Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
5. okt 2011

@zuzkag2
rozhodne nebudes, lebo uz tento mesiac otehotnies :o) spolu s labankou, nech to mate obe s kym zdielat.. 🙂
ale hlavne je to podlamna o pohode :o) clovek ked sa citi dobre a nestresuje tak je jasne ze to pride rychlejsie.. my sme sa 4dni opijali v benatkach a boli stastni jak keby sme sa prave spoznali a hned na prvykrat aj napriek vsetkym tym nepriaznivym faktorom..

fliacik
5. okt 2011

@daniwaugh
ehm...moje meno si akosi pozabudla napísať, ja otehotniem tento mesiac spolu s nimi, dobre? 😀

pehavcek
5. okt 2011

@fliacik aj ja sa pridam k tebe tiez, dobre ? 😉

miriamm11
5. okt 2011

Krasne ranko vsetkym 🙂 dnes 26DC , priznaky ziadne, vcera pobolievalo podrusko ako pri ms, dnes zatial nic, len ma zacalo trochu palit a svrbiet dole 😒 tak ja neviem co to zas ma znamenat????? 😠 dufam to prejde do zajtra . chcem byt zdrava a tehu...a strasne ma laka si spravit test 😀 len tak podotykam 😉 musim vydrzat do NEDELE!!!!este 4 dlheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dni 😎

viridie
5. okt 2011

@miriamm11 Také dobre ráno Tobě ! To čekání je úmor,viď ? Já čekám do pátku,kdy má bába (ne)dorazit., jsem 10 DPO. Dnes jsem šla kolem lékarny ,úplně mne to tam táhlo, jako když jdu kolem cukrárny.. 🙂 ..ale odolala jsem...
V noci jsem se probudila a měla jsem takovej divnej pocit v děloze...jakoby pálení, šimrání všude tam dole a do toho silnou bolest na jednom místě vevnitř,která ale nebyla nepříjemná..celé to trvalo asi 2 minuty...Holky, kdyby jste mne viděly.....úplně jsem se opotila a hned jsem si říkala, že to musí být implantace vajíčka a že se nesmím vůbec pohnout,aby se to tam podařilo. Takže mám hráblo v hlavě a místo snů o porodnici v Podolí bych měla zvažovat asi Bohnice... 😀 😀 😀

sixi86
5. okt 2011

Dobré ráno Vám prajem....som tu nová...🙂 čítam si to tu stále...tiež patrím k snažilkám...snažíme sa o babatko uz rok.a stále nič... manžel je v poriadku...bol na spermiograme...dopadol na vybornu... a ja som podla vysetreni tiez v poriadku... bola som aj na folikulometrii.... vsetko ukazkove.... teraz mam ist na horm.profil...tak uvidime.... snazime sa "stale" 🙂)) ja uz neviem kde je problem.... urcite je nas vela takych....verim ze raz sa nam to podari.....a preto sa chcem delit tiez o svoje "novinky" zo snazenia sa... teraz som mala OVU- na 16,17,18 den cyklu. mam bolesti v lavom vajecniku,,,a picha ma v prsiach.... /len ci to nieje len namyslanie si/.....

miriamm11
5. okt 2011

@viridie jooooooj to cakanie je na zblaznenie, a dnes mam cestu zas pojdem cez mesto a 10 lekarni musim prejst, no neviem, dufam to zvladnem 😀 😀 😀 alebo si kupim test a necham si ho doma odlozeny do nedele 😕

pehavcek
5. okt 2011

@sixi86 vitaj medzi nami. Rok je dlha doba, ale dobra sprava je ta, ze ste v poriadku. Pravdepodobne to chce len cas. Mozno sa tu nakazis tehotenskym virusom 😉

gina1769
5. okt 2011

@daniwaugh jéj a ty máš nové správy ,gratulujeeeeem a držte sa mi 😉 a sono ti už robili? ja som tu už dávno bola a vidím,že ste straaaašne veľa strán popísali 😀 no aj ja mám noviny..... ranné nevoľnosti 😒 už som si myslela,že aj toto tehu bude bezproblémové ..... ale presný opak,ráno grckám,nechutí mi jesť a straaaašne som unavená 😅 včera som mala také slabučké hnedé špinenie,tak som utekala na gyndu.Tam ma hned ukľudnili,ked mi spravili sono,srdiečko krásne bilo ako zvon a všetko bolo v poriadku🙂 a poviem vám,že tá bublinka,čo bola na začiatku,má už tvar ľudského tela, a už bolo pekne vidieť hlavičku,vyvíjajúce sa ručičky a nožičky 😵 no a to špinenie nastalo kvôli tomu,že sa blížim k termínu ms,teraz niekedy (okolo 6-7.10) by som menštruovala,ak by som nebola tehu.Ale kedže som v máji bola operovaná na cystu,hned mi vypísal askorutin-3x2 a magne B6- 2x1 a pre istotu aj papierik do nemocnice ( ak by sa mi to do večara spustilo na krvácanie).Chvalabohu do večara mi aj to špinenie prestalo 🙂 10.10.už dostanem aj tehu knižku 🙂 každej žienke prajem pekný dník 🙂

zuzkag2
5. okt 2011

@labanka zlatko, mozem byt ukazkova, ale len v HP a v spg...to ostatne zatial neviem. A napisala som to zo zartu, viem ze raz sa to podari. Ale aj ja mam pravo byt raz za cas trosku mimo, nie 🙂

zuzkag2
5. okt 2011

@daniwaugh milacik, beriem ta za slovo...a cakam od teba ten tehotensky bacil...cakaaaam. aj fliacikovi posli...a vsetkym ostatnym zatial snazilkam 🙂

adele15
5. okt 2011

@labanka aj ja som tu este "netehula" 😒 ale hadam tu nebudeme dlho vycnievat a nakazime sa od ostatnych 😀

sixi86
5. okt 2011

@pehavcek........ jeej dakujem.... 🙂 verim ze sa co najskor nakazim tehu virusom 🙂 bola by som velmi stastna.....mozno dovodom ze este stale niesom teh... ze som nebola na modrom konikovi REGISTROVANA 🙂)))
🙂

miriamm11
5. okt 2011

tak ja neviem mam kupit test? 26DC...............??????????????????? haloooooooooooooo pomoc 😕

daniwaugh
5. okt 2011

@labanka
vesmir ti vrati to co do neho posles.. ak do neho posielas optimisticke myslienky na babatko tak ti vesmir vrati babatko :o)
inak moj dedko to iste, ze to ma urcite rakovinu, tak mu ju aj zistili a on hned na to ze zachvilku je pomne, urcite zomriem a ani nebojoval do 4mes bolo po nom.. clovke si sam vytvara vlastny svet, presne..

daniwaugh
5. okt 2011

@miriamm11
neskoro zlatko, na to treba ranny moc :D
kup si test a sprav si ho zajtra!!!!

daniwaugh
5. okt 2011

@zuzkag2
posielam pekne na cele forum! uvidis, staci troska pohody a hned sa zadari, len ziadne stresy :o)

daniwaugh
5. okt 2011

@fliacik
ale isteze, aj ty sa ratas, to bezdebaty:o) treba s usmevom a pozitivnym myslenim!:*

daniwaugh
5. okt 2011

@gina1769
tu v uk sono? ha ha ha... robia tu jeden uzv v 12tt a jeden v 20tt.. a to je vsetko. inak ti brucho zmeraju krajcirskym metrom. obcas zmeraju aj tlak. vcera som volala doktorke ze chceme potvrdit tehotenstvo, povedala ze si mam prist pre skumavku a na druhy den doniest ranny moc. vysledky budu o TYZDEN. ziadne ze podte sem, zoberieme krv, odvazime, odmerame, kolkate je to tehotenstvo? ake mate zdravotne podmienky? urobime sono, aby sme videli, ci je tam jedno babatko alebo 4 alebo ci to nie je mimomaternicove tehotenstvo. HA HA HA mozem snivat.

pehavcek
5. okt 2011

@daniwaugh teda, a my sa stazujeme na nase zdravotnictvo 😒

gina1769
5. okt 2011

@daniwaugh aha,ty si tam 🙂 no to som počula ,že žiadne sono a vôbec nič neriešia,kým neprekočíš 12tt.ani vitamíny ani žiadne tabletky neodporúčajú a ani nepredpíšu,keby niečo .....bud sa uchutí alebo nie 😕 tak to je akože,čo za prístup? no nezávidím ti 😒 tak veľa šťastia a hlavne kľud,aby všetko dobre dopadlo ,držím ti palčeky 😉

gina1769
5. okt 2011

@zuzkag2 veľa šťastííííčka k úspešnému snažilkovaniu 😉

daniwaugh
5. okt 2011

@gina1769
@pehavcek
no ja budem chodit na svk na vysetrenia, tu je to uplne chore.. ved vravim, chceli odomna len moc. akoze pardon ale to som uz robila predsa, ocikat palicku viem aj ja.. akoze dovi dopo. na svk zdravotnictvo sice ludsky pristup=nula ale odbornost je tam brutalne vysoka.. tuto je podlamna doktor kazdy hejtypokcaj...

deyana
5. okt 2011

ahojky, beru utrogestan na podpoření těhu.. je možný, že i z něj mám nafouklý břicho, a bolí mě v podbřišku jako bych měla dostat MS (nejdřív tak za12 dní), občas píchá.. a kdy myslíte že mám dělat test? jsem 6 nebo 4 dpo, mám zmatky v grafu..

marteska
5. okt 2011

Ahoj, nevím jestli se nám zadařilo, na test mám ještě asi týden čas, ale tak mě pálí žáha, že se to nedá skoro vydržet. Mám pořád hlad a když si udělám cokoliv k jídlu, tak mi to vůbec nechutná. Kéž by to byly příznaky, ale psychika taky hraje svou roli, takže tomu moc nedávám. 😖

katka2011
5. okt 2011

@labanka neboj ani ja nie som, zasa pokazeny test ☹

daniwaugh
5. okt 2011

@deyana
Ahoj, v ziadnom pripade si nerob test. Nie je sanca aby ti daco pozitivne ukazalo..je prilis skoro na cokolvek take..

daniwaugh
5. okt 2011

@marteska
hlavne sa moc nestresuj, zena si casto vyfabuluje priznaky, ked tuzi po dietatku.. pekne si pockaj na ten spravny den a otestuj sa az na najskor 26DC pripadne v den vynechanej menstruacie a vyhnes sa stresu a sklamaniu

daniwaugh
5. okt 2011

@katka2011
ooh :o( to ma mrzi.. a je to definitivne? ktory den si?

e.l.i
5. okt 2011

ahojte tak moja mrska este nedorazila.. dnes mala termin...tak si ja pekne pockam este do piatka....bo zvykne mi meskat dva dni..ale myslim ze pride.. rano som testla a bola tam len jedna ..skulila som nan no nic som nevidela...myslite ze citlivost 25 by uzkazal nieco?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre