Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
16. feb 2010

petulr. je 😔 to je mi líto, ale vyjde to příště uvidíš 🙂 😵 😵 😵 😉 od kdy se snažíte??

petulr.
16. feb 2010

Holky jste tady nektera???

petulr.
16. feb 2010

pres pul roku.......

petulr.
16. feb 2010

ja to,ale nechapu...proc to nejdeee......

petulr.
16. feb 2010

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

monaberuska1
16. feb 2010

petulko nezoufej ☹ ☹ kfdyž to njede zkuste se naladit na jinou frtekvence,z mnoha případu kdy to nejde tak se jedna o psychyku, maminka nad tim tak moc premysli ze to njede ☹/ 😔 tak uksutze se naladit na jinou vlvu, takly sem t zkousela, enmyselkta na to... 🙂 😉

petulr.
16. feb 2010

tad jsem zacala jsit kyselinu listovou.......snad to je k necemu dobre....

petulr.
16. feb 2010

😖

monaberuska1
17. feb 2010

petulka, taky sem ji od rijna mela 🙂 doktorka mi ji nasadila, a jeste mi rekla at si koupim v lekarne vitamin E ten je dobry na vyvojove vady a prave trosku omaha jakoby k oplozeni 🙂 takze ja brala kyselinu listovou a tento vitam E jak sem otehotnela tak jen kyselinu listovou sem baral,a beru🙂 🙂 😉

flyangel
17. feb 2010

Ahojky 😉

monaberuska1
17. feb 2010

flyangel. ahoky, jakpak se máš 🙂 😉

ikon
17. feb 2010

ahojte,

ja by som prispela svojou skúsenosťou....asi 4 dni po ovulácii som mala žalúdok ako na vode, myslela, som že mám pokazený žalúdok, ako tehu príznak som to samozrejme nebrala...no a o ďalšie 3 dni som mala // takže k uhniezdeniu môže naozaj dôjsť už za pár dní...

m.o.n.i.k.a
18. feb 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jak se tady máte? Jak se daří?
monaberuska, je mi to moc líto, četla jsem to už dávno, jen jsem neměla odvahu sem psát. Takové věci mě docela berou i když Vás neznám. Hlavně, at je brzy líp a ty se opatruj!!

zuzu4444
18. feb 2010

baby da sa otehotniet aj den po ovulacii? diky

lahhel
19. feb 2010

Ahojte babulky, prepacte ze vam leziem do temicky...chcem sa spytat, samozrejme patrim medzi dlhodobe vytrvale snazilky...Mam bolesti v podbrusku uz od 19DC, take krce ake mavam cez mrchu...krce som nikdy nemala skor ako 1 den mrchy, iba spinenie bolo tak cca 2-3 dni pred mrchou..Dnes som 23 DC, krce mam stale ale na rozdiel od mrchy, ked ma vzdy pred mrchou bolia prsia, teraz ma vobec nebolia..myslite ze by to mohli byt tehu priznaky??? Robila som si dnes test, tak som chcela vydrzat az po mrchu, ale neodolala som a na testiku nic..

xena1
19. feb 2010

ahojte babule....ako si tu zijete???andy,mscat,korenka,att.....??? 🙂
zuzu4444,da sa vajicko je schopne oplodnenia 24hod
lahhel,moze a nemusi...vela robi psychika....a tie bolesti mozu byt pretoze kazdy cyklus sa maternica akoby pripravuje na oplodnene vajicko a uz len zalezi ci je oplodnene a uhniezdi sa alebo nie a sliznbica sa rozpada a odchadza s mrchou prec...na testik je podla mna este skoro...bud v pohodke,vydrzkaj a vsetko bude tak ako ma byt...inak su na trhu nove testy clearblue a tie ukazuju na 99% uz 4dni pred ocakavanou mrchou...
ikon,ozaj je to individualne,alebo si mala skoro ovulku...aj tak gratulujem.,..

korenka
autor
19. feb 2010

ahoj xeni,ako ty v centre?
ja stále čakám na ms,ale stále nič 😒 ,takže v pondelok to istí vyvolávačka...

monaberuska1
19. feb 2010

Ahojky holky..

moný- moc děkuji, já taky doufám, nic jiného nezbývá......ale snad...víš jak 😔 tatínkovi je teprve 47 let tak musí to zvladnout a navic bude za chvilku 4násobný dědeček, tak snad ....věřím že ano🙂

koukám že to tu pěkně opadá 😒

xena1
19. feb 2010

ahoj korenka,my sme dnes boli na druhej IUI,tak uvidime o 14dni 🙂
co je s mscat?

monaberuska1
19. feb 2010

xena. vubec nevim ..ale mscat uz se tady neukazal opravdu hodne dlouhgo

toja
19. feb 2010

xeni =teba cakam na grafoch a nikdy ta tam nevidim.ako sa mas??

monaberuska1
20. feb 2010

jo holky, jeste vlozila sem foto bříška do albíčku, tak můžete mrknout :_)jka rosteme 🙂 😉

a kde je andy????? andy kde jsi??mi tady chybíš??něco se stalo??? 😒

mscat
20. feb 2010

čaute holky

sem tu nějak dlouho nebyla co?no to bude asi proto,že furt někde létám. 🙂 ...tady u nás je to o hubu..snažím se to nějak přežít ale trpím...důsledkem je to...že sem začla kouřit 😅 ..ale nebojte...je to jen tak na nervy..jednou denně. 😅
začla sem se trošku bavit..celé 3 roky sem nikam nechodila jen tak výjimečně jednou za rok.ted mě to láká každý týden 🙂 😅
no co...aspon zábava trochu.. 🙂
po miminku sem ted přestala toužit,sem zjistila že se to vážně ted vůbec nehodí a nebudu to vůbec řešit.
možná to bude i tím..že sem se začla bavit zase s bývalou spolužačkou která mě začla asi zase kazit 😅 ale ne..sranda.
ale mojemu se to nelíbí...včera dojel ráno dom po noční a já byla 3 dny pryč 😅 ..pomáhala sem kamošce na bytě..se stěhovali tak jsem tam makala doslova 😅 😝 3dny..malý tam byl se mnou 2 dny a jak jsem tam udělali pokojík tak byl uplně zlatý a pěkně si hrál a nechal mě pracovat. 🙂
a já jsem poslušně nečekala na mojeho doma s otevřenou náručí a dojela sem dom až v 7 večer..tak hned bylo zle kde létám. 🙂 😝 😀

jinak se snažím..mít se dobře v rámci možností a přetrpět tady to bydlení protože už mi z toho vážně hrabe. 😝

mscat
20. feb 2010

mona:pěkné banděro už 😀 😉

andy2306
21. feb 2010

ahojík...
jak se tu máte?xeni-držím pěsti-korenka aj tobě-moc moc.

Moni-na tebe myslím,a ty to víš.psala jsem ti i mejl-došel?je mi to všechno líto-a taky věřím,že s tatínkem to bude o.k.
Ne-nestalo se nic-jen nemám důvod sem chodit-nakouknu sem jen když tu vidímholky,se kterýma se tu znám už dlouho azajímá mě jak se mají.Jinak nejsem snažilka-ani těhulka-tak sem nechodím.Ted jsem si našla jinou diskuzi-nebo spíš web,kde jsou super ženské...je to web o hubnutí,zdravém životním stylu-počítá ti to tam kalorie,zapisuješ aktivity,jídlo co jsi snědla-ti to počítá,dělá statistky jak na tom jsi-najdeš si svoje partáky-a hubnete společně.je to super....🙂)
tak přeju všem hezký víkend.pa

andy2306
21. feb 2010

mscat-to jsou mi změny.tak doufám,že už se budeš mít jenom dobře..a brzy vyřešíte bytovou situaci.

monaberuska1
21. feb 2010

mscat, děkuji, jjo bříško roste 🙂 😉

teda ale koukám, že ty měníš co se dá, 😎 🙂

andusko, jojo dosel, nejak jsme ted hodne tady jsme tady s holkama snazilkama, a termin porodu a podle regionu, takze tu jsme ted casto, se tady aspon vykecam, a super 🙂 za chvilku pujdu s malou ven moc se tesim tady sviti nadherne slunicko 🙂 😉 jo??ty chces zhubnout????a ty mas nejak moc??to urco ne, 🙂 😉 moc děkui, já se te´d držím naděje čekáme teda pořád jak dopadnou výsledky ty budou vúterý, takže sem zvědavá, ale jsme u tatky vesela, planuju a mylsim ze je to elpsi nez kdyz jsme tam chodili s ubrecenyma ocima, tatak zacal verit ze to bude dobry a vtom ho taky udrzujeme 🙂 😉 včera měl poprvé kako a polívku anebylo mu zle , po 2 měsících, chápeš??mám děsnu radost opravdu velkou, zítra za ním jedu hned ráno, tak s emoc těším

andy2306
21. feb 2010

moni-to je určitě dobře,že chodíš na diskuze-a vykecáš se-to je třeba.já věřím,že to bude dobré-a určitě tvůj přístup je pozitivní.poplakat si můžeš doma,ale před ním musíte byt v pohodě-aby taky byl.... 😉 😉
nene,nemám hodně-myslím,že jsem docela v pohodě-teda jako že nejsem obezni,ale kila navíc jsou po dětech-a už mám 4 kg dolů....prostě chci se cítit dobře a to se necítím momentálně,a spíš jde o ten zravý živ.styl než o dietu samotnou-já ani slovo dieta nemámr áda.já jim 6x denně-a to neni dieta-hlidam si,abych měla všechny živiny-a nic mi nechybělo.🙂)
taky mě dnes zlepšilo náladu,že svítí slunko-akorát jsme s holkama nemocné-všechny tři,tak nemůžem ven a neužijem si toho.naštěstí sněhu dost ubylo,jak pršelo-konečně,už se nedalo šmatlat v tom s kočárem tady v těch našich kopcích.

sonidlov
23. feb 2010

andy skoré uzdravanie

sonidlov
23. feb 2010

mscat aká zmena ale fajn užívaj si si mladá a život máš pred sebou 😉 a čo bytík ako ste daleko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre