Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonidlov
24. jan 2010

mscat -viem ako sa cítiš a viem, že tieto riadky od každej z nás budeš čítať. Aj ja ked som toto prežila, tak som si to tu len čítala. Verím, že bolesť ktorú máš trošku časom utíchne, ale zabudnúť sa nedá. Verím tiež , že nám sem čoskoro napíšeš , že si tehu.Prajem ti skoré uzdravenie a veľa síl do života.

andy2306
24. jan 2010

fly-soni-krásně jste to napsali.
já se přidatů nemůžu v tom,že vím jaké to je.....mě se to nikdy nestalo.umím si to představit,jak jste se cítili,ale stejně nevím jaký to opravdu hrozný pocit je.akorát vím,jak jsem se bála ty prvnít ýdy,aby to bylo o.k.abych nepotratila...ne tak kdyby se mi to stalo.je to kruté-že se to vůbec stává.a ty-co děti ani vlatně nechtějí,tak donosí do konce a bez problémů.
ale co tě nezabije,to tě posílí...a já věřím mirečko naše,že tě to posílí.měla jsi to těžké-doma s maminou,že nejste ve svém-a vůbec moc starostí,které ti jistě nepřispěli.asi nebyla ta vhodná doba-ta pravá chvíle jak se říká.ono to přijde,až to bude mit přijít-uvidíš.a narodí se ti krásné a zdravé miminko.upni se na ty svoje chlapi.zařidte si úvěr,svoje bydlení-na to se ted upni.a ono se zadaří cobydup,aniž budeš vědět jak.jeden zázrak se stal-že jsi při těch tvých problémech vůbec dokázala otěhotnět.a stane se další-že otěhotníš podruhé a už bude všechno jen dobré.ted si te doktoři jistě pohlídají.....věř tomu.
miri-jistě nás čteš-přece už tě trochu znám a vím,že ti to nedalo.ted se ti sem nechce-nechce se ti poslouchat,jak tě všichni utěšují a říkají že bude líp...nechceš to ted slyšet.ale přijd mezi nás-piš co chceš-ale nebud sama.netrap se tam sama.sdílená bolest je poloviční bolest.....přece s tebou chceme prožívat i ty dobré věci,ale i ty špatné.jestli se ti nechce,tak to chápu...to je jasné.ale až to jen bude trochu možné,tak se vrat mezi nás prosím.........moc sil ti přeju......a držím pěsti!máme tě rádi. 😉

mscat
24. jan 2010

ahojte holky

ano andy už mě trochu znáš...všechno jsem si hned dočetla 😅

velmi velmi moc vám děkuji za krásná slova..fly,soni ,andy..prostě všem.
napsali jste to hezky..bez slz se to neobešlo.
nemůžu být taková,a nenapsat vám sem..když jste na mě tak mysleli.

ano,velmi to bolí v srdíčku....ale ted už žádné mrzí mě to,je mi to líto...ale mscat..dobře že si v pořádku a jde se dál. 😅 🙂

jsou na tom některé ženy i hůř...jsem velmi ráda hlavně i za to,že to nebylo mimoděložní...nebylo to zřejmě dobré těhu..přesně tak,mimiby nemuselo být třeba v pořádku,...
takže budem myslet pozitivně 😅 🙂
ještě jednou vám všem moc děkuji za podporu!jsem ráda že vás tu mám...a člověka to velmi podrží .

já snad budu věřit v to,že se mi to spraví a budu mít častěji ovulku at k nám dorazí zdravé miminko které budem velmi milovat. 🙂

andy2306
24. jan 2010

mscat-vítám tě zpět.mám fakt velkou radost,že jsi se tady ukázala.....já tě fakt obdivuju,že jsi sem dokázala jít a ještě že píšeš to co píšeš.jsi statečná holka naše.....nečekala jsem,že udělám v tom co napíšeš,několik smajlíků,co se usmívají......neuvěřitelné.....fakt jsi silná!!!!!!!!!!!
a přesně tak...je třeba myslet pozitivně.to ted moc potřebuješ...a my tu budem pozitivní s tebou. 🙂
a co tvůj-je tam s tebou?kdy se vrátí do práce?a jak to vypadá u vás?

andy2306
24. jan 2010

že ty uděláš tolik smajlíků jsem nečekala.... 😉

mscat
24. jan 2010

andy:co se dá dělat prostě...to mimi už nevrátím.
bylo by to pro mě ještě horší kdyby mu teřba přestalo být srdíčko a já ho viděla už na utz..ale ono se ani na utz neukázalo vůbec ☹ 😒 ..a to jsem prý byla už něco kolem 6tt.!byla tam možná uplně miniaturní tečička...ale neprospívallo to těhu.

beru to..bolí to ale beru to.jdu dál..však nejsem neplodná no ne? 🙂

jo můj bude ted doma...musím se prý ted hodně šetřit a kdyby odjel..tak to nehrozí.takže se šetřím..protože mám v plánu mít ještě někdy dítě tak mě matka vubec nezajímá..a já se prostě budu šetřit jak mi bylo velmi důrazně řečeno. 😅 že se mám hodně opatrovat...a paní doktorka...co mi odrodila malého...supr mladá slovenka...mi řekla at se držím..ta mě i v pátek přijímala tak byla z toho špatná.že škoda ale že tam viděla i folíky...tak že i ovulka určitě bude 🙂
nebyla jsem ještě doma vubec..jsme u lukášových rodiču ted.vubec se mi tam nechce.

andy2306
24. jan 2010

mscat-samozřejmě-šetřit.hlavně že víš,že dokážeš otěhotnět......to je dobré,i když to tak blbě dopadlo.ale jdeš dál-jsi statečná-beruška naše.hrozně ráda čtu co píšeš.čekala jsem že budeš fakt na dně-i když asi si,ale snažíš se...ale nevadí-snažíš se a to je hlavní...
a kdy se můžete začít zase snažit?necháte to na náhodě nebo se do toho pustíte s plnu vervou?a nezůstanete radši tam?ut ěch rodičů?co oni na to vůbec?a co tvoje mamka na to?ona neví,kde jsi?

andy2306
24. jan 2010

mscat-na mamku kašli,i když se tam musíš asi vrátit.všechno ji řekni-jak to vidíš,jak to cítíš-a že máš byt v klidu,at to bere laskavě na vědomí.
a adrianka máš u sebe?jak to bez tebe zvládl doma?

mscat
24. jan 2010

fly:četla jsem si to od tebe ještě aspon 2x a strašně krásně jsi to všechno napsala..moc ti za to děkuji.
samozřejmě i ostatním.

došla jsem dom a jasné že to tu na mě velmi padlo.ještě je to čerstvé.testy tady ležely...plno krabiček od mamatestů.v záložkách v počítači kočárky na prohlížení no a ták no podobně.na stole knížky o těhu postupně týden po týdnu.
tak ted už jsi popláču...zatím jsem jenom brečela...no ale tak to se stává.a víte co?matka mi pomalu neřekla ani čau a jako absotuně mě ignoruje.paráda super!!nezapomenu ji to nikdy v životě!ani ju nezajímalo jak mi je v nemocnici...všechno mi dovezli Luky s jeho mamkou!

takže ted tady v tomto pokoji a v této domácnosti trpím jak pes! 😢
to víte že jsem silná...život mě už naučil trošku docela 😅 ale je to strašný pocit.. 😢

andy:na dně jsem..uplně..ale jdu dál no.a mojeho to strašně zdrblo...dnes mu parádně teda ruply nervy. 😢
malý ho strašně vytočil což se moc nestává 😕 😖 a tak na něj zařval což se taky nestává..ale jako ok malý na to nic.
no a můj musel jít ven někam pryč se uklidnit..no a nakonec jsem za ním šla ven ho hledat...a teda se mi sesypal v náručí a brečel..tak poprvní za dva roky mi brečel. ☹
hrozné..tak nakonec jsem utěšovala já jeho než on mě 😅 ale to nevadí...omluvil se mě i malému.že už je toho na něj moc,že má matka ho teda dostala...je z toho uplně v šoku jak see chová!a ani nemůže nic říct protože tu jsme a nejde to no.
ale že teda mu ruply nervy fest.pak jsme brečeli všichni i jeho mamka..ta uplně byla v šoku no a jeho tatka to stejné.ten teda hleděl co Luky vyvádí.vyletěli oba z ložnice na něj..to když bohužel si své nervy vybil křikem na malého 😢
ale to vážně přepísk no ale hlavně že už dobré.

mscat
24. jan 2010

andy:jinak nevím kdy se můžem začít snažit...asi tak za tři měsíce.snažit se ani nebudem...budto teda se do toho pustím na plno že budu chodit na folikulometrii a nebo to nechám zatím plynout.myslím že budu mít velký strach znovu otěhotnět.obrovský! ☹
moje mamka na to nic..je ji to zřejmě u pr...dele.a jeho rodiče...noo tam je to mrzí.

matce nic říkat nebudu vůbec se o tom ani bavit nebudu ani co cítím.nemluvíme spolu..co jsem byla v nemocnici ani se nezajímala co a jak!!!
malý to právě uplně zvládl na jedničku..akorát včera jednou před spaním plakal že mě volal to jsme spolu telefonovali na dobrou noc..a už mu to přišlo líto kde je maminka.ale jinak byly včera celý den u lukášovych rodičů i tam splali.oni se tam malému věnují na plno vařili spolu,pekli buchtu..takže malý fakt byl naprosto v pohodě.tak jsem ráda.
i v pátek s mou matkou tady to zvláli dobře no.šel spát se sabinou.tak usnul prý i velmi brzy a byl hodný.no jak jinak...dojela jsem já a začla vyvádět opět psí kusy!nechápu 😅 zas všechno maminka maminka..sedět mě ani nenechal 😅

sonidlov
24. jan 2010

mscat vieš ja ťa nechcem tešovať , ale ked som bola ja v nemocnici tak baby hovorili,že po kyretáži sa dá lahko otehotnieť. A to písala xena , že telo všetko čo je zlé vyplaví tak......
no ale teraz už ozaj len o tom peknom ....treba myslieť pozitívne takže foliky...hm ....že by sa to všetko dalo do poriadku ako to má byť....🙂 po zlom príde to dobré a ty si na rade mojenko
prajem peknú noc idem búvať , lebo zajtra ma čaká stres a robota :(

sonidlov
24. jan 2010

a ešte niečo si naše zlatíčko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mscat
24. jan 2010

soni:-*moc děkuji si velmi zlatá.hodně mi to tady pomáhá...jsem byla rozhodnutá že sem ted nebudu chodit...ale budu..co bych bez vás dělala:-*

no už i cambi mě to psala...že i kessy tuším za tři měsíce byla zase těhu...
ale víš...u mě to myslím až tak nebude..toto byl prostě celkově zázrak..můj byl zrovna měsíc doma což aspon bylo kdy sexíkovat 😅 a haluz že zrovna v den ovulky.ted buh ví kdy dorazí ms a kdy vůbec ovulka. 🙄

nevěřím moc tomu že to pujde tak lehce.ale tak budu věřit že ano 😅 🙂

jo no..doktorka právě říkala jak mě přijímala...že to nevypadá spíš dobře takže mám počítat s horší variantou.a ptala se mě na malého že si mě pamatuje..tak jak se daří malému. 🙂tak jsem řekla no že je to správný lump teda 😅
no a pak mi řekla vlastně že mám rozšířený vejcovod pravý-což nevím nechápu,říkala že to nemusí nic znamenat ale že to není typické.a že tam vidí i další folíky tak že to vypadá nadějně i pak na další ovulaci 😅

taky přejí pěknou dobrou noc..jsem unavená jdu taky bubat 🙂

vy jste taky moje zlatíčka 🙂

kessy11
25. jan 2010

ahoj mscat, tak tak presne ako ti baby písali, 3 mes. po potrate som bola tehu, prešli 3 cykli a bolo hotovo 😉
...hlavne treba byť v pohode po tej duševnej stránke, musiš to zo seba dostať, poplakať si a potom zdvihnúť hlavu a kráčať dalej a ono to pôjde, nesmieš si hovoriť, že to nepôjde a že to bude ťažké a tak, musíš veriť že to bude dobre a že to pôjde, moc ti držím palčeky a myslím na teba 😉 😉 😉

slavulilienka
25. jan 2010

mscat ja tu moc do tejto témy nechodím, iba občas nazriem....Chcem Ti len povedať, že mi je ľúto ako to dopadlo..,no a chcem aby si vedela, že aj iné snažilky, z iných tém stoja pri Tebe a držia Ti palčeky,aby to čo najskôr prebolelo,aby si bola ešte silnejšia ako si.. 😉 Máš krásne zdravé dieťa, manžela...rodinu, ktorá stojí pri Tebe/teda okrem mamči, to nebolo zrovna od nej pekné, ale možno len nevie ako má reagovať a dať city najavo..., ja mám tiež takú, viem aký je ťažký život s takým človekom, ale čo už ..rodičov si nevyberáme..., ale aspoň vieme, že my takéto mamy nebudeme... 😉 /...tak teda máš pre koho žiť a tešiť sa aj napriek tejto nepríjemnej skúsenosti zo života. Prajem Ti v živote už len to dobré.... 🙂

andy2306
25. jan 2010

mscat-to mě mrzí,že i tvůj je na tom tak špatně.hlavně že to malý zvládl bez tebe.
a proč nejdeš teda k lukášovým rodičům?proč jsi tam,kde nechceš být?ta tvoje mamka to je síla-dělá že nic,neutěší tě,nezeptá se-já bych to brala už taky jako konečnou a jakb ych s tama vypadla,neznala bych se kní,dokud by ona nepřišla a neuznala chybu a neomluvila se.tohle snad ani matka udělat nemůže sakra-se chová jak kdybys nebyla ani její dcera-promin že to tak píšu,ale prostě tomu se nedá ani věřit.a jak tam ted jako budete fungovat,jak si to představuješ?máš mit klid-žádný stres.....a tamho budeš mit pořád mscat-furt bude něco.a jak píšeš-tak lukášova rodina má snad i malého radši a věnují se mu.nebylo by aj pro něho to lepší u nich?nebo oni nechcou?nakonec budeš mit tchyni radši.... 😉 a jak dlouho s tebou zůstane lukáš-kdy se vrací do práce?
je jasné,ž se budeš znovu bát otěhotnět.každý den budeš čekat,kdy se to zase pokazí.ale přece stejně stojí za to to zkoušet-a jak píšou holky-moc ženských po potratu otěhotní rychle.moje sestřenka potratila taky-a za dva měsíce čekala další a už to bylovpořádku.a od bratranca manželka to samé......nevzdávej to,snaž se dál...chceš mít velkou rodinu jak jsi říkala.....a určitě ji mit budeš.ty nejsi ta,co všechno vzdává.......ne? 😉 ty jsi bojovnice naše 😉

mscat
25. jan 2010

ahojte

slavulilienka:jej moc děkuji...i těm ostatním snažilkám z jiných tém...to jsem moc ráda..za vaší podporu.Velmi si mě potěšila.Bude dobře 🙂 trápit to v dušičce a v srdci už bude navždy...ta vzpomínka tu už prostě stále bude 😢 ...ale asi to bylo hodně špatné když se udrželo velmi velmi krátce teda u mě.
Ted už udělám vše proto..aby se další těhu udrželo..a podpoříme to aspon lékama a vitamínama. 🙂 😅
ano...hlavně že mám přítele a malého..ti jsou celý můj život...a na osttatní v rodině..noo škoda už mluvit radši.

a máš pravdu...aspon vím že taková máma nikdy teda nebudu..já tu budu vždy pro své dítě!at se děje cokoliv. 🙂
a ještě jednou ti vážně moc děkuji za tvá slova....:-*..i tobě přeji vše dobré 😉

mscat
25. jan 2010

kessy:malý je stále krásnučký pěkné fotečky 😵
a děkuji...budu teda věřit 😅

andy:ano vzalo ho to..hlavně ho štvalo to,když jsem řekla že já jsem jako žena selhala..že jsem nezvládla udržet mimi v sobě..i když třeba vím že to není moje vina..ale tak říkám si že jsem mladá tak proč to u mě nevydrželo.no ale co se dá dělat že? 😒 půjdem dál jasné...najdem si bydleníčko...všechno vyřešíme a budem spokojení a štastní a pak přijde miminko 😵

andy:no jinak s mamkou nemluvím.normálně chodíme kolem sebe...pohoda mě je to totiž jedno víš už.mě už to stačilo to její zachování víc nemám co řešit.a nerozčiluju se vůbec...nevzrušuju jako.to nemá cenu.
ne to k lukášovým rodičům nepůjdem...oni i tak nechcou oni by tam brali jen Lukyho.jako malého maj rádi...ale zase to není až tak žhavé jako víš se mnou...že by najednou mě obletovali neebo začli milovat 😅 to zase nee...Luky je podle nich stále se mnou tady chudák týraný víš.včera se to taky ukázalo.prý je chudák celý vystresovaný je toho na něj moc..měl by si prý odpočinout ceý den se prospat chtěli aby tam zustal!a já jako s malým dom ne a létat kolem něj!no a co jako já?kdo byl v nemocnici..kdo byl na zákroku??já asi! 😠 😒
víš...až budem bydlet ve svém tak nechci vidět ani jednu rodinu!

andy:a ne teda...já nejsem ta která by něco vzdala 😅 🙂..to určitě ne...když přijde chvíle,samozřejmě si poplaču ale já pak zvednu hlavu a jdu dál...to je v pohodě. 😅
vždyt je mi 22 let! 😀 😵to teda ještě nejsem odepsaná mít třeba další dvě děti!! 🙂 😅

mscat
25. jan 2010

jo andy:a můj bude se mnou tady asi až do příštího pondělí! 🙂

andy2306
25. jan 2010

mscat-to si piš,že nejsi odpesaná proboha-co to je za řečí.a jaké selhání?za to ty nemůžeš!copak jde nějak ovlvinit,jestlis e miminko udrží,nebo ne?já se snažila donosti a taky jsem to nedonosila.....myslímhaničku.a nebyla to moje chyba...tak to prostě máb yt-co se má stat,tak se stane.tomu věřím.a jak píšeš-najdete si svoje bydlení a budete mít klid.
teda ta jeho rodina je taky pěkně na palici.ježíš.co vy to máte za rodiny,to je nehorázné teda.no už abyste byli sami.a co lukáš na to-taky to vidí,že jsou falešní?jaký on na to má názor?ty jo-dyt jsi dojela z nemocnice po zákroku-a on měl jit odpočívat?vždyt dojel právě proto,aby jsi mohla odpočívat ty.
a co ten úvěr-kdy to půjdete vyřizovat?měli byste si pohnout.

cambina
25. jan 2010

Ahoj
mscat...z odlehčené strany...ted víš, že Lukáš je plodný (důležitá věc), víš, že můžeš otěhotnět a co píše Soni, je pravda...já otěhotněla po druhém cyklus.Takže zhrnuto podtrženo za 3 měsíce jsi těhu.

mscat
25. jan 2010

cambi: 🙂 noo to jo..má ovulace která dorazí jednou za dva měsíce..tak to budu teda hned při té první ne? 😀
ještě by to ale teda chtělo mívat chlapa doma a ne věčně v pr...čicích. 😝

ale je to fakt...aspon víme že je plodný to jsme si taky říkali 🙂 tak snad...byla bych tak štastná kdyby to vyšlo brzy znovu a už pořádně! 😅 😵

cambina
25. jan 2010

mscat...ted jsi tak trochu "rozdělaná 😅 " , takže proto převážné procento otěhotní hned po potratu... tak jak kolik "rozdělaných" holek otěhotnělo po laparce...
říkala jsem po tvé ovulce, že hned otěhotníš...no sekla jsem se o měsíc...

mě bylo taky hrozně, zvlášť, když okolí mi to moc nezlehčovalo...dodnes si pamatuji ty blbé kecy... třebas, když mi po nějaké době bratr volal a nadal mi, jakto, že jsem mu neřekla, že jsem potratila atdatd.

andy2306
25. jan 2010

oni to lidi asi zle nemyslí-oni jen neví,co říct-jak se chovat.ale je fakt,že to mnojdy ostatní neulehčují..toj e pravda.
mscat-však to nechte volně plynout-jak bude tvůj doma-tak dle chuti,jak jsi sama psala že tonemáte načasované,že ted tomusí byt...a ono se zadaří jednou....a taky bude mit určitě i dovolenou-budou velikonoce-atd.takže bude i víc doma-a víc času na snažení.a to by bylo,abyste se netrefili do plodných dnů 😉

cambina
25. jan 2010

holky, musím se vám s něčím svěřit....zítra jdeme už na zápis. a konečně dneska jsem se rozhodla pro školu

toja
25. jan 2010

ahojte, je volest vajecnika (len jeden ma boli) priznak,ze mohlo dojst k oplodneniu? alebo ze sa aspon nieco v tom zmysle deje? najplodnejsi den som teda mala len vcera,tak neviem,ci este nie je moc skoro nieco take pocitovat 😒 ,ale preco ma to teda boli?

cambina
25. jan 2010

toja...může to být z ovulky, ale určitě né z oplodnění

toja
25. jan 2010

diky...ale ovulacnu bolest poznam a mala som ju predvcerom

mscat
25. jan 2010

toja...z oplodnění to teda určitě být nemůže..
a proč tě to bolí to my nevíme..zajdi si k doktorovi? 🙂
cambi:tak super... 😉 at se vám tam líbí..hlavně malému 😵

cambina
25. jan 2010

já myslím, že to je z ovuly...
mscat...děkuji ti...tak moc jsem vybírala, tak doufám, že dobře

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre