Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
20. jún 2009

holky...vy jste toho teda hodně v noci popsaly 😲 😀

cambina
20. jún 2009
mscat
20. jún 2009

venyska:to jo,u nás je to taky tak..mají spolu krásný vztah 🙂 beru ho jako jeho pravého otce

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat- aha, tak to Tě chápu, ale víš co, máte se pořád na co těšit a to je krásné 🙂 Moc Vám to přeji! 😉
Brzy se dočkáš neboj, uvidíš, vše se dá dopořádku a bude to.
No právě, taky jsem si říkala, že si dám nervy trošku dohromady i když stím naším lumpem nevím, nevím 😀 A bude to naše taková zkouška 😉Budem se na sebe těšit a více si ho budu vážit i on mě 😉 Ale odpočinout si od sebe potřebujeme to každopádně 😀
Venys, já právě taky né, ale ty 3 týdny přežijete a budete se pak na sebe hrozně těšit 😵

mscat
20. jún 2009

holky ted se musím přemáhat abych tu nebyla sprostá 😢 😢 😢 😢 😢 tak od pul 1 zapásim s tím mým děckem,ale už sem teda na nervy totálně pěním..hodinu už má nervové záchvaty už spal a během minuty se vzbudil mě švihne já ho dneska snad už nechci ani vidět! 😠 😠 😠 😠 ☹ jak ho mám plné zuby! 😢 😢 😢

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

Holky tak to je hezký, že Ti partneři ,manželové berou vaše děti jako za vlastní, fakt je to od nich hezké 😵

mscat
20. jún 2009

moni:děkuji 🙂 taky vám to přeji at se vše daří tak jak má 😉 ted jsem ale tak vytočená že si zase prohlašuji že druhého uřvance nechci!! ☹ ☹ 😠 😠 já mám tak hrozné děcko doma 😢 😢

mscat
20. jún 2009

moni:jo je to od nich hezké...je to krásné vidět jak nevlastní otec ho bere za svého a miluje ho,věnuje se mu,a vlastní se o něj vůbec nezajímá..

cambina
20. jún 2009

mscat...on vypadá jak úplné zlatíčko 😲

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat, nevím jak u Vás, ale u nás je hnusně prší, tak malý je taky protivný, snad je to tím počasím, do toho byl v noci od 11 do 4 rána vzhůru 😖 Měl teplotu a pořád pobekával, ale tak dlouho byl vzhůru tedka poprvé, vůbec nevím co mu bylo, už ve dvě ráno jsem se přemáhala abych neusla a on usnul až ve 4 ☹ Tedka jsem mu dala zase čípek a spí, tak doufám, že i večer bude lepší jak včera a dneska 😒

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat,děkuji 😵
jj určitě to musí být fajné, je to hrozné jak se nevlastní otec nestará, ale máš to štěstí, že nýnější manžel nebo přítel Vám to všechno vynahrazuje 🙂
Jo tak to si taky někdy říkám, že už nechci, že už na to nemám nervy, proč furt tak řve a je nehodný a ták a pak zase dny, kdy skoro brečím, proč se nedaří a že už bych strašně chtěla bříško a ták 😅

mscat
20. jún 2009

cambi...hmm,myslíš? ☹ no on ale vůbec není..teda jako jo je 🙂 mazlí se,šikulka a tak,ale jinak hrozně zlobí 😢 fakt ted už brečím jak jsem na mrtvicu z něj..hodinu a pul jak vul ho uspávám,kdybyste holky viděly ten nervový záchvat tak to i já jsem dnes viděla poprvní..a dostal na zadek a hotovo no dyt to už se nedá..a nevím co ted dělá..ted se bojí asi pipnout ale je mi to fuk,radši at mi neleze na oči ach jo ☹ je to tak náročné furt s ním zápasit sama dyt já už na to nemám pomalu sílu 😢 😢

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat, no ty děti nám dají pěkně zabrat, to teda jo. Vím jak sama se sním taky rozčiluju věčně, ale aspon v tom nejsem sama, myslela jsem si, že jen já mám tak nehodné dítě věčně uvztekané 😉

mscat
20. jún 2009

moni:no tady je taky hnusně ale myslím že ted neprší.já sem se těšila že malý zaspí chodí tak vždycky a já si odpočinu a on takové scény mě je z toho na nic.to jsou nervy toto s dítětem fakt už ☹ 😢
jo taky mám takové stavy ale já spíš,proč mám tak nehodné děcko proč není jak ostatní normální děti a tak no ☹
jako miminko supr ale ted katastrofa fakt..já nechápu jak si některé maminky naprosto užívaj mateřskou..já mám pocit kolikrát že je to peklo ☹ i když ho miluju.
a zase řve..fakt tak přece jen nezaspal od pul 1 no nezapleštili byste to 😢 😢 😠

moni:přítel 😀 😝 z manželství já mám hrůzu 🙂

mscat
20. jún 2009

moni:nene vsadím se že na mojeho Adriana ten tvuj malý nemá.my kamkoliv jdem tak dělá ostudu a divočí hruza.a nebo se vzteká kvičí piští a tak podobně dál se předvádí ☹ takže okamžite balit a dom 😠 ☹ samozřejmě abych mu až tak nekřivdila..není to furt no 🙂 někdy je zlatíčko..ale jinak je pěkný raubíř fakt až mooc 😢 😢 nejsem ten tip matky že bych ze svého dítěte dělala to nej nej jak to některé umí a nepřiznají že jejich zlobí 🙂 😒jasné,pěkně mluví,brzo měl zoubky jo tím se můžu chlubit 🙂ale jinak pff ostuda s ním 😠
tak on fakticky nespí bože bože ☹

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

mscat 😀 Taky miluji malého, ale někdy je na zabití, někdy po něm fakt zaječím, nedá se to už vydržet a poslední dobou mám pocit, že mě z něj brzy střelí a odvezou do Bohnic 😒
Lukin dělá to samé co Váš Adrianek, takže by jsi Ti naší kluci mohli rozumět 😀
Se nechceš vdávat jo? To já jo strašně, ale né těhu, takže čekáme pořád kdy se zadaří a až pak po druhém mimiču 😉

mscat
20. jún 2009

jéé tak to já bohužel ječím často 😒 už kolikrát když sem z něj byla fakt už vyčerpaná tak sem si čekla,bože to sis teda dala..ale samozřejmě to je jen takvoý chvilkový pocit beznaděje už.
Můj přítel se taky jmenuje Lukáš 🙂 ..ale stejně věřím tomu,že můj malý zlobí víc..pořád říkám že je fakt extra..a jak odmlouvá..už od roku a půl mi prostě ve všem odmlouvá to je síla,jak puberták fakt. 😠
vdávat?nooo asi někdy joo 🙂 ,ale nehrnu se do toho... 🙂 tak my jsme spolu chvíli asi je jěště čas a jsem moc mladá na vdavky 😀 😝

venyska
20. jún 2009

Holky když mě mešká menses jak si teď vypočítám plodné dny?Dokud menses nedorazí ,šance na oplodnění není žádná že?Vůbec neumím v tomhle chodit

venyska
20. jún 2009

Poslední menses byl 19.5.Pomůžete mi?

mscat
20. jún 2009

holky pujdu prát,uklízet,do sprchy,možná vytahnu aj to decko z té postýlky nebo ho tam možná taky nechám až do večera 😀 zatím ješte nepípl tak mě nezajímá 😝 😅 vyčistím králíka,pustím hudbu na plné pecky..a uklidním se možná udělám něco i se svým ksichtíkem..no ale pochybuju 😝 🙂 ..zacvičím si,dám si kafčo..no i bych si zapálila ale už dávno nekouřím ale ted by se to šiklo..tak a doufám,že se uklidním a decko mě opět nevytočí..uff uff uff nádech jdu do boje 😝 😝 😝 😀 pfff to jsou deprese to je něco teda..my ženy to nemáme ale vůbec lehké a je to krutá nespravedlnost bych do toho kopla 😝 😠 🙂

mscat
20. jún 2009

venyska..já bych ráda..ale bohužel sama nevím snad někdo jiný 😉

cambina
20. jún 2009

mscat...tak pevné nervy...
venyko...musíš počkat na MS

konik88
20. jún 2009

Ahoj Venyska. Výpočet plodných dnů si můžeš udělat na stránkách http://merenibt.xf.cz/form.html#a

venyska
20. jún 2009

cambina:A když 2 měsíce nedorazí jako tenkrát?

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

Jo to jsou ty chvilkové okamžiky a hlavně to řekneš, protože máš v tu chvíli vztek, určitě se to nemyslí vážně já taky kolikrát řeknu i tomu mému jak mám zlost tolik věcí, že je mi to pak líto, že bych mohla taky držet hubu, a nemyslím to vážně 😅 😀
Já mám doma 2 Lukáše 🙂 Tak je to docela sranda a malý má tedka období kdy místo tati mu říká Luki 😀
Malý taky odmlouvá a jak mu nechceme něco dovlit tak to je řevu a vzteklosti, hrůza.
A hlavně se sprostý, včera koukám na telku , on si hraje se zvířatama-hračkama, staví si je vedle sebe a nešel mu postavit tygr a ted slyším, nejde to kur.a. Jsem se otočila v šoku, kde to slyšel, protože jsme nemluvili sprostě a slyšela jsem to od něj poprvé říkám co jsi to říkal a on vysmatý no nejde to ku.va, no fakt jsem byla v šoku. Ale nebijem ho za to, jen se mu snažíme vysvětlit, že se to nemluví, slyší to třeba od nás jak nám to někdy ujede nebo od kohokkoliv jiného a hrozně opakuje a on neví co mluví. No děs sním, nebo jednou ho Lukin seřval, protože si jogurt rozmazával po stole a on se malý otočil a říká a dost debile 😅 Tak mu jednu dal na zadek. No je klid, ale sem tam něco sprostého řekne, smradík 😒
Taky jsem se do svatby nehrnula, ale ted se fakt těším, taky jsem mladice, ale než se podaří mimi, než porodím než mě požádá o ruku atd. atd. tak to uteče času a času 🙂
Jinak se moc těším.

cambina
20. jún 2009

mscat...takhle to je 31 dní, což není tragické...pokud nejsi těhu, je možné, že se ti jen perioda posunula...a těch důvodů může být hodně...nervy, posunutá ovu, nemoc

mscat
20. jún 2009

cambi:díky...potřebuji je 😖 🙂

mscat
20. jún 2009

ted volá maminko poď šem..a je poaaný...a si myslí,že pujdu.. 🙂 no jasně že jdu no 😝

cambina
20. jún 2009

jéjda spletla jsem se...pro venysku...promin mscat
výpočet plodných dnů se počítá od MS...tak asi ti dr píchne vyvolávačku

m.o.n.i.k.a
20. jún 2009

Ahoj Cam, chtěla jsem se zeptat k té škole, kdy si podat tu příhlášku, př. rok nejspíš asi, že? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre