Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

adele15
26. aug 2011

@misula.g praveze sa mi velmi ani nechce do tych svadobnych priprav a vsetko uz tak zhruba mame, takze mozem s kludnym svedomim mysliet len na to aby neprisla ms a sledovat sa ako nikdy predtym 😀 kazde pichnutie 😀
sak to urcite poznas a nehovoriac o tom, ze ked si citas rozne clanky o tom ake priznaky mozes mat, tak aspon ja mam aspon polku z nich - ale vsugerovaných 😀

labanka
26. aug 2011

😵 😵 😵 😵 😵 tak co baby moje verne cakatelky? ako ste na tom? 😵 😵 😵 😵

misula.g
26. aug 2011

@labanka Necakame necakame MS 😀

misula.g
26. aug 2011

@adele15 No jistěže to znám 😀 A ono to potom přijde, bez příznaků a bude 🙂

labanka
26. aug 2011

@misula.g ANI MY ale test hovori nieco ine :( myslis ze jeden den pred MS je skoro testovat sa?

nemo1985
26. aug 2011

Zdravim, chci se zeptat těch, kdo na sobě pozorují ovalaci.

ted jsem četla článek,kdy je nejplodnější den je ten,když děložní hlen je čirý a táhne se cca 3dny před a v ten den a po ovulaci se mění na hustý(hrudkovitý).. 😉

zzzz128
26. aug 2011

@nemo1985 Ahoj,no tesne pred ovu je výtok taký ťahavý,elastický,neviem ako to mám poriadne nazvať 😀 to pomôže aby sa to čo má zachytiť,zachytilo 🙂

misula.g
26. aug 2011

@labanka No, já myslím, že už by to mělo být vidět, ale to je jen můj pocit :-/ Leda, že bys měla pozdější ovu, pak by to ještě nemuselo být vidět. A jak už jsem psala včera Zuzi, tak těhotná žena být může a nemusí to být vidět na testu a dokonce může proběhnout MS. Ale to jsou spíš výjimky. Ale neztrácejme naději, dokud jsme bez MS!!! 😀

nemo1985
26. aug 2011

díky za odpověd, ano to vím, mam 28denní cyklus, takže bych řekla že mám po ovulce

katka2011
26. aug 2011

@nemo1985 nemusi byt uplne ciry, ale je skor vodnaty a natahovaci, moze byt aj biely ale hlavne aby bol vodnaty, aby v nom spermie mohli plavat. a po ovulacii zhustne a moze byt aj hrudkovity. ak zostava husty a vo velkom mnozstve az do obdobia ms, je to znakom tehotnosti

nemo1985
26. aug 2011

katka2011....díky za odpověd. Dnes mám hustý, v podbříšku mě stále pobolívá, a občas se hlava zamotá. no uvidím

daasenka85
26. aug 2011

Ahoj holky 🙂
už jsem to psala do diskuze na téma "o plodném hlenu" - já ho prostě nemám, nebudu mít a přesto jsem v březnu otěhotněla (i když blbě :-/ ).
Začínám si též myslet, že veškeré příznaky mám vsugerované 😖
@adele15 - když bude svatba, tak pokud se nezadařilo teď a v září to nejde, tak říjen by to mohl jistit :D svatební přípravy vrcholí, bude "svatební horečka" a bude se myslet jen a jen na svatbu - to by mohlo být dobré, ne 😉
Holky, je to chabá útěcha, ale buďme rády, že nám ta menstruace vůbec chodí a dokonce jakž takž pravidelně. Vím, taky bych ji radši nedostala. Ale snad nejhůř mi bylo, když jsem 7 měsíců po vysazení antiko menstruaci nedostala a sice jsme se tehdy chránili přerušovaně a přesto jsem každý TÝDEN doufala, že jsem v tom - každý týden jsem cítila těhu "příznaky" a testovala a nic!! tohle nepřeji nikomu zažít, menstruace je příznakem, že není nic ztraceno a že je tělo (většinou) zdravé! já už jsem se pak tak blokla, že jsem menzes nedostala z toho! pak jsem se učila na státnice a přišlo to do 14 dnů 😀

strihalka
26. aug 2011

@misula.g jeden den pred ms uz muzes klidne testovat!!

labanka
26. aug 2011

@strihalka testovala som a nic asi blby test...rano mi priatel kazal ist do lekarne a pytat si taky na ktorom budu 2 ciarocky 😀 😀 😀

daasenka85
26. aug 2011

@labanka Ahoj, podle mého názoru by to už taky být vidět mělo ☹ ale kámoška říkala, že ji test ukázal pozitivitu, až když byla asi v 5.týdnu (tj. okolo 3 týdnů těhu, jestli tomu správně rozumím??) - a to už bylo vidět i na UZ...
Bavíme se o mamatestu 25 (20?) jednotek, ten je docela spolehlivý, ale málo citlivý - asi nehrozí falešná pozitivita.. Zatímco mamatest 10 prý může ukázat falešnou pozitivitu 😒
Udělala jsem si testů už habaděj a většinou tam slabý náznak druhé čárky byl (třeba testy od dr. Max, 20 jednotek) a těhotná jsem opravdu nebyla...

labanka
26. aug 2011

@daasenka85 ja som mala Rapid Clear ci ako sa to vola 😒

cecil36
26. aug 2011

@nemo1985 pravdepodobne ovu prebehla ked je hlien hrudkovity a tie bolesti nemusia byt znakom ovulky ale folikularnej tekutiny, ktora sa vyleje pri prasknuti vajka 😉

cecil36
26. aug 2011

@labanka najspolahlivejsi je mamatest 10, rapi ma slabu citlivost i ked je to tiez 10-ka, ukazuje neskor. 25 alebo 20-ku by som pred ms ani neskusala, lebo to by sa vajko muselo uchytit velmi skoro.

labanka
26. aug 2011

@cecil36 tak ja teda kupim dnes ten mamatest 10 a dakujem za radu si velmi mila 🙂

cecil36
26. aug 2011

@labanka nie je za co 😉 ja som mala na 13DPO len velmi slabulinku ciarku, ale mne sa maly uhniezdil az na 11DPO 🙂

labanka
26. aug 2011

@cecil36 ja by som mala - teda NECHCEM DOSTAT menzes zajtra a testovala som sa s tym Rapidom uz dnes rano a sklamanie ☹ ani duch aj som si okuliare nasadila a nic ☹
ale testnem sa este v pondelok s tym mamatestom a uvidime ...

cecil36
26. aug 2011

@labanka a este ak si nemerala BT tak ta ovu je len odhadom a mohla byt aj neskor 😉

labanka
26. aug 2011

@cecil36 no vidis takze test to tym padom ani nemusi ukazat nie? 😲

adele15
26. aug 2011

@daasenka85 to mas pravdu, budme radi, ze mrchu mame, i ked teraz by si uz mohla dat pauzu na 9 mesiacov 😀

cecil36
26. aug 2011

@labanka pozri v mojom albume, akeho som mala ducha na 13DPO. Ale uhniezdovanie na 11DPO je skor vynimocne, ale samozrejme nie nemozne 🙂

lea1333
26. aug 2011

@cecil36 ahoj sem tam vas citam.a ty si chodila na folikulometriu?

cecil36
26. aug 2011

@lea1333 ano, mam za sebou aj mesiac s folikulometriou. Chodila som tam od 10DC obden, az kym nenastala ovu 😉

labanka
26. aug 2011

@cecil36 keby som tak na 100 % vedela kedy bola ovulka lebo podla mojich vypoctov som dnes 11 DPO a mala som kvapku hnedeho vytoku pred chvilkou ... 😔

lea1333
26. aug 2011

@cecil36 aha a to ti pomohlo k otehu?lebo ja mam zacat chodit v septembri a absolutne neviem co ma caka a aj ti robili hormonalny profil?

cecil36
26. aug 2011

@lea1333 k otehotneniu mi pomohlo ivf 😉 Ale ano, aj hormonalny profil mi k tomu robili + stitku, neskor hematologiu a tak. Folikulometrie sa neboj, iba to je casovo narocnejsie, ale aspon uvidis, kedy mas ovu a ako rychlo ti rastu folikuly 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre