3. okt 2011

@meatfly24 ja som dnes 26 DC, mala som Clostilbegyt, dnes doberiem Duphaston a Estrimax a pichli mi aj pregnyl 14 DC. Tak som zvedava ako to dopadne 🙂 Ale budem sa musiet drzat a vydrzat s tehu testom az ked bude meskat. Vlastne od dnes do piatich dni by mi mal prist menzes, ak nepride, tak som zevraj tehu (povedal doktor 😀)

meatfly24
3. okt 2011

@snazilkas jujk tak tych pat dni bude terza napinak co? juj drzim silno palce aby si bola potesena .. 🙂 a na co su konkretne tie lieky co si pisala?

nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh nooooooo,hoď to na plochuuuuuu,sme zvedaviiiiii 😅 😅 😝 😝
Som ti hovorila , že už si taaaaaam

snazilkas
3. okt 2011

@meatfly24 Clostil som brala na to, aby mi dozrel folik, potom bol 20mm, tak mi pichli pregnyl, aby praskol, potom snazilkovanie a potom Duphaston, lebo asi podporuje tehotenstvo (baby tu o tom pisali) a Estrimax, lebo som mala nizku sliznicu maternice. Dnes tie lieky konecne doberiem, tak som aj rada a potom uz len cakat. Bude to velmi napinave, ale chcem vydzrzat a furt sa o tom musim presviedcat, aby som vydrzala 🙂

meatfly24
3. okt 2011

@snazilkas juj to vyzera nadejne..tak velmi drzim palce a potom daj vediet 🙂 a ako sa citis?

snazilkas
3. okt 2011

@meatfly24 ved to je to, ze ziadne tehu priznaky nemam. Aspon neviem...trosku ma pobolievalo podbrusko, par krat mi bolo aj zle od zaludka, ale to mohlo byt z tych liekov. A aj moje myslenie robi vela, urcite to vela z nas pozna, ze ma rozne priznaky, ktore nakoniec nic neznamenaju a su len preto, lebo vieme, ze by mohli byt. A tak aj najmensi pocit si velmi berieme do hlavy :-/ Ale nemam ani predmenstruacne bolesti, ale to uvidim este po par dnoch. Verim tomu aj ja, tak uvidime 🙂 A ty si ako na tom? Snazis sa alebo cakas alebo?

meatfly24
3. okt 2011

@snazilkas my sa snazime teraz treti mesiac... zatial nic... tento mesiac som bola mimoriadne otpimistka lebo som si myslela ze to vyslo... a kedze som si spravila test a nic tak uz to ani neriesim mrcha by mala prist do toho stvrtku tak uvidim... len tento cyklus je strane napinaci lebo po ovulke ma asi na 6ty den dost pichalo v opdrbusku vsetko aj teplota aj vsetko nasvedcovaalo uhniezdovaniu... ale asi niz z toho kedze test neukazal a mna uz zacinaju boliet prsia. a citim sa ako pred mrchou :( takze este neviem ... velm i rada by som zmenila svoj status na cakatelku... ale musim si asi este pockat 🙂 a s tymi priznakmi suhlasim.. lenze moje telo si somnou robi kazdy cyklus co chce... ale najhorise je ze kazdy cyklus nieco ine - pre mna nepoznane...mam pocit ze dost sa mi meni telo tak preto vsade tie priznaky... 🙂

viridie
3. okt 2011

Zdar ženy..Tak já se musím také ventilovat...dnes 9DPO, mám 4 dny do (ne)příjezdu červené tetky. To čekání je fakt hrozný....Kdybych alespoň neměla žádné příznaky,ale prsa mne bolí tak,že mne to v noci budilo, mám bolesti v podbřišku až do třísel a velké množství vodnatě bílého CM. Takže dost náročný tohle nějak nevnímat a myslet na něco jiného. Ješte máme v práci organziační změny, ode dneška mi přibyly nové povinnosti a tak strašně mne to nebaví, že jediný na co myslím, je tlustá tlustprdka na testu , abych už práci nemusela řešit. Miminkům zdar nazdar ! @daniwaugh- ukaž nám foto testu,ať se můžeme pokochat a záviďět 🙂

meatfly24
3. okt 2011

@viridie pevne verim ze to musi byt tazke... ja asi priblizne rovnako... mna podbrusko a tlaky a pichanie v nom ma trapi asi od 6DPO... od dnes sa k tomu pridali prsia... a kremovy biely vytok mam od ovlky... vobec neviem co to znamena... lan s tym rozdielom ze ja som na rozdiel od teba zbabelec lebo ty si sa vydzrala netestovat... ja som v sobotu 25 DC 9DPO som sa test a a nic takze asi tak :/ ako to mame nevnimat ..podla mna sa to neda :///

snazilkas
3. okt 2011

@meatfly24 ale to je este dost skoro na test, vela bab tu pisalo, ze malo negativny test a nakoniec boli tehu, takze nezufaj, to este moze vsetko inak dopadnut. Ja nemam vobec priznaky menstruacie a to by som ju mala dostat tuto stredu :-/ Ale moze to prist zo dna na den, aj ked vacsinou ich mavam skor (tie priznaky). A brala si aj nejaku liecbu? Musime este teda pockat aspon do konca tyzdna obe a potom robit testy 🙂

meatfly24
3. okt 2011

@snazilkas liecbu? nie... minuly mesiac som sice zacala brat femibion 800+sorbifer - to je na zelezo lebo som anemicka, ale strasne ma nafukovala necitila som sa dobre tak som sa na to vykalsala...a este som jedla taky prasok vola sa MACA da sa kupit v zdravej vyzive alebo tam kde predavaju sypane caje ... kamoska nemohli mat rok babo a po mesiaci uzivania otehotnela.-.. tak neviem...tak ja neviem ci vydrzim...teda mrcha ci vydrzi neprist do konca tyzdn :/ hnusoba jedna 🙂 juj ale u teba to vyzera nadejne vlemi...drzium silno paplce nech to dopadne na dve ciarocky 🙂

snazilkas
3. okt 2011

@meatfly24 aha, takze po doktoroch zatial nechodis? No my sa snazime 2,5 roka, u mna to uz preslo fazami, ze som mala liecbu, potom nie a teraz zasa... Popri vybavovani svadby som na to nemyslela a ani to neprislo. Mala by som si aj ja nejake vitaminy kupit, dr. mi odporucil vitaminy pre tehotne, ci ake, ale zatial som si nic nekupila. Asi vyskusam. Ten femibion 800 je co? Niekto to uz spominal tu asi, ze su to nejake vitaminy?

viridie
3. okt 2011

@meatfly24 Ahojec.....No minulý měsíc jsem si také myslela, že bych mohla být těhu a vypadalo to tak,že jsem načůrala asi 30 testů jenom proto, aby ta slabá druhá čárka byla spláchnuta MS.Takže teď chci být statečná a vydržet. Luštit sněhobílé čárky za to nestojí...Nicméně to říkám teď, jsem také prdlá netrpělivka, takže zítra ráno tady můžu hlásat, že jsem testila...No, uvidíme.... 😉 Dej určo vědět co nového u Tebe a musíme být statečné a trpělivé ! 🙂

strihalka
3. okt 2011

@petra273 tak smaozrejme ne kazdemu a neni treba se chytat kazde moznsoti..je to opravdu indi-vindi...ale i tak drzim palecky

nativanativa
3. okt 2011

@nemo1985 nooooo, ze by dalsia babika sem do partie po daniwaugh ??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

nativanativa
3. okt 2011

@labanka no ja to vidim , ze my dve v tom budeme na rovnako 😝
v tychto dnoch to asi ani nevyjde , strasne som osoplavela a prestala som uzivat duphaston , to bude zase cykluuuus 😀 😀 😀 😀 😀

meatfly24
3. okt 2011

@snazilkas no my sa snazime zatial iba treti mesiac takze si nemyslim ze by som mala utekat k dokimu... ako pred zacatim snazenia som bola na preventivku a vsetko v pordiadku aj stitnu mam v poriadku... takze asi mi fakt ostava len byt trpezliva a pokorna... 🙂 Femibion 800 je podla lekarov aj podla vacsiny dievcat tu na konikovy nalepsi vitamin pre buduce maminky , pretoze obsahuje kyselinu listovu s postupnym uvolnovanim ci tak nejak... skus si dat do googlu ... len proste viem z e zo vsetkych vitaminov pre snazilky je femibion naj... berie sa az do 12tt a potom sa prechadza na Femibion 400 ale to uz potom si myslim riesi lekar... viem o tom ze aj niektorym pomohol...

meatfly24
3. okt 2011

@viridie takze zajtra testujes? a ktroy si zajtra DC? a DPO? juuuj velmi drzim palce aby to aspon tebe vyslo :_)

petra273
3. okt 2011

@strihalka to je jasný 😀 , já jen že jsem po pregnylu, měla jsem tři vajucha, tak si říkám, že už by to konečně mohlo vyjít...

viridie
3. okt 2011

@meatfly24 ..Zitra budu 21DC (normalne mam 24 cykly dni) a 9DPO....a Ty mas zitra 13DPO ? Tak to jsi napřed, závidím ! 😉

strihalka
3. okt 2011

@petra273 tak tfuj tfuj tfuj🙂to by mohlo, ja mela taku zapalovou uplne moc hlenu pri te ryme hlavne po ranu a vecer az dozelena.-/
zadna vodnata, ale hlenita, prvni dva mesice porad, ted uz se ji soplikujem lehce

labanka
3. okt 2011

@nativanativa no ved snad raz budeme očiarkovane aj my 😎

meatfly24
3. okt 2011

@viridie no som 27 DC - ja mavam od tych 27-25 ale v priemere mam vzdy mrchu na 30DC...a nie som 13DPO ale 12 DPO... no nemas velmi cas... len som stale viac a viac presvedcena o tom ze pride mrcha :(

nativanativa
3. okt 2011

@labanka juuuuuj , ale kedy to bude ? ☹ ja som dnes bola u imunologa , bral mi krv a prosila som ho niekolkokrat , aby ma uz konecne vyliecil , ze toto so mnou uz neni normalne , aby som pomaly kazdy cyklus mala mykozy a zapaly moc. ciest , taaaakze som obdrzala papierik plny instrukciii pre mojho gynekologa .... , vysledky opat potrvaju , boze ja to nenavidim 😔 😖 😖 😖 😖 😖 😢

meatfly24
3. okt 2011

@viridie chcela som napisat 27-35 ,,, ale to v priebehu jedneho roka...

daniwaugh
3. okt 2011

@nativanativa
posledny zeleny je posledny :o)
@zuzkag2
zuzi zijes?

nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dajme na to , high five 😀 😀 😀 😀 😀
tomuto sa hovori dobre vykonana robota 😝

daniwaugh
3. okt 2011

@viridie
ahooooooooooj :o) no to mas tazke na to nemysliet ked ti telo dava vsetko najavo tak okato!!! dufam ze coskoro ukaze test kolajnicky.. do kedy cakas?:o)

daniwaugh
3. okt 2011

@nativanativa
boz eno ja som taka rada ze silnie, lebo som sa aj bala, ke d kopa bab mala duchov a prisla mrcha potom a bolo po vsetkom, ale vyzera to ze budeme ok :o) hura hura hura..
takze baby, ktora je dalsia? ziaden ostych! pridajte sa!!! 😎 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre