Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

marianna28
3. aug 2011

@katka2011 hihii ked ja neviem klamat 😀 ja som tam nabehla, povedala na rovinu, nech robi aj nemozne, lebo skotacime a stale nist 😉 ak by sa ma aj opovazil spytat, ako dlho, tak mu poviem, ze sto rokov, aj ked to bolo len vtedy 8 mesiacov ca... Veeeeeeelmi zalezi od lekara... isto by som mala velmi tvrdy nazor, ak by ma tak nejak chcel odbit. Rakusky lekar, primar mi hodinu po kyrete (MA) povedal, ze 3 tyzdne si mame dat sice pauzu, ale ihned, ako sa rozhodneme, ze chceme, tak do toho. Nehovorim, ze tie vsetky vysetrenia, stery, krvne skusky a blabla su prijemne, ale bez toho to zrejme nejde....

katka2011
3. aug 2011

@marianna28 tak v Rakusku mozno neuznavaju tie nazory co tu omielaju dookola, podla mna ked sa zene po 30tke nepodari za par mesiacov otehotniet tak potom si psychikou sama privodi to ze sa to just nepodari, preto keby lekar nieco riesi tak sa stresujes menej ako ked stale premyslas preco to zasa nevyslo... ☹

marianna28
3. aug 2011

@katka2011 ale ved tuzba po miminku by mala byt aj slovenskym doktorom prvorada.... 😠 😖

marianna28
3. aug 2011

@katka2011 tak ich veru treba klamat a hotovo 😠

katka2011
3. aug 2011

@marianna28 nooo mala.... asi nevedia co to je pre zenu to vecne cakanie na ms a potom sklamanie a znovu snaha.... a takto dookola...

zuzkag2
3. aug 2011

@katka2011 Ahoj Kati, presne tohoto sa ja obavam, ze ked poviem, ze sa snazim pol roka, ze ma posle kade lahsie. ale uz som pocula viac krat take odporucanie, ze mam povedat, ze sa snazime rok, a ze uz potom nieco zacnu riesit. Ale ja to aj tak celkom nechapem, preco nas vedia odpalkovat, ze mame skusat este dalej. Ved ono prave psychika, ked sa nedari, zohrava dost velku ulohu, mozno len nejake male vysetrenie by malo taky "placebo" efekt, ze si psychika povie, ze "super, riesime", a vtedy sa to podari...nie?

marianna28
3. aug 2011

@zuzkag2 ze je super, riesime 😀 takto sa zadarilo kolegyni zo slovenska - 2 roky sa pokusali, dostali termin na umele - je super, konecne sa nieco deje a idu nam pomoct... 😀 a bumho - donosila krasne 2ky 😀

katka2011
3. aug 2011

@zuzkag2 presne ako pises, uplne s tebou suhlasim. ja som prve tri mesiace v poho citila ovulku a potom dalsie 3 mesiace vobec !!! lebo som stale premyslala a sledovala sa, potom som zacala s ovu testami ale bola som prechladnuta, tak minuly mesiac som testovala cely a ani jeden test pozitivny ale ani som necitila ze by bola ovulka, predtym som ju vzdy citila a ani som poriadne nevedela preco tie bolesti mam, az ked sme sa zacali snazit som zistila ze su to vlastne ovu bolesti. a teraz 4 mesiace nic.... az tento mesiac na dovolenke som konecne mala ovu aj potvrdenu testom... ale to nehovorim o tom ze predtym ma po ovu hned az do ms bolievali prsia a mala som x priznakov, keby ma riesi lekar tak urcite sama seba takto psychicky netyram... fakt nechapem nasu medicinu...

katka2011
3. aug 2011

@marianna28 ano nabuduce uz budem klamat a hotovo, poviem vyse roka a hotovo... nebavi ma to takto, vsetci sa vypytuju kedy bude babo a vsetci tu rodia okolo mna ako ceresne majove, a ja nic, mam z toho uzasne pocity.... ale to lekar - chlap nepochopi co je to ked na zenu pride naozajstna tuzba mat dieta a nejde to...

marianna28
3. aug 2011

A vlastne... u nas to nebolo nic ineho... uz mi odobrali krv na dalsie testy, mala som terminy na vselikade mozne, aj na spermio sme mali ist a jedneho dna som si uvedomila (3 tyzdne po odbere krvy), ze som davno neocikala test a je mi tak na mrchu - z nudy som ocikala a ze // len som sa obzerala okolo seba doma v kupelke, ze co toto je? Som myslela, ze niekto nacikal tiez, alesak byvame len my... 😀tak sa oddavam optimizmu, ze to klapne aj teraz nejak tak... hoci si myslim, ze nam sa muselo zadarit po mrche... presne tak som sa ja zadarila rodicom po 2 rokoch snazilkovania, a presne tak otehu moja segra... 😀 nuz som hybrid ;) hlavne nevesat hlavu... 😅

marianna28
3. aug 2011

@katka2011 nemas moznost lekara zmenit? 😠

zuzkag2
3. aug 2011

@marianna28 xixi, ja sa uz pomaly ale isto tiez stavam maly zavislak na MK, fakt tu nachadzam uzasne zienky, co pomahaju...ako aj ty🙂
ja mam teraz "super" obdobie. toto je moj posledny tyzden v starej praci, stahujem sa do ineho mesta...takze odovzdavam moju pracu, a tak nejak si tu upratujem, co tu ma po mne zostat...a dnes sa moooc vytesujem, lebo mi volali, ze ma zobrali tam kde som bola na pohovore...
S tou dovcou jasne...na domcek setri, alebo setri svoje telo ak si tehulka .. 😉 .a keby aj nie, Grecko je nadherne...ja som tam zazila svoju najuzasnejsiu dovolenku v zivote. Dobre si vybrala 🙂 Ale keby ste aj nesli...aj par dni doma, ked nemusis vstavat, a chodit do prace a mozes si len tak lenosit...to je na nezaplatenie 🙂
Nooo, Marianka...takze Lignano je plodne mesto? to je velmi povzbudive...odchazdame v sobotu.

no, inak...ako vidis, aj @katka2011 pise, ze ked sa nesnazis rok, ze ta slovensky lekar posle naspat do cakarne, a aspon na pol roka...ja tomu fakt nerozumiem 😠

katka2011
3. aug 2011

@marianna28 ved chodim jednemu z najlepsich, ani nemozem napisat komu lebo ho nechcem ohovarat, fakt je skvely, len skoda, ze v tomto ma rovnaky nazor ako ostatni.... ☹

katka2011
3. aug 2011

@zuzkag2 nooo vidis, tak teraz same zmeny, uvidis ze ani nebudes musiet ist k novemu lekarovi a budes tehu, zmeny zabehaneho stereotypu su tiez dobre na otehotnenie, kamoska sa prestahovala aj zaroven aj pracu menila a bola tehu a predtym pol roka nic... aj dovolenka pomaha, lebo telo sa uvolni... som zvedava ci aj mne dovolenka pomohla... ak nie tak potom idem najblizsie k lekarovi klamat ze sa snazim vyse roka.... nech sa na mna nikto nehneva, ale mna ta psychika znici....

evkasus
3. aug 2011

@mimi1111 ahoj mimi...ma zaujal tvoj starsi prispevok, lebo ja mam tiez 31 a snazime sa tiez uz skoro dva roky...😉

zuzkag2
3. aug 2011

@marianna28 @katka2011 este k tomu lekarovi...aj ja mam jedneho z najlepsich gynekologov v kraji,ak nie najlepsieho a nechcem jeho meno spominat, je uzasny porodnik, aj odbornik...ale bohuzial aj on ma taky nazor, ze az po roku zacne nieco riesit

zuzkag2
3. aug 2011

@katka2011 Kati, jasne chod do toho, ja budem tiez preventivne klamat, ze sa snazime viac ako rok...pokial vies o sebe ze psychika by ta prevalcovala, nema zmysel cakat, kym sa zadari. Ono presne vtedy sa ti moze zadarit, lebo si povies, ze si zacala riesit...inak, ked sa nezadari v tych prvych mesiacoch, je to podla mna jeden kolobeh, z ktoreho sa asi tazko da uz potom vymotat...

katka2011
3. aug 2011

@zuzkag2 ano mas pravdu, ved to asi vies aj podla seba... najsmutnejsie je, ze uz prvy mesiac som mala priznaky, ktore vyprodukovala moja psychika a potom sklamanie... a takto kazdy mesiac a ine priznaky... podla mna som si psychikou uplne pokaslala hormony a mozno az tento mesiac na dovci sa to dalo nachvilu dokopy...

katka2011
3. aug 2011

@zuzkag2 a kamaratky mali priznaky tiez a boli tehotne a teraz rodia jedna radost a ja nic ☹

zuzkag2
3. aug 2011

@katka2011 Vies co Kati...mne vazne stasne pomohlo, ked som si tu zacala citat, kolko je zien, ktore sa snazia roky...ale je pravda, ze priznaky si asi aj ja vsugerovavam, alebo kazdu jednu vec, co je ina ako predchadzajuci mesiac povazujem za priznak tehu. Je to na hlavu, prave pred ms, a ked ju dostanem..to su dni na maslu...uplne ta chapem. Ale tak nejak sa mi vzdy podari sa potom pozviechat, a tuto mi baby vleju dalsiu nadej, ze sa to isto podari a ja im verim 🙂
Hlavne ze vieme, co nas caka najblizsi mesiac...prepadovka u lekara, tak sa priprav na to male klamstvo...asi by sme si to mali nacvicit pre zrkadlom. Ja uz teraz viem, ze ked to budem dokimu rozpravat, tak si na teba spomeniem, ze co sme tu mi ukuli ake pikle 😉

katka2011
3. aug 2011

@zuzkag2 tomu sa hovori ze "ucel svati prostriedky" 🙂 ja som bola tento tyzden u dokiho, tak dufam ze skor ako za dva nepojdem, jedine ze by som bola tehu 🙂 nemam chut tam chodit. najlepsie je ked sa podari na prvy sup a nemusis pozorovat ziadne priznaky. inak okolo mna same na prvy sup, si pripadam jedina co sa jej viac ako pol roka nedari a este po 30tke. tu na koniku je par takych co sa im nedari dlhsie... ale ak mam cakat rok este kym sa doktor rozhybe tak dovtedy budem pacient psychiatrie a nie porodnika 🙂

zuzkag2
3. aug 2011

@katka2011 Ale Kati neboj, podari sa to, isto iste ... ziaden psychiater na tebe nezarobi 🙂 len vydrz, a hlavicku hore!

terioza1
3. aug 2011

Ahoj zeny, tak jak? 🙂

zuzkag2
3. aug 2011

@terioza1 no Teri, na teba som dnes ja myslela, ze ako sa ti dari...vsetko v poriadku?
ja celkom fajn...mam nakupene ovu testiky, a cakam na 11DPO, a idem testovat...som zvedava kedy mam tu ovulu, ci to pasuje na tie moje bolesti.

terioza1
3. aug 2011

@zuzkag2 tys na me myslela? Jeee, to je hezky a mily... No ja jsem v pohode, 9.8 jdu poprve k dr, tak uvidime, jak se miminko ma... nic mi neni ( tukam na zuby, abych to nezakrikla), dokonce uz ani brisko me neboli, proste nic 🙂 Aby jsem si to pak nevybrala pozdeji 😀 To je dobre, ze sisi koupila ovu testiky, aspon buds vedet vic, i kdyz ja jim teda vubec nerozumim.... Ale nejlepsi testovani je ----> snazit se kazdy den... tim nic nepropasnes 😀

zuzkag2
3. aug 2011

@terioza1 hej hej myslela, ze ti musim napisat...a rozmyslala som ci sem, ci IP...tak som si ta privolala 🙂 Jeeeeej, to je super, ze nemas ziadne ranne nevolnosti, ze sa citis dobre...tak budem strasne moc drzat palce k dokimu, nech je vsetko v uplnom poriadku!!!
a ti poviem..ze snazit sa kazdy den nie je problem..aj dva krat 🙂 zatial to touto metodou nevyslo...ale aspon nas to bavi 🙂

vierkapierka
3. aug 2011

ahojte, aká je šanca na tehu hned po skonceni mrchy, dnes je to 9ty den

malinka_02
3. aug 2011

@zuzkag2 no já mám právě taky dobrého doktora a říkal až po roce, ale protože mi předtím psal HA tak přesně ví že to rok není.. a hlavně mi říkali lidi že většina vyšetření je dost bolestvá proto čekají co nejdéle aby do nás nešťourali.. a manžela nedávno na urologii cevkovali a to když si představí že by měl absolvovat další vyšetření nohy se mu podlomí..

terioza1
3. aug 2011

@zuzkag2 holka, ja taky muzu kazdy den dvakrat.... dneska jsem premejslela, jestli to s tim pupkem vubec pujde 😀 A pak s deckem 😀 Ale uklidnuji se, ze urcite pujde... Ty jsi tak hodna, ze na me myslis, vsak aj ja si rikam, kdy mas ovu a tak... drzim ti moc palce. Ani nevis, jak moc .-) Hned, jak prijdu od dr, dam sem prvni fotecku, aby jsem vas trosku nakazila 🙂

terioza1
3. aug 2011

@vierkapierka ahoj, zalezi na tom kdy mas ovu 🙂 pokud ji mas hned po ms nebo pri ms, sance je velka, pokud ji mas v polovine nebo ke konci, sance je hoooodne minimalni...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre