Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
13. jan 2010

juj-monaberuška-kde jste si nechali dělat ty pozvánky k prvním narozeninám?to je úžasné...to chci takýýýýýýýý....a kolik že to stálo? 😀

martina_79
13. jan 2010

Mona: snazime se teprve prvni mesic, o vikendu jsme zacali. Fakt je, ze uz bych moc chtela. Jim listovku, podle gynekologa jsem v poradku, cyklus pravidelny a dokonce si merim i bazalni teplotu. Na vsechno jdu trochu vedecky, coz je asi nekdy i na skodu, ale uz jsem proste takova... 🙂

andy2306
13. jan 2010

MARTI-ženská v momentě,kdy se začne snažit o potomka,je jak kdyby se zbláznila....v pozitivním smyslu 😉 😀

monaberuska1
13. jan 2010

andy ja si je delala sama 🙂 😀 😀 😀 aji ty kalendare 😀 😀 😀 😀

martinka- taky jis listovku??taky mi jid r dala .-)ja ji jedla uz aji u maly 🙂meris bazalku?? 😀 😀 😀 ja na bazalku teda kaslala 😀 mi jsme se snazili ale az to prislo tak to prislo ze zacatkus em se dost na to soustredila anic ☹a pak vubec a sup mam na testu teda uz na 4 testech // 🙂

martina_79
13. jan 2010

Nasla jsem uplne super stranky www.fertilityfriend.com - je tam vyborny kalendar, prehledny grraf, kam zapisovat BT a spousta zajimavych a uzitecnych rad. Napriklad vedci zjistili, ze pokud mate 18. den po OVU stale vysokou BT a nemate MS, je to skoro vzdycky tehotenstvi, i kdyz vam test treba zatim jeste vychazi negativni.

Blazen jsem hroznej. Rikam si, ze bych se na to nemela tak upinat, ale ono to jaksi nejde na to nemyslet.

Listovku, konkretne Calibrum baby plan, jim uz od zacatku listopadu. Doktor mi rekl, ze je dobry to zacit brat treba uz dva mesice pred zacatkem snazeni. Je tam i vitamin E a dalsi mineraly, pry obecne zlepsuje plodnost a funkci reprodukcnich organu.

andy2306
13. jan 2010

monaberuška-to fakt?a jak se to dělá?já to chci taky?nemožeš mi to udělat?no samozřejmě ne zadara.....já bych to chtěla,i ten kalendář....

alzbeta.hod
13. jan 2010

holky nešel mi net v tomhle počasí to blbne....moc se omlouvám za napětí
výsledky jsou pozitivní jsem na 100% těhotná

andy2306
13. jan 2010

holky-to se sem hodí,ne?československá písnička-je to o tom,ja se československo rozpadlo...

alzbet-no vidíš,jsme ti říkali,že tohle by cysta neudělala-GRATULUJI TĚHULKO NAŠE.

sonidlov
13. jan 2010

alžbetka hod.gratulujem 🙂

sonidlov
13. jan 2010

no a ja som testovala aj ked viem ,že je to skoro lebo som len 21dc

andy2306
13. jan 2010

NO A JAK SONI?

martina_79
13. jan 2010

Alzbet: juuu, gratuluji a drzim palce!

monaberuska1
13. jan 2010

martina- jo vitamin e jsme taky brala zlepsuje to plodnost ja mela u maly ze taky mi to hend neslo taky nam trvalo dyl nez jsme otehotnela, tak dr hned nasadila listovku a vit.e ze pomaha dost 🙂mis e snazime od rijna 🙂no a si mylsim ze by ses az takhle nemela moc upinat je to tezky taky sem se snaziula ale jde to :_D:_D 😀 😀 😀 ne uplne ale preci :_Dono se rika kdyz na to opravdu moc se soustredis nejde to ☹ ☹

monaberuska1
13. jan 2010

andy 🙂pozvanku jestli chces tak ti rada udelam kalendar je na dlouho prave 😔 😔 😔 😔 a pozvanku nic nechci 🙂 🙂 blazne 🙂 🙂 ti jio udelam rada ale vlastne jo chci neco po tobe nejakopu tvoji fotku jako maly 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sonidlov
13. jan 2010

bielo bielo :(

andy2306
13. jan 2010

¨JO JASNĚ....JAK TI JI MÁM POSLAT,MEJLEM NEBO POŠTOU?AŽ DOJDE MŮJ,TAK VYBERU TU NEJHEZČÍ.A MŮŽU JEDNU TEREZKY A JEDNU HANIČČINU?TA BUDE MIT V DUBNU 4 ROKY-ABY SE NECÍTILA UKŘIVDĚNÁ,ŽE ONA NEMÁ.TEREZCE POTŘEBUJU 3X A HANIČCE TAKY 3X ---NEVA?NO TO NE ZADARMO.TO NE TEDA.
NAPIŠ MI DO IP ADRESU MEJLOVOU...A PAK I DOMŮ-AT TI ZA TO MŮŽU NĚCO POSLAT-DOMLUVENO?
TAK KALENDÁŘ NEMUSÍŠ NO ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀

SONI-NESMUTNI,JE MOC MOC BRZY

sonidlov
13. jan 2010

andy to je ozaj pekná pesnička 🙂)))

andy2306
13. jan 2010

soni-taky se mi líbí ten text.že i tak jsme zůstali spolu.....že se máme rádi-ale nesmíme hrát fotbal nebo hokej 😀 😀

alzbeta.hod
13. jan 2010

děkuji moc

andy2306
13. jan 2010

no vlastně haničku ne-to je na první narozeniny.to by pak na terezčine ztratilo váhu....ale 3 terezčině pozvánky na narozeniny...a tři fotečky v nějakém tom pěkném provedení jak tam máš-kde je terezka s haničkou dohromady,toby šlo? 😉 já sjem ale otravná co

monaberuska1
13. jan 2010

andy muj email je monuska.jarosova@seznam.cz a tam mi pisni tedy kolikrat chces jakou holčinku jo????a hlavne kolik slaví ?? 😀 😀 😀 a fotečky ktomu nějaky krasny teda jo??jak pises 😀 😀 😀 😀

coccinella
13. jan 2010

Martina_79:
ahoj 🙂
kámoška teda měla příznaky hned po ovu - hned další den ji začaly bolet prsa (ikdyž v běžném cyklu až před ms), chodila pořád čůrat a měla nafouklý pupík.. také mi to přijde logické, s těmi příznaky až po zahnízdění, možná to tělo může "poznat" v některých případech dřív, kdo ví 🙂

monaberuska1
13. jan 2010

no holky těžko říct, každá jsme jiná 🙂 🙂 😀 😀 každá originální může to být tak a aji tak 😀 😀

andy2306
13. jan 2010

monaberuška-díky,jsi zlatá.mejl pošlu,ale fotky až asi zitra,nebo dnes pozdě večer-můj je v práci ještě.a musím počkat,nejde mi najit naše fotky-tak až dojde.fakt díky moc moc moc... 😉

monaberuska1
13. jan 2010

andy - jojo to je vpohode 🙂tak jak posles takm posles :_) 🙂 🙂 🙂

sonidlov
13. jan 2010

andy tak tak 🙂)) 🙂

martina_79
13. jan 2010

coccinella: ty prsa me boli taky, respektive bradavky. Ale ty me nekdy boli i pri ovulaci. Hodne tehot. priznaku je zpusobene progesteronem, ktery je ale vysoky i pred MS. Naposledy me prsa pred MS bolely tak, ze jsem ani nemohla spat na brise. Mam normalne tak dvojky, ale tehdy mi natekly jako dva balony. Nevolnosti ale zpusobuje az hCG, cili az po uhnizdeni...nezbyva nez cekat.

monaberuska1
13. jan 2010

martina- ty jsi jak knizka 😀 😀 😀 😀 ty mas vse nastudovany teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 me prsa boleli jen u maly kdyz sem byla tehotna a ted 😀 😀 😀 😀 jinak nastesti ne pri MS ale jako bricho to jsme uplne trpela pri MS prasky mi to uklidnili ale jak sem vysadila antaky tak zas tyjo... 😲 😲

andy2306
13. jan 2010

moni🙂 🙂
soni - 🙂 🙂

mscat-kde vězíš,snad ještě ........nebo jo? 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre