Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

alenka_ela
26. jún 2011

Ahojte ...chcem sa spytat, ci niektora mala cistu krv medzi ms. Ja som na 10. den cyklu zasala trosku krvacat, zbadala som to po cikani... potom pocas dna a trvalo to az do rana.... bolo to slabe, ale cesta krv to bola. Vcera, na 17.den cyklu znovu to iste, trva to az do dnes, ale u to neni cista krv, ale take aj do hneda, ako ked zacina aleb konci ms.... Pohlavny styk sme pred tymito dnami vobec nemali ☹ ...ms mavam pravidelne na 30 dni. Snazime sa o babo, toto som este nemala, neviem ani kedy mam ovulku....uz som na to, ze chceme babo prestala mysliet a teraz toto ma znovu prinutilo mysliet na to, ci sa to podarilo... mala to niektora z vas?

terioza1
28. jún 2011

@alenka_ela zajdi radeji na gyndu, tim nic nezkazis. 🙂

adikasala
2. júl 2011

@dadak jej ahoj ty si naozaj tehula.....drzim palce a gratulujem..... 🙂 🙂 🙂 ja som tu nebola 2 tyzdne.ja nic nakoniec z toho nic neni ale som mala priserne bolesti a na 11den od ovulky priblisne v pondelok pred mrchou ma prestali boliet prsia,tak som uz vedela ze to nevyslo a mrcha mi dorazila az v pondelok 3 dni meskania.... ale som presvecena ze to tam bolo len to skoncilo skor ako to malo pokracovat do uspesneho konca.ale verim ze to pride uz coskoro lebo naozaj som sa tak citila iba prvy krat.... 😲 😲 😲

dadak
3. júl 2011

@adikasala poviem ti, ze teraz zacinam o tom pochybovat aj ja....sice mi vysli tri tehotenske testy pozitivne, aj som mala vsetky priznaky, mrchu som sice nedostala a uz je to 13 dni, ale priznaky mi nejako vymizli...nechapem...zajtra idem k doktorke, tak budem vediet viac...ak nie, aspon skontroluje co sa to so mnou deje...dam ti urcite vediet, ako som dopadla..a neboj...nabuduce to vyjde...viem to....budeme sa informovat oki? 😀

adikasala
3. júl 2011

@dadak ahoj no dufam ze to bude vsetko v poriadku a ty budes nadalej stastna tehulka.ja uvidim ako sa to cele vykluje...ja len dufam a verim ze nebudeme potrebovat uz ziadneho lekara a pride to samo....mam taky zvlastny pocit,citim sa fajn som vyrovnana a pozitivna.teraz sa chystame na slovensko na dovcu.ps ja zijem v it.tak mozno sa podari doma pod perinou.... 😲 😲 😲 😲 dam ti vediet co ako dalej,,,ps dnes som 7 den cyklu a mam taky hlien ako ovulacny, adost ma rano bolelo pichalo podbrusko,moze to byt???? 😉 😉 😉 pre istotu sme poistili 😀 😀 😀 😀

simicak
3. júl 2011

Holky,ja kdyz otehotnela s druhou dcerkoku,tak presne vim,kdy to bylo. Dva dny po sexu,jsem dostala silenou migrenu,nemohla jsem bolesti ani chodit ani mrkat a pak jsem zjistila,ze to byl den oplodneni. U prvni jsem nepoznala nic,tam to poznal manzel,ze jsem tehu,protoze jsem pry byla oranzova a smrdela jinak 😀 😀 Pak jsem se docetli v knizce,ze nekterym zenam v tehu,svetlaji bradavky a spodek a meni se zapach ( pry jsem vonela eroticky 😀 )

dadak
6. júl 2011

@adikasala takze som v 5 tyzdni...😀, potvrdene od doktora, lenze sa este kus bojim, bo srdiecko pocut nebolo...takze o dva tyzdne znova....ty si na tom ako? dobre ste poistili...dufam, ze to stihnes este do apriloviek...😀kedy ides inac na slovensko? a kde?

dadak
6. júl 2011

@simicak kazdy vravi ze bradavky stmavnu...mne tiez zosvetleli...nechapem...ja som sa praveze zlakla ze nieco nie je v poriadku...aj tebe zosvetleli?

simicak
6. júl 2011

@dadak,pry jo,ja se tak nekoukam na sebe,ale manzel rika,ze oranozvi a svetlaji vzdycky 😉 😉 Neboj,,kazda ma jine priznaky,urcite je v poradku tmave i svetle 😉

adikasala
6. júl 2011

@dadak ahoj som rada ze to mas potvrdene,,,drz sa a musi to byt tentoraz kocka 🙂 🙂 🙂 aby mali co zbojnici obchdzat 😀 😀 😀 😀 chystame sa 4 augusta a som z nitry!!!takze tak ...ahoj

sweetlemon
6. júl 2011

@dadak no gratulujem este raz 🙂 drzkaj sa a kasli na priznaky, hlavne ze doki potvrdil. bud rada, ze negrckas na kazdom rohu 🙂 srdiecko pri dalsej kontrole bude bit ako zvon, uvidis 🙂 tesim sa s tebou 😵

dadak
7. júl 2011

@sweetlemon jej ndakujem, si zlata...dufam, ze sa coskoro pridas ku mne...ako ti to vlastne ide? uz si mala mrchu ak sa pamatam....tak ovulku si merala?
@adikasala NO, to by bolo fajn mat babenku doma...ale vraj pri babach sa grca a ja nic, nemam absolutne ziadne priznaky...ty si inac ako dopadla?

lucinocka
7. júl 2011

@dadak v piatom tyzdni ti podla mna nemoze byt pocut srdiecko 🙂 neboj sa🙂 my sme v 10tom, plod v nejakom 6-7om a este sa nepoculo srdce kvoli sumom okolo, len sa videlo jak si poskakuje 🙂nabuduce ho uvidis 🙂

dadak
7. júl 2011

@lucinocka dik Luci....a ty si teraz v 7. alebo 10, podla coho sa vlastne vypocita termin porodu, tych 40 tyzdnov...podla oplodnenia, ci podla mrchy....tomu nerozumiem

lucinocka
7. júl 2011

@dadak v 10 podla ms, termin porodu jej vyhodil ultrazvuk podla velkosti plodu..

vvia
22. júl 2011

aj tu sa skusim spytat....ja stale cakam ci nie som tehu je 9DPO cize aj na testy skoro, ale gynda povedal, ze mam velku sancu ostat tento mesiac tehu, ale vcera v noci ma hrozne pichlo asi 2x v brusku na lavej strane tam kde pre 9DPO nastala ovu. Viem to pretoze som chodila na sledovanie folikulov...

gloria9
22. júl 2011

@vvia juuj drzim ti palce velmi

vvia
22. júl 2011

@gloria9 och dakujem, len ja uz neviem co si mam mysliet, bojim sa ze zase nic :( lebo citim sa ako pred MS a este aj to nocne pichanie, no neviem. uz mi pomozu asi iba vsetci svätí 🙂

gloria9
22. júl 2011

vobec sa na príznaky nesustred a taktiez aj na to ze chces otehotniet ja som cakala na to rok a pol a ked ma to prestalo bavit vtedy sa to podarilo takze nieco na to pravdy bude ze nesustredit sa ak pride mrcha povedz si no v pohode mysli na muza ze chces sa milovat nie preto ze chces dieta alebo preto ze to mas rada nerataj dni ani tyzdne ani ako dlho to trva kup si vytaminy femibion 400 aby si o malicke neprisla prajem ti vela stastícka

vvia
22. júl 2011

@gloria9 tiez na dieta uz niekolko mesiacov cakam aj ked rok a pol to nie je, ale 7mesiacov a nic. ☹ co sa tyka sexu, mne nerobi problem uvolnit sa 🙂 ale prestat ratat a cakat, no to sa hovori.... ☹

adikasala
22. júl 2011

@vvia ahoj neda mi nereagovat drzim ti palce aby to bolo tehulko,ked nahodou nie tak musis byt trpezliva.7 mesiacov je naozaj malicko na stresovanie,askus mysliet pozityvne amozno sa podari v buducnosti.su pary co sa snazia roky a dockaju sa.napriklad moj pripad po 4 rokoch som sa este nedockala a este stale verim ze raz maminou budem 😉 😉 😉 viem ze to neni lahke aj ja som prsla stresom co zazivas ty a j nadejnymi tehotenstvami kopu priznakov no ale zatial som sa nedockala.drzim palce aby si sa mohla tesit za par dni z testika 😲 😲

vvia
22. júl 2011

@adikasala jej dakujem a samozrejme aj tebe drzim prsty. vies najhorsie je to, ked ti da lekar nadej ze teraz to musi vyjst. lebo tiez som si presla uz x vysetreniami, lebo nebolo vsetko od zaciatku v poriadku. potom mi povedali, ze ja neotehotniem len tak, potom dokonca zaradena do skupiny momentalne neplodna a odrazu vraj je vsetko ok a moze otehotniet. vraj idealne podmienky. mne sa zda, ze zase z toho nic ☹ ale vzdy duuuuuufam 🙂

adikasala
22. júl 2011

@vvia neboj vsetko bude len treba mysliet pozityvne,aj ja som uz vselicim presla mam 3 iui zasebou neuspesne.ale po kazdom pade sa dokazem vzdy postavit ist dalej 🙂 🙂 🙂 🙂 bojovat a dobojovat do stastneho konca

barbyes
22. júl 2011

@vvia mne test ukázal tehotenstvo už nejakých 7 dní po ovulácii, veľmi slabulinko a nie po 3 minútach ako je odporúčaný čas, ale ukázal a druhý som si robila nejakých 12 dní po a ten už mi ukázal v stanovenom čase tých 3 minút 🙂 ale ja som vedela, že som tehu už nejaké 3-4 dni po ovulke, cítila som to 🙂 vyskúšaj, možno sa ukážu 🙂 a to pichanie nerieš. ak by si bola tehu tiež budeš pociťovať všeliake bolesti bruška, niekto pichanie, niekto bolesť ako pred menzesom lebo sa rozťahuje maternica, čiže ešte nezúfaj 😉 držím palce

vvia
22. júl 2011

@barbyes ja som si robila 7den po ovu citlivost myslim 25 a nic ☹ moj gynda, ale povedal, ze je este skoro.

barbyes
22. júl 2011

@vvia hej, je, je malá pravdepodobnosť, že Ti ukáže pozitívny výsledok ak by si aj bola tehotná 🙂 pri citlivosti 25 podľa mňa najskôr deň po plánovanej menštruácii a inak máš nejaké príznaky? únava, slabulinké krvácanie po sexe, bolesť pŕs alebo niečo?

gloria9
22. júl 2011

@vvia ja viem moja verim ti ja som tiez bola na tom rovnako a viem ze je to tazke hmm skuste si nieco planovat spolu ist na dovolenku alebo prerabat nieco odreagovat sa mozno Vám to pomoze u nas zas bolo planovanie dovolenky a xixi potom som zistila ze budeme traja 🙂a dokonca aj viem ze cakam chlapceka no a uvidis ked budes tehu tak budes ratat tyzdne a strasne budees chciet aby bol aspon 30 tyzden uz pretoze vtedy sa da povedat ze dieta prezije aj ked sa nahodou narodí skor takze stale je tam ten pocit neistoty

vvia
22. júl 2011

@barbyes bolest prs neuveritelna ale ta zacala uz 2dni po ovu....

vvia
22. júl 2011

a taktiez musim povedat ze mne predmenstruacny syndrom bezne tvra aj viac ako tyzden. mna bolia prsia kazdy mesia, kazdy mesiac som nafuknuta, boli ma brucho a podobne, takze sa na to spoliehat neda ☹

vvia
22. júl 2011

@gloria9 ahoj no my sme mali prave dovolenku pocas ovu 🙂 ale dost vycerpavajucu 😀 rodinne navstevy, lietanie do jazerach.... 😀 ale sex musel byt!!! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre