Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

Fakt? Tak to by mě teda nikdy nenapadlo 😀 Se divím, že na něj nečuměli jak na vola, že dal 100 na zálohy 😉

mscat
27. jún 2009

no je to pako prý ho nenapadlo to zvýšit! 😖

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

😀
Hlavně at Vám výjde to bydlení a raději si ten dům nechte i někým zkušeným prohlídnout, at pak nelitujete, jak už je hypoška na tolik peněz, tak pak se těžko zhánějí penízky na opravy 😉

korenka
autor
27. jún 2009

ahojte andy,deina.........mamičky moje!!! 🙂
no,moje,neriešim nič teraz,máme normálne pauzu,a tešíme sa na dovolenku,už za 2 týždne,jupíííííííííí 😎
a čo vy ostatné riešite,hm?
ja teraz chodím veľa cvičiť,pohybom si vylepšujem náladu,aj sebavedomie,aj som zhodila 6kg,ale to celkovo už od februára,pomalyčky
😝
a včera som bola tancovať do dnešného rána na "malibu beach party",je to salsa bar,kde hrá originál cubánska živá hudba!!! 😎 ...........takú mám svalovku..... 😀 ......ale ja milujem latino rytmy!!!
a dnes ideme k našim na dedinu,kde je veľká jánska zábava.............no,tak spoločensky som dosť zaťažená 😀
tak,majte sa krásne a nech už je tu nejaká nová tehulka!!!

venyska
27. jún 2009

Ahoj holky.Jak se máte???mscat:gratulace k menstruaci 🙂

minewka
27. jún 2009

Ahoj baby, som síce v inej téme, ako snažilka, ale celkom pravidelne si Vás čítam 🙂

Mscat, prečítala som si , aký máš problém a ak môžem, poradím ti toto: (robím v realitke, sprostredkujeme aj prenájmy):

Všetko záleží od toho, akú ste mali podpísanú nájomnú zmluvu.

VŽDY treba dbať, aby aj v nájomnej zmluve bola rozdelená časť za médiá (zálohová platba) a časť za nájom.
napríklad, ak je nájom 10000SK, tak v zmluve by malo byť uvedené, že z tejto ceny je 2000,-SK určených ako záloha za platby spojené s užívaním bytu, ako voda, plyn, elektrina, atď.)

Potom by malo byť v zmluve uvedené, že pri ročnom vyúčtovaní je majiteľ povinný Vám predložiť výpis, z plynární, elektrární, atď, kde je presne uvedené, aké boli zálohy, aká skutočná spotreba, a aký preplatok, alebo nedoplatok.

Na konci roku sa zráta, koľko ste dali za celý rok zálohy za médiá a nedoplatok ste potom povinný uhradiť, preplatok je povinný vrátiť.(tým si aj overíte, aké boli zálohy)

Bohužiaľ, ľudia často nedávajú pozor, čo podpisujú, zmluva je potrebná práve vtedy, keď dôjde k rozporom...Ani jednoduchá zmluva nie je dobrá, lebo býva často nepresná. čím podrobnejšia zmluva, tým ťažšie sa z nej dá vykĺznuť a platí to pre obe strany.

Pokiaľ to v zmluve uvedené nemáte, že tá časť bol za médiá, je to len na tom, či si to vydiskutujete, ale po právnej stránke by ste asi neobstáli. Je pravda, že aj ústna dohoda je dohoda. Ale ťažko sa preukazuje☹

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

Venys , my jakž takž. Za chvíli půjdem ven na aspon krátkou prochajdu, jinak únavou a nudou doma padnu 😠
A co ty?

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

mscat, ty jsi měla ms? Tak to musím taky pogratulovat 😵
(nečtu všechno) 😅

mscat
27. jún 2009

moni:děkujem..určitě si tam někoho pozvem to omrknut kdyby jsme ju teda ukecali 😉
venyska:moc děkuji 😉 je to paráda 😀

minewka:děkuju....ve smlouvě je daných 8000kč nájem,....plus 2 500kč (voda,plyn,elektrika...)
takže měsíčně 10 500 platíme.
my jsme svoje platili,tak jak to máme dané...s tím,že on to teda vše platí.jenže...jako zálohu měsíčně platil pouze 100kč víš.což je přece směšná částka a to jsme vubec netušili.ted na nás vybalí 33 000kč za plyn.a po 100kč je to prý i elektriky i vody nebo jak to říkal.takže nechápu jako.prý to zapoměl navýšit tu zálohu.řekl že to zaplatí já jsem mu jasně řekla že my to platit nebudem,že měl přece platit ty zálohy my jsme mu peníze dávali.no ne??říkáš,že by jsem asi neobstáli po právní stránce ale jakto?my jsme vše platili a on se měl starat o zbytek?dáváme mu dost peněz.takže naštestí je to jakžtakž vyřešené že řekl,že to zaplatí že je jasné,že to měl zvýšit...myslím si,že určitě je to jeho chyba...

mscat
27. jún 2009

moni:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
děkuji 😵 😉

tady se zase žene bouřka..,taky jsem jakási znuděná otrávená udělala jsem jen špagety s omáčkou budu žehlit a vytírat a pff...celý barák snad vyšmírovat zase je tu takový borčus že to je děs... 😝 😝

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

mscat, tak těm grafům vůbec nerozumím 😅 Jsem se o to nikdy nezajímala, tak tomu nerozumím, to je jedno, hlavně, že dorazila 😉

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

Jdeme ven pá

mscat
27. jún 2009

moni:aha 🙂 no ty dva červené čtverečky jsou ms 😀
tady prší my jdem leda tak do prčic 🙂 😒 tak si to venku užijte 😉

cambina
27. jún 2009

mscat...ta realitka má smlouvu s českou s., tím pádem, pokud půjde přes ně úvěr budou mít bonus...

cambina
27. jún 2009

ty brdo...korenko...tak tam bych včera chtěla být taky 😵 😵

mscat
27. jún 2009

cambi:aha..tak to zkusíme teda přes nu no snad se zadaří 😎

mscat
27. jún 2009

kde jste holkyyyy.chlapi šli ven já bych měla uklízet..furt neco..ale vubec se mi nechce tak šmejdím na netu 🙂 😝

cambina
27. jún 2009

mscat...tak jak já...taky bych měla uklízet a sedím u notasu

minewka
27. jún 2009

Mscat, ak ste to takto mali v zmluve, potom to je to OK a jeho smola. Vám by mal vyrátať podľa výpisu z nedoplatkov len alikvótnu čiastku. Určite má určené nejaké rozpisy, alebo zálohové platby...tiež by Vám malo chodiť každý mesiac inkaso, alebo jemu.

To kde mal hlavu, že platil len 100kč zálohu za plyn ?? 😀 ...nie, ak to máte rozdelené, je to jeho chyba, vy to ani zmeniť nemôžete, aj keby ste chceli.

michalag
27. jún 2009

Ahojte, mne chlapi isli na chvilku von a ja sedim pred PC, papam polievku 😝 😅 😀 a pozeram ci nenajdem nejaky apartman (alebo nieco take) ...... prave dnes sme sa rozhodli ze by sme chceli v septembri vypadnut aspon na vikend niekde mimo domu

mscat
27. jún 2009

cambi:nooo..já už hubou uklízím asi čtyři dny...tak ted jen light..jenže jediné co dělám je to že sbírám všude hračky plyšáky autíčka...a mě to tak už nebaví 😝 🙂 ale budu muset protože jsem je vyhnala s tím,že aspon budu mit klid na uklid... 😅 😝 zatím jsem udělala téměř pr..umyla nádobí tot vše 😀

mscat
27. jún 2009

minewka: 🙂 ano je to tak sepsané 🙂 ...jojo platil prý u všeho po stovce zálohy.no inkaso muselo chodit jemu..ale nám zadal těch 2 500 na inkaso s tím,že co bude navíc doplatí..protože na začátku když jsme to domlouvali tak na nás tady za ten dům už by to bylo moc tak tech 12 000kč.nevim vubec co a kolik platil měsíčne ale zálohy prý jen po té stovce..tak nechápu jaké bylo potom inkaso.? 😕 ted nám nemůže z nedoplatku vypočítat nic 🙂 protože nemá jak podle čeho?když je celý nedoplatek taková parádní suma 😠 řekl že to zaplatí a já jsem si posatavila hlavu že ted od nás korunu neuvidí..a doufám,že co nedříve seženem vlastní..ach jo...ale moc děkuju 🙂

mscat
27. jún 2009

miška ahoj...já je mám taky venku jsou u druhé nevlastní babičky 🙂 😔 a já místo uklidu taky čučím do pc.to máte fajn,že jste se tak rozhodli.. 😉 to my se někam dostanem až seženem vše co chcem..vlastní bydlení,autíčko a finance bude trošku na větší rozhazování 🙂 není to nejhorší,ale buhví co ješte nastane 🙂 😒 a kam by jste tak chtěli jet?

mscat
27. jún 2009

teda holky...kde se neválí pejsek,tam je zase medvěd,kde není medvěd je traktor,pak zase auto,a motorky ...teda ten má krámů... 😝 🙂 😒

mscat
27. jún 2009

v pračce naházené hračky..jéééžiš 😀

michalag
27. jún 2009

mscat, to poznam, aj my mame tych haraburd az az 😅 😝 😀

nevieme kde by sme isli, nemozeme ist velmi daleko lebo nemame auto, ale urcite niekde kde sa da ist aj na turistiku, aby sme mohli unavit maleho a my si potom spravit krasny romanticky vecer

korenka, nevies o niecom v okoli???

michalag
27. jún 2009

mscat, dobra skrysa 😝 😀 😀 😀

mscat
27. jún 2009

miška:jojo i čisté prádlo mi naháže do pračky na oprání..a přitom je třeba čerstvě vyprané 🙂a ješte tam začne přidávat prášek na praní.. čistotný to asi kluk 😀

turistiku?jéé máte rádi?tak to já někam kde by byl aquapark 😀 jsem shnilááááá 😝 😀 teda jako třeba na hrad a takové ty zajímavé cíle to jo..to bych vyšlapala... 😅

andy2306
27. jún 2009

korenka...tak to je fajn,že se cítíš dobře,mám radost. 😉 mě už polevily horečky,ale Terezka chudinka má rýmečku,budí ju to ze spaní,jak nemůže dýchat,protože miminka neumí dýchat pusou.tak je mi jí moc líto,ale na to všechno je moc hodná..i když je nemocná,zlatíčko naše.

a jinak: MÁM POCIT, ŽE KATIKA SE DNES VDÁVALA...TAK JÍ GRATULUJU A PŘEJU DO MANŽELSTVÍ VŠECHNO NEJLEPŠÍ,AT JIM TO KLAPE,JSOU ŠTASTNÍ A MIMINKO CO NOSÍ POD SRDCEM,AT JE ZDRAVÉ,SPOKOJENÉ....DONOŠENÉ...!A AT DĚLÁ SVÝM RODIČŮM JEN SAMOU RADOST.

mscat
27. jún 2009

kdepak zase jste? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre