Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mackad83
22. nov 2012

ahojte tak vám držím palce aj ja som na tom podobne len dúfam že pod stromčekom si nájdem len to jediné po čom túžim my to už skúšame 1 rok a nič ja som už začala užívať aj ten clostilbegyt a nič sa nedeje tak sa držte a sexujte

lienka19881
22. nov 2012

@mackad83 ahoj, aj ja tebe drzim palce, vsetky si asi pod stromcekom prajeme len to jedine... 🙂 raz sa nam to musi podarit, ja uz tiez beriem vsetko mozne, zatial nie teda hormony, ale beriem femigard, kys.listovu, pijem alchemilkovy caj, sledujem si ovu pomocou testeru... A tak... Ale verim tomu ze jezisko nam splni to nase jedine prianie! 🙂

lienka19881
23. nov 2012

@ivanaliana @sunny15 tak som baby volala doktorovi ohladom tych vysledkov... povedal ze slaba pozitivita tam bola, ze som mala hodnotu hcg 12,7 a ze negativne je ked je to do 5... no ale uz mam normalnu ms, dokonca by som povedala ze silnejsiu, takze teda vajicko odislo s nou...
ale nevadi, aspon viem ze je u nas vsetko tak ako ma byt, aj mam ovulku, ani nemam zrasty, aj priatel ma dobre spermijky, takze dufam ze to je len otazka casu, kedy sa zasa trafime do ovulky a budu tam dve palicky, ktore tam uz potom ostanu 9 mesiacov 🙂

sunny15
23. nov 2012

@lienka19881 ahoj...na usg vysetreni pri tehotenstve sa ako prve ukaze vysoka sliznica....to znamena ze si mohla byt tehotna...lebo pri mrche a pred nou ak si neotehotnela tak sliznica by ostala nizka....takze to znamena ze si alebo si bola tehula...
to znamena ze k tomu sa oplodnene vajko sa uchytilo,je potrebna vysoka sliznica...a preto je dobre pit alchemilku aj par dni po ovulke aby sa sliznica pripravila na mozne prijatie vajicka. 😉

sunny15
23. nov 2012

@lienka19881 ano je to tak...cize ako sme predpokladali,vajicko sa uhniezdilo ale nakoniec skoro odumrelo...ale nevadi moja,aj ja som si tym presla...to sa fakt stava velmi casto...ale presne tak ako pises...onedlho zas budes tehulka...tak sa k tomu stavaj pozitivne a bude vsetko ok. 😉 ja som si po 6mes.snž povedala ze teraz to uz vyjde a v septembri porodim zdrave dieta a vdaka Bohu sa aj splnilo...moje prosby boli vyslišane 😀

lienka19881
23. nov 2012

@sunny15 😀 tak by si mohla povedat aj mne presny mesiac kedy to vyjde a mozno sa podari 😀 mozno to bude darcek pod stromcek 🙂 alebo to mozno pride po zime, ked sa poriadne vylyzujem, lebo milujem lyzovanie, tak toto bolo znamenie ze si to este mozem uzit, a potom si mimi povie, ze teraz je ten spravny cas 🙂
na vsetkom zlom treba najst aj nieco dobre, netreba to vzdavat 🙂

sunny15
23. nov 2012

nooo ved treba takto pozitivne mysliet 😉 ja som otehotnela presne 24-25.12. 😀 takze mame v podstate vianočne babo 😀 ale poviem ti ze v lete byt v 3.trimestri bola riadna fuška... 😀

lienka19881
23. nov 2012

@sunny15 😀 to si viem predstavit.. teda zatial este neviem, kedze som nebola tehu, ale verim ti, ze to muselo byt v tych horucavach hrozne 😀 joj no ale mohlo by sa zadarit tak, ze by som si to aj ja tak vyskusala, aby som presne vedela ako si sa citila 😀

sunny15
23. nov 2012

@lienka19881 nooo to teda mohla 😀 prajem ti to 😀

ivanaliana
23. nov 2012
ivanaliana
23. nov 2012

@lienka19881 ...tak to je taka zla aj dobra sprava...aspon vies,ze si schopna otehotniet 🙂 ...uz len pockat na mna a moju mrchu...ktora mi oz intenzivne dava znat,ze je uz coskoro tu 😀 ...a ideme do dalsieho kola...mozme ho nazvat kolo Vianocneeee 😉

lienka19881
23. nov 2012

@ivanaliana tiez to tak beriem, ja som mala v minulosti problemy, mala som pozitivnu ureaplazmu, a dost dlho som sa z toho liecila a bala som sa ci to nezanechalo nejake nasledky v podobe zrastov a tak... tak teraz aspon viem ze je vsetko ok a ze mozem otehotniet 🙂
a pockame teda na tvoju uz hlasiacu sa mrchu a zahajujeme vianocneee kolo 😀 sex pod stromcekom je povinny!!! 😀 😀

lienka19881
23. nov 2012

@sunny15 dakujem 😀

zuzik311
23. nov 2012

@lienka19881 ahoj tak to ma teda mrzí. čítala som presne to som si myslela.. vajíčko tam bolo ale nevydržalo tak asi bol dôvod kvôli čomu ☹
ale niekedy mávajú menštruáciu aj počas tehu... ak sa to neudržalo je tam neaký dôvod tak buď rada príroda to zariadila sama..

mackad83
23. nov 2012

ahojte tak aj ja sa pridám a to vianočné kolo zahájime spolu tak sa majte a už sa neviem dočkat VIANOC.

lienka19881
23. nov 2012

@zuzik311 mas pravdu... A lepsie ked odislo teraz ako neskor, kedy by som si uz na tu myslienku, ze cakam babo zvykla... Snad sa to podari nabuduce a uz sa tam udrzi 🙂

lienka19881
23. nov 2012

@mackad83 tak nech sa nam to podari a nech nam vsetkym jezisko prinesie to, po com najviac tuzime 🙂

maci_267
23. nov 2012

Ahojte baby, mam otazku.. Tento mesiac ma pocas ovulacie hrozne pichalo v lavom vajecniku, po par dnoch to prestalo.. Teraz som 7DPO a zasa, lavy vajecnik.. Rozmyslala som, ze by sa mohla mrcha chystat, ale to mi byva vzdy inak, moze to byt uhniezdovanie alebo skor nejaky zapal?? Mali ste nieco take?

lienka19881
23. nov 2012

@maci_267 no neviem, ja som nikdy nic take nemala, tak pockaj este par dni a urob si test a uvidis 🙂

mackad83
23. nov 2012

@maci_267 ahoj aj ja som mala to isté ale na pravom vaječníku

sunny15
24. nov 2012

@maci_267 Ahoj...mna pocas ovulky vzdy boli vajecnik...a ked som otehotnela tak ma par dni po ovulke zas zacalo boliet podbruško 😉 je to take pichanie...moze to byt tehotenstvo 😉 mala som to pri oboch tehotenstvach....to pichanie trvalo az do 17tt s nejakymi prestavkami-ale intenzivne to bolo do tych 10-12tt 😉 plus tiez take bolesti na mrchu som pocitovala 😉 drzim palce 😀

andy03
24. nov 2012

@maci_267 ahoj. ja ked som bola u dokiho tak mi povedal ze folikulu mam v pravom vajecniku, ani som to moc nevnimala az ked ma po ovulke zacal strasne boliet .tyzden som mala take strasne pichania v maternici na jednom mieste a na 7 den mi zacal taky strasny vytok ze som si myslela ze mam nejaky zapal ci co...nakoniec ten zapal mal //

andy03
24. nov 2012

@maci_267 a este som dost citila zvysenu teplotu.

lienka19881
25. nov 2012

@maci_267 neskusis si urobit test? 🙂

maci_267
25. nov 2012

@lienka19881 bojim sa, minuly cyklus som mala len 25 dnovy a dnes je to 26DC.. Asi pockam este dva dni 🙂 Ale ozvem sa, alebo hodim foto na fotoblog 😉

lienka19881
25. nov 2012

@maci_267 oki 🙂 inak ja mam stale cyklus len 24 dnovy, presny ako hodinky... Tak ked naposledy meskala mrcha tri dni, vedela som ze sa nieco deje... Bohuzial vajko sa neuhniezdilo... A potom sa mrcha spustila... Tak drzim siiiiiiilno palce, nech tam mas || 🙂

lienka19881
25. nov 2012

@ivanaliana no ako? Uz sa mrcha pustila, ci stale mame nadej? 🙂

ivanaliana
25. nov 2012

@lienka19881 Ahoj...este nie🙂...ale zobudila som sa cela spotena a to je u mna znak,ze dnes uz zaklope na dvere ☹

lienka19881
25. nov 2012

@ivanaliana no ale kym nedorazila, stale je nadej 🙂 tak ma informuj, keby nieco nove 🙂

ivanaliana
25. nov 2012

@lienka19881 jasneee,ze dam🙂...trocha sa cuduje,ze este neprisla...lebo ju stale dostanem rano.Ale urcite ju tento mesiac dostanem☹.Ved som bola v piatok na sone a doktorka mi nic nepovedala.Mala by sum hadam aspon tu sliznicu inu...ako si ty mala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre