Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alzbeta.hod
5. júl 2009

Moni gratuluji k prvním úspěchům...

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

alzbet, děkuji. Snad to potvrdí i dr. 😅 😉

alzbeta.hod
5. júl 2009

věřím že ano... já netestuji, je brzy, byla bych slamaná... počkám na ms, nebo alespoň podle teplot

mscat
5. júl 2009

moni..kdy jdeš?určitě potvrdí 😉

mscat
5. júl 2009

taky jste tak přěťáplý jak já...nebo to jsem jen já 🙂 😒 znuděná už kolikátý den,jakási otrávená nic se mi nechce,sotva se pohnu...jen bych se flákala 😝 🙂 ani vlasy se mi nechcou umýt,sotva se podívám do zrcadla...no to ani není možné se mnou už 😅 nejradši jsem zalezlá doma a fakkt otrávená jak svina

mscat
5. júl 2009

jééé venyska..taky děkuji za komentář v lidech 😉 ale já mám do krásy daleko 😝 😀
víte holky,že bych vás všechny aj ráda viděla osobně 😉 jsem tak ráda že se tady tak skvěle pokecá,když už sem věčně zalezlá doma...je to fakt super 😉 takže až všechny budem mít další miminka,tak bude slezina 😀 😉 😉

mscat
5. júl 2009

co jsem se dívala tak mladá boleslav,litoměřice,ostrava,břeclav...a holky ze slovenska...nooo to je všechno za rohem 😀 😀

mscat
5. júl 2009

a když to tak vezmu,tak michalag má tříletého,venyska čtyřletou,já dvouletýho,monča tříletýho,cambi pět let,a daší...to by se i děti zabavily 😀

venyska
5. júl 2009

Ahoj holky.Taky jsem otrávená,to je tím počasím 😒 A pořád jen něco vařím,už mě nebaví furt vymejšlet co k jídlu

venyska
5. júl 2009

mscat:tak půjdu do těch teplot,jak na to?

mscat
5. júl 2009

venyska:to známe myslím všechny s tím vařením 😝 naštestí já mám jakžtakž tu výhdou že chlapa nemám doma,malému se něco malého udělá a je to a já si něco slupnu nedonutím se pro sebe něco si uvařit 🙂 a malý ted stejne nechce vubec jest,tak do všeho jen rýpne a konec zápasím s ním.ale ješte mám trošku plus že o dva kilometry dál každý den vaří babička 😀 tak se vždycyk zeptá jestli nechci pro malého třeba omáčku s masíčkem a tak..což je super,protože jsem se začla učit vařit teprve tak v listopadu co jsme se přestěhovali 😀 takže mnoho věcí ješte neumím,tak jsem ráda..a navíc,bohužel teda vubec k vaření nemám vztah... 😝

mscat
5. júl 2009

venyska tady si to prostuduj.... 😉 :http://merenibt.xf.cz/index2.html

mscat
5. júl 2009

dáš otevřít vše...pak FertilityFriend a tam to je a nebo ten druhý graf ješte hned pod tím Wunschkinder 😉

mscat
5. júl 2009

uvidíš bude tě to bavit... 🙂 já to měřím ted už jen tak ze zvědavosti jestli se mi tam něco děje ale beru to naštestí v pohodě 😉 moc na tom nebud závislá 😀 uplně tě to pohltí uvidíš 😀

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

nooo, tak stím srazíkem by to nebyl špatný nápad, jen by mě zajímalo jak to provést 😀
Ten kdo je kousek od Prahy, sním bych někdy setkat mohla, protože za tím mím určitě někdy pojedu, jak bude mít své bydlení (bydlí teď u tety a tam se mačkat nechci) 😉

venyska
5. júl 2009

mscat:Asi jsem úplně hlouupá,ale fakt nevim jak na to.Já si teď měřím 3 dne,a mám furt kolem 37

mscat
5. júl 2009

venyska 🙂 já sem ze začátku na to kukala jak debil 🙂 😉 a vubec mi to taky nešlo studovala jsem to když malý večer už spal abych na to měla klid....až malý ted odpoledne usne tak ti klidně poradím ju?jen napiš co ti přesně nejde...nooo a jinak je už možné že teda máš po ovulce... 😉 a jak mi holky tady radili tak nejlepší je samozřejmě začít měřit od prvního dne cyklu 🙂 at víš jaké jsou teploty hned od začátku.. 😉

mscat
5. júl 2009

tak já holky zase špiním břicho mě už druhý den bolí parádně jak normal na ms tak supr 😠 to mám fakt doblbé 😠 😝

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

Téda, taky bych z toho byla blbá 😖
Ale Venys jsi šikulka, to zvládneš. 😉

mscat
5. júl 2009

moni...no tak já do prahy to mám dááálekoo 😝 🙂 sice tam mám tetu ale nenavštevuju ji 😝 🙂

m.o.n.i.k.a
5. júl 2009

mscat ☹

mscat
5. júl 2009

ono to vypadá dost složitě já sem taky vubec nevěděla..ale vše je tam od začátku napsané do podrobna... 😉 takže to pak jde samo...ale aj čoveče ten mozek se mi musel zapalovat i tak 😀

mscat
5. júl 2009

no moni 😝 ☹ to jsem jakože ted nedávno měla ms tak nevím co je zase toto...ale ono se to dává asi do pořádku tak se to může dít asik 😝 ale hruuuza 😝 jdu uspat děvčata nebo ho zaškrtím 🙂 ..jéééžiš ten dělá bordel já už neuklízím to nemá smysl 😢 😢 😢

venyska
5. júl 2009

A nemůžeš být těhu?To bývá v ranném těhu

venyska
5. júl 2009

mscat:tak myslíš že nemá cenu teď měřit?Já měřila v puse digitálním.Musím vždy ráno nebo můžu i jindy?

mscat
5. júl 2009

venyska 😅 ☹ nee určitě bohužel ne..není z čeho být těhu 😝 😉 a ms jsem měla ted přece nedávno a ješte nebyl ani sexík víš už od kdy..hmm.od 23.6... 😀 😝

venyska
5. júl 2009

rané těhu jsem chtěla napsat 😀

mscat
5. júl 2009

venyska..ale jo můžeš měřit proč ne? 🙂 já jsem taky si řekla tak budu si taky teda měřit..a začla jsem nějak v půllce května a měřím 🙂 si to znač a uvidíš...a nechceš to spíš měřit někde jinde 😀 a rtutovým..nevím já jsem z touhle metodou spokojena a dle mého názoru je to i nějpřesnější 😀 s digitálním teda já nebyla nikdy spokojená akorát teda u malého no když si nenechal změřit teplotu a já to potřebovalla rychle vědět..
venyska tak kdybys potřebovala poradit napiš co ok?
tady je opět hnusná bouřka ted to hřmí jak kdyby byl konec světa možná vypnu pc a hned jak budu moct se ozvu ju?

mscat
5. júl 2009

venyska jo a musíš vždy ráno...ve stejnou hodinu.teploměr mít po ruce a nehýbat se dokud si to nezměříš..jakmile by jsi šla třeba na záchod a pak zase lehla a šla měřit tak už by mohla být vyšší musíš hned po spánku a v klidném režimu 😀 vypínám pc pa zatím

venyska
5. júl 2009

A jak to mám dělat?Vstávám pokaždý jinak,a budíkem vzbudím manžela-nechci aby to věděl... 😉 A do pipky si fakt strkat teploměr nebudu 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre