Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
6. júl 2009

joooooooj sorry mscat ze som tak nahle zmyzla, ale prisiel moj drahy z prace 🙄 tak som ho musela nakrmit 😉 a potom mi hned schmatol comp no fotky nejake hodim...

mscat
6. júl 2009

dzou 😉 😉

flyangel
6. júl 2009

no tak to je ine mscat...ja som ms mala 21.6. a potom az tyzden po ms som mala tieniky a teraz su tam aj nie su..a viem ze ak pomaly stupa hcg moze to byt mimomat.tehu..a som aj slabo spinila..

mscat
6. júl 2009

fly ☹ noo tak to nevím teda ☹

mscat
6. júl 2009

tak snad to bude ok 😉

dzou
6. júl 2009

mscat a ako braskovia vedia, ze by ti tu bolo dobre ani nevies mozno ti je omnoho lepsie doma 😎 no nikdy nevies.. a tvoj pokladik je zlaty kukala som fotky

mscat
6. júl 2009

dzou:no oni mi slibovali víš,že mi zařídí supr prácu chytrolíni 😀 😝 oni jsou moc chytří víš jakože teda 😀 😀 ale ted si stěžují...že je to na nic s penězma včil.
děkuji 😉 jéé kéž by byl zlatý 😀 🤐 on vypadá zlatě to asi jo,ale jinak...bys ho měla vidět jak dděsně zlobí a řve a prostě celé dny 😝 😝 😅 neposlouchá tříská s dveřama naschvál,do všeho kope,mlátí do zdí všechno počmárá nno jako k nezastavení je docela... 😝 🙂 někdy si nevím už rady...

dzou
6. júl 2009

musi to byt tazke, a ty si teda na nho sama?

mscat
6. júl 2009

je to těžké hodně to jo...myslím,že je to to nejtěžší a zároven nejkrásnější vychovávat dítě.hlavně to mé...on jako miminko to byl uplně úžasný až do roka...pak jak už měl svuj rozum trošku tak začal a stále to nekončí 😝 🙂 fakt furt jen řve 😝 😅
jo dá se říct že na něj pořád sama..přítel pracuje v praze a tam je věčně..takže na 8 dní v měsíci na něj sama nejsem...

michalag
6. júl 2009

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 ,
soni, podla mna to nie je este dlho, ovu sa ti moze posunut aj o tyzden 😅 🤐 ... ale mas pravdu ze ak do stvrtka nepride chod za dr a budes vediet na com si 😉 .... cambi sa neozyva, lebo ma notbook v oprave, tak bude bez neho mesiac ☹

fly, zajtra budem na teba veeeelmi mysliet 😉 🙂

Ja som vcera mala pozitivny ovu test az tak ze ta druha bola o dost silnejsia .... mohla byt ovu uz vcera??? ... a dnes je slabsi ale opat pozitivny (obidve su rovnake)

mscat
6. júl 2009

ale kdybych si mohla vybrat a s financema tady v okolí by to bylo o trošku lepší,tak mít chlapa rozhodně doma nebo aspon ty babičky které hlídaj a věnují se vnoučatům..takhle?to je děsný zápřah fakt... 😝 🙂 má mamka má sama ještě 6ti letou a postiženého bráchu takže tu zatěžuji jen v nutném případě kdy musím k dr nebo pokoupit v klidu do domácnosti aněkdy výjimečně na noc ale to ji ho stejně vezu až navečer a dopoledne hned zas pro něj jedu.pak má druhou biologicku babičku 🙂 ale tam ho nedávám a dnes ho teda měla přítelova rodina na dve hodinky

mscat
6. júl 2009

no miška čau 🙂 tak se snažilkujete ne? 😉 😉

michalag
6. júl 2009

mscat, jasne 😉

a u mna zatial takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

dzou
6. júl 2009

momentalne mi zblobl pocitac no dnes nemam svoj den 😒
mscat no teeeda fakt sa namakas, ale ako si pisala su to take krasne starosti, teda este neviem presne podla seba, ale tak mam neter a dvoch synovcov

mscat
6. júl 2009

miška a já si to zatím takto zaznačila http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

mscat
6. júl 2009

dzou:namakám..někdy je to fakt až moc už nemám třeba kde a kdy nabrat síly víš..když malý mi určuje všechno a to doslova 😝 🙂 kam mam jít kam si sednout,už mě to štve a ještě mi řekne mamčo dělej 😀 😝 😠 ale jo jsou to krásné starosti... 😉

sonidlov
6. júl 2009

fly budem na teba silono myslieť neboj bude to ok. Ja ked som mala mimomaternicové tak som mala skoro žiadnu čiarku , len taký náznak:( a terza ani náznak, je pravda,že som tie testy od zúrivosti vyhodila 😀 a začal hned upratovať celý byt aby som sa odreagovala lebo mám na to nervy , že zase nejaké problémy a ja chcem ísť na dovolenku kurna , ale keby som bola tehu tak by to bolo to najkrajšie.) Cambi jáj tak si dala od ns pauzičku hej🙂 😉 tak aspoň na dialku cambi ahoooj

dzou
6. júl 2009

tak ja idem zdravo oddychovat pri telke 🙄 ten pocitac furt nejak blbne, tak pa zatial

sonidlov
6. júl 2009

baby idem do sprchy a do hajan tak dobrú noc 😉

sonidlov
6. júl 2009

baby a ešte jeden dotaz, ja som si ten test robila o 16:00 ked som došla z roboty nevadí, že to nebol ranný moč?môže to aj to ovplivniť?

mscat
6. júl 2009

soni zas až tak to neovlivní 🙂 ale možná to ranné těhu by šlo poznat víc z ranní moči

sonidlov
6. júl 2009

no tak asi nejsom tehu aj tak ma bolia kríže asi prídu :(
ved uvidím do štvrtka tak dobrú noc

venyska
6. júl 2009

Holky máte některá zkušenost s tím mravenčením v prsou???

mscat
6. júl 2009

venyska:nee to neznám.
soni:tak držím pěstičky at nepřijdů

michalag
7. júl 2009

Ahojte 🙂 ,
fly, tak ako???

alzbeta.hod
7. júl 2009

ahojky to je dnes krásně co? Mám na klíně štěně a je mi fajn... 🙂

mscat
7. júl 2009

ahojte
fly,monika..čekám na zprávičky 😉 😉
miška tak co?poctivě jste se snažilkovali? 😀 😉
tak já už mám třetí den ms...tentokrát je to konečně správnácká opravdická menstruace na plno jak u mě vždycky bývala 😀 tak ta sliznice se už snad upravuje 🙂

mscat
7. júl 2009

alzbeta: 🙂 tak taky budeme mít 🙂

michalag
7. júl 2009

Ahoj mscat 🙂

tak snazilkujeme stale, ale nas maly je taka mala antika, takze je to dost tazke, hlavne teraz ked sa vecer stale budi 😅

ale moje pocity vravia ze ovu uz bola a Bt vravi ze este nie, tak neviem 😒 😖

mscat
7. júl 2009

miška 😉 tak snad to výjde 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre