Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

No pomalu ho uč, ale většinou to pochopí před tím 3tím rokem nebo kolem 3 let. 😉
Zkus mu jí nedávat jak jde spát o obědě, tak jsem to dělala já zezačátku se sem tam počůral a pak už né 🙂
No jsem se taky divila, jsem na něj pyšná 😵

deina2005
4. júl 2009

ja som svoje deturence naucila bez plienky ked mali rok a pol.ani v noci som nedavala.na postel som dala igelit a osusku pre pripad ze sa pocuraju.najlepsie sa da odnaucit prave v lete.tak drzim palce

mscat
4. júl 2009

deina:díky 🙂 právě že malý už chodí bez plynky..ale jen na tu noc nee,tak já to budu pomalu zkoušet s tím igelitem a ručníkem 😉 jsem ráda že už i to kakání zvládá 😀

venyska
4. júl 2009

Monika:ten test z dneška to je ten co jsem si dělala já,co byli všechny falešné.Tak ať to tobě vyjde.Držím palečky

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

ven jj to je on. Kamarádka si ho prý dělala mi říkala a jí to vyšlo v pohodě. Tak mě vyšli zatím 2 pozitivně, tak zítra ráno zkusím naposled mamatest a pokud i ten, tak v úterý půjdu k dr. 😉

venyska
4. júl 2009

Ano to je on,mě tam čárka sílila pořád.Já mohla mít mokropotrat ani o tom nevím ☹ Neboj určo to vyjde 🙂

venyska
4. júl 2009

Určitě kup už jen ten MAMATEST 😉

venyska
4. júl 2009

mscat: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 ty máš krásnýho klučinu,máš moc pěkný vlasy,krásná barva,taky jsem jí mívala

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

Jo? Tak o tom jsem ještě neslyšela. 😕 Neboj zadaří se, mi se snažili přes rok a to je síla 😖 Uvidíme.

flyangel
4. júl 2009

ahojky...no monika mas pekny testik takze potichucky blahozelam 😉

mscat
4. júl 2009

venyska:děkuji 😉 vlasy?já? 😕 oo tak díky 😀 mám hrooozně moc vlasů 😝 ted to mám zas jiné..fialovo černé 😀 .ale fakt...vám to spolu sekne..uplně se k sobe hodíte..a manža je fakt fešák kruna..kde se takový hledá 😀 😀

mscat
4. júl 2009

moni: 😉 a máš už ten mamatest koupený??? 🙂

mscat
4. júl 2009

moni a četla si IP 😉

venyska
4. júl 2009

mscat:jééééééé děkuji za pochvalu za manžela 😀 On si mě našel sám 😉 Taky mi dlouho trvalo být s někým spokojená.

venyska
4. júl 2009

mscat:A díky za popisek k profilu 🙂

venyska
4. júl 2009

Dnes mám pocit jak vždy když to mám další den dostat.Ale to je kravina mám to dostat 20.7.Tak doufám že je to ovulka je mi fakt dost divně.Monika:Mikropotrat?Odejde plod s menstruací

mscat
4. júl 2009

VENYSKA:NEMÁŠ ZAČ 😉 A MANŽOVI TO NEŘÍKEJ,AT SI MOC NEMYSLÍ 😀 😀 FAKT SLUŠÍ VÁM TO SPOLU....TO JE KRÁSNÉ KDYŽ JSOU DVA ZAMILOVANÍ.... 😉

mscat
4. júl 2009

VENYSKA..HMMM TŘEBA ŽE BY UHNÍZDOVÁNÍ 😉 NEBO OVULACE 😉

mscat
4. júl 2009

holky já má příští pátek narozeniny 😕 😲 😀 😝 panebože...nedávno jsem si šla pro občanku a cvrkala z ní 😀 😅 😨 proč to tak letí můžete mi říct někdo ☹ 🙂

venyska
4. júl 2009

letí to,j,to je já mám pocit že jsem rodila před pár týdny a malí budou 4.mscat:Neboj,já mu to říkat nebudu to je jasné 😉 ale díky moc.Uhnízďování?Pochybuju.

mscat
4. júl 2009

VENYSKA:PŘESNĚ TAK..NEDÁVNO JSEMZJSITILA ŽE JSEM TĚHOTNÁ A TED?MÁM DOMA LUMPA UŽ 😝 🙂 HOLKY JÁ JSEM TAKOVÁ JAKÁSI OTRÁVENÁ UNUDĚNÁ ACH JO.... 😝

korenka
autor
4. júl 2009

ahojte moje babuľky!!! 🙂
Jééééééééééj,čo to tu čítam?FLY,aj MONIKA.......žeby ďalšie tehulky?????????No,tak držím palce,nech sa to čím skôr potvrdí!!!
Mne aj po Duphstone nejak meškajú,ale tehu niesom určite,dávali sme si naopak tentokrát pozor kôli dovče.
Som dnes 31 DC,takže dúfam,že dorazí do odchodu!!!
Ideme grilovať,papa 😎

sonidlov
4. júl 2009

monika potichu ti gratulujem🙂

venyska
4. júl 2009

mscat:to je tím počasím.Já dělám koblihy a bábovku 😉

mscat
4. júl 2009

kde jste všechny....to je nuda 😝

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

Ahoj holky, moc všem děkuji.
mscat,jo už jsem si koupila a před chvíli udělala a jsou tam // 😉 Ale pro jistotu a úplně poslední si zítra dělám ještě ten poslední mamatest ráno.
Jo četla, já jsem neodepsala? Jsem z toho trochu v šoku, tak jsem asi zapoměla, napravím to 😅
Holky děkuji. Ale věřit tomu budu až to potvrdí dr. v pondělí tam volám a obj.

mscat
4. júl 2009

moni no šup sem s tím mamatestem honem honem!!!!!! 😀 😉 já jsem taky překvapená tos nečekala co?? 😉
já se tak těším co ti dr poví 😉 šup tam ten test ok? 😵

mscat
4. júl 2009

a co tvuj informovala si ho nebo ješte vydržíš a počkáš 😀

m.o.n.i.k.a
4. júl 2009

ok, né počkám až dojede, to bude hezké překvapeníčko pro něj 😵

mscat
4. júl 2009

to teda bude 😉 to vubec nebude čekat 😉 to je paráda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre