Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
29. júl 2009

andy:já mám na pračce taky program pro snadné žehlení,ješte jsem to tam ale nedala.to fakt tak dobře vypere hmmm asi to taky zkusím 😀 ale tak terezce žehlíš ne?nebo do třech měsíců že se má dítěti žehlit 🙂
mě taky nevadí uklízení,jenže my jsme v podnájmu,je to tu sice fajn a pěkné celkem,ale podlaha ne dle mého gusta..a když ji vytřu stejne to nejde poznat.takže mě nebaví uklízet když nevidím výsledek 🙂 😝jinak když je všude bordel,rozházené hračky,všude letáky 😝,plno nádobí v kuchyni a celkově děs.tak jsem z toho taky dost nervní a nevím čím mám začít.uklízím průběžně každý den,to co mě zrovna naštve 🙂 😝ale včera jsem dělala komplet 😝malý už nemohl chodit ani po pokoji jaký tam měl čurbes a ted se cítím dobře že odjedem a a bude uklizeno 🙂
andy víš co by rozebírali chlapi.?tak někteří asi sport,jaké pijou pívo,co že zas ta jejich stará nadávala,že se to s ní nedá vydržet měla zas nějaký problém že nebylo uklizeno 😀a která má větší kozy a táák 😀

andy2306
29. júl 2009

mscat....přesně tak...lip bych to o těch chlapech nenapsala.... 😀 😀 😀 😀
nežehlím vůbec nic....ani terezce.nic ji to nedělá,tak se na to můžu... 😉 žehlení m ěnebaví a ani ho nehodlám praktikovat,to si radši ušetřím čas pro děcka.musím letět,jdeme ven..tak papa

mscat
29. júl 2009

andy: 😀 😀 znám jich už jak své boty 😀
však tak když ji to nic nedělá tak to je v pohodě.já taky nežehlím všechno ale když to člověk zapomene nějakou chvilkuv pračce tak to pak vypadá jak kdyby to kráva přežvykovala 😀 😀 😝

tak si užijte venek a my za chvíli běžíme na vlak mějte se tu hezky papa 😵

lucinka1104
29. júl 2009

Ahojte spinká už hodinu,mne teraz spáva tak divne od cca 9,40 do 12,15 a potom jehore až do 21,00 vkuse 😕 . Ja si skôr akoo polnoci neľahnem ani raz...
no od ovu ma bolí podbruško tak sa s nád konečne zadarilo to as ešťe len nevyspím ak ano 😅

venyska
29. júl 2009

Ahoj děvčata,jak se máte?Mrcha mi dorazila,takže opět nic.Přitom duch se mi ukázal už v limitu(na mamatestu).No nic no,jdeme to dalšího snažení,ale už na to kašlu.Nezajímají mě už plodné dny,přestávám študovat své tělo,kdejaké bodnutí atd...Dost jsem to hrotila,vím to,a akorát věčně stres!

venyska
29. júl 2009

Možná do třetice všeho dobrého se projeví i u nás...

michalag
29. júl 2009

lucka, moc moc ti drzim palce 😉 a kolky DPO uz si?

mne mrcha uz skoncila, ale ja uz tiez plodne a neplodne dni nejako nesledujem, akurat idem merat BT kolky den bola ovu

flyangel
29. júl 2009

ahojte kocky 😉

cisielko
29. júl 2009

Ahojte...nechcem sa vám sem trepať ale už som naozaj na nervy...hľadala som všade..na nete...na rôznych diskusiách až som sa rozhodla poprosiť o radu vás 😒 ide o to, že...mám 29DC...M má prsíť..v poslednej dobe chodí od 27Dc do 31Dc...manžel má zlý spr a v auguste nás čaká IUI...lenže...asi 5 dní po ovu mi bolo jeden deň divne...ako keby niečo s tlakom a bolo mi na vracanie...to však prešlo...zvyšné dni nič...dnes mi bolo zase na vracanie ale prešlo to ešte skôr ako minule...bolai ma vaječníky proste ako pre M...mám stále pocit miokra ale ešte stále nič...jadiná výrazná zmena je, že dnes ma od rána bolia prsia..ale nie bradavka ale okolo...akokeby som mala na nich svalovku alebo niečo podobné..vo vnútry sa mi zdá, že aj tie hrudky tam sa mi zväčšili...test som si robila 7- 8 dní po ovu nič...potom teraz v pondelok poobede nič..to bol asi 9-10 deň po ovu...no adnes tie prsia...myslíte ale úprimne tie prsia bolia takto keď ste tehu? lebo všade čítam len , že bradavky bolia...ďakujem a prepáčte ale už napzaj neviem čo mám urobiť... ☹

flyangel
29. júl 2009

Ahoj cisielko...nuz testovat na 9-10dpo je skoro testovat sa ma najskor na 12-13dpo..takze este skus urobit test a ak bude negativny tak pockat kym mrcha dorazi...drzim palce....a este kazda zena ma individualne tazkosti v tehu takze to neries kup si test a budes vediet na com si. 😉

hezula
29. júl 2009

monika 0001: prepac, ale co je presne IP? dakujem 😒

karminka
29. júl 2009

hezula: IP je interní pošta = taková ta ikonka s tou šipečkou na úrovni přezdívky, dá se tím posílat uživatelce vzkaz => přečte si ji pouze ona, není to veřejné

cisielko
29. júl 2009

flyangel...ďakujem...aj som tak urobila..ale azse teraz poobede..bohužial negatívny ☹ dnes je to tak 12-13Dc asi to tak má byť ☹

lucinka1104
29. júl 2009

iška podla grafu 3 DPO podľa mna 4 DPO ešťe malo 😀

monika0001
29. júl 2009

ahojte..
takja vas sem pridem pozdravit a vas nikde.. pekne... ako ste sa mali dnes? Ja som ráno o 8.15 odišla z domu a prišla som o 20.30.. ach jo.. unavena som. a musim si vypisat papiera na zajtra.. mám pracovne hodnotenie v praci... muslite na mňa. 😉

sonidlov
29. júl 2009

ahojte ´baby, hlásim sa len na skok z dovolenky .Máme nejakú novú tehulku?

zuzana1971
30. júl 2009

ahojte, to som zase ja 38 rocna 😀 , takze to co mi zacalo v nedelu a trochu v pondelok nebola mrcha, ale mierne spinenie....odvtedy nic...Divne...Je mi 4ty den na vracanie, ale kedze mam aj hnacky, tak to skor pripisujem tomu, ze som v piatok zjedla 2 kusky z pokazeneho (plesnoveho 😖 , Tamino v crievku) syra aj som ho bola reklamovat avratit a od soboty mam tie hnacky a od pondelka pocit na vracanie....Mrcha mi meska teoreticky len 1 alebo 2 dni, co je u mna normalne....Ma mi prosim niekto k tomu nieco poradit? Ci si urobit tehotensky alebo salmonezovy test? 😀 😀

zuzana1971
30. júl 2009

este dopisujem dnes mam 34 den cyklu (inak je 29-32 dnovy v priemere) a 15 den po testom potvrdenej ovulacii (tj ovulacny test bol pozitivny pred 17 dnami)

karminka
30. júl 2009

Moni: tak jak jsi dopadla na pracovním hodnocení?

Zuzana: no já nevím, na tvém místě bych si asi udělala těhotenský test, už by ti to měl teoreticky ukázat, jestli že už ti mešká MS

martinka2000
30. júl 2009

ahoj Zuzi ja byt tebou tak test udelam kdyz byla ovu pred 17 dny tak uz by tam neco melo byt videt a ta hnacka 😀 no muze to byt k tehu ja ji mam od zacatku taky 😀 tak sup sup a dej vedet

martinka2000
30. júl 2009

ahoj holky kde jste vsichni???

m.o.n.i.k.a
30. júl 2009

Ahojky, chodím se na Vás koukat, ale vidím, že všechny něco děláte, že je tady tak mrtvo 😉
Tak přeji všem hezkou dobrou noc 🙂

monika0001
30. júl 2009

Caute baby...
ja dnes len tak krátko.. unava je svina jedna...oooo
ale chcem sa niecim pochváliť.. nie tehu, nie... ale aha...

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/Monika_M...

čo vy na to?

martinka2000
30. júl 2009

moni mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc hezky 😉

monika0001
30. júl 2009

matka dakuejm... este ze ma nevidis, sa cevrenam..
karmi - som zistila ze az zajtraa ho mam.. skara.uz to mohlo byt za nou.. ale posielam cmuk... a dakujem!!

dzou
30. júl 2009

noooooooooo moni si boa kraaaaaaaasna nevesta a tie saty boli super, ja nic nove zjtra ma prit mrcha atak to vyzera ze aj pride ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

monika0001
30. júl 2009

ou... neboj dalsia uz nepride. uvidiš! a dakujem.. 😉

kkatkaa
30. júl 2009

vie mi niekto prosmi poradit aky je najkratsi cas po ovu kedy si mozem urobit test?

kkatkaa
30. júl 2009

uu je tu niekto kto by mi o takomto case mohol este odpovedat a poradit??????? vdakaaaaaaaaaaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre