Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
21. okt 2009

cambi ty snad něco tajíš já mám takový pocit??? 🙄 🙂

cambina
21. okt 2009

ahoj mscat... psala jsem přece, že dorazila... a jak jsi na tom ty?

mscat
21. okt 2009

jo?? ☹ no vidíš..tak jsem už uplně mimo 😒 promin 😝 dnes mám celkem den blbec malý táááák vyvádí.síla 😝 😅 tak se nemůžu dočkat až zalehne dnes vážně 🙂

já?no ti ukážu jo? 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

takže nijak. 😝 😅

sonidlov
21. okt 2009

jáj Andy to by bol ježíko ,no pochybujem ono to príde ked budem najmenej čakať uvidíš 😀

andy2306
21. okt 2009

ahoj SOni- to by byli svátky,že?já ale věřím,že to opravdu vyjde.A je jedno,jestli ted,v prosinci nebo o měsíc pozdějc-ale ježíšek na nikoho nezapomíná-nikdy. 😉 a jak ty se máš?
já sem tu měla kamarádku,přišla okouknout mé ratolesti-říkala,že odjede,až uslyší terezku bečet-a to tu byla 4h -no nedočkala se 😀 tak prý bude muset dojet znova co nejdřív. 😀 😀 tak to terka posychrovala,že zas dojede 😉 je to kámoška ze střední-a ta nejlepší.ted čučím na novu na to staví se dům-poprvní to vidím aje to hrozná kravina.
tak přeju hezký večer-a snažilky-žádné dívání na Tv-snažit se! 😉 těhulky-odpočívat 😉tak dobrou.
p.s.mscat-co v autoškole?kdy budeš dělat testy?

mscat
21. okt 2009

andy:nevím 🙂 jsem si dala ted pauzu 2 týdny musím si zavolat instruktorovi na jízdy si domluvit.a po večerech su tak ochrápaná že ani na učení nekouknu.tak ale do konce listopadu bych to chtěla udělat 😀 ale nebaví mě to,to je fakt 😝

korenka
autor
21. okt 2009

ahojte moje babuľky,ďakujem vám za blahoželania moc 🙂
mali sme a teda ešte máme krásny večer,boli sme na večeri,kam chodíme len na výročie,lebo v tejto reštike sme mali aj svat.hostinu a dali sme si teda super delikatesu : jelenie medailónky s brusn.omáčkou a zemiakmi s maslom.............bože to bolo fajnééééééééééééééé,ale vám robím chute,čo? 😉
a baby...ste zlaté,ako mi prajete s deťmi,ale ja len pripomínam,že geneticky mám dedičné dvojičky(83%),aj prvé tehu som mala dvojičky dvojvaječné,chlapček a dievčatko............ 😔
kessy,ty sa len opatruj!!!
andy,Terezka je úúúúúúúúúúúúúúžasnááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!...bože,tie stehienka tučnučké a tie líčka... 😅 ,juj,hneď by som si ju povarovala...
idem už do postele,ešte dopijem likér a budem spinkať fajne sladko... 😔

andy2306
22. okt 2009

ahoj korenka-no klidně-dojdi si ju pochovat,ona bude jen ráda 😀 je to malý puclínek,ale ta kámoška včera se divila,že jaktože je taká malinká,když na fotkách se zdá byt veliká 😀 😀
korenka-právě že já to vím,že ty dvojčátka jsi čekala..a i geneticky to máš.a proto ti to a přeju,rovnou děti dvě.Sice to asi je hodně práce,mín spaní a všeho,ale ty víš jak to chodí u tvojí kamarádky co má dvojčátka a určitě by jsi to chtěla taky,nebo ne? 😉 lepší dvě naráz,než žádné že.... 😉 já myslím,že se od pondělí bude blýskat na lepší časy...jdeš k tomu dr.že?
no to ste si teda dali do nosu....to je super,že jste si ten den tak užili!my jsme tento rok neoslavovali výročí-protože den den hanička odjela k babičce na prázdniny(v červenci to máme to výročí)-a byla taká bouřka,že nám práskl blesk do baráku a vyhořel nám počítač a jistič nad sklokeramikou 😠 ☹ 😀 tož to byl romantický večer-s miminem za zády 😀

andy2306
22. okt 2009

mscat-to chápu.mě by se taky nechtělo učit-ani za nic.jsem zhnilá dělat něco navíc,než musím!ale to zvládneš,neboj!moje švagrová dělala řidičák až ted,ve 40 letech,školu nemá ani učnák-je to taková klasická vesnická holka,co je jen doma s dětma-takže žádný studijní typ-a zvládla to,i jízdy,i testy!tak držím pěsti.
mě akorát baví číst-pravidelně odebírám maminku,máma a já,časopis zdraví,dieta!dietu a maminku jsem si ted předplatila na celý rok.dietu nedržím,ani neni třeba-ono to všechno slezlo samo tím kojením-super věc kdo to vymyslel,ale je tam hodně rad co se zdraví týče,o cvičení-o zdravém jídle,recepty-a to mě baví číst. 😉 můj mě zabije,až dojde uhradit přeplatné.. 😀 😀 no co,jemu zas chodi časopis o motorkách,vědě a také ty kraviny... 😉
a co ten tvůj včera vyváděl tak hrozného,že tě tak zničil?

m.o.n.i.k.a
22. okt 2009

Ahoj
mscat neboj za chvíli to budeš mít za sebou! A budeš ráda, že máš řidičák, že jsi do toho šla, pak si pořidíte třeba nějaké starší autíčko a budeš jezdit 🙂 Hlavně do školky jestli tam nemáš někde poblíž, nebo kde budete bydlet , zajedeš si na nákup a za tetkou do Ostravy 😀 😀 😀
Malý byl takový čert jo? 🙂

babojka
22. okt 2009

Ahoj Cambina. U nás sa žiadne novinky nekonajú. Tak veľmi som dúfala, že sa objavia //, nestalo sa, takže začíname s celým procesom odzačiatku a obávam sa toho, že to nemusí vyjsť ani teraz. Pri prvom procese liečky som mala neuveriteľné príznaky ale teraz je to oveľa lepšie, cítim sa dobre. Takže ak by to vyšlo na druhý pokus bolo by fajn, keď nie tak ešte tretí pokus a potom musíme mať pauzu. Vyžadujú si to lieky, ktoré beriem.

Rada by som si s Vami viac písala, ale nedá sa, práca mi to neumožňuje, tak len občas. Skôr si viac prečítam ako napíšem.

Dúfam, že Váš vzťah má svetlé vyhliadky. Čítala som všetko a je veľmi ťažké niekomu radiť. Myslím si, že rozhodnúť sa treba iba raz a to správne, premyslene, bez poškodenia jednej či druhej strany. Mať pocit, že to tak musí byť a bude časom lepšie. 😢

Zdavím . 😉

kessy11
22. okt 2009

Podávam hlásenie, stále 2v1 😉 😉 😉 😉 a žiadna zmena, v noci som nespala, maly sa tam krutil a všade ma tlačil, cez den spať neviem tak dneska asi odpadnem skoro, dufam, že si pospím aspon troška 🙂 🙂 🙂

mscat
22. okt 2009

ahojte holky
no mě se teda taky nechce učit..nikdy mě to nebavilo a málokdy jsem se dokopala k tomu.ale tak musím 😝 😝 🙂
co ten můj vyváděl..?no celý den tahal kočku,schválně ji budil a furt si nedal říct a tak dále.odmlouvá,dělá takový čurbajs...tak mě zničil,ale víc sebe..protože dostal snad poprvní výprask na holou a řval 2x pul hodiny v postýlce 😝 😅 neposlouchá...jako totálně,blbý není ,je až dost chápavý tak nevím proč nedokáže pochopit že zlobí,a že kočička musí taky spinkat.no je to chuligán 😝 🙂

moni: 😀 😀 že za tetkou do Ostravy 😀 😉 tak to jasné...až si něco pořídíme tak budem jezdit budu cvrkat z toho že už se nebudu honit busem bo vlakem 😀 😝 😝 🙄
jj malý "je" čert 🙂
ale dnes jsem byla dopoledne u známé na kafíčku,místo mateřského centra.a dobré..nezlobí jen můj malý 😀
její malý bude mít v lednu 3 roky a je to to samé.někdy snad aj horší..každý z nich má něco no 🙂
tak jsme se nasmáli protože ti dva se tak mydlili 😀 Filípek malého tahal ,nenápadně kopal..malý ten mu dával zase sadu do hlavy 🙂 no síla je sledovat...můj malý ten chytal nerv když ten mu schválně bral hračky...a my jsme si zase řekli prd 😀 😅 Filda se po ní věšel ,tahal za nohu nemohla ani na záchod...tak bylo to fajn že to nedělá jen můj 😀 a třeba vyčurat mě nechá zase 🙂
tak už dokážu pochopit že to nemám jen já a že i jiné děti jsou zlobivější 🙂
Adrianek už ho dorostl tak mám radost že se tak vytáhl..protože Filda byl vždycky takový veliký a ted už ne..ted jso
u nastejno 🙂
moni:jak velký je tvůj malý.ten vlastně bude mít kdy 4 roky?
totiž jsem si všimla že ty děti většinou kolem druhého třetího roku jsou nastejno velcí,jak s botama tak s výškou plus mínus s váhou 🙂

m.o.n.i.k.a
22. okt 2009

mscat , malému kupuju věci 104/110cm. Ale přesně výšku nevím. Tuto vel. má dobrou.
A má 3 a půl, za půl roku má 4 🙂
Malý jak se sejde se svojí kámoškou Sphinkou, tak Ti dva jsou horší jak deset pobyhajících dětí 😀
Byla u nás předevčírem a já byla ráda jak odešli, ani mimi nekopalo- muselo být z toho kraválu v šoku, jinak kope skoro pořád 🙂
Ted bude zase doma, má kašel zítra jdem k dr. at už stím něco dělá dá mi atb a né pořád zasrané sirupy, které nepomáhají, tak mám radost, si snad nespočnu nikdy 😒

cambina
22. okt 2009

ahoj 😉
mscat... ty máš teda cykly 😖 ..to je fakt síla.
babojko... je to nějaké začarované, ale musíme to zvládnout a dosáhnout svého cíle...

andy2306
23. okt 2009

mscat- všechny děti jsou v tom jisté věku naprosto stejné v určitých věcech.nevyhne se tomu asi žádná matka-aby dítě nevřískalo,neprosazovalo své já-i to nejhodnější dítě to zkouší,posouvá hranice a zkouší,co vydržíme.a že je toho někdy až až že mscat? 😀 😀 to je vývoj,to nezastavíme.My jsme si s mojim říkali vždycky,že proč ta naše hanička dělá to a to,vždyt to jiné děti určitě nedělají.a pak jsme šli k němoku kdo má děti nebo někdo k nám-a zjistili jsme,že dělají mnohé i horší věci než ona 😀
hanička má 3a půl roku a velikost 104-110.záleží od jakého výrobce ji co sedne.

korenka
autor
23. okt 2009

andy,jasné,že by som strašne chcela dvojičky a baby!!! 😀 ...však frajerov by už mali 😎 a sú takí zlatučkí,práve mali rok v sobotu,sú ako pat a mat... 😀

andy2306
23. okt 2009

no jasně,holky-ty jsou hodnější 😀 aspon kolem sebe to tak vidím.ale hlavně zdravé...a proč troškařit,rovnou aj tři? 😉 😉
kessy-jakpak je?co nového?ani nenapíšeš ☹

kessy11
24. okt 2009

Žiadna zmena, stále rovnako.
Je tu strašné počasie, prší a je zamračené skoro tma, nič sa mi nechce a mala by som ísť variť 😉
Andy IP. Tak náš malinky bude na 100% škorpion, včera bol posledný váhovy den a kedže som ja váhy tak sme asi zaváhali tak to bude škorpík 😀 😀 😀 😀

mscat
24. okt 2009

ahojte
tak my máme 98/104 🙂 ale zrovna ted má nové kalhoty 104 hmm a nějaké jsou dlouhé 😀 😝 takže spíš sedí 98.
jinak nemám co zajímavého psát..uklízím pořád dokola,létám po malém at netahá kočku,pak zase uklízím,vysaju a během dvou minut zvládne vysypat kuličky do jogurtu a brambůrky a ze mě se stavá popelka 😝 😝 😅 🙄
potom stihne ještě za dalších 5 minut shodit duchny z pelechu,pošlapat kočku,dnes se zrovna zvládl i počůrat,pak se aspon 10x vysleče a běhá bosky po studené zemi...a tak dáááááále 😀 😝
no super se mám ne...tož vááážně se nenudím 😀 žasnu co to dítě má pořád energie a co vyvádí za hovadinky pořád..že ho to baví 😝 🙂

¨jéé 😀 a zrovna ted co to píšu za mnou došel-je nahulatý 🙂 a oznámil mi a ukázal že má "tam dole"balonek 😀 😀 kuličku 🙂 a hraje si 😀 tak dobré..asi na to došel až ted 🙂 tak jsem mu žekla že to není balonek že má takové guličky 😀 ale prý ne..prý je to prostě balonek. 😀

andy2306
24. okt 2009

kessy- malému se u tebe líbí,daří se mu tam,tak nespěchá...vždyt si odpočin poslední dny co nejvíc to jde,udělej si ještě to,na co pak nebude čas.....si sebe užijete pak až až!my jsme dnes měli krásný den-byli jsme u babičky (manželových rodičů),sešli jsme se tam aj s jeho sourozencama a jejich rodinama,tak bylo veselo-terince se ten chaoz moc líbil 😉 ted už spinká,manželovi jsem za poslušnost dala propustku na pivo 😀 a s haničkou jdeme na Tv-podívat se na ty krasavice,co tam dnes budou na ČT-misky.jdu se přesvědčit,že to se mnou neni zas tak hrozné 😀 😀 😀 😝 (vtip).zitra ráno odjíždíme k další babičce do hodonína na čtyři dny,tak budeme mit za poslední dny přebabičkováno 😀 😉 hezký zbytek víkendu holky a pěkné počasí.pa

flyangel
25. okt 2009

ahoojte ako sa mate?kessy ako vidim tvojmu malemu sa v tvojom brusku veelmi paci 😉

happy018
25. okt 2009

ahoj babenky. mam jednu otazocku, kedze mate nazov temy taky ako mate tak snad mi budete vediet povedat. takze, dostala som menstruaciu asi o tyzden skor no a bola velmi slaba len take spinenie, asi 5 dni po pretpokladanej ovulke no a je nejaka moznost ze bude babinko, snazime sa s manzelikom od februara no a nic, zacala som brat kisel;inu listovu asi mesiac pred teda je moznost ze to urobilo to, alebo ze sam mala mensiu dietku asi 10 dni. co vy nato?

happy018
25. okt 2009

no a inac ziadne ine priznaky sme tam pichanie v podbrusku ale nic moc no a p[rsia nebolia....

lumimi
25. okt 2009

zdravim, mam podobná otázku ako happy - mala som vela priznakov že by som mohla byť tehu ale v piatok na obed dorazila MS ale dnes už skoro nič - obyčajne ju mávam tak 6 dní tak som celá vykukaná že už to skončilo - myslite že by som mohla byt tehu aj napriek krvácaniu?

cambina
25. okt 2009

ahoj 🙂
happy, lumimi....jistě, některé ženy mají tzv. periodu, ikdyž jsou těhu...
kessynko...musíš se nám pořád hlásit...

korenka
autor
25. okt 2009

happy-lumini,niekedy sa hormóny zblbnú a vtedy vznikne "skrat" a príde ms skôr,alebo slabá,je to zo stresu,zmeny v živote,z čoho koľvek,čo nieje pre teba zvyčajne prirodzené,aj z rýchleho schudnutia,alebo pribratia.....a ano,sú aj prípady,kedy žany boli tehu aj napriek ms,ale je ich málo a najrýchlejšie to zistíte vďaka testu,ale nerobte si nikdy skôr ako v deň predpokl. ms
tak babuľky moje,zajtra idem k tomu dr.,odborníkovi na IUI,tak mi držte palce,potom napíšem,papa

andy2306
26. okt 2009

korenka-myslím na tebe a držím pěsti. 😉

kessy11
26. okt 2009

Ahojte babulky, tak my stale pokope, ale dr. povedal, že tento tyzden pojdeme určite tak som zvedavá 😉
Korenka držím palčeky a daj vedieť čo povedal dr.
Všetkým držím palčeky aby našli čo najskôr // 😉 😉 😉 pa pa

flyangel
26. okt 2009

ahojky...korenka drzim palceky silno silno 🙂 kessy moja tak vy sa este pekne drzite...kazdym dnom sa tesim ze ta vidim ale aj kazdy uz ocakavam ze sa nam tu na konikovi objavi spravicka ze nasa kessy porodila a su v poradku a zdravy...tak som zvedava ci to stihnete do konca oktobra alebo maly pocka na november 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre