Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sysinek
3. sep 2011

Ahojte dievcata, idem si po radu...
MS som mala dostat uz v utorok...aj bolesti boli...ale krvacanie nikde len 2 kvapky krvi, potesila som sa, ze sa nam uz konecne zadarilo...lenze test je negativny...
Brusko mam napuchnute ako na menzes aj prsia mam citlive...dufam, ze to nebude cysta☹(

vierkapierka
3. sep 2011

@zuzkag2 na gymku učím Zuzanka 🙂 odreaguješ sa isto pri tom ako hovoríš, len je to ťažký chlebík , ako sa máš dnes?

cora41
3. sep 2011

@anelka5 ahoj, urob si test, po 5 dnoch by uz mal nieco ukazat, DRZIM PRSTY

kaekole
3. sep 2011

@anelka5 dakujem. daj vediet ako si dopadla.

e.l.i
3. sep 2011

ahojte.. tak ja mam dnes 14 den od ovu...a rozmyslam ze by som to mohla zajtra testnut..myslite ze by sa uz mohlo nieco ukazat...merala som aj bazal, teplotu vcera 36,9..a dnes 37...tak som moc zvedava..mrcha zrejme nedorazi v utorok...

strihalka
3. sep 2011

@e.l.i pekne pekne, ja bych testla i ted vecer🙂14DPO by mela byt carka i vecer

miriamm11
4. sep 2011

krasne slnecne ranko vsetkym 🙂 dnes 24DC a musim sa vam pochvalit aky blazon som, vcera so, si robila test a NIC!!! 😀 ale planovala som si ho urobit az o tyzden ale ked som si ho uz kupila a mala ho doma tak ma strasne laaaaaakal, hlavne to ked som precitala ze ukazuje tehotenstvo uz na 5den po oplodneni 😉

nemo1985
4. sep 2011

Ahojky holky dnes lehce druhý den špiním trošku.jsem 25DC. Jsem 9den po ovu. Možná zahnízdění? Mrchu byt měla mít až za týden. Jak dlouho se může lehce špinit? 😕 děkuji za odpovědi

mochenkaa
4. sep 2011

@nemo1985 četla jsem, že 1-3 dny

miriamm11
4. sep 2011

@nemo1985 ahojko kedy si ides robit testik , vidim ze sme v priblizni rovnakom DC.....ja som si robila uz vcera, viem ze to bolo priskoro, ale som neodolala 😀 ....mas nejaky priznaky? 😉

nemo1985
4. sep 2011

Já si testík dělala v pátek ráno a negativní, pobolívání trošku v podbříšku a hrozně prsa mě bolí,citlivá, nalitá.

nemo1985
4. sep 2011

Díky za odpověď, já se na netu dočetla až 5dní tak uvidím, co z toho bude 🙂

miriamm11
4. sep 2011

@nemo1985 ja som po ovulke mala take zvlastne pocity, tocenie hlavy alebo take nieco....teraz necitim nic...kamaratka vcera ma stretla a povedala ze vyzeram hrozne!!!! 😀 ze ci som neni chora... 😝 rano sa mi nechce vstavat z postele .....ale to sa mne nechce nikdy... 🙂

nemo1985
4. sep 2011

To já občas mám i bolesti do zad, tak minutku a pak zase dobrý. Hlava se mi taky už pěkně zamotala.Ted nezbývá nic, než jen čekat a že špinění zmizí

megy
4. sep 2011

@nemo1985 já lehce špinila 7-8DPo a to jen dva dny - pak vůbec 🙂

nemo1985
4. sep 2011

megy....díky za odpověď. Jsem zvědavá tedy 🙂 . JInak že by byli jako bolesti při přicházející ms tak to vůbec, jinak toho 13..9 by mohlo jít už něco možná na tstíku vidět ne?

megy
4. sep 2011

@nemo1985 jak dlouhé máš cykly??? já měla 28 a tři dny před jsem měla ducha a v krvi 33 HCG

nemo1985
4. sep 2011

Krev na papíru vůbec, jen takové trošku hnědé špinění, 😕

nemo1985
4. sep 2011

megy..... 29.cyklus 😉

megy
4. sep 2011

@nemo1985 no tak to určitě ještě počkat a 13.9 jak píšeš to bys měla vědět 100% 😉

mě bolelo bříško před MS tak zvláště - věděla jsem prostě, že bolí jinak než na ms

nemo1985
4. sep 2011

megy...jaké jsi měla to špinění? takové hnědé nebo spíš narůžovělé?

megy
4. sep 2011

@nemo1985 lehce nahnědlé a jak píši jen dva dny 🙂

megy
4. sep 2011

@nemo1985 jo a přuznám se, že jsem tomu nepřikládala žádnou důležitost - jelikož jsem dříve měla problém s narostlou sliznicí na čípku, kterou museli odpálit, tak mě to spíš tak naštvalo, že se to objevilo znova, že jsem se objednávala k dr. 😀

e.l.i
4. sep 2011

tak dnes som testovala...a skerila sa tam na mna len jedna hnusna ciarka...a po druhej ani chyru...no proste som si trosicku aj poplakala...ze dalsi mesiac nic, pritom sme ovulku stihli.. ☹ .,,ma chytila depka.,,a bola som zhnusena z nespravodlivosti...no co musim sa schopit..a cakat na mrchu .a dalsi mesiac skusat......

zuzkag2
4. sep 2011

@e.l.i ahoj Eli, nebud smutna.... ale aj mna chyti vzdy depka, ked sa to nepodari, aj si poplacem. ale stale je tu sanca, ze sa to podari dalsi mesiac, tak nevesaj hlavicku. Nesledovala som nejak co pises, kolko sa uz snazite?

terioza1
4. sep 2011

@e.l.i ahojky, to se podari, uvidis.... musis verit... a podari se to... drzim mooooc palecky..

terioza1
4. sep 2011

@megy taky ti vypalovali cipek... tfuj.... bolest jako prase... ☹

pehavcek
4. sep 2011

Ahojte dievcata. tak ja som dostala vcera mrchu na 31DC. A to som mala vela priznakov. Nevadi. Ideme dalej.Mam uz vybaveneho noveho doktora, ktory ma vyborne referencie. Ale musim sa Vam pochvalit, ze odkedy snazilkujeme, je to prvy krat co som neplakala. ako som dostala mrchu Jednoducho ideme dalej a basta. Ak to ma prist tak to pride v tu spravnu dobu 😉

megy
4. sep 2011

@terioza1 jojo a dokonce dvakrát a vždy mi ta sliznice narostla kvůli antikoncepci, tak jsem se bála, že mi hormony haprovaly 😀 a ony vlastně jo 😀

poprvé, když mi to odpalovaly, tak mě to nebolelo, jen to byl šílený smrad - dr. říkal, že to dělají normálně v krátkodobé celkové, ale u mě to prubne bez anestezie a podruhé jsem si prožila peklo - to mi odpálili tak, že jsem myslela, že mi propálili pochvu. druhý den jsem po zákrou měla krev po stolici a letěla jsem hned na pohotovost - tam mě vyšetřili, hned mě poslali na proktologii, ať se mrknou na konečník a od tama mě objednali na kolonoskopii - takže jsem vlastně už vyšetřená ze všech stran 🙂 do smíchu mi vůbec nebylo, ale důležité je, že je vše v pořádku 🙂

P.S - jsem zdravotník, takže hrůza dvojnásobná 😀

terioza1
4. sep 2011

@megy o kolonoskopii a gastroendoskopii mi vubec nemluv.... ☹ bleeeeeee... hnus ultrafialovej... zlaty vypalovani cipku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre