Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mischako
14. sep 2011

@zuzkag2 no jen 2 dny, zatím to neřeším, ale ptám se preventivně dopředu, jelikož musím nasadit zpátky i HA, tak bych byla ráda, aby se přestala flákat a dorazila

zuzkag2
14. sep 2011

@mischako a preco ides naspat nasadit HAK?

mischako
14. sep 2011

@zuzkag2 to pan doktor výrazně doporučuje, nesmím teď otěhotnět a navíc budu chodit na injekce podle cyklu, tak to prý bude lepší

zuzkag2
14. sep 2011

@mischako hm, tak tomu nerozumiem, mas nejaku poruchu cyklu? a ako to zvladas psychicky, ze sa na take musis dat prave ked chces mimi?

mischako
14. sep 2011

@zuzkag2 poruchu cyklu ne, ale bez prášků byl vždycky strašně rozhozenej a jelikož se léčba váže částečně na cyklus, tak je to jednoduší a hlavně kvůli tomu, že nesmím otěhotnět.... Snáším to kupodivu dobře, nic jiného my nezbývá, jinak nebudu v pořádku, radši odložím snažení, než se nechat podruhé řezat ten samý vaječník (taky by to chudák nemusel přežít)

zuzkag2
14. sep 2011

@misula.g ee, Misi, nepijem, v den ovu som prestala, to sa vraj nema...a som zvedava, aka bude ms...teda, v prvom rade dufam, ze nebude, ale ak bude, dufam, ze bude znesitelnejsia

zuzkag2
14. sep 2011

@mischako no asi je to cesta mesieho "zla", hlavne nech sa ti podari dat ten cyklus do poriadku, a nemusia nic rezat. drzim palceky.

mischako
14. sep 2011

@zuzkag2 děkuji moc, no doufám, že ji nějak rozeženeme, nebo že se vstřebá, posledně to nevyšlo.... já na ty cysty celkem trpím, hlavně, někdo ji má a třeba o ní vůbec nevím a mě pobolívá vlastně peernamentně a obšas mě jako kdyby píchá, takže je to celkově nepříjemné, ale tentokrát je o půlku menší, tak to třeba brzo vzdá 🙂

zuzkag2
14. sep 2011

@mischako aha...no ja som mala raz cystu, asi pred 5 rokmi, a asi viem ako to citis. A hormonalny profil ti robili? nema to nieco spolocne aj s hladinou hormonou? kks, sa vypytujem, vsak? 🙂

mischako
14. sep 2011

@zuzkag2 nee nedělali, ale jestli se dělá z krve, tak mi ho možná dělal na jaře, jednou za rok mi bere krev na nějaké testy..... tak ale já se na to poptám radši....

zuzkag2
14. sep 2011

@mischako no robi sa to z krvi, ale k tomu potrebujes dostat ms, lebo sa to robi z odberu v prvy den ms, a potom v 15ty den cyklu...tak sa spytaj dokiho, lebo mozno sa mylim, ze to ma suvis s hormonalnou nerovnovahou...

mischako
14. sep 2011

@zuzkag2 já se radši zeptám, teď mi dal injekci před ms (kterou zatím nemám) a říkal, že mám přijít v půlce cyklu, tak uvidíme, co z toho bude, ale teda ty testy mi nedělal, protože mi je mi bral krev nezávisle na cyklu.....

misula.g
14. sep 2011

@daasenka85 Dáši, píchalo mne v břiše, střídavě na levé a pravé straně a měla jsem takové škubání, nebo trhání... Bylo to po ms a trvalo to několik dní. Čaj jsem přestala pít týden před ovu, ale teď už nevím, zda to škubání povolilo :-/

vierkapierka
14. sep 2011

@zuzkag2 Zuzi, hm myslim že mi vravel niečo v zmysle, že je trocha inak sfarbeny alo by mal byť tak fakt neviem

zuzkag2
15. sep 2011

@vierkapierka podstatne je, ze to nezabrani tehu, tak je to ok...

zuzkag2
15. sep 2011

dievcata, kde ste vsetky? 😎

pehavcek
15. sep 2011

@zuzkag2 ja som tu 😉
Vcera som bola u mojho noveho gynekologa. Povedal mi ze maternicu mam priam ucebnicovu, ale folikuly su na 11ty den cyklu male. V nedelu idem znovu na folikulometriu. Takze uvidime

zuzkag2
15. sep 2011

@pehavcek no tak ta prva sprava je vynikajuca 🙂 a tie folikuly...no mozno mas posunutu ovulaciu trosku...a taka sprosta otazka, platila si za tu folikulometriu, alebo budes platit?

pehavcek
15. sep 2011

@zuzkag2 ziadna sprosta otazka. Nie nic mi nevravel, ale mozno to este spomenie. Ak ano tak ti napisem. Ale sestricka mi vravela, ze sa plati rocny poplatok 13e (a v nom je zahrnute objednavanie na cas, potvrdenia, cislo na sukromny mobil a pod). Ten rocny poplatok beriem v pohode ak ma byt lekar lepsi ako ten predchadzajuci. A tento ma urcite aj kvalitnejsie vybavenie

pehavcek
15. sep 2011

joj a este mi s usmevom povedal, ze najdolezitejsia je pri snazilkovani pravidelnost a to kazdy druhy den 😀 a zacat ked konci menzes, ked spinim (ked sa cisti maternica). A snazit sa cely cyklus lebo vraj by som sa cudovala ako ovulacia moze skakat a nemusi byt uprostred cyklu

zuzkag2
15. sep 2011

@pehavcek 🙂 no super, tak to som rada, ze si nasla dobreho dokiho. Ja ani neviem ci sa za to niekde plati, len som to tu niekde citala, na MK. Mna to pravdepodobne nasledujuci mesiac caka tiez, ak pride ms idem na HP, a potom pocas ovu na folikulometriu. Chodi sa tam kazdy den pocas "plodnych dni"?

pehavcek
15. sep 2011

@zuzkag2 Co je HP?

pehavcek
15. sep 2011

@zuzkag2
no ja som bola v stredu a mala som na oboch vajecnikoch folikuly s primerom asi 12mm tak povedal mam prist v nedelu, aby videl ci rastu alebo nie a ze dobre by bolo sledovat folikuly tri mesiace.Potom sa uvidi

zuzkag2
15. sep 2011

@pehavcek HP je hormonalny profil, robi sa z krvi, v 1DC a 15DC, aby zistil v akom stave su hormony. tak dufam, ze to bude ok, lebo inak myslim, ze cyklus mam celkom ok..
Jeeej, ty si mala v oboch vajecnikoch folikuly? to je super, ze ti funguju oba. A citis ovulku?

pehavcek
15. sep 2011

@zuzkag2 nemyslim, ze citim ovulku.Poviem, ti pravdu, ze na to som sa nikdy nesustredila. Myslim si, ze nie je dobre ak sa prilis sustredim, ze teraz je ten spravny cas... a zbytocne sa tym stresovat. Ale podla vytoku asi viem kedy je ovulka. No uvidime ci sa mi to potvrdi teraz. Inac ked mi ten stary doktor v july povedal, ze ten mesiac nebudem mat ovulaciu... neboklo mi vsetko jedno. Ale pytala som sa vcera ci nieco znamena ked ma pri menzese boli len lava cast podbruska a povedal, ze to nie je nejak vyznamna info a urcite nesuvisi s funkciou vajecnikov.
No tak nech t HP dopadne dobre.

e.l.i
15. sep 2011

Ahojte bbabulky tak mrcha uz odcestovala :DDD..takze uz znovu snazime na plne obratky.. no som sa rozhodla ze teraz idem znasilnovat manzelika kazdy druhy den...ha.. ma sa na co tesit:::::::::::::DDD)))...a tesim sa na testik s // ciarkami...

pejullka
15. sep 2011

holk těhulky, špinily jste všechny po oplodnění? A cca kolikátý den?

janielik87
15. sep 2011

@e.l.i takyto pristup chcem mat aj ja!!! Drzim palce!!! 🙂 Nech sa dari!

papucz
16. sep 2011

@zuzkag2 a prva MS po vysadeni HAK ti prisla nacas? ja mam v podstate hlavne tento problem, ze MS stale nikde a uz meska tyzden. Minuly tyzden bolest 5 dni ako keby som ju mala, dost vyrazna, ale vidis mozno to bola ovulka opozdena, ja uz fakt neviem.. 😖

zuzkag2
16. sep 2011

@papucz no prva ms prisla na cas, ale potom to haprovalo, dalsia prisla skor, asi o 6 dni, potom mi zas 4 dni meskala...dalsia trvala asi len dva dni, takze predpokladam, ze to bol anovulacny cyklus. a potom sa to asi upravilo na 28 dni.
Inak neviem, ja co mam bolesti pri ms, a pri ovulke, tak sa to neda porovnat. Ja mam teda ms bolesti ako krce, ako stahy svalov, ale v podbrusku, nizsie od vajecnikov a ovulka je trvala tupa bolest celeho bruchana urovni vajecnikov az po pupok, je nafuknute, boli ma ked si sadnem, a nieco v nutri v bruchu sa pohne...nemozem sa viac najest, lebo aj plne crevo ma neskutocne boli, a samozrejme mam problem so zapchou...
A testovat si skusala? Ak nie, tak otestuj, a ked vyjde tt negativny, chod k dokimu, nech zacnes riesit nepravidleny cyklus.necakaj zbytocne, tyzden je dost dlha doba. A este...pred HAK, nepamatas si, aky si mala cyklus? ci bol pravidelny, alebo nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre