Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

viridie
21. sep 2011

@daniwaugh ...Ahoja ! No nejsem si úplně jista, zda mu přímo řící, že já bych už chtěla "zkoušet" na vážno..Když jsme spolu začali sdílet lože, tak jsme si řekli, že když bude mimi,tak holt bude a antikoncepci řešit nebudeme. A teď, když se o mne těhu asi pokoušelo...a řekla jsem mu to...přišel mi vlastně trochu v rozpacích....Řikal něco jako, že by by to bylo zajímavé, když jsem se ho ptala, zda by byl rád ,tak odpověděl, že na to neumí odpovědět, protože mu nikdo ještě takovou informaci neřekl (???) a pak ještě dodal něco jako, že kdo by nás živil. Vnitrně vím, že by byl děsně rád, pác pořád vykládá, že všichni jeho sourozenci již děti mají a že by moc chtěl. Ale s tím, co píšu výše..jsem zmatená. Tak asi navrhnu, začít používat antikoncepci...protože když říkal, že vlastně neví jestli by měl radost ..tak bych nás nerada uvedla do situace, kdy těhotná fakt budu a on se lekne a uteče (mne je 31, jemu 37) Nicméně pokud mimi ještě nechce, tak je to v pořádku, není kam spěchat.Jen ale potřebuju jasné signály a ne nějaké mlžení a tanečky okolo...Ojojoj...holky,taky to máte s těmi muži někdy tak těžké ? A prý že jsme to my ženy ,co nevíme co chceme !

daniwaugh
21. sep 2011

mne dneska dosli ovu testy tak som si spravila jeden ale je negativny (mala osm mat ovu 17.9, ale nikto nevie, aky mam cyklus, takze to je diskutabilne..) tak teraz neviem :D

daniwaugh
21. sep 2011

@virdie
no, tazko to s chlapmi, oni potrebuju jasne vysvetlit ale nam jasne vysvetlenia nedaju? ach jaj 🙂 niekedy fakt mechom ovalit po hlave. bolo by ovela lepsie, keby ti jasne povedal ze ano chcem alebo nie nechcem.. ja ten problem nemam, lebo my sme zobrati 2.5roka a uz mame jedneho sibala a teraz sa snazime o dalsie, tak je to jasne..

misula.g
21. sep 2011

@adele15 Díky Adi. No, já nevím, tím že přišlo to špinění, tak už jsem to zabalila a obrečela před třemi dny. Vždyť víš. Ale přišla změna, tak jsem napnutá jak struna.

misula.g
21. sep 2011

@daniwaugh @zuzkag2 JJ, Zuzku taky sleduji, jako všechny suprové holky tady. Se Zuzu máme stejný DC, obě nečekáme ms 🙂, obě jsme byly nemocné po ovu, a doufám, že obě najdeme // 😀 Ale samo, že i všechny ostatní děvčata!
Jinak, já taky nevěděla, kdy mám ovulaci a proto to měření teploty. Měřím opravdu každý den v 6 ráno. Ovu testy jsem si také dělala, ale nevyšly mi 100% pozitivní, pouze dva dny po sobě slabá testovací čárka. Také mám ovu tester ze slin, ten se může používat dokola a dokola, takže testuji několikrát denně. Tam bylo vidět taky jen částečně ovulaci, takže nakonec mi ukázaly teploty, kdy doopravdy byla.

hanysek.hanysek
21. sep 2011

@maminka142 Takže nic. Dnes asi dojde ms, na toaletaku krev. Ach jo. A to mela ms dojit az v pondeli. Nejaky zaruceny recept jak otehotnet?

petulak1988
21. sep 2011

@daniwaugh jj presne tak 🙂 no uz jsem 7dpo ale ani to mi nic nepovi...je brzo jen moc nedoufam

labanka
21. sep 2011

@zuzkag2 cau Zuzu, ja neviem kedy mam mat, alebo kedy som mala ovulku, lebo naposledy mi Herman povedal, ze som ju ani nemala, ked som mala len to spinenie.. takze uz to nesledujem a nemam ani priznaky si predstav :D vseeeeeeeeeeetky zmizli...nic ma neboli, nic nemeriam ani netestujem ani nepocitam ani nic 😀 len sexujem 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkag2
21. sep 2011

@gina1769 ahojcek 🙂 no vydrzala aj nevydrzala...testovala som 7DPO, lebo som bola chora, ale asi len tak, ci uuuuplnou nahodou nieco neukaze...bala som sa kvoli liekom, ale aj tak som si potom ziadne nedala...aj ked bol negativny.
a potom som uz netestovala, a teraz som vlastne 2 dni pre ms...tak uz asi ani nebudem, jedine ze by ms meskala ms 🙂
a co ty, ako sa mas, citis, co babuliatko malicke, fazulka v tvojom brusku? ako sa mate?

zuzkag2
21. sep 2011

@misula.g @daniwaugh
no babulky...tak ja som uz pisala aj labanke, ze doma ortutovy teplomer nemam, ze iba taky do uska 😀 takze som dnes rano pouzila ten, a preto neviem ci je to relevantne. , nameral 38,4. uvidim co povie zajtra rano.
inak, este doplnim, BT sa ma merat rano, vzdy v takmer rovnakom case, este pred tym ako vstanes z postele...🙂

zuzkag2
21. sep 2011

@misula.g misik, no ved aj ja tebe prajem // pallicky na tt, uz sa to musi otocit. A vydrzala si netestovat do teraz?

zuzkag2
21. sep 2011

@labanka zlatko, to je asi ten najlepsi pristup aky mozes k celej veci mat. Neriesit. Ked ti mam pravdu povedat, ms mam mat v piatok, a mne akoby bolo uplne jedno ci pride ci nie...

misula.g
21. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi, já jsem testovala10. dpo, protože mi šla teplota nahoru, ale začala jsem potom špinit, takže jsem tomu už nevěřila a počítala jsem s tím, že se nepovedlo. Jenže protože jsem od včerejška odpoledne (a stále) nešpinila, tak jsem napnutá, zda z toho opravdu něco nebude. Dnes jsem si zakázala kupovat testík, abych nedělala test už zítra ráno, protože zítra by měla dorazit ms. Tak pokud nepřijde, tak otestuju v pátek ráno - stejně jako ty? 🙂

zuzkag2
21. sep 2011

@misula.g hm, no vyzera to na uhniezdovanie...tak som aj ja zvedava, ci je to tak ako si to prajeme. bolo by to super. ja som sa zatala, ze nebudem testovat, az ked bude meskat ms. cize az v sobotu. ale aj tak...ja neviem co si mam mysliet, necitim nic vynimocne, ako minule mesiace. bolia ma prsia, mala som asi tak do vcera, predvcera take bolesti ako pri ms, akurat slabsie, a bolia ma aj svaly, ale to asi z unavy. vsetko toto som zazila uz, tak tomu velku nadej nedavam. aj ked teda moj drahy povedal, ze sa mi prsia zvacsili, ze ich mam naliate...co pred tym nebolo...joj, no neviem.

zuzkag2
21. sep 2011

@katarinkam ahoj Kati...no je to individualne, mozes aj nemusis mat normalnu ms...ale skor nie, a to co nastane moze byt to takzvane spadove krvacanie. z mojej skusenosti, po anovulacnom mesiaci som mala ms len asi tri dni,a strasne slabucku. ale potom dalsi mesiac stala ta ovulka za to, a aj nasledujuca ms...tak okrem toho, ze je skoda preskoda, ze vobec anovulacny cyklus bol, tak si uzi tento mesiac tak trosku v klude...
a ako vies ze si ho mala anovulacny?

misula.g
21. sep 2011

@zuzkag2 Já mám taky nalité a mám citlivé bradavky, ale dá se to vydržet. To mívám vždy jen tak 3 dny po ovulaci, ale teď to trvá také déle. Ale nic si nenamlouvám, vím, jak to bylo minulý měsíc. Každopádně, přeci nám to jednou vyjít musí 🙂 Hlavně to přeji nejvíc vám, kteří se snažíte už tolik měsíců

maminka142
21. sep 2011

@hanysek.hanysek a nemôže to byť uhniezdovanie? Ake maš teplotky?

hanysek.hanysek
21. sep 2011

@maminka142 Teplotu si neměřím. Dnes jsem 11DPO, takže nemyslím si, že by to bylo uhnízďování. Menzes má přijít v pondělí. Dnes v poledne na toaleťáku krev a od té doby nic. Chce se mi zvracet, točí se mi hlava, chce se mi pořád spát a sem hrozně unavená. Těhu testy negativní. Tak já fakt nevím.

zuzkag2
21. sep 2011

@misula.g jasne ze vyjde...ale Misi, podla mna je jedno, kolko mesiacov sa snazis, ci je to jeden alebo 6... to sklamanie preziva kazda zena, ci po prvom mesiaci, alebo po pol roku. akurat, cim to trva dlhsie, tak tym viac sa zena sleduje, a ma strach, ze nieco nie je v poriadku.
akurat si fakt neviem predstavit, keby som mala cakat roky...moja svagrina cakala na prvu dcerku 9 rokov. tak to ja by som bola davno na psychine, alebo sa na to vykaslala.taku silnu psychiku ja nemam.

maminka142
21. sep 2011

@hanysek.hanysek hmmm, škoda, že nemeriaš BT, to by si vedela na čom si 🙂 Tak ešte počkaj zo dva dníky a uvidíš 😉

hanysek.hanysek
21. sep 2011

@maminka142 A co bych podle teploty poznala? Že sem těhu nebo i že dorazí ms. Já totiž neměřím, tak nevím jak to funguje. Ale myslím, že ms přijde, když už byla krev. Byl to spíš takový krvavý hlen na toaleťáku, takže já fakt nevím. Ale myslím, že uhnízďování 11DPO by to určitě nebylo, to by bylo moc pozdě na uhnízdění.

maminka142
21. sep 2011

@hanysek.hanysek Podla teploty, zistiš aj tehu a hlavne kedy si mala ovulku 😉 A aj či príde ms zistíš podla grafu 😉 Vždy po ovulke teplota stupne a drží sa hore a ako nahle začneš klesať, tak to znamena, že sa blíži ms 😉

hanysek.hanysek
21. sep 2011

@maminka142 Já si ovulku hlídám pomocí ovu testů, takže vím, že 100% byla ( byl i hlen), takže ovulku mám ohlídanou. No uvidíme, co třeba zítra uvidíme, jestli se ms rozjede, nebo co vlastně bude.

maminka142
21. sep 2011

@hanysek.hanysek tak to maš super, lebo ja nikdy presne neviem, kedy mam ovulku a takto si ju potvrdím 😉 A meraním aj zistiš tehotenstvo aj bez testíkov 🙂 Ved uvidíš, ako zajtra bude, ale držím palce aby to bolo radšej oneskorene uhniezdovanie 😉

vierkapierka
21. sep 2011

@zuzkag2 uz a negat. zlý poplach, no nič ideme ďalej snažiť sa

malinka_02
21. sep 2011

@zuzkag2
@labanka tak co holky co u vás novýho? U mě nic sem 20 DC ovulka asi 11DC protože 12DC byl vzestup teploty, ale já to čekala až 15DC takže nic nebylo.. A manžel teď nějalk nemá zájem buď se tváří nebo usne než se odlíčím.. 😖

jorgie
21. sep 2011

Ahojte snazilky. Chcem sa spytat na vas nazor...som 26DC, mrchu (ne)cakam v sobotu...ovu bola DC15 ...uz tri dni ma boli hlava..nie stale ale boli kazdy den. dnes sa citim ako keby som mala zvysenu teplotu, ale necitim sa chora. Ja BT nemeriam, takze neviem ci teplota je ozaj zvysena alebo nie, len mam taky pocit...taktiez mi je tak divne, tazko od zaludku ale neni to az take zle, su to take chvylkove pociti.. obcas sa mi tiez zda ze ma svrbia bradavky...ja neviem, ze ci si to ozaj vsetko nahovaram alebo co. 😖 ...stretli ste sa niekto s niecim podobnym?..testovat sa este bojim, lebo uz som tych testou tolko pominala a vzdy len jedna ciarka, takze tento mesiac sa snazim vydrzat az kym nebude meskat.

strihalka
21. sep 2011

@jorgie jeste je na testovani hlavne brzo, pokud nesledujes BT, tak skoda, a velka....takhle ockej jeste aspon dva dny minimalne..
Tehotenske priznaky jsou bohuzel uplne stejne jako menstruacni...... a musim sama potvrdit....porad jsem si myslela ze to dostanu, porad jsem litala na zachod ze uz to prislo, a za hodinu znova a odpoledne spravila test a pak uz jsemnechela aby prisla, ale litala sem na zachod stale🙂hlava te muze bolet z tlaku, vem si jak skace pocasi, i kdyz nevim jak je ted v canade :D

maminka142
21. sep 2011

@jorgie ahoj, ja som bola skoro, ako ty 😀 Minuly mesiac som mala "tehotenske" príznaky, ale na koniec prišla mrcha 😠 Keby mi to niekto napísal, tak tomu ani neverím... Normalne mi začalo byť zle, všetko mi nepríjemne páchlo, mylsela som si, že som na 100% tehotny, lebo take stavy som mala, aj pri prvom tehu 😀 Tak ja si už teraz "moje stavy" ani radšej nevšímam 😀 Klidne to môžeš mať, aj tehu príznaky 😀 Škoda, že nemeriaš, to by si vedela na čom si 😉 Ja si už meriam tretí mesiac a viem vždy na čom som 😀 Aj ked som už mala stavy, že sa na to vykašlem, ale zvedavosť bola silnejšia, ako ja 😉 Tak ti držím palčeky, nech ti to vyjde 😉 A testuj, až v sobotu 🙂 Drž sa a prajem veľa šťastia 😉

zuzkag2
22. sep 2011

@vierkapierka ☹ ☹ ☹ zlato, tak co je to potom...ked nie tehu...som smutna, chcem aby si uz bola tehula...ale hovorim, tento mesiac je nejaky cely divny.
No nic, ideme dalej, ved raz sa ta karta musi obratit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre