Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

strihalka
3. okt 2011

@daniwaugh moja kterou jste cerstve a ktere stare?bo akoratten spodni zeleny je silnejsi jinak ostatni spatne videt, hdo to do labumu sveho na rpofilu at je fotks vesti a citelnejsi
a jinak gratulka, jestli dle jinych ocich tam neco vidi🙂)
verila jsem

nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh noooo , ja by som veeeelmi rada , nechces v mjom mene ocikat papierik aby som bola akoze happy ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viridie
3. okt 2011

@daniwaugh Ahoooooooj ! Tož, krásně ta druhá zvýraznila...čekáme další fota 🙂....Akorát jsme se s @meatfly24 bavily o dnu testováni. A i když se tu holedbám ,že vydržím...začíná mne klasicky chytat nerv, tudiž bych to viděla ,že vydržím maximálně do zítra do rána...: 😀 😀 😀 Oj, proč my to ženy máme tak těžké ! 😀 😀 😀

daniwaugh
3. okt 2011

@strihalka
no ide to odhora na fotke to zle vidiet ale na kazdom jednom je pasik, tie zelene su 25miu citlivost, modre 10(cize citlivejsie), posledny je zeleny (25miu) a to je aj posledny na ktory som cikala a je tmavsi nez ostatne (vdakabohu)
@nativanativa
jasne, mozem, mam teraz?:o)))
ty si ako na tom s cyklom a tym ostatkom?

daniwaugh
3. okt 2011

@viridie
no rozhodne drz co najdlhsie :D ja som prvykrat skusala 26DC a tam bola taka slaba ze so si nebola ista ci si ju nenamyslam :D ..kolkaty mas zajtra DC? kedy NE-ma byt ms?

daniwaugh
3. okt 2011
nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh no skus , aby mi stuplo ego a pohladilo ma na dusi 😎
...... neviem veru , vcera sme sa tulili a hned na to ma palilo zase vsetko dole , opat to nemam v poriadku , tak som nasadila alchemilkovy cajik a sedavy kupel a aj biely jogurt ponatierala , uvidime , zajtra budem opat s polovickou , ked mam pravdu povedat , neviem aky cyklus bude tento mesiac vzhladom na to ze som mala antimykotika a zatial mi ovu test neukazal ovulaciu , takze otazka je ci vobec mavam ovulaciu ..... , a teplota po dva dni bola na 37 stupnoch 😖

daniwaugh
3. okt 2011

@nativanativa
zlatik jak kukam tak kukam ale vraj to nema vplyv:
(dala som tam hviezdicky aby si videla ze sa to tyka aj tvojich liekov nie len antibiotik, ze som sa nepomylila)
E. Pri antikoncepcii bez antibiotík

Je pravdou, že niektoré antibiotiká môžu účinok hormonálnej antikoncepcie skutočne znížiť, prípadne oslabiť. Bežne ordinované antibiotiká ani lokálne podávané *****antimykotiká***** a antibiotiká nemajú vplyv na antikoncepčný účinok, ale môžu nepriamo znížiť množstvo vstrebaných hormónov. Priamy vplyv na zníženie účinku majú antibiotiká podávané napríklad pri liečbe tuberkulózy.

Pokles podávaných hormónov sa môže prejaviť napríklad špinením alebo slabým krvávacím v priebehu cyklu. V tomto prípade treba okrem antikocepčných tabletiek používať aj ďalšiu antikoncepčnú metódu, napríklad kondóm. Iným riešením je používanie antikoncepčných náplastí, ktorých vstrebávanie nie je závislé na stave trávenia a hormonálne hladiny udržiavajú v stabilite. Problémy sa môžu vyskytnúť aj pri zvracaní alebo veľmi silnej hnačke. Ak sa tieto nepríjemnosti dostavia do troch až štyroch hodín po užití tabletky, tak žena ju môže rovno považovať za zabudnutú, pretože organizmus ju nemal šancu dostatočne spracovať. Tiež je potrebná dodatočná ochrana.
http://www.zdravie.sk/sz/content/721-33846/anti...

nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh micka , ale ja som nebrala antikoncepciu ale duphaston

nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh takze v podstate by to ani nejaky vplyv na cyklus nemalo mat...., ok ved tento mesiac konecne bez duphastonu , tak uvidime ..... , mozno motyka vystreliiii 😵

viridie
3. okt 2011

@daniwaugh zitra jsem 21DC a tetku cekam v patek....takze je brzo,ale ja jsem nervak...nez ale budu testovat ,tak si jdu obejdnat nekam na mastektomii.....takovy bolesti tech mych holek jsem snad nikdy nemela....

labanka
3. okt 2011

@nativanativa zmen gynekologa ked ti nic nerobi a nelieci liecitelne...kasli na neho

daniwaugh
3. okt 2011

@nativanativa
no ved to som myslela, ze ked to nema ziadny vplyv a dokonca este moze oslabit HAK (aj ked neberies, ale z principu ze moze) tak ja predpokladam ze na ovu by to vplyv nemalo mat. ale niesom vystudovany lekar.. skus napisat do dakej poradne kde leaker odpoveda.. svojho lekara si sa nepytala?
@viridie
NEcakas :o) pamatasj si, NEcakas!🙂))
no dufam ze uz konecne sa ukaze co ma na tom teste! ja mam teraz celkom bolesti vo vajecnikoch ale to je vraj normalne..resp v lavom mam.. :o)

nativanativa
3. okt 2011

@labanka bola som v piatok u ineho , po znamosti , povedala som mu ake mam problemy dlhorocne , pokutral sa vo mne trochu , povedal , ze takto vyzeram byt v poriadku , dal mi dve skumavky na moc a povedal mi , ze ked prestanem uzivat urovaxom , tak 3- 4 dni na to mam priniest moc na kultivaciu . do konca uzitia mi ostava 9 dni , dufam , ze akurat nedostanem kramy , to bude dost blbe
a tuto sobotu idem k tomu mojmu a myslim ze to bude dost dlha konverzacia , uvidime co mi navrhne , aku liecbu dalej
lenze toto je uz problem pre mojho imunologa , pretoze mam mykozy opakovane , dnes som u neho bola , bral mi krv a poslal mojmu gyndovi papierik s konkretnymi vysetreniami ohladom mna a mojho partnera , tak to bude opat na dlho , myslim aj na dva cykly urcite.... 😖

nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh nie , nepytala , v sobotu idem k nemu , uvidime , mozno tento mesiac fakt nebudem mat ovulku .... , no ved papieriky mam nachystane , budem poctivo ocuravat 😀
len nechapem preco po dva dni tak vysoka teplota , nemoze to byt preto ze mam nadchu ?

daniwaugh
3. okt 2011

@nativanativa
no nadcha(resp bacil co ju sposobuje) ma velky vplyv na teplotu, to bude asi ono :o((

nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh
@labanka musim povedat , ze teplotu som si nezacala merat od skoncenia menzes , skusala som to prvy krat

nativanativa
3. okt 2011

@daniwaugh hm , aj som si myslela , a navyse ma zacina hrdlo skriabat 😢 😢 😢 😢 😢

labanka
3. okt 2011

@nativanativa zlatko to co si mi za stranku poslala? tam sa musim registrovat 😎

nativanativa
3. okt 2011

@labanka ojeeeeej , som si myslela ze sa tam dostanetw v pohode , nevadi , to je moj graf BT 😅 😅 a nechces sa registrovat ? 😀

e.l.i
3. okt 2011

@daniwaugh po kolkych dnoch meskania ti ukazal testik II palicky...
Baby ja stracam dnes nadej.. bo som nevydrzala a som testla a zase sa skeraila na mna jedna skareda palicka.. ☹ ..a pocas dna ma zacalo pobolievat brusko na mrchu....dnes som 26DC.. jjjoooj som smutna.. uz zase mi pride to obdobie ked si opat dalsi mesiac poplacem...a budem znovu sklamana sama zo seba....preco je priroda taka nespravodliva....ked mi dnes kamoska hovorila ze ma jeden pripad..ze romske 14 roc. dievca caka druhe dieta tak sa mi tak dviha tlak...ze je to na infarkt.... 😠 😠

daniwaugh
3. okt 2011

@e.l.i
ahoj, no mne na 26DC ale ta palicka bola taka slaba ze som si nebola ista ci som si ju nevymyslela.. treba pockat troska, fakt je to najlepsie..

vierkapierka
3. okt 2011

@daniwaugh veľmi silno a úprimne blahoželám 🙂

zuzkag2
3. okt 2011

@daniwaugh mojko zijem , zijem....a vytesujem sa z teba moc, len nech pekne silnie...ja som si vsak povedala tento mesiac, ze nic nebudem sledovat, nic nebudem merat, ani ratat...takze ani neviem ktory som DC🙂 s drahym sme obaja v poriadku, a doteraz sa so sledovanim nepodarilo, tak uz je to uplne jedno, ked to ma prist, tak to pride...aj tak cakam na odpoved doktora, co som mu poslala ten spg, ze ci nasadi, a kedy nasadi lieky, tak je to tento mesiac aj tak uplne vsetko vo hviezdach 🙂
a ty, mojko, ako sa citis? 🙂

daniwaugh
3. okt 2011

@vierkapierka
dakujem velmi pekne. teraz uz len aby ste ma nasledovali babenky! tak ktora prva?? 😀
@zuzkag2
no ja sa stale este bojim trocha, sice silnie, ale vies jak to je, co som tu citala kolko bab malo ciarky a potom dosli oneeee ale tak hadam uz nedojde nic.. ciarka silnie.. inak mi nie je ani zle ani nic (ani pri Maxikovi mi nebyvalo) akurat mam asi vacsie prsia a troska v nich obcas citim tlak.. inak nic zatial, zajtra volam doktorovi ze kedy si to mam ist dat potvrdit..
no a ned nevies ktory si DC jak vies kedy mas ovu?:o) ci www.tehotenstvo.academy.sk isti?:o)

zuzkag2
3. okt 2011

@daniwaugh ty sa hlavne nestresuj, a klidecek. vsetko bude ok.
a ja...academy nepotrebujem, keby som kukla do kalendara, vsetko viem na prvy kuk, ale kaslem na to....neriesim, neratam, nesnazim sa...uz mi z toho sibkalo, z tolkeho sledovania sa..... 🙂

terioza1
3. okt 2011

Ahoj holky, jdeme vam poslat par nebo rovnou celou kupu tehu bacilu 🙂 Jen jdeme oznamit, ze na dnesni kontrole bylo vsechno v poradku. A mame uz skoro 7cm... Tak doufam, ze i vy brzy budete rozdavat tehu bacilky... Drzim vam vsem vsechny palce - i ty miminkovsky.. 🙂

daniwaugh
3. okt 2011

@terioza1
supeeeeeeeeeeeeeeeeer tesime sa 🙂))

daniwaugh
3. okt 2011

@zuzkag2
no ale znies mi daka taka smutna.. ci sa mi to len zda?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre