Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lea1333
26. aug 2011

@cecil36 ja meram BT tak ze viem ze ovu je no ja budem musit cestovat asi 20km cize to bude narocne a to sa chodi len 1cyklus?stitku mam uz vysetrenu.no my sme sa o prve babo snazili 10mes a potratila som v 11tt a teraz sa nam nedari zase 4mes a dr povedal ze ked do septembra neotehotniem tak to zaciname riesit aj partner bol na spermiograme?

daasenka85
26. aug 2011

@lea1333 Ahoj, mrzí mě, co se Ti stalo :-/ Já jsem byla na revizi v 7. tt a teď je to 4 měsíce od ní a nepřijde mi, že by (zatím) bylo potřeba s tím něco dělat. Průměrně žena podle mě otěhotní do 7-8 měsíců, ale i po roce je to ještě ok, tak bych se zbytečně nestresovala... nebo Ty máš jiný problém (hormonální)? a jak dlouho To trvalo, než jsi otěhotněla poprvé?

daasenka85
26. aug 2011

@lea1333 Aha - promiň, už to vidím...

lea1333
26. aug 2011

@daasenka85 no hej len lekar mi povedal ze mam vysoky vek a mala by som amt uz porod za sebou aj to ze nam to prvy krat dlho trvalo:(ja si radsej teraz prejdem vsetky vysetrenia nech viem ze vsetko je v poriadku alebo nie stitku mam za sebou teraz to HP a folikulometria.aj mne je luto ze si si to musela zazit:(ale tak co uz narobime .a vy ste sa kolko snazili?

cecil36
26. aug 2011

@lea1333 tak si kvoli potratu vypytaj aj listok na hematologiu, nech ti vysetria trombofilne mutacie, tie su casto problemom pri udrzani tehu. Ano, moj mm bol na spermiograme, to bolo prve vysetrenie, ktore sme sbsolvovali a to bol aj nas jediny problem neuspechu otehu.
@daasenka85 nesuhlasim, zalezi to aj od veku a cakat napriklad rok dva ak maju po tridsiatke je zbytocne plytvanie casom.

misula.g
26. aug 2011

@strihalka @adele15 @zuzkag2 @labanka Nemusím testovat, protože jsem právě dostala MS. Sice o dva dny dříve, ale aspoň dříve skončí. Takže všechny ty příznaky byly zřejmě kvůli tomu, že jsem brala minulý měsíc léky na oddálení MS a asi jsem si rozházela cyklus, i když je to už druhá MS po dobrání. No, snad to další cykly už bude lepší. Ale moc smutná nejsem, alespoň pořádně vyzkouším ovu tester 😀

daasenka85
26. aug 2011

@lea1333 To Ti říkal lékař, že máš vysoký věk v 27???? Mně je 26, tak to už mám i já vysoký věk!! Ale z mého okolí teda neznám moc holčin, co by rodily výrazně před 30kou, naopak se mi ještě všechny kámošky a známé diví, že chci "tak brzy" dítě! Takže neboj, vysoký věk rozhodně nemáš, naopak, je stále ještě na Tvé straně 😉
My se "naštěstí" snažili jen dva měsíce, než jsem nepovedeně otěhotněla.Ale je to i tím, že už jsem antiko vysadila skoro rok a půl před tím, po vysazení jsem měla problémy s nastartováním menstruace (7 měsíců nic, pak cykly 40-50 dní), mezitím mě dr. strašil, že to vypadá na polycystická ovaria (naštěstí se nepotvrdilo, HP bych měla mít ok, štítnou taky), byla jsem i na testech na srážlivost krve a chlamydiích(časté příčiny potratů a zamlklého těhu), naštěstí oboje ok. Přítel má dobrý krevní obraz, další vyšëtření zatím nemá a doufám, že to ani nebude potřeba ☹ ale jak už jsem tu psala, kdybych neměla lékaře v rodině, tak by se po prvním nezdaru se mnou nikdo nezaobíral - a to mám bezva doktora! jinak na té revizi jsem byla v dubnu (koncem) a snažili jsme se od února..

daasenka85
26. aug 2011

@misula.g Mrzí mě to, ale přesně tak - je potřeba myslet pozitivně a těšit se na další (a doufejme úspěšnější) snažílkování....

daasenka85
26. aug 2011

@cecil36 uznávám, nevěděla jsem, jak dlouho se snažili.. 10 měsíců není až tak úplně krátká doba, když to skončilo nezdarem...

lea1333
26. aug 2011

@daasenka85 hej lekar mi to povedal a za tyzden mam 28r :Dja mam kamosky uz vsetky maminy a ja chcem babo uz od 25ky frajer nechcel tak sme sa rozisli a mam noveho a ten chcel hned po pol roku tak sme skocili na to;)a niak sa nam nedari ja som bola na kyrete v marci.a ty mas stastie ze mas lekara v rodine;)

zuzkag2
26. aug 2011

@misula.g Misi, no ja som testovala vcera, a nic...a dnes som mala dostat ms, a zatial este nic, akurat ma bolelo brucho, a dost....ale to preslo, a teraz neviem...☹ 😖 😨 😒

zuzkag2
26. aug 2011

@misula.g a este som chcela, ze je fajn, ze si tak pozitivne naladena...no ono tie lieky na oddialenie asi vzdy trochu spravia sarapatu...to uz dalsi mesiac bude ok...

luciesofi
26. aug 2011

Ahoj holky, dneska jsem 25 DC, běžně mívám cyklus tak 30-31 dní a včera ráno jsem začala hodně slabě špinit. Barva toho špinění je hnědá - nic červeného (omlouvám se za popis 🙂). Když mám dostat MS, tak večer před tím trocha špinění a ráno je tu, tentokrát špiním hodně slabě už dva dny...tohle se mi nikdy nestalo. Navíc se mi zvětšily prsa, hodně bolely (teď už ne), pořád spím a je mi celkově divně. Zkusila jsem si udělat test, je negativní, nikde nic... Asi je i na něj moc brzo... Myslíte, že bych mohla být těhotná? Děkuju moc!

zuzkag2
26. aug 2011

...a ta ms zatial este neprisla...to si robi to telo so mnou asi fakt co chce...ked bol vcera test negat, a dnes ms neprisla...mam testovat? ci pockat aspon do zajtra? ci co????? 😒

misula.g
26. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi, počkej do zítra nebo do neděle, pokud to vydržíš, pak zkus testnout 🙂 Snad nepřijde 🙂

misula.g
26. aug 2011

@luciesofi Já jsem špinila dva týdny, taky hnědě, cítila jsem se divně, jako nikdy, měla jsem hromadu příznaků, co vypadaly na těhotenství, ale dnes přišla MS :-/ Testík jsi nezkoušela?

strihalka
26. aug 2011

@luciesofi kolik dpo jsi?

kaekole
26. aug 2011

@zuzkag2 testuj v pondelok rano. Lebo si mala pred par dnami negat test, Tak ak si tehotna, nech ma hcg cas narast

zuzkag2
27. aug 2011

@misula.g
@kaekole
dobre ranko prajem...tak uz cakat nemusim, krasne rano mi ta ms pripravila, zobudila som sa na bolest, a uz je tu aj ms....ach jaj ☹

foaji
27. aug 2011

Holky, prosím zkušené o radu 😀 Jsem 9DPO, už 3 dny mám jasné příznaky těhotenství, je mi fakt mizerně (měla jsem to i min. cyklus, kdy jsem těhotná byla). No ale test , citl.10, mi dnes ráno ukázat houby, když jsem ho natáčela pod pořádným světlem, tak se tam ta druhá čárečka trošililinku rýsovala. Je možné mít 3 dny příznaky a na testu vlastně skoro nic??? 😕

misula.g
27. aug 2011

@zuzkag2 Dobré ráno Zuzi, to je potvůrka... Já měla včera hrozný den a šílené bolesti, tak už jsem ráda, že mám první den za sebou a těším se pomalu na další snažení a na to, co nám to přinese 🙂 Takže hlavu vzhůru, snažme se to čekání nějak příjemně vyplnit 😉 A vás si vzal lékař pod lupu, tak snad to už vyjde 🙂

daasenka85
27. aug 2011

@lea1333 tak to si děláš legraci :D úplně jako já!!! jsem chtěla mimi dokonce od 21 let (fakt intenzivně!), jenže jsem byla ve druháku na vysoké, pak jsem v 22 letech potkala chlapa z jiného města, o 8 let staršího, pořád se vymlouval, že mám nejdřív dostudovat a pak spolu TEPRVE ZAČNEM BYDLET!!! Jenže on si pořád někam jezdil na dovču s kámoši a pak, když už jsem konečně dodělala školu, tak ani neměl žádnou dovolenou a k nastěhování se taky neměl (loni v květnu jsem skončila školu a to mi bylo už 25). Potkala jsem v létě úžžasného chlapa - celý měsíc jsme se scházeli tak 2krát týdně na kafe, kulečník, kolo, kino, koupání.... 😀 pak jsem zase jela za tim svým bývalým (když se uráčil vrátit z dovolené s kámoši - byl 3 týdny na Kubě), tak jsem si uvědomila, že ho už nemiluji a že chci být s tím mým současným - od loňského srpna to šlo rychle, hned bydlení, v březnu těhotenství a teď jsme spolu přes rok 🙂 Nedá se srovnat s předchozím - takže bu´dme rády, že máme úžasné chlapy, kteří s námi chtějí mimčo!! Kdy jsme se jako měly snažit dřív?! prostě to nešlo. a buď v klidu, naprostá většina žen z mého okolí má první mimčo mezi 29. a 32. rokem!!! a ty nejdříve 25 plus 😉 jsme mladé 😎 moc držim pěstičky!!

terioza1
27. aug 2011

@foaji ahojky, mozne to je.... aj ja to tak mela 🙂 TT byl poradne videt az asi 15DPO..... ale v podvedomi jsem vedela, ze se zadarilo 🙂 drzim palce🙂

terioza1
27. aug 2011

@zuzkag2 ahoj zlatko, ako sa mas? .-)
Ctu tu, ze ms dorazila...... hlavu vzhuru, zadari se priste.. 🙂

daasenka85
27. aug 2011

@zuzkag2 ☹ 😒 Mrzí mě to, ale za pár dní hurá na to znovu.. A hlavně už to začnete řešit s dr. ... držím pěstičky

foaji
27. aug 2011

@terioza1 No jo, koukám, že jsi ty čárky měla nejdřív slabší, tak uvidíme. Každopádně je mi divný, že je mi fakt otřesně a na testu skoro nic. Je mi tak zle 🤐 A gratuluju k jednomu mimču, trojčata by mě asi položily 🙂))

svija
27. aug 2011

@foaji - 9.DPO je podle mě brzo na to, abys měla pořádnou // na testu. Ale jestli jsi tam měla terochu náznak, tak to vypadá slibně, zkus to za pár dní a třeba budeš příjemně překvapená 😉 .

@terioza1 - taky gratuluju k jednomu mimču. Ty tři dutinky by mě položily 🙂.

terioza1
27. aug 2011

@foaji 9DPO je na silnou carku opravdu brzy, zkus za dva dny a uvidis, jestli bude silet 🙂

@svija No, popravde mi vyhrkly slzy do oci.... polozily by me i dve deti 😀 natoz 3

terioza1
27. aug 2011

@foaji
@svija
dekuju ke gratulaci

foaji
27. aug 2011

@svija No snad jo, minulý cyklus jsem měla taky //, zpožděná ms a stejně mi pak všechno ta mrcha odnesla, tak doufám, že teď se vajíčko zavrtá pořádně!!! Zkoumala jsem, co se dole děje a mám takový zvláštní hustý výtok, trochu dohněda, tak snad se vajíčko zavrtává 😕Ms by to být neměla, do té mám ještě cca týden.. Kéž by to konečně vyšlo 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre