Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mimi1111
23. júl 2011

@vvia no ale ja uz neviem ako mam bojovat skusala som uz hadam vsetko nenavidim cely svet niekedy a ked vidim mamicky s kociarikmi srdco mi puka ja viem ze nie som jedina bohuzial no to tak strasne boli 😢 😢

vvia
23. júl 2011

@mimi1111 moja, co vcetko mas absolvovane? kolko sa snazite? nezufaj, vsetko sa nejak vyriesi. tiez dufam...

barbyes
23. júl 2011

@vvia tak ver, to je základ 🙂 moc Vám držím pršteky aby ste čo najskôr mali svoje vytúžené bábo u seba 😵 skúste ísť na dovolenku a nemyslieť na to a možno práve vtedy sa Vám podarí 😉 je veľa takých párov ktorým sa zadarilo práve v momente keď sa prestali snažiť a sústrediť sa len a len na to 😎 a dovolenka pri mori tomu môže tiež prispieť....my sme bábo čo teraz nosím pod srdiečkom tiež počali práve v Chorvátsku, ale ja som tomu verila a vedela som, že odtiaľ prídem už tehotná 🙂 ja viem, že sa mi ľahko hovorí keď už jedno dieťa mám a ešte si pamätám ako som plakávala voľakedy ja pri negatívnych testoch keď sme sa snažili o Vikinku , ale teraz je tu a na ceste je druhé 😵 uvidíš, že čoskoro aj ty budeš mať svoje vytúžené bábo 😉

patka_1
24. júl 2011

@barbyes ved to som si aj myslela...ale tak ja neviem, lebo vtedy vo februari prvy test co som si robila mi ukazal //, na druhy den iny test inej znacky ukazal /, na treti den test tej istej znacky co v prvy den mi znova ukazal // a na stvrty den zasa iny test ukazal / a v ten den som aj dostala mrchu....uplne som nechapala....a potom v maji som si robila obycajny palickovy mamatest ktory mi rano ukazal // aj na obed ukazal // tak sme sa aj tesit zacali...na druhy den som si robila iny test ten ukazal zas len /, potom som robila dalsi a ten po hodine jak uschol ukazal // ale len hrooozne slabucke a potom som znova dostala mrchu...predvcerom som bola na kontrole u gynda ale nehovorila som mu to nechchela som aby si myslel o mne ze som trt 😒 hmm
@linda81 neboj mozno budes prekvapena 🙂 daj vediet...a to s tym zivotom mas uplnu pravdu...drzim palce nech sa cim skor zadari 😉
@tonkacik my ked sme boli minuly rok na dovolenke tak mi kazdy hovoril ze sa nam to urcite podari, lebo budeme oddychnuty a bla bla bla...a nic....no tak je ozaj horsie ked mas mm v zahranici...neboj urcite sa coskoro potesite // 🙂

vvia
24. júl 2011

takze v piatok vecer som mala // v sobotu rano 3testy ukazali / dnes je nedela a ja spinim. mam este len 10DPO. nechapem, menzes som mala minuly mesiac po 40dnoch, zeby som mala tentokrat po 29dnoch. nedava to logiku kezde som mala ovu 18den.. Co ma toto znamenat? moj gynda ma dovcu 😢

terioza1
24. júl 2011

@vvia dojdi kdyztak do nemocnice... tam te vezmou

barbyes
24. júl 2011

@vvia ešte stále špiníš? neskúšala si zbehnúť na pohotovosť? že máš podozrenie na tehotenstvo, mala si pozitívne testy, o tých negatívnych nehovor 😕 a že si začala špiniť, či by Ťa nemohli pozrieť a poprípade Ti predpísať nejaké lieky na udržanie tehotnosti......určite by Ti brali krv a aspoň by si si bola istá na čom si lebo tie tvoje testy mi nejdú do hlavy 😕

vvia
24. júl 2011

@terioza1 ale co poviem?

vvia
24. júl 2011

@barbyes neskusala, vysvetlila som si pozitivny test, ako nespravny. ja fakt neviem, vobec neviem co mam robit. a ano spinim, akoby som mala dostat MS pockam pripadne do zajtra ci sa mi nespusti MS

barbyes
24. júl 2011

@vvia ja som napríklad pri Vikinke menzes normálne dostala, akurát bol slabší 😕 ja by som asi na tvojom mieste išla na tú pohotovosť, aspoň by si si bola istá či si alebo nie si..len tie negatívne by som nespomínala lebo Ťa podľa mňa pošlú domov, naše zdravotníctvo je hrôza, žiaden ľudský prístup 😒

vvia
24. júl 2011

@barbyes a obvodny lekar mi nevie vziat krv?

barbyes
24. júl 2011

@vvia teoreticky vie, ale tu Ti to celé spravia na počkanie, tak do hodinky máš výsledok a ak by si náhodou bola vedia Ti spraviť sono a predpísať aj nejaké lieky na udržanie tehotnosti kedže špiníš....a neviem či Ti to obvodná spraví, to má na starosti gynekológ 😒 ale ak máš nejakú fakt super dr tak Ti to možno urobí....ja neviem 😕

vvia
24. júl 2011

@barbyes och joj, ja len nechcem robit paniku. rozmyslam ze sa spytam este svokry, je zdravotna sestra, len sme jej nechceli zatial nic hovorit...

terioza1
24. júl 2011

@vvia rekni, ze ti je spatne, pak te vezmou a rekni, co ti je..🙂

barbyes
25. júl 2011

@vvia podľa mňa tu nejde o paniku, ale skôr o to aby si si bola na istom a nemusela furt váhať či si alebo nie si 😕 a hlavne ak by si bola a špiníš tak by Ti asi predpísali nejaké hormóny na podporu tehotnosti 😎 alebo skús ísť k zastupujúcemu gynekológovi..veď uvidíš

melly88
25. júl 2011

Čauko baby! Som nejakých 8 dní po ovulácii,ale myslím že z toho už niečo bude 😀 Cítim to,ako som to cítila pri dcérke,ja som šla k doktorovi len po potvrdenie,ani test som si nerobila 😀 a teraz mám presne ten istý pocit 🙂 dnes už mám aj citlivé bradavky,ale ako 😀

barbyes
25. júl 2011

@melly88 ja som to tiež vedela už nejaké 4 dni po ovulácii, že som 😅 cítila som to 🙂 a ty si v ktorom týždni? ja som ešte u dr nebola, má dovolenku až do 5.8., ale neriešim, nemám sa kam ponáhľať, akciu srdiečka mi tak či tak nepotvrdí skôr ako v 6-7tt

vvia
25. júl 2011

@barbyes tak volala som na gyndu, doktor tam nakoniec bol, vraj mam pockat do stredy...

barbyes
25. júl 2011

@vvia a čo krámy, rozbehli sa Ti či stále len špiníš?

deyana
25. júl 2011

@barbyes jéé kdyby mi to tentokrát vyšlo, tak budu mít stejný termín porodu jako ty 😀

barbyes
25. júl 2011

@deyana to fakt? tak držím palce 🙂

deyana
25. júl 2011

měla jsem "příznaky" od 5. DPO - bolest jako při Ms, citlivé bradavky, pak i nevolnosti, nechut k jídlu, za pár hodin zase hrozná chut na jídlo, jakékoliv 😀 Nicméně, v sobotu slabě pozit.test, dneska stejný, takže vyčkávám, zda bude čárka sílit. V březnu se mi stalo totéž, třetí test byl sněhobílý a druhý den konec ☹ tak věřím, že tentokrát to vyjde, už piju těhu čaje, jím listovku a železo, nepiju kafe 😀 chci tomu dát co největší "podporu" 😉

deyana
25. júl 2011

@barbyes i tobě, ať je vše v pořádku 😉

melly88
25. júl 2011

@barbyes Ťažko hovoriť o nejakom týždni.Ja to cítim hlavne podľa môjho vnútorného pocitu,ten je sinejší a spoľahlivejší než akýkoľvek tehu test,nikdy ma ešte nesklamal 😵 a tiež ma bolí brucho akoby som mala menštruáciu,je to taký pocit že už už dostanem,ale ja viem že nie 🙂 Ani ja sa neponáhľam k doktorvi,ešte mám čas,ale aj tak,on to vie tak krásne sucho povedať,že Ste tehotná,len tak zamrmle 😀

barbyes
25. júl 2011

@melly88 viem o čom hovoríš 🙂 pri prvom som to napr. netušila vôbec, ale teraz som vedela hneď 😵

melly88
25. júl 2011

@barbyes ja už aj pri prvom,nechápem ako môže byť nejaká tehotná 3 mesiace a nevšimnúť si to 😕 a to už nehovorím o našich tmavších spoluobčiankach čo si to "nevšimnú" ani do pôrodu 😀

melly88
25. júl 2011

@barbyes Ozaj,a kedy si si robila prvýkrát test? Ja mám dostať MS 31.,tak mi príde zbytočné si ho teraz robiť 😅

kacenka1111
25. júl 2011

Ahoj holky, nevim, jestli tento dotaz nebude trosku na hlavu, ale neda mi to....Je mozne byt tehotna a pritom mit treba tri mesice mesicky? Jedna moje znama rika, ze to tak mela, tak se chci zeptat, zda je to vubec mozne...

vvia
25. júl 2011

@barbyes nie stale len spinim, ale bezne sa mi rozbiehaju kramy aj 2dni...

barbyes
25. júl 2011

@vvia ale toto je už tretí...tak uvidíš čo bude do Stredy, držím palce aby sa nerozbehli 😉
@melly88 prvý test som si robila 7 dní po ovu, tam sa mi ukázala čiarka až po nejakej hodine, ale druhý ten som si robila nejakých 12 dní po a tam mi už dve čiarky vyšli pekne do tých 3 min ako stanovuje výrobca, síce slabé, ale boli tam 🙂
a je to možné, ver tomu, pretože niekto dostane normálne krámy a ak nemá žiadne iné príznaky alebo ich možno aj má, ale ich nepripisuje tehu keďže je tehotná prvý krát tak o tom vedieť nemusí 😉 ja som napr. pri dcérke normálne dostala prvú menštruáciu, síce bola o niečo slabšia, ale bola a ešte aj test bol negatívny čiže som si myslela že nie som 😎 a nakoniec som bola 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre