Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
3. júl 2009

AHOJTE HOLKY
no Moni!!! 😲 😲 co to vidím...nechci tě nějak dopředu moc natěšovat ale vždyt tam je uplně parádní druhá čárka!!! 😉 😉 😲 no supr...ta je nádherně vidět...holky já se z vás tak těším! 😉 týýý brdo naráz dvě..ale potichoučku to říkám já vím nemáte to potvrzené..ale jste těhu obě.paráda! 🙂

mscat
3. júl 2009

ješte jsem kukala znovu a to je fakt krásně pozitivní testík!! 😉 😉 ješte ale negratuluji nechám si to až na potom 😉
já byla dnes teda u dr. 😝
dzou:ahojky vítám tě 😉

mscat
3. júl 2009

Dzou:jinak jak já na to nemyslím..? 🙂 no u mě to jde protože jednu potvoru už mám doma takže když dojede přítel,tak se prostě pomilujem 😉 že máme chut i když si to miminko moc přejem 🙂neřídíme se na povel🙂 měřím si i teplotu ale jsem v pohodě říkám si jednou to vyjde ..musíš si říkat zatím to pozitivní že nemáš mimi..co nebudeš moct až to mimi bude a tak 😉
že s partnerem si můžete v klidu užívat krásné večery,odpočívat,jen tak vyrazit na nákupy,posedět si s kamarádkou..jít se pobavit,...nezaměstnává ti mysl jen to dítě 🙂 víš,že zatím nemáš takový ten děsný strach o dítě a tak nooo 😀 já když vidím kolem sebe samé maminy s miminkama a že jich tu je teda...a mají třeba už druhé..tak si říkám klid...však ty už to máš parádní,do tebe hučí jen jedno dítě a zlobí,oni už to maj se dvěma...stejně to vyroste a bude to další vztekloun...tak tak si to říkám já..že pohoda malý se už sám nají ,vyyčůrá trošku pohraje a já můžu chvilku vyhodit nohy na stůl 😀 😀 😝 tak si říkám zase si nepospíš,bůh ví jestli to neprobečí třeba celou noc,a dvojnásobné praní,zase další kupa oblečení navíc (už to ted není kam skladovat) 😀 takhel se uklidnuju já že to má zatím jen s jedním 😀 samozřejmě chápete..nic z toho by mi nevadilo kdyby to druhé mimi bylo 😀 😉

flyangel
3. júl 2009

Mscat ahooj...no co bolo u dr??

sonidlov
3. júl 2009

ahojte, tak ja som 31 dc a mrcha nikde. No , ale test je negatívny.hmm 😠 asi mám posunutú ovu

flyangel
3. júl 2009

Soni moze byt ze ak meska ovulka aj hcg sa pomaly dvíha a preto je mozne aj to ze test je negativny...ak mrcha nedojte skus testnut o 2dni

sonidlov
3. júl 2009

fly ja neviem nedávam tomu nejaké nádeje stále mám pocit , že už mám to je asi psycho.Budem testovať až po víkende a je to tak či tak dostanem viem to. 😒

flyangel
3. júl 2009

jooj soni neboj dockas sa aj ty...verim to mu ze uz coskoro

sonidlov
3. júl 2009

ha ha bodaj by no ved uvidíme

flyangel
3. júl 2009

a ako dlho sa snazite?

sonidlov
3. júl 2009

od januára .Takto pred rokom som bola tehu , ale bolo tro mimomaternicové

flyangel
3. júl 2009

aha...jasne uz viem....a pri mimomat.si mala nejake priznaky zvlastne?alebo pri sone ti nato prisli?

sonidlov
3. júl 2009

nie začala som špiniť a mať bolesti do chrbta taká tupá bolsť.Na sone mi to nevedeli nájsťa až ked som chcela by ma otvorili a pozreli sa laparoskopicky tam to našli vo vajíčkovode

flyangel
3. júl 2009

hmm no to je mi luto ☹ ale verim ze sa uz postasti ved to nie je fer ze zenam co nechcu dieta a daju si ho prec sa postasti a iným co po detoch tuzia tak musia tolko bojovat

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Dzou děkuji, zítra písnu. 😉
Mscat, nějak tomu nevěřím, uvidíme zítra 😉
Koupila jsem si další test chtěla jsem mamatest a ona mi dala unimark, tak snad bude ok. Myslím, že jsem tu o něj něco četla, ale nejsem si jistá, jestli zrovna tento ukazoval falešné druhé / ......

venyska
3. júl 2009

Ahoj holky.Monika,unimark ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Víš jak jsem dopadla já ☹

flyangel
3. júl 2009

monika podla mna tvoje ciarky su ok. a prave 😉

venyska
3. júl 2009

Mončo moc ti to přeji,ale Já tomu unimarku fakt nevěřím,mě ukazovali 4 pozitiv,čárka i sílila,a pak nic.Třeba ti to zrovna vyjde,třeba budeš mít větší štěstí než já.Taky tichá gratulace 😉

monika0001
3. júl 2009

mozem otehu aj ked nemam plodne dni?

venyska
3. júl 2009

Dost nepravděpodobně

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Jooo venys, že jo , že je to ten unimark, no to jsi mě ted teda nepotěšila a já jí říkala mamatest a ona i dala ten krá.. 😠 😠
No se bojím, že mi to ukáže falešně. Jsem si to četla a prý to falešně ukazuje jen když bereš nějaké prášky nebo předtím či co to tam je psáno.
fly, no po mé zkušenosti nějak tom nechci věřit 😉 A místo aby mě bolelo břicho mě bolí v kříži 😖

venyska
3. júl 2009

monika:Já vím,promiň asi jsem neměla tak z ostra!Já jen prožila hrozný zklamání,ještě mě to drží dneska!Třeba ne,já ti budu držet mooooooooc palečky ať Ti to konečně vyjde!mě to prostě 4krtá ukázalo těhu,a krev byla negativní,a za 3 dny mrcha.Nemysli na to,chovej se jako těhulka,a těš se na to,že ti to lékař potvrdí.Já bych zkusila mamatest.Pokud i ten,je to jasný 😉

venyska
3. júl 2009

Budu na tebe myslet 🙂

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

Děkuji moc, uvažuji o tom mamatestu, že bych ráno vyslala mamku do lékárny. A řeknu jí ať na něm trvá. Protože jsem přišla a jí říkám jeden mamatest a ona šla dozadu a donesla mi unimark a já jí říkám, to je mamatest? A ona né,a el taky je dost spolehlivý a kdykoliv přes den i noc se může udělat a já no tak ho dejte, nejprve mě to nedošlo a až pak jak jsem vylezla čumím na to a říkám, kurňa mě se zdá, že tady stím někdo nebyl spokojený ☹
Venys, já si stejně myslím, že ms ještě dorazí. Nechci tomu věřit, jsem ztratila nějak tu naději, ale testy si dělám jak blb 😀

venyska
3. júl 2009

To jsme na tom úplně stejně,já se úplně teď bojím testovat ☹ jsou to trubky) nebudeš tomu věřit,ale mě tohle říkala taky.Ale bylo to trochu jinak,mamatest neměli vůbec,a stejně jsem ty unimarky kupovala dál 😠

venyska
3. júl 2009

Určitě zítra kup mamatest.Ale pozor,jsou dva druhy.Kup jen v té růžové krabičce po 2 ks

m.o.n.i.k.a
3. júl 2009

jj vím no, právě ten jsem chtěla, právě jak mi donesla modro bílou krabičku na to čumím 😀

andzi
3. júl 2009

baby ja som sa testovala ovulačnými testami od 8. dňa do 17.dňa a ani jeden deň nebol pozitívny. Je možné, že vôbec nemám ovuláciu? Môžem byť tehotná?

mscat
3. júl 2009

AHOJKY
moni:ty těhu testy máš fakt krásně pozitivní...to teda čumím jak se to tu rozjíždí holky! 😉 😉 😵

mscat
3. júl 2009

fly:nooo ani nic.na další tři měsíce mi napsal tu proveru na ms a v září po ms mám přijít a mrknem se jak jsem na tom s ovulací popřípadě na průchodnost vejcovodu a pak i přítel skontrolovat takže nic zatím..říkal,že je ted spíš nejdůležitější připravit tu sliznici,nastartovat ji,měla jsem ji že dost nízkou,konkrétně nevím přesně co to znamená 🙂 ale vím že v těhu je zvětšená 🙂 😀
takže prý je důležité zprovoznit přirozenou menstruaci aby byl nějaký ten cyklus pravidelný...a pak se uvidí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre