Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
20. sep 2009

soni: 😀 😠 ...to asi už nemá smysl řešit jak tak vidím... 🙂 s těma chlapama.. 😝 😅

mscat
20. sep 2009

tak jsme se pobavili..jsem zvědavá na co oni by si stěžovali na nás 🙂 že furt kafrem ne,že dělaj bordel 🙂 nebo že furt něco řešíme.. 😀

moni:no ty už za chvíli budeš v půlce tý brdo teda to letí to je něco fakt jak se cítíš?

sonidlov
20. sep 2009

no to teda nie a do toho ešte Axa - fenka pila vodu a rozniesla ju všade tak som si dala druhé kolo umývania

mscat
20. sep 2009

soni:ježiš to je velmi milé co 😒 🙂

jane86
20. sep 2009

Holky jaké jste měli příznaky těhu? Pořád se pozoruju až mi z toho fakt začne hrabat.

mscat
20. sep 2009

jane:budeš zítra testovat nebo kdy? 😉
já jsem to myslím už psala:já jen tak týden po oplodnění časté chození na malou,to bylo fakt každých pět deset minut.a pak až teda vynechání ms jinak nic..no a potom to už byl hrozný hlad..to jsou ty první příznaky.ale u každé je to jiné... 🙂

andy2306
21. sep 2009

to je tak vyčerpávají to jenomo těch chlapech číst..a ted když to máš doma..nona zabití 😠 😠

soni..ahoj.když máš doma chlapa,tak musíš mit to samé co máme my...to je jasné 😀

jane..tak co,jak jsi dopadla s mamatestem?

moni..já se nervuju taky jen někd ya vždycky si radšiv šechno dělám sama.ale dneska mě to teda vytočilo,když přijedeš..v bytě bordel-a ty musíš vybalovat tři cestovní tašky,nákup z kauflandu-a to je nákup na celý měsíc.postarat se od ěcka..a do toho bordel,že ho budu uklízet půl dne..... 😠 😠 to máš zlatého chlapa teda,můj nenavaří..neumí.

jane86
21. sep 2009

Ahoj andy, no zase jsem ráno mamatest zkusila a zase nic ani stíneček. Tak nevím, třeba ty testy před tím lhali ☹
Já je někde zkusím sehnat (skoro nikde je nemají) a zkusim je jestli se čárka zřeba neobjeví do limitu. Mám strach, že z toho zase nic nebude.....

andy2306
21. sep 2009

no na mamatest je vlastně ještě brzo..jsem zapoměla.....fakt radím počkat dot ermíny menstruace...a mamatest ti nezalže....věřím,že ti těhu potvrdí.jen se ted hlavně obrnit nervama,že?chápu tě...před rokem jsem prožívala to samé co ty.

sportpark
21. sep 2009

Dobre ranno...viete mi povedat ake su priznaky ak prislo k oplodneniu? mrchu mám dostat na buduci pondelok.....ale či už teraz neviem ?????

andy2306
21. sep 2009

časté močení,bolení podbřišku-větší bolestivé prsa,zvětšené zorničky.....

andy2306
21. sep 2009

jenže často tohle bývá i předmenstruační příznak....takže s toho vyplývá,že stejně nepoznáš nic,dokud neuděláš test..tak to prostě je. 😉

m.o.n.i.k.a
21. sep 2009

Ahoj holky
Včera jsem jsem už zalehla a spala jak dudek 🙂
Mscat, jo no letí to , tak trochu si ho užívám, ale jak pořád něci děláš a na to moc nemyslíš, tak to utíká tak, že se nestačíš divit. Jinak je mi fajn, jsem večer nebo i přes den dost ospalá, ale jinak supér.
Andy, jo jo, on vaří jak je doma, nepustá mě k plotně a to fakt, a když mu chci aspon pomoct tak mi řekne, at si jdu sednout si spočnout, že to zvládne sám a vaří výbroně a to není ani kuchař.Včera mi udělal plný kotel kuř. salátu se zeleninou a tuňákovou pomazanku 😀 Tak nemusím vařit, ohřeju si salát a mám ho tak na 3 dny 😵

m.o.n.i.k.a
21. sep 2009

Já taky nepoznala nic. Když jsem tedka otěhotněla tak jsem vůbec nepoznala, že jsem těhu. Měla jsem příznaky jako před ms, bolení prsou, bolení v podbříšku a byla jsem unavená, tak jsem čekala na ms, protože jsem ty příznaky vždy měla, nic se nezměnilo a ona nikde, takže se to většinou pozná fakt až po vynechání ms a udělání testu. Mě do 7tt nic nebylo, pak mi bylo 2 týdny špatně a to jsem končila i na záchodě, i malého mi bylo hrozně, že jsem nemohla vstát z postele, ale nezvracela jsem, ted jo, ale zase jsem mohla fingovat, že to nebylo tak strašné jak u malého. A ted v pohoda, nic krom únavy mi není 😉

m.o.n.i.k.a
21. sep 2009

ježíš já mám chyb ☹ 😅
Píšu rychle, tak snad to přečtete 😀

mscat
21. sep 2009

ahojte holky
já jsem nechlazená ☹ a je mi blbě.. 😝 ach jo..

aj ten můj vaří..teda nevaří,já jsem ho nechala jen jednou 🙂 ale hrne se k tomu,on chtěl prý jít na kuchaře ale nakonec nešel..takže když se mě fakt vyloženě nebude chtít něco vymýšlet tak to nechám na něm 😀
moni:ti věřím že to letí..při prvním je to jiné..ted si myslím to ani nestačíš užít a bude to venku 😀

andy:už je dneska líp 😉

andy2306
21. sep 2009

beruš...no líp je..protože jsem si to tu začala uklízet,už mám vydrhlou kuchyn a chodbu,ted jdu na obyvák,záchod a wc..hanička je ve školce a miminko se už hlásí na hlad,tak ji nakojím,ona usne ajdu makat.tak zatim pa holky...

andy2306
21. sep 2009

je mi ale jasné,že jak dojde z práce-tam hodí to,tam hodí tol.a já už vyletím jak sopka 😠

mscat
21. sep 2009

andy:zabit je málo 😝 😠 😅
mě je tak blbě že nevím jak ten dnešek přežiju..ale malému sem slíbila jít za dětma..tak co už no.bacil jsem stejně pravděpodobně chytla tam 😝

m.o.n.i.k.a
21. sep 2009

mscat, já už se strašně těším až bude miminko snáma 😵
Jen si ještě musíme počkat 🙂 Tak hlavně čajíčkuj a něco si vem, ať si brzy zdravá 😉

andy2306
21. sep 2009

mscat....to brzo přejde.já jsem ted taky týden byla nachlazená,i děcka.už jsem si obědnala ten prevenar,tak až pomine prý u nás rýma uplně,tak máme dojit na injekci-vidím to tak na pátek,chudátka moje malé.ale budu pak klidnější,že budou zdravější.. 😉

moni...ty jsi 16tt...a moje terezka je na světě 16 týdnů.takže až bude mět 40 týdnů,ty budeš rodit.
mě jak se přehoupl dvacátý týden těhu,tak to pak hrozně uteklo.
těs se na miminko,ale neuspěchávej to-užívej si ten stav--kolikrát ještě budeš těhotná-možná už nikdy.a taky-už nikdy nebude tolik klidu jak ted.ale stojí to za to..a neměnila bych ani na den.
já jsem typ člověka,co musí pořád něco dělat,takže mě tohle naprosto vyhovuje.jak jsme týden u mamky,tak už jsem pak nesvá,že nemusím vařit,uklízet...nakupovat a tak..a ještě mám od staršího dítěte pokoj 😀 já vlastně chlapa ani nepotřebuju,všechno si udělám sama nejradši..a nejlíp samozřejmě 😀 ale občas by neškodilo aspon vidět snahu,že chce pomoct-to potěší.....on ale má snahy,akorát někde jinde-v jiných směrech (a holky-nemyslím jen sex 😀 😀 😀 😀 )

o něm vlastně u nás nemůže být ani řeč,protože já už 16 týdnů-od porodu krvácím. ☹

kessy11
21. sep 2009

...zdravím všetky babulky a moc držím palčeky, aby sa čo najskôr zadarilo 😉 😉 😉
Pridala som pár fotiek, tak ak chcete kuk 😀 😀 😀 😀 aj bruško ako spolu konikujeme🙂))

m.o.n.i.k.a
21. sep 2009

andy, no uvidíme, kolem 20tt půjdu na nějaký velký utz a tam už přesně určí který týden jsem a kdy bude tp, protože u dr. mám jiný termín a podle NT mám taky jiný termín asi o 5 dní. Takže to uvidíme tam 😉
Já nespěchám, to samo. Hrozně mi to letí, protože jak by to bylo včera, že jsem našla //.
To jde prostě samo, když ted lítám kolem malého a pořád něco dělám, tak Ti to utíká a sama se nanaděješ a miminko je na světě, takže si to ani neužívám tak jak u malého 😉 Mě taky nevadí, že mám toho na sebe moc, dítě zatím jedno, domácnost, vyřizování atd. Můj je tedka pryč pracovně takže přijede 2x za měsíc na víkend, tak funguju sama, nikdo mi nepomáhá a jsem taky ráda, jak mám něco pořád na práci, protože když né tak jsem pak nervozní a nudím se 😀 😀 😀 I když tedka bych spočla, protože jsem ospalá a vyčerpaná, ale dá se to 🙂 Jaktože krvácíš tak dlouho? 😕

andy2306
21. sep 2009

moni..tak to jsme asi podobné natury....máme to stejně.
mě to druhé těhotenství taky hrozně moc uteklo..neměla jsem čas řešit ale ani tolik věcí kolem toho,tak sjem byla i víc v klidu,víc to snášela..a byla v pohodě,proto je asi i terinka taká pohodářka.u haničky jsem všecho moc řešila,moc četla..bála se..a taky měla všechno blbě...a vleklo se mi to hrozně moc.je pravda,že už pak s jednimdítětem nebylo tolikč asu si to užívat.

po císaři se může prý tak dlouho krvácet...první jsem krvácela 14dnů po šestinedělí apak mi dr.napsal antikoncepci po které by se mělo přestat krvácet.ale taky můžeš krváce i furt..a já zrovna si byla ten druhý případ,tak jsem to před týdnem vysadila..a od včera konečně nekrvácím.a doufám,že už tak dlouhou menstruaci nikdy nezažiju teda...

ahoj kessy..jak se daří.letí ti to co?za chvili budem mrkat na malého mimíska....

korenka
autor
21. sep 2009

jééj,kessy,máš krásne bruško a super prebalovaciu komodu!!!šikulka mužík FAKT!!! 🙂
jáj,ja by som tiež toľko povymýšľala...však vieš,my návrhári...
tak,ja už beriem zase clostík od včera do 8DC,na výkend idem žiaľ na školenie do PD,tak ani nebudem s mužíkom,ale potom ho asi znásilním 😝 😅
tento výkend sme sa svatbili,tancovali sme do rána,bolo super,bol to balzam na dušu.

andy2306
21. sep 2009

je..kessy--máš nachystanou krásnou postýlku---nádherné,opravdu.a bříško máš tak malinké.... 😉 na to že jsi už v pokročilém stádiu.

kessy11
21. sep 2009

andy ty si ho nevidela z boku 😀 😀 😀 ked sa mi podarí este hodím nejaké foto ale je fakt dosť veľké, teraz si ma pobavila, lebo všetci ma už chcú nechať rodiť alebo si hovoria či tam nemám dve a niekedy mi to už ani smiešne nepripadá a tak hodím na nich taký ten silený úsmev a tvárim sa že sú vtipní 😀 😀
andy a ako sa má dušička ona už sem vôbec nechodí, že????? ani hrdulka sa mi dlho neozvala ☹

Korenka no mužíček sa činil, ale som si to vymyslela ja aj nakreslila, dokopala ho k tomu a on to spravil 😀 😀 😀
..a jak vám to ide so skrinami, my máme teraz taký nejaký útlm, sem tam sa niečo mihne.....

alzbeta.hod
21. sep 2009

ahojky holky.... jaká je šance že by test něco ukázal 8dpo? Asi nulová žejo? Jen tak cvokatím... 😀

kualalik
21. sep 2009

alzbeta, ahoj, počkej ještě tak dva tři dny 😉 🙂

alzbeta.hod
21. sep 2009

myslela jsem si to... trošku už z toho čekání blbnu... nejdřív čekám až přejde ms a začne ovu a pak zas než je další ms.... ten koloběh mě ubijí... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre