Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
16. nov 2009

xena:aha...takže nevadí...IUI vám pomůže!!! 😉 😉 držím pěstičky! 😵
nebudu psát taky že mě to mrzí...protože vidím že si natěšená jít dál...tak to bude vše ok!! 😉

sonidlov
16. nov 2009

ahojte,
korenka aj ja beriem euthyroxin a môže to ovplyvnť do týždňa dojde ak nie si tehu mna doktorka nastavovala na tieto tabletky 6 mesiacov a stále mi to blbo pokial som neostala na rovnakej dávke . baby testovala som a nič a celý den ma dnes v rpboe bpolla hlava a o 9:30 som bola ko.v noci som nevedela spať a to u mna nie je zvykom ja ako lahnem tak spím a včera som zaspala o cca 2:00(teda dnes) 😠 no tak som bola ozaj ko.baby ja už si myslím, že nič ved test bol dnes biely test ako sneh.robila som si ho o 16-tej.nes by som mala byť cca 9 dpo asi ja ani už neviem 😒

anieanne
16. nov 2009

lenkaaninka:
Tak ještě jednou 😉 Netestuju, protože jak říká mscat, je dost možný, že jsem měla opožděnou ovu, navíc je tu možnost, že tělo blbne po vysazení HA - a včera byl negativní. Tak proto 🙂

mscat:
Gratulace k funčnímu organismu =) Akorát to mohlo počkat do zítra, co 😀

sonidlov
16. nov 2009

xeni tymusíš byť dobrý človek tak držím palce nech vyriešite prolém s mm. a IUI nech sa podarí 😉

anieanne
16. nov 2009

xen:
Držím palečky, kočko 😉

xena1
16. nov 2009

mscat....ziadne lutosti....vsetko sa deje tak ako sa ma....vies ja som realista....
soni,este je cas na HCG v testiku,podla mna....daj tomu cas aj ked z vlastnej skusenosti viem,ze su to najdlhsie dni cakania....ale nic neurychlis a veci sa stanu tak ako by sa stali aj bez toho.....ale v kutiku duse citim ze ti to vyslo....drzim palceky...

sonidlov
16. nov 2009

jáj xeni nedávaj mi nádeje , lebo budem tak sklamaná že až.si zlatá a viem , že to myslíš dobre ale ja to asi budem brať zle, lebo si to moc moc prajem

xena1
16. nov 2009

soni dakujem za poctu 😀
nestresuj aj ke dsi to moc prajes bud nohami na zemi,a to krasne bude bonus navyse....

sonidlov
16. nov 2009

pokúsim sa

mscat
16. nov 2009

xena:,moje řeč..všechno se děje tak jak má. 🙂

sonidlov
16. nov 2009

no vám nsa to povie hm.... 😖

xena1
16. nov 2009

ver tomu moja ze nie je lahke si to povedat...ale spytaj sa seba,zmenia sa nejako veci o tyzden tym ze sa teraz budes trapit????soni je to tazke ale ver nechcem ti zle...ved sa pozri na mna ako som bola vcera blizko ciela a kde som teraz...veci sa udiali tak ako sa mali ci som bola v tom ze som tehu alebo nie...aj tak si myslim ze mas velku nadej....

mscat
16. nov 2009

soni:vše se děje proto...že jednou budeš mít za odměnu ten malý uzlíček v náručí uvidíš..taky v takové věci věřím!prostě si prožiješ těžkou cestu k vysněnému miminku...a ono ti bude odměnou! 😉 😉

já jsem musela první se hodně spálit,poznat lidi jací jsou...rozhodnout se v těžké chvíli správně...projít si téměř peklem s chlapem,...a....odměnou mi je krásný zdravý chlapeček a konečně ten pravý hodný milující chlap.
kdyby nebyl malý,nebyl by se mnou Lukáš..nebo spíš já s ním, 🙂 kdybych nepotkala toho...tak by zase nebyl Adrian... 😀takže prostě vše je tak jak má být...tak to prostě mělo být 😀

anieanne
16. nov 2009

Heele, mě tak napadlo - Když měřím bt teprve nějakých pět dní, tak asi nezjistím, kdy byla cca ovu, co ?

toja
16. nov 2009

caute 😎

toja
16. nov 2009

anieanne: myslim,ze nezistis tak rychlo. na druhy cyklus uz budes vediet viac

mscat
16. nov 2009

anieanne:nee nezjistíš 🙂

toja ahoj 😉

anieanne
16. nov 2009

Chmm, mrzuté 😀

anieanne
16. nov 2009

Tady je ale živo ☹

Tak teda dobrou noc, holčiny 🙂

mscat
16. nov 2009

já tu stále trčím 😀 😉

xena1
17. nov 2009

dobre ranko...... 😀

dzou
17. nov 2009

ej xeni aky usmev co sa stalo?

xena1
17. nov 2009

ahoj dzou....tesim sa ze je volno....a co ty,tiez mate volny den,asi tazko so slovenskou revoluciou 😀

anieanne
17. nov 2009

Dobré ráno =)

Já chci mít taky volno ☹ Bohužel u nás v práci se na svátky a víkendy nehraje..

Jináč, dnes teplota klesla na 36,9 C, bříško už skoro nebolí, takže myslím, že mrcha přijde.

xena1
17. nov 2009

anie,ktory DC si???

anieanne
17. nov 2009

Dnes 35

xena1
17. nov 2009

to je dost....a testik???

mscat
17. nov 2009

ahojte 😉 😉
tak za to já si vesele krámuji... 😀 a břicho bolí teda děsně že se jen krčím..a už nemám žádný ibalgin doma 😝 😠 ☹
ale jupíí...já se raduj 🙂 ..sliznice je v pořádku!!! 😵
jinak dnes jdou pohádky..dnes budu mít od synáčka pokoj 😀

dzou..no nazdar!!!už sem aj zavítáš? 😠 🙂

anieanne:tak abys ju neměla na svatební noc 😝 😝 😅

xena1
17. nov 2009

mscat,taky jsem tady 😀
mrchujeme naraz,vcera si dostala vsak???
anie,ty sa vydavas???
dzou prchla

mscat
17. nov 2009

xena:no áno 😉 včera večer...aj ty..ráno ne? 🙂
dzou zase zmizla...see....re na nás tady 😝 😠 😠

ano..anieanne:se jde vydávat!! 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre